Gelinim Mutfakta

12 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 12 Mart Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı günün birincisi kim hangi gelin oldu? Haftanın ilk günü Güneş çok iyi başlangıç yaptı ve hafta finalinde gösterdiği başarılı performansı hala devam ettirmekte. Bu zamana kadar kırılamayan haftanın ilk gününden son gününe kadar tüm günlerde günün birincisi olup, bilezik alan olmadı. Bakalım bu hafta ilk çeyreği alan güneş bu rekoru kırabilecek mi? İzleyip göreceğiz. 

Güneş’in kaynanalara bilgi vermesi kendi kaynanasını korumak istemesinden kaynaklı olduğunu ve diğer gelinlerin arasına katılmak istemediğinden kaynaklı. Ancak Gülderen hanım diğer kızlara kendi kaynanalarını şöyle diyor, yok böyle kötü konuştu gibi söylemleri tamamen figüranlık ve gerçeği yansıtmıyor. Bu arda [pembebuton]19 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] için tıklayınız.

Yarışmayı sadece yarışma konseptinden çıkarmak ve bu tarz etkinliklerle renklendirmeye çalışılsa da bazı insanlar bunların şaka değil gerçek olduğunu düşünüyorlar. Neyse Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı Puanları yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Neslihan gerçekten kötü bir başlangıç yaptı. Her ne kadar günün sonuncusu olmasa da bir puan yukarısında aldı ki bu iyi bir başlangıç yapmadığının habercisi. Bakalım bu duruma 12 Mart Salı Gelinim mutfakta puanlama da el atıp durumu %100 oranında değiştirip, zirveye oynayabilecek mi? Merakla bekleyeceğim. 

Son zamanların en kötü başlangıçları maalesef tecrübeli yarışmacı Ezgi’ye kalıyor. Ezgi durumu ikici yada üçüncü günden itibaren düzeltmeye başlıyor. Tabi kötü puanlarla başlayan Ezgi için, acaba elenecek mi söylemleri çıksa da şimdilik, reytinglerde Reyhan ile Ezgi’nin payı oldukça fazla olmasından dolayı bir eleme beklemiyoruz. Muhtemelen Ezgi de gelinim mutfakta 12 Mart puanlama da iyi puanlar alıp durumunu düzeltecektir. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Puanları[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu bakıp kim nasıl bir başlangıç yaptığını görelim. Güneş, 15 puanla dün birinci oldu ve şu an zirveye adını yazdırmayı başardı. Hemen 2 puan arkasından Gülcan da 13 puanla ikinci sırada kendisine yer bulurken, dün yarışmaya dahil olan Neslihan 12 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulabildi. [mavibuton]14 Mart Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Son sırada Ezgi ise 11 puanla son sırada ve her zamanki gibi en geriden gelip elenmekten son anda kurtulacak bir Ezgi’yi izleyebiliriz. NotGelinim Mutfakta 12 Mart Salı puanlama (2019) yazının en son kısmında tablo halinde verdik. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 13 Mart Çarşamba Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

12 Mart Salı günü gelinim mutfakta puanlar da Aynur hanım acaba düşük kullanır mı diye çekincem olsa da genel itibari ile düşük puanlar kullanılmayacağını düşünüyorum. Ancak Aynur hanım için artı bir parantez açmak istiyorum. Aynur Hanım gerçekten otoriter bir kadın olduğunu gördük. İlerleyen zamanlarda yarışmaya tam manası ile adapte olduğunda, 1-1-1-5 görme ihtimalimizin olduğunu da hatırlatmak isterim. Neyse şimdilik bunları bir kenara bırakalım ve Gelinim mutfakta 12 Mart Salı toplam puanlar da kim kaç puan verdiğine odaklanalım. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Çeyrek Altını alan gelin Güneş

Sevgili arkadaşlar benim hakkın da yarışmacıları tutuğumu ve yanlı davrandığımı söyleyenleri görünce, gerçekten beni tanımadıkları için bunu söylediklerini yada yazılarımın tamamını okumadıklarını düşünüyorum. Ben hiç bir yarışmacıyı tutmam ve tutmadım da. Sadece yapılan haksızlıkları görüp eleştirilerimi yapınca o kişinin fanı olduğunu düşünüyorsunuz. Benim için Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğu ile değil, haksızlıkla olup olmadığı daha önemlidir. Dikkat! Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 12 Mart puanları daha açıklanmadan içinizden düşünün ve bu gün acaba çeyrek altını kim kazanacak? Yada kim kazanmalı gibisinden düşünün ve aklınıza gelen ilk kişinin ismini yorumlara yazın bakalım. Sizler bu yarışmanın izleyenleri olduğunuz için bakalım seyirci gözünde kim hak etmiş bir bakalım. Not: 12 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları bu sayfanın en alt kısımında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Günün Birincisi Ve Son Puan Durumu (12 Mart Salı)

12 Mart Salı günü Çeyrek altını kim aldı? diye sormadan evvel bu gün yarışmacılara baktığımda sadece çeyrek altını alamayan Neslihan’ın olduğunu gördüm ve hiç almayan gelin en az bir kezde olsun çeyrek altını almasını isterim. En azından elense bile hatıra kalacağı için bunu istiyorum. Sonra Neslihan’ı tutuyor felan demeyin diye açıklama da yaptım. Not: Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

12 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları bize bazı bilgiler aktaracak. Güneş dün olduğu gibi birinci olamaz ise haftanın beş günü rekorunu da kıramayacak ve başka bir haftaya kalacak. İkinci önemli bilgi ise bilezik yarışında ve eleme potasında saflar %100 olmasa da yavaş yavaş şekillenmeye  başlayacağını düşünüyorum. Not: 12 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir.

12 Mart Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmı gerçek olsa da geline kaynanaların birbirleri arkasında çevirdikleri işler sadece şaka ve tiyatrodan ibaret. Bu konuda zaten siz de şaka olduğunu fark ettiğinizi düşünüyorum. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da şimdilik öne çıkan Güneş yarışmaya nerede ise sıfır iddia ile başlamıştı. Ancak geçtiğimiz hafta bilezikleri ve çeyrekleri alması ile ciddi manada artık elimin lezzeti olduğunu kanıtladım ve bilezikleri alacağım diyebilecek güce ulaştı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da şu an iyi konumda olsa da birazdan verilecek puanlama sonrasında bu durum %100 tersine bile dönebileceği için, her puanlama final gibi düşünmek zorunda. ⇓ 12 Mart Salı Puanları hemen alt kısımda ⇓ 

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunun cevabı önce yorum kısmında daha sorna da bu yazı içinde detaylıca açıklayacağım. Tabi dün kaynağım yanılmıştı ama genede sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu gün puanlarda farklı bir duyum aldım. Kesinlikle yorum kısmını kontrol edin derim. 12 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları açıklanmadan bu dediklerimi yapacağım. Not: 12 Mart Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

12 Mart Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi gelinin olacağını belirlemek bu gün yapılacak harika lezzeti sizlerle açıklamak istiyorum. Zira her gün çok farklı lezzetlerle tanıştığımız için bu gün de bizleri hangi yemeğin  beklediğini de merak ediyorum. Şimdi merakla beklenen günün yemeğini açıklayacağım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında merak edilen tüm soruları cevaplamış olacağız.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Kırmızı Soğanlı Kıymalı Milföy Malzemeleri

Karamelize Soğan İçin;

 • 3 adet soğan
 • 1,5 yemek kaşığı tere yağ
 • 1 yemek kaşığı toz şeker

Kıymalı Har. İçin;

 • 4 yemek kaşığı zeytinyağ
 • 1 adet soğan
 • Yarım kilo kıyma
 • 2 diş sarımsak
 • 4 dal kekik
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 4 yemek kaşığı ketçap
 • 1 çay kaşığı kimyon

Üzeri İçin;

 • 6 Parça Milföy
 • 1 Adet Yumurta Sarısı
 • 1 yemek kaşığı su 

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen bu lezzetli yemek için gelinlere yani yarışmacılara 50 dakika gibi bir süre verdi. Ancak siz daha rahat bir şekilde evde yapacağınız için süre sırrını olmadan rahatlıkla bu yemeği evinizde yapabilirsiniz. Şimdi bu gün günün yemeğini en iyi kimin yaptığını ve en yüksek hangi gelin aldığını görebilmek için Salı puanlaması alt kısımda bizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 12 Mart Puanları (12.03.2019 Salı)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Güneş : 3
Neslihan 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 1
Güneş : 2
Neslihan : 3

*************************
“12 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 4
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 5
Neslihan : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aynur‘un verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 4
Güneş : 5
Neslihan  : => Aynur’un Gelini 1

*************************

Gelinlerin 12 Mart 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 5 5 1 4 15
Gülcan 1 1 4 4 10
Güneş 3 2 5 5 15
Neslihan 3 3 3 1 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11 Mart – 15 Mart Haftası) – Salı

Ezgi          : 11 + 15 = 26
Gülcan     : 13 + 10 = 23
Güneş      : 15 + 15 = 30
Neslihan  : 12 + 10 = 22

Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı Puanlama Sonuçları

*************************

12 Mart Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜNEŞ..kura güneş çıkacak
Gelinim Mutfakta 12 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜNEŞ…kura sonucu çeyrek altını güneş alacak
12 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  Gülcan ve Neslihan

*************************

Gelinim Mutfakta 258. Bölüm 13 Mart 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

171 Yorum

 1. Merhaba forumdaşlarım, selamlar Filiz hanım, herkese güzel bir gün dilerim, yarışmayı birkaç bölümdür izleyemedim, yoğunluktan kardeşime de soramadım o da izleyemedi sanırım izlese sormadan başlardı şöyle oldu böyle oldu anlatmaya :) Takip edemeyerek bir şey kaçırmadığımı düşünüyorum, kaçırdıysam forumdaki sohbetleri kaçırdım, program bahane sohbet muhabbet şahane :):)

 2. Geçen haftaki tahminim tutmuş, bu hafta tahmin yapamıyorum çünkü bileziği kimin alacağını okumuş bulundum, eleme adayım yeni gelen gelin, Güneşin eleneceğini düşünmüyorum en azından bu hafta eleneceğini ummuyorum daha yiyecek ekmeği var bilezik alamasa da takacak çeyreği var gelin adayımızın :) :) :)

  1. Nerde okudun Sarp bilezikleri kimin alacağını yorumları biraz kontrol ettim ama göremedim ?

 3. Cumayı 2. ve 3. olarak tamamlayan gelinler bilezik alamamış boş geçmiş gibi görünse de puanlamalardan çıkardığım bir durum var, Gülcan, Ezgi gibi kitlesi olan gelinleri ilgilendiriyor, belki ilerde Güneşi ama asla yeni gelen gelinleri şu anda Neslihanı ilgilendirmiyor, geçen hafta Gülcan 3. olarak eleme potasında tamamladı, daha önceleri Ezgi de oldu, seveni ve doğaldır sevmeyeni olan gelinler sürekli olarak ilk ikide olsalardı nasılsa elenmeyecek şeklinde yorumlanıp zamanla izlenme oranları daha hızlı düşerdi, oysaki 3. olup elemeden kurtulduğunda bu sayede sevenler haftaya ne olacak elenme potasından kurtulup bir sonraki hafta atağa kalkıp lider olacak mı ve gıcık olanlarsa haftaya elenebilir umuduyla ister istemez programa daha motive olabilirler, pürdikkat kesilmek veya kulak kabartmak sözlerindeki gibi

 4. Böyle durumlar puanlamaların özgür şekilde yapılmadığını düşündürtüyor bana

 5. Ayrıca haftalarca güzel becerikli yemek yapan gelinin ne hikmetse bir anda yemek yapmayı unutup 1’leri alarak elenmesi mantıksız gelmekte :(

 6. Herkese güzel bir gün diliyorum umarım güzel ve hakkaniyetli bir puanlama olur diliyorum insallahh

 7. Herkese iyi günler dilerim, Sarp bey, Esra Hanım hoş geldiniz. Bugün güneş alır diye düşünüyorum çeyrek altını. :)

 8. Güneşin kayın validesi tabağı iyi olan gelinlere bir verdigine dikkat etmeniz lazım bir haftadır yapmış olduğu oylama ve dün gelinine verdiği puanla bu kanıtlandı .Yeni gelen gelinlerin kayınvalidesinin yeni taktikleri iyi yemeklere bir verip kendilerini garantilemiş olacaklar..

 9. Tam da tahmin ettiğim gibi kıskanç sinsi Ezgi kıskanç cadi Gulcanla bir olup Güneşe saldiriyorlar catliyorlar kıskançlıktan ??
  Gunes☀️daha ilk haftadan ceyrekkeri ve bilezikleri aldı 2.haftaya da cegrekle başladı bugünde cegreyi alacağına inanıyorum
  Güneş☀️ ??

  1. Neslihanın üzerinde mi vurmaya çalışıyorlar Anonim anlamadım ne yapma peşindeler

  2. Neslihanın üzerinde mi Güneşi yaralamaya çalışıyorlar Anonim anlamadım ne yapma peşindeler

 10. Bu Neslihan kendini ne sanıyor acaba yaa Gülcan ve Ezgi Güneşe saldırıyorlar diye o da Güneşe saldiriyorlar koyun gibi Ezgi ve Gulcanin peşinden gidiyor

 11. Yuuuuuh Ezgiye gerçek yüzünü iyice gösterdi Gulcanla bir olup Güneşe yürüyor Gulcanla uğraşmayı bıraktı güçlü rakip Güneşe yürüyor eee Güneş güzel ve akıllı ve başarılı kıskaniyirlar Gülcan Ezgi Neslihan seviye yerlerde ???

 12. Ezgi ile Gülcan şimdi “iyi Dost” gibiler :) biraz komiğime gitti, açıkçası :)

  1. Trajekomik ??
   Güneşin gücü karşısında ikisi birleşmek zorunda kaldılar acınacak durumdalar Ezgi Gülcan yazık zavallılar ????

    1. Bence bilmeyerek yapıyorlar Sarp ama iyi yapıyorlar kendilerinden iyice izleyiciyi soğutup Güneşe yönlendiriyorlar şuan çoğunluk Güneşi desteklemeye başladı

  1. Var, nasılsınız keyfiniz nasıl dersleriniz çalışmalarınız nasıl Filiz hanım

   1. sarp bey iyi gidiyor bakalım ama artık 20.000 kadro verilecek bize yer kalır mı bilmem

   1. Muzip Fırat ben ciddi sormuştum, şimdi benim sorum da dalga gibi anlaşılacak arada kaynayacak :)

 13. Zaten onu sevmedim güneşi bilezigi de aldi ceyregi de artik gulcana şükür edicegiz galiba ??

 14. Yağnursever arkadaşlar nerdesiniz Gülcan güçlendikçe Yağnurun gelme tarihi yaklaşıyor bence

  1. Buradayız Sarp?
   İnsalaaahhh dediğin gibi olur
   Yagnuru çok özledik Maviş prensesimiz bizim?

   1. Maalesef evet Sarp Bey. Ben eskilerin gitmesinden yanayım, çünkü artık bukadarı yeter diye düşünüyorum.

 15. Artik ezgiyi gormekten rüyalarımız da bile ezgiyi görür olduk merhaba sarp gelinler hakkinda ne diyosun

  1. Yazıklarına katılıyorum, Güneş tamamen masum olmasa da üzerine gidiliyor, Neslihanı tutuyorum cuma gider :)

  1. Öyle oluyor :) siz veya tanıdığınız yarışmaya katılırsa sizleri tutmam ömrünüz uzun olsun diye :)

 16. Buradayız Sarp ?
  İnsalaaahhh dediğin gibi olur
  Yagnuru çok özledik Maviş prensesimiz bizim ??

  1. Gelecek kesin, Gülcanı Yağnur yollayacak o baş edebilir, bir dönem yorumlarınız artıyor bazen Yağnursuz günler geçiyor gördüğüm kadarıyla :)

   1. Agizinidan bal damlıyor Sarp ?İnşallah gelir 1 ay demişlerdi 2 ay oldu gelsin artık
    Ben şahsen hergun buradayım ama hergun YAGNUR yazmıyorum nazar değmesin diye ???

  1. Katılıyorum mesela rümeysa bence rümeysa gelip hırs yaparsa gönderir son haftayı görmedinizmi 4 çeyrek le bilezikleri aldı yağnuru ben sevmedim bilmiyorum kanım ısınmadı ama rümeysayı çok sevdim

 17. Yaaa Ezgiyi Gulcani sevmiyordum zaten şimdi nefret etmeye başladım onları görünce domuz görmüş gibi oluyorum????????

 18. Farkındaysanız, Fatih bey üçüncü tabakta Reyhan hanıma yardım etti ;) yemeğin altını felan gösterdi, ama aslında o bir sinyal idi reyhan hanıma. Ve 5 puanı o tabağa verdi.. Yani, yorumlar sizin, ne düşünüyorsunuz

  1. Şişt yok öyle bir şey. Var diyene tısss geliyor bak bugünde yılanı kovuğundan çıkartacağınız tısssssssss sssss sss s

   1. Evet üzgünüm sen Nesliyi tutuyorsun sanirim?
    Nesli sırf öne çıkmak için Gunesi kötüleme çalışıyor tabi Ezgi ve Gülcan Güneşe karşı oldukları için o da onlara katılıyor kendi fikri yok Neslinin ben öyle gözlemlerim

  1. Damadım mutfaktayı ben sunacağım bir zamanlar rekabet halinde oluğum FATİH ABİME rakip olacağım

     1. Demedim mi gitme diye
      Ağlatırlar sevme diye
      Varmı bendeki aşka bedel
      Dön dolaş yine gel bana gel
      Başıma yanıbaşıma gel

      Gözüm kara seni ararım bulurum
      Ben her gece seni düşünüp sarhoşum

      Uzaklara uçma kuşum
      Uçupta gitme vurulursun
      Masallara kanma kuşum
      Üzerse eller yorulursun

      Yazık sana yavru kuşum
      Tam can evinden vurulursun
      Masallara kanma kuşum
      Üzerse eller yorulursun

 19. filiz hanım sayfanın en başında 12 şubat salı yazıyor,googleden site araması yaparkende 12 şubat çıkıyor düzeltme yaparsanız kafa karışıklığı olmaz.

  1. ayyy yanlışlık yapmışım kusura bakmayın… bu hafta sonu anca düzeltebilirim… teşekkür ederim

 20. Haha Gülderen hanım tam da dediğim gibi kötü olanlara yüksek iyi olanlara bir puan veriyor. Ezgiyi sevmiyorum ama tezimde haklıyım güneşin kayın validesi olmamış yemeklere beş veriyor

 21. MYCANİM can arkadaşım neredesi?????
  Ben Yağnur gelinceye kadar Güneşciyim? çok merak ediyorum sen de Güneşi destekliyor musun?
  Hadi gel canım arkadas..

  1. Diğer kaynanaların söyleyecekleri açacakları muhabbetler azçok belirlenmiş çok da özgür değiller konuşmalarında, bu kaynana daha özgür bırakılınca bahsettiğiniz durum kabak gibi ortaya çıkıyor

 22. HEP EZGIYI YARGILAYIP ASAGILIYORSUNUZ AMA ORADA EN ÇOK EZGININ HAKKI YENIYOR. EN GÜZEL O YAPAR DOYA HEP ONUN TABAGINA 1 BASIYORLAR
  YANI SIZLERDE BURADAN en az KAYNANALAR kadar HAKSIZLIK YAPIYORSUNUZ

  1. Orda şansına ve dış güçlerin yaralanan ezgi dir diğer gelinlerin hk. Çalınıyor haksızca ezgiye puanlar veriliyor burda reyhan hanımın büyük bir baskınlığı var

 23. Bu kadar olmaz yaaaaa bile bile kadin ezgiye 1 verdi bide geçmis verdiği puani savunuyor güneşin kaynanasi hep ezginin hakkini yiyolar??????????

 24. Bu kadar olmaz yaaaaa bile bile kadin ezgiye 1 verdi bide geçmis verdiği puani savunuyor güneşin kaynanasi hep ezginin hakkini yiyolar ikinci bi ziyafet konuşmasindan haberi yok ??????????

 25. Çarşamba gülcan
  Perşembe gülcan
  Cuma gülcan bilezikleri alan gülcan ve elenen neslihan

   1. Bilgileri bir arkdaştan aldım doğruluğu var eğer vermeye devam ederse buradan paylaşım yaparım ?

 26. Gelinim mutfakta artık sıkıcı olmaya basliyo eskiler gitseydi yeniler gelse güzel olur belki

 27. Şu Gülseren kazina gıcık oldum oklava yutmuş kazık gibi yürüyor konusmasini desen hiç bilmiyo defolsunnnnnn uyanık kendini uyanık zannediyor defolsunlar kazık gibi yürüyor

  1. Güneşi sevmiyorsun kaynanasına da arada çatıyorsun alemsin kadının yürümesi artık napsın bu saatten sonra :)

 28. Gunesın kayınvaldesı çok gıcık bile bile ezgıye 1veriyor çok cahil soyledıgi ile verdiği puanlar çok değişik keşke gitseler

 29. İnşallah Filiz hanım, ben de kadrosuzluktan yol yakınken vazgeçtim hayırlısı oldu şu anki işlerime yönelmeye vaktim oldu

 30. Gülderen denilen kaynanayı çok mu aradı Gelinim Mutfakta Programı.Bu kadının yorumu ile uygulaması farklı.Bir dakika önce konuştuğunu unutan kaynananın ne işi var bu programda.Bu kadın ve gelini kurnazlık için gelmişler programa.1 kurnazlık,2 kurnazlık 3. de burunlarından yakalanırlar.EZGİYEDE çok haksızlık yapıyor bunu kul değil ALLAH BİLE ÇEKMEZ.iki kurnaz tilkileri ALLAHA havale ediyorum.

  1. Asıl biz Ezgiyi ALLAHA havale ediyoruz çünkü hile ile orada kalıyor hak yiyor…
   Güneşe helal olsun Gulcani da Ezgiye solladı geçti her konuda onlardan çok daha üstün Maşallah
   Ezgi gıcık güçlü Güneşi görünce Gulcani bıraktı Güneşe kafayı taktı sevmediği Gulcanla dost oldu tek başına Güneşe gücü yetmedi Gülcana yandaş oldu

 31. Insallah kazık yutmuş Tilki gulderen gelini o bilezikleri yiyemesinler haram olsun konusmaktan bihaber cahil görgüsüz defolsunlarrrr

 32. Besime hanim keşke beğendiğin gelini alsaymissin bee ama herhalde çekecek çilem varmis ki Gulcani almışsın ?????

 33. Hesaba göre Gülcan varken olmuş çünkü kaynana Gülcanı bilmiyormuş, Gülcan biz söylemedik gizledik diyordu

  1. Ben orayı kaçırdım Sarp
   Şimdi Gulcanin eşi Gulcanla beraberken annesinin bulduğu kızla mı tanismis?

   1. Bana göre kaynanasının söylemine göre hesapla öyle çıkıyor ama kendileri öyle değil diyorlar, üniversite 3teyken diyor Gülcan lise sonra oluyor zaten lise sonda tanışıyorlarmış okul arkadaşıymışlar falan, Gülcan bozuldu da çaktırmadı evde ifade alır :) :) :)

    1. En azından kim o kız diye sorar, kız kelimesi yerine zilli kelimesini koyarsanız kızgınlıkla o tarz soracaktır

     1. :) Şimdi güldüm diye laf ederler ama komik, esprili zekice gülmeyeyim de ne yapayım :)

 34. Besime Gulcan korkusundan nasıl kiviracagini şaşırdı kesin Gülcan varken oğluna başka gelin bakmış anlamış yani kadın Gulcanin nasil bı insan olduğunu

 35. Aynur hanımın evlenmemesini takdir ettim, kadın dirayetli, genellemeyi sevmem aynı durumda bazı erkekler on kez evlenmişti

 36. Kadın doğru yere emanet etmiş, bir karar vermiş uygulamış, kadın net, şartlar gereği yapılması gerekeni yapmış

 37. İzleyci Ezgiye yapılan hileleri fark etti artık diye çegreyi Güneşe verdiler çünkü altınları hep hile ile Ezgiye veriyorlardı??

 38. EZGİ ve REYHAN Hanımcığım supersiniz programa çok yakışıyorsunuz duruşunuzla,gülüşünüzle dürüstlüğünüzle,sizi çook seviyoruz anam.

 39. Geçen sefer Ezgi Nergis kurasında göstermemişti, tepkimizde haklıydık Fatih bey, bir sonraki kurada gösterirler ve Ezgi kaybeder ama iş işten geçmiş olur dedim, Zeynep!!! hatırlayacaktır onunla konuşmuştuk bu konuyu

  1. Evet Sarp bende hatırladım yazdığın yorumu ve haklıydın
   Fatih aklınca bizlere laf sokuyor sanki biz enayyiz anlamıyoruz yaptığı hileleri

  2. Rumeysayi gönderdiklerinde de normalde bilezikleri kazananı son soyluyirlardi ilk söylediler eleneni söylemediler çünkü Ezgi elenmişti sonradan Sina elendi gibi gösterdiler tepki alinca ama biz izleyiciler yutmadık bu yalanı
   Gerçi Rumeysanin gitmesine çok sevindim ama haksız yere gitmemeliydi

 40. EZGİYE altınlar verilmiyor.EZGİ altınla ellerinin tadı ve lezzeti ile alıyor kıskanmayın lütfen haksız yorumlarda bulunmayın dürüst olun.

  1. Sen dürüst ol canım Ezgi bu yarışmada nasıl kalıyor o altınları nasıl alıyor cümle alem biliyor sen bizi değil anca kendini kandirirsin

 41. Aynur hanımın davranışını takdir ettim o tarz tercihler davranışlar sayesinde aile ahlakı ayakta duruyor yoksa iyice erezyonlardaydık

 42. Çocuklarını temelli bırakanlar mı dersin, sevgiliyle kaçanlar mı neler var neler duyuyoruz okuyoruz

  1. Rica ederim ?Evet güzel yarışma gerci kadınlar biraz kocalarını azarliyorlar ama olsun okadar olacak dimi ???

 43. ezgi kıl;-) olsan dönersin keşke bide ;-)şu yonden baksan ;-) ZAYIFLAAA ;-)

 44. FILIZ;-) BAYAN SANA TM 2 3 HAFTA;-) ÖNCE SANIRIM ;-)SENDEN ÖZUR DILEREK ;-)ÇIKMISTIM AMA AMA AMA ;-) KIRDIM ;-)DÖKTUM KALITEDEN ;-)KAÇİNDIM LAF ATTIM ;-)ARKADAŞA ;-) SORY SORY;-) ARKADAŞ;-)

 45. BIDAHA YAZAMIYCAM BURAYA;-) NE YAZIK KI EZGI GIBI;-) 4 PATILI YAVRU ;-)BURDA ;-)IKEN YAZAMIYCAM ;-)DJDJDJDJDJ;-) AHAHAHAAHAAHA ;-)VS VS VS ÖFFF NEİSE HÂL GULCAN ¤¤¤¤¤¤LOVE ¤¤¤¤¤¤¤

  1. Heyetimizin yedide yedi ortak kabul sonucu: Kendi haline bıraktık

 46. ESRA ¤BILIYOMUSUN BU GEREKSIZZZZZZ ;-)YORUMUNU HIÇ ;-)SALLAMIYORUM BE YAVRUM;-) ANORMALLIK SENDE GENETIKSE ;-)SUPER MATEMATIGIM BILE YETMEZ ¤ CİCİM ;-) AY NEISE CİCİM BEN BURDAN ÇIKAYIM EGER GEREKSIZ YORUM ZAZACAKSAN BURDA OLAMIYCAM BEE;-)

 47. £sonays kaçar BE AHAHAHAHA;-) ÖF BURDAN HEMEN CIKMAM LAZIM ;-)INSTGRMAMDA CANLI YAYIN ;-)YAPMA ZAMANI TAKIPCILERIM BENI BEKLER;-) BURAYA GIRMEKSIZIN BEN KAÇAR

 48. £sonays kaçar BE AHAHAHAHA;-) ÖF BURDAN HEMEN CIKMAM LAZIM ;-)INSTGRMAMDA CANLI YAYIN ;-)YAPMA ZAMANI TAKIPCILERIM BENI BEKLER;-) BURAYA GIRMEKSIZIN BEN KAÇAR

 49. Fatih ürek çok haksızlık yapıyor çünkü Ezgi’nin elenmemesi için elinden geleni yapıyor ya da elenince bir bahane buluyor mesela Ezgi 8 mart Nergis’in yerine elenseydi bugün 8 mart eleme yapmıyoruz derdi ama Nergis’e demedi çok haksızlık yapıyor inşallah rümeysa gelir

 50. 8 mart kadınlar günü ya Ezgi olsaydı nasıl elemezdi yeter artık eskilerden biri gelsin tabi sina ve yağmur hariç

 51. HAYAT CANYM NERDESIN ARKADASHIM SEN GOREN WARMI

  SARP BEY VARMI GELIYOMU BURAYA?

  HAYAT CANIM OZLEDIM SENI DON GEL BITANEM :::::::::::?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu