Zuhal Topal'la Sofrada

13-17 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? 15.000 TL’yi Kim Kazandı

13-17 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu sorusu merak konusu oldu. Bu yazımızda 13-17 Eylül Yemekteyiz kim birinci olduğunu, bu hafta hangi yarışmacı parayı kazandığını bu haberimizde kesin olarka açıklayacağız.

=> 1 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Puan Durumu öğrenmek için tıklayınız. 

13 eylül 2021 tarihinde yayın hayatına sunucu değişikliği ile başlayan yarışma programında yine birbirinden renkli yarışmacılar programa damga vurdu. Yemeğini yapamayıp dışarında sipariş veren, bu siparişi kendi yapmış gibi gösterdikten sonra puanlama aşamasında açıklayan yarışmacının yaptıkları gündem olurken, ilk hafta yine birler konuştu.

13-17 Eylül Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu - Özlem

Zuhal Topal’la Sofrada programında getirilen her yarışmacı verdiği puanı başka yarışmacıya verememe kuralı ve masasında eksik olmadıkça 3 puanın altında vermemesi kuralları olmadığı için kendi günü geçen yarışmacıların bir verme eğilimi açıkça belli oldu.

Tecrübeli sunucu Zuhal Topal daha önce benzer format da yaşadığı sıkıntıları yapacağı ilk toplantı da gündeme getirip yeni kuralları gündeme getirtmesi gerekiyor.

13-17 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu

13 Eylül Pazartesi günü başlayan yarışma programında ortalamanın üzerinde menü i ile yemeklerin rakiplerine nazar daha iyi olması Özlem’i bir adım öne çıkardı.

13-17 Eylül Yemekteyiz Kim Birinci Oldu - Özlem

Diğer yandan Özlem, rakipleri birbirlerini tam olarka tanıyamadıkları için birbirlerine intikam puanlaması yapamayacağı için Özlem bunu fırsata çevirdi. İşte Özlem’in puanları;

Oğulcan Yıldız  4
Zübeyde Kırkdeveli  5
Büşra Yıldız  4
Mustafa Gültekin  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

*Özlem Çelik’in Puanları*

Özlem kendi günün kurtardıktan sonra hiç bir menüyü kasten beğenmeyerek rakiplerini kendi elleri ile elemeyi başardı. Kısaca 13-17 Eylül Yemekteyiz kim birinci oldu sorusu Pazartesi günü cevabını bulmuş oldu. Bu hafta 13-17 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın birincisi Özlem Çelik oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu