12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalardan Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanları Toplam Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? Bu hafta yarışmaya katılan Nergis, ilk gün kendisinden beklenen başarıyı gösteremedi. Günü sonuncu kapatan Nergis için köprüden önceki son çıkış misali bu gün yükselişi trendine geçemediği takdirde bire daha asla geçemeyeceğini bildiği için bu gün elinden geleni yapacaktır. 

Bu gün aldığım haberlere göre oldukça çekişmeli bir bölüm olacağını %100 bir gelin beni değil ama sizleri şaşırtacağını söyleyebilirim. Ayrıca güne güzel başlayan gelinlerimiz Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı Puanları verilirken tansiyonları bir hayli yükselecek olan yarışma programında artık taraflar da netleşmeye başladı. 12 Mart Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar için tıklayınız.

Gülcan gördüğüm kadarı ile yalnız kırt misali tek takılırken, Ezgi ile Sina bir takılıyor. Yeni gelen Nergis ise her iki grubun da yanlışlarını ifade edip hiç bir gruptan olmadı.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de başlayan düşük puanlar verilmesi, bu gün de devam edecektir. Zira düşük puan kullanıp gelinini bulmayı başaran fenomen kaynana Reyhan, uzun zamandır bilezik alamadıkları için ve Ezgi’nin de baskısı ile düşük puanlar vermeye devam edecek. Ezgi ve Reyhan her ne kadar böyle yani Gelinim mutfakta puanlama da düşük puanlar verilmesi, diğer gelinlerin haklarına giriyorlar. 

Ezgi’nin baskısı nedeni ile Reyhan hanım bu gün gelinim mutfakta 12 Şubat puanlama aşamasına iki bir puan kullanırsa şaşırmayın derim. Uzun zamandır Ezgi kaynanasına yanlış puanlar verdiği yönünde telkinlerini dikkate aldı ve dün itibari ile kendi gelini Ezgi’yi bulması ile rakiplerine ciddi fark atmayı başardı. 

Gelinim mutfakta puan durumu açısından bu hafta bilezik için yarışacak gelin ilk olarak Ezgi olacağını ama ona rakip diğer üç gelinlerden bu gün bu üç gelinden hangisi yükselişe geçerse, finalde Ezgi ile kapışacaktır. Ezgi haftanın ilk iki günü genelde iyi puanlar almayı başarırken, bu başarı grafiği Çarşamba puanları ile düşmeye başlıyor. Bakalım bu hafta nasıl bir Ezgi’yi izleyeceğiz? NotGelinim Mutfakta 12 Şubat Salı puanlama (2019) kısmı bu yazının en son kısmında tablolar halinde verildi.

12 Şubat Salı günü gelinim mutfakta puanlar da şimdilik rafa kalktığını düşünmeye başladım. Her ne kadar geçtiğimiz haftalarda dörtler havada uçuşmuştu. Bu hafta o puanları hasretle arayacağız. Kesinlikle Ezgi’yi yargılamıyorum. Uzun zamandır Reyhan hanımın puanlaması nedeni ile iyi puanlar alamadı ve bilezikleri her defasında kaçırdı. Kendisinden çok başka rakiplere çalıştığını düşünen Ezgi, bu işe el koydu. bu hamlesi ile Ezgi, Gelinim mutfakta 12 Şubat Salı toplam puanlar da lider olamaya çalışacak. Gelinim Mutfakta 5 Mart Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Sina geçtiğimiz hafta aldığı beş bileziğe bir yenisini eklemek için bu hafta çok güzel bir başlangıç yaparak haftanın ilk günü Gelinim Mutfakta günün birincisi oldu. Ancak son anda birinciliği kaçıran Ezgi bu kötü gidişe dur demek için önce Reyhan hanımı uyardı sonrada bu günden itibaren yemeklerine daha dikkatli bir şekilde yemeklerine odaklanacaktır. 26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün Puanlama için tıklayınız.

Nergis her ne kadar kendisine bir taraf seçmese de kaynanası filiz hanım güçlüden yana bir tavır aldı. Besime hanım da kaynanalar odasında hep yalnız kalan taraf oluyordu. Yeni gelecek olan Filiz hanım, Besime’ye yoldaş olmak yerine Reyhan ile Songül hanımın tarafını seçtiğini gördüm. Filiz’in güçlü tarafı seçmesinde asıl sebep kendisine çok fazla karışılmasını istememesinden kaynaklı olduğunu ve rahat bir şekilde, Gelinim Mutfakta 12 Şubat puanları vermek istemesinde kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Dikkat! Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir.  Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

12 Şubat Salı günü Çeyrek altını kim aldı? sorusunu sizlere yönelttiğim zaman tahminden çok sağda solda duyulan bilgilerin paylaşılmasından dolayı artık bu soruyu sormak istemiyorum. Sadece şunu söyleyebilirim ki bu gün hak eden çeyrek altını alacak. Kim ne yaparsa yapsın başkasının kısmetini yiyemez. Not: Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı Puanları sayfanın en altında verildi. 15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için lütfen tıklayınız. 

12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları bazı yerlerde açıklayanlar olduğunu yazanlar olabilir. Biz hiç bir şey bilmiyorcasına anlatacağım. Tabi bize bu gün günün en yüksek puan alan gelini bilsem de bazı sebeplerden dolayı öncesinde paylaşılmayacaktır. Gelinler tadım ve puanlama kısmına geçer geçmez günün birincisi sayfamızda verilecektir. Not: 12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir. Bu arada bu hafta sonucu için yani Gelinim Mutfakta 15 Şubat Puanlama için tıklayınız.

12 Şubat Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmınında dün hata olduğunu söyleyenler oldu. Arkadaşlar puanlar anlık olarak verildiği ve bende anlık olarak yazdığım için bazı yerleri unutabiliyorum. Ancak son kontrolleri her zaman son puanlama öncesinde yaptığım için hatamı fark edebiliyorum ve hemen akabinde doğru puanları girsem de sizler sayfayı güncellemediğiniz takdirde doğru puanları göremezsiniz. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.  14 Şubat 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gülcan meselesine gelmek istiyorum. Kendisi yalnız kurt gibi hem Sina ile hemde Ezgi ile tek başına uğraşıyor. Vallahi helal olsun. Kimisi bu yarışmacıdan nefret edebilir ama birlik olup Gülcan’ı baskılamaya çalışma çabaları işe yaramayınca pislik yapmaya başladılar. Gerek kısa haber gibi yaptıkları paylaşımlar gerek ise yemek yapımı sırasında iğneleyici sözler ile Gülcan’ın sinirlerini bozmaya ve yemeklerinde düşük puanlar almasını istiyorlar. Bakalım Ezgi ise Sina mı başaracak. Yoksa yalnız kurt Gülcan m? İzleyip göreceğiz. Not: 12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları bu sayfanın en alt kısımında verilmiştir. 13 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Sina 16 puanla haftaya iyi başladı ve şu na zirvede yer alırken, Ezgi geçen haftanın aksine bu hafta iyi başladı ve 14 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Gülcan ise 9 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulurken, bu hafta yarışmaya başlayan Nergis 6 puanla dün günün sonuncusu oldu. Bu gün verilecek puanlara göre, bu sıralama Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da %100 değişim gösterecektir. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Günün Birincisi İle Son Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Bu sorunun cevabını bu yazının son kısmında puanlama sonuçları başlığı altında bulabilirsiniz. Tabi önceden bunu öğrenmek istiyorsanız. Önce yorum kısmında bu gün birinci olan kişinin ismi paylaşılacaktır. Sizlerde ayrıcalıklı kişiler arasına girmek isterseniz yorum kısmında hem günün olayları hakkında konuşabilir hemde puanlama olmadan önce birinci kim olduğunu öğrenebilirsiniz. ⇓12 Şubat Salı Puanları hemen alt kısımda⇓

12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında sıkı tartışmalar günün kritikleri yapılırken yaşanacaktır. Bu gün Ezgi’nin Reyhan hanım gibi davranıp giyinmesi de ayrı bir parantez açılarak uzun uzun konuşulacağını söylemeliyim. Not: 12 Şubat Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını kimin kazanacağını belirlemek için her gün birbirinden farklı yemekler yapılıyor. Biz de bu yemeğin adını ve malzeme listesini açıklayalım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Kıymalı Enginar Malzemeleri

 • İki yemek kaşığı tereyağı
 • 200 gram dana kıyma
 • Bir adet orta boy soğan
 • 10 dal dereotu
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • 4 adet enginar
 • İki su bardağı su
 • 1/2 çay bardağı zeytinyağı

12 Şubat Gelinim Mutfakta Kıymalı Enginar Malzemesi

Fatih Ürek günün yemeği için 40 dakika kadar süre verdi. Gelinler eskiden bu süre içinde yemek yapma konusunda oldukça zorlanır, bazen de yetiştiremeyenler olurdu. Son 5 aydır bu durumu hiç görmedik. Buradan çıkaracağımız sonuç verilen sürenin gerçekten yeterli olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Gelinler yemeklerini yaptıktan sorna 12 Şubat Puanlama kısmında geçtiler. Biz de geçelim ve kimin kaç puan aldığını görelim. 

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanları (12/02/2019 Salı)

*************************
Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı günü Birincisi ve Puanları sonucunda kazanan gelin*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin5
Sina     :1
Gülcan :3
Nergis :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi :4
Sina   :3
Gülcan :1
Nergis : => Filiz’in Gelini5

*************************
“12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
 
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi :1
Sina   : => Songül’ün Gelini5
Gülcan :1
Nergis :3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :2
Sina     :1
Gülcan=> Besime’nin Gelini5
Nergis :3

*************************

Gelinlerin 12 Şubat 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi541212
Sina135110
Gülcan311510
Nergis453315

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12 Şubat – 15 Şubat Haftası) – Salı

Ezgi     : 14 + 12 26
Sina     : 16 + 10 26
Gülcan : 9 + 10 19
Nergis  : 6 + 15 21

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

12 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NERGİS
Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NERGİS
12 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİNA & GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 238. Bölüm 13 Şubat 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalardan Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanları Toplam Puan Durumu (133 Yorum)

 1. Gülcan cadılar bayramında maske takmasına gereken yok o konuda şanslı çünkü surati zaten cadıya benziyor😅😅

 2. Haftayada gülcan gider insallah bugünde nergis birinci olur insallak baya kalir umut ediyorum hadi nergis doğalsın umarim sende digerleri gibi çizgini bozmazsın trabzonlu kardesim nergissssssssss

 3. Bu proğramı şikayet Ediyorum. Rtük yetkilileri. İnsanların aklı ile dalga geçiyorlar. Saçma sebep üretiyorlar ezgi ve Reyhanı gönderin.

  • Şikayet etsen n’olacak arkadaşım daha önce de şikayet edilmişti Rutuk ceza yazdı bunnalr cezayı ödediler ve yollarına aynen devam ettiler ama yinede tekrar şikayet etmekten fayda var belki bu sefer yayından kaldırırlar Kısmetse Olur gibi

 4. Tek kelime ile rezillik bu proğram tamamen düzmece ve insanların aklı ile dalga geçiyorlar. Ezgi ve Reyhan tamamen propram tarafından korunuyorlar. Aklımızla dalga geçmeyin lütfen Kanal D ve BES yapım.Rtük bu proğrama bir ayar yapın insanlarla dalga geçiyorlar

 5. Y agnur 💘💘💘💘💘💘
  A silsin kugu gibisin
  Ğ gibi yumsak kalplisin
  N aifsin zarifsin
  U nutulmazsin unutulamazsin
  R eyhan bile sana hayran

    • Harika olmuş👏👍 hele Reyhan bile sana hayran demişsin ya koptum😂😂😂😂😂
     Dağlar kızı Reyhan bile sana heyran heyran çok güzelsin ay kız çok güzelsin ay kiiz
     Yağnur 💃💃💃😂

     • Gülcan bı konuşmayı ogrensen diyorum ne dediğin belli değil sacmslamadi 1 numarasın 🤣🤣🤣🤣🤣

 6. Sina artık gitmelisin. Gülcan’la uğraşmaktan bıkmadın mı? Biz senin ve Ezgi’nin sürekli kızla uğraşmanızdan ve laf vurmalarınızdan bıktık..

 7. Gulcan’i tebrik ediyorum. Akıllı ve ağır bir kız. Çok kıskanıyorlar ustune gidiyorlar kızın. Besime hanim da cok saygi deger bir hanim. Ağır bir hanım.

 8. Ama laf ediyon çakalmısın değilmisin bilmemde farzedelim çakalsanda bi çakal senmisin dünyada üstüne alınması gereken çakal eminim alınmıştır

 9. ezgi kesin gitmez demirbas sinada zor gider yine yeni yarişmaci gider bence gulcan kaliteli kendini gösteriyo helal olsun

  • Bence de sina elenir, bütün işi gücü gülcana nasıl laf sokarım üzerine kurulu, başka da bi numarası yok

 10. Detaylar belli Filiz Hanım. Kura dolayı doğrudur evet.
  Giden dört harfli,
  Kazanan da dört harfli
  😂😂😁👍

 11. ARKADAŞLAR FACE DE SAYFA KURALIM YADA GRUP KURALIM MI ÖZEL BİLGİLERİ TELİF NEDENİ İLE BURADA YAZAMAZ OLDUK. KATILIM SAĞLAR MISINIZ?

 12. ARKADAŞLAR KAYNAĞIM ŞU AN ÇEKİMDE OLDUĞUNU ÇOK KISA GÖÇRÜŞTÜM BU HAFTA KURA OLAYI DOĞRU DEDİ DEYAYLARI YARIN ÖĞRENİR YAZARIM

 13. Reyhan ve Ezgi prim vererek kaliteli mi oluyor sunuz.Hayır kalitenizi ve güvenirlinizi kaybediyorsunuz. Lütfen proğram olarak kalitenizi koruyun bu iki insanı tüyo verip korumayın.

 14. Yeter ya insanların aklı ile dalga geçmeyin bu ne böyle Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık. Onlara bilgi verildiği çok çok çok belli ve yapım ve fatih bey tarafından korunuyorlar.Inşallah Rtük bu proğramı denetler ve Reyhan veh gitsin artık .Bizde kurtuluruz.

 15. Sina dan önce Gülcan cadisi gitmeliydi sonra sırayla Sina ve Ezgi ama Gülcan bu hafta yine kurtardı parçayı İnşallah haftaya gider

 16. Ezgi gayet güzel olmuş yeni Reyhan görüntüsü ile.. Bence doğal halinden daha güzel, ayrıca enerjisi yüksek olmuş…başarılı..

 17. Ezgi gercekten uzun zamandir altin alamamanin uzuntu ve hirsiyla o mulayim goruntusu yok oldu ne gulcan missin

 18. Bazen haddimizi aşıyoruz diğer yarışmacılara kötü şeyler söylüyoruz kabul diğer yarışmacılarda Yagnur için kötü sözler söylüyor

 19. Filiz hnm haftanin elenen ve kazanani hakkinda bilgiler var internette ama dogru mu.Siz kaynaginizdan bilgi aldiginizda bi yerde paylassaniz instagramda falan mesela

 20. Herkese iyi günler dilerim):) Bu hafta gidecek kişi insanı çok mhtlu ediyor 🙂 Ama sormayın kim diye, heyecanlı kalsın 🙂