Zuhal Topal'la Sofrada

12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? [Puan Durumu]

12 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli Oldu!

12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Haftanın final bölümünde büyük ödülü kim kazandı? Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Cuma Puan Durumu sonucunda kim birinci oldu? Bu hafta parayı kim aldı? Haftanın birincisi olan gelin ve kaynana kim? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda sizleri için hazırladık.

=> 19 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada 15.000 TL’yi Kim Aldı? görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta Zuhal Topal programında parayı kim kazandı? Sorusunun cevabını verebilmek için hafta başında beri gelinlerin aldığı puanları ve sıralamasını tek tek verip daha sonra bu haftanın birincisi olan gelini açıklamak gerek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Cuma Toplam Puan Durumu öğrenmek için tıklayınız.

12 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı Resmi

Bu hafta son bölüm de Aslen Trabzonlu Nermin Aksoy yarışacak. Nermin’e gelecek olan 12 Şubat Puanlaması sonrasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı da %100 belli olacak.

=> 19 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucuna göre bu haftakimin kazandığı belli oldu. Görebilmek için tıklayınız.

8 Şubat tarihinde yarışmanın ilk günü yarışan Şahine Şahin ortalamanın üzerinde bir masa çıkartmasına rağmen kaynanalar acımasızca puanlar kullanması Şahine’nin birinci olamamasına neden oldular.

11 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Şahine kendisinde biliyor ki kaynanaların verdiği düşük puanlar nedeniyle 12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta Kim kazandı sorusuna cevap olamayacak. 

Şahine’nin kaynanası kendi gelinine gelen düşük puanların intikamını almak için Salı gününden itibaren rakip gelinlere verdiği düşük puanlar Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birinci sorusuna cevap olan gelini de kesinlikle etkiledi.

12 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu sonucu açıklayan Zuhal

Kısaca kaynanaların intikam puanlamasın Zuhal Topal’dan aldığı haftalık toplam puan durumu sonucunu kesinlikle etkiledi. Bu denli haksızlığın içinden bir gelin bu hafta 15.000 TL’yi alacak.

Şu an için Bu hafta Zuhal Topal programında kim kazandı? sorusuna en yakın isim son bölümde yarışan ve kaynanalardan 25 Zuhal Topal’dan ise 7 puan alan Ayşe Özbey olduğunu görülüyor.

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusunun resmi olarka açıklanması saat 18:45 sıralarında bizzat program sunucu tarafında açıklanacak olsa da bizler şimdiden bu hafta kim kazandığını bu yazının en sonunda açıkladı.

12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

 • Zuhal Topal’la Sofrada 8 Şubat Pazartesi Yarışmacıları
  Şahine Şahin’ın Puanı: 27 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 9 Şubat Salı Yarışmacıları
  Gülfidan Dönmez’in Puanı: 20 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Çarşamba Yarışmacıları
  Şeymanur Cici’in Puanı: 20 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Perşembe Yarışmacıları
  Ayşe Özbey Şahin’in Puanı: 33 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat 2021 Cuma Yarışmacıları
  Nermin Aksoy’un
  Puanı: 28 Puan

Yukarıda verilen puanla yarışmacıların hem kaynanalardan hem de sunucunun henüz açıklanmadığı puanlarının hesaba katılarak eklendiği puanlarlardır. Yani 12 Şubat Zuhal Topal’la sofrada toplam puan durumu sonucu yukarı da verilmiştir. 

Yukarda verilen ve eksik olan bir tek puanlama ise Nermin Aksoy’un puanlarıdır. Birazdan kaynanalar Nermin’e puanlarının verecek ve Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı sorusunun cevabı %100 belli olacak. bizleri yakında takip edenler ise şimdiden bu hafta kim birinci olduğunu ve 15.000 TL’yi kimin kazandığını öğrenebilecekler.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Cuma Puan Durumu

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Şubat Cuma Puan Durumu yazı görseli

Bu hafta 8 Şubat tarihinde başlayan yarışma programına genç kaynanaların kavgası damga vurdu. İki kaynana sırf birebirini rezil etmek istercesine rakip gelinlere karşı verdiği puanlar 12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumunu %100 etkiledi.

İşte Zuhal Topal’la sofrada 12 Şubat Zuma puan durumu ve sonucu;

 • 8 Şubat Pazartesi Puanı (Şahine Şahin) : 27 Puan (elendi) 
 • 9 Şubat Salı Puanı (Gülfidan Dönmez) : 20 puan (elendi)
 • 10 Şubat Çarşamba Puanı (Şeymanur Cici) : 20 puan (elendi)
 • 11 Şubat Perşembe Puanı (Ayşe Özbey) : 33 Puan (zirvede) 
 • 12 Şubat Cuma Puanı (Nermin Aksoy) : 28 puan (elendi)

Yukarıda verilen puanlamada sadece Cuma günü yarışan Nermin Aksoy dışında tüm gelinlerin puanlarının yazdığını, Nermin’in puanları ise final anında açıklanacağı için yazılmadığının altını bir kez daha çizmek gerek.ç

12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı

12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta Kim Kazandı sorusunun cevabı son bölümde verilen puanlama sonrasında netlik kazandı.

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Özbey
Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe Özbey resmi

8 Şubat 2021 tarihinde başlayan yarışma programında hafta boyunca yarışan gelinlerden sadece bir tanesi 12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı sorusuna cevap olacak.

12 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunda göre bu hafta 15.000 TL’yi alacak isim 33 puan ile Ayşe Özbey oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu