Zuhal Topal'la Sofrada

13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Bu Haftanın Birincisi

13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Geçtiğimiz hafta 36 puanla tarihi bir rekor ile 15.000 TL değerindeki para ödülünü aldığını düşündüğümüz de bu hafta yarışan gelinlerin toplam puanları maalesef geçtiğimiz haftanın sonuncusuna eşit olduğunu görüyoruz. Bu hafta kazanan yarışmacının topladığı puanlar da çok düşük puanlara şahit olacağız.

=> Bu arada [pembebuton]3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 13 Aralık Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunu sizlere açıklamadan önce bu sezon getirilen kuralların en başında bir kaynana verdiği puanı bir daha vermemesi nedeni ile bizler çok sevinmiştik.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 27 Aralık Cuma Parayı Kim Aldı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.13 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim kazancı - final Bu kuralın en büyük amacı, yarışan gelinin haklarını korumak için yapılmıştı. Lakin kaynanalar gene bu kuralı kendilerince yorumladılar. Zira ilk gün yarışan geline ortalama bir puan veriliyor. İkinci ve üçüncü günden itibaren kesinlikle 3 ve 4 puanları kullanmaya meyil olduğunu görüyoruz. Dikkat: 13 Aralık Cuma bu haftanın birincisi kim olduğunu yazının en sok kısmında açıkladık.

=> Bu arada [pembebuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] kim kazandı? sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

 13 Aralık Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını için normal de bir gün öncesinde sizlerle paylaşıyorduk. Bu hafta yarışmacılar arasında puan farkının çok az olmasının yanı sıra, kananların elinde çok fazla düşük puanların kalmaması nedeni ile haftanın birincisi bizlere de sürpriz olacak.Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli

Son haftalar da gelinler puanlama esnasında çok üzülüyorlar. Bunların yanında kaynanalar da gelinin intikamını almak için bir sanki gelinden intikam almaya çıkıyor. Oldukça saçma bir düzen yaşamaya başladık. Aslında bu duruma bir düzen getirilmesi gerekiyor.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da zirvede yer alan yarışmacının bile puanı oldukça düşük olduğunu, en son geçtiğimiz hafta sonuncusunun bile puanlarına baktığımızda 20-25 arasında olduğunu ama şu an birinci olan gelinin 27 puanı olduğunu düşündüğümüz de kaynanalar bu hafta puanlama esnasında çok vicdansız olduklarını gösteriyor. 

13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

2 Aralık 2019 Pazartesi günü oldukça neşeli başladığımız bu hafta acaba 36 gibi büyük bir puanla rekor kıran gelini haftanın birinci olan geçebilecek mi?Diye merak içinde beklerden hada ilk günden oldukça düşük puanları gördük.

Ben hemen bu hafta geçmez desem de acaba bizleri şaşırtan 10 puanlar gelir mi diye beklesek de maalesef 13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucu oldukça düşük puanla 15.000 TL’yi alacak. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.13 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu sonucu büyük ödül

 Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma puan durumu sonunda yer lana yarışmacının kayın validesinin sert dille eleştirmesinden dolayı bu puanları layık görüldüğünü, diğer yarışmacılardan çok ciddi bir farkın olmadığını ekran başında rahatlıkla gördük.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma günü haftalık toplam puan durumu sonucun da birinci olacak isim acaba bu hafta son sırada yer alacak kaynana 10 puan verir mi düşünsem de son bölümde yarışan kayın valide de aynı şekilde sert eleştirisinin yanı sıra düşük puanları nedeni ile hiç bir kaynana torpil geçmeyecek. 

13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

9 Aralık 2019 Pazartesi 290. bölümü ile haftaya başladık. Nihayet bu haftada sona geldik. Kaynanaları verdiği puanlara geriye dönüp baktığımızda oldukça saçma puanlamalarla karşı karşıya geldik. Kimisi strateji yaptığını, kimisi de inatlaşarak puan verdiğini dile getirdi. Ancak hiç bir kaynana da hak eden puanı maalesef geline veremedi.Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli

Tüm bu nedenlerden dolayı haftanın birincisi olacak isim, birbirine çok yakın puanlardan sıyrılan gelin olacak. Dikkat: bu hafta yarışan yarışmacıların puan tablosu yazının en son kısmında verdik.

13 Aralık 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık puanlar da zirveyi alacak isminin kim olduğuna baktığımızda son bölümde yarışacak yarışmacının puanları verilmeden son haline baktığımızda ilk gün yarışan Gamze Yılmaz’ın puanları (27) ile zirvede yer aldığını ama kaynanaların elinde artık düşük puanları olan kaynanaların sayısı olmayanlara göre az olmasında olayı başa baş bir sonuç ortaya çıkacaktır. Sizleri bekletmeden bu hafta zuhal Topalla toplam puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma Toplam Puan Tablosu

13 Aralık Cuma günü yani Bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da hangi yarışmacı hangi kaynanadan kaç puan aldığını bakalım. Sorasında zaten bu hafta kim birinci olduğunu haftalık toplam puan sonucuna bakıp görebiliriz. 

9 Aralık Pazartesi Gamze Yalçın’ın Aldığı Puanlar

Kadriye : 5
Necla : 4
Ünzile : 5
Fevziye : 5
Zuhal Topal : 8
TOPLAM : 27

*************************

10 Aralık Salı Büşra Tekin’in Aldığı Puanlar

Nejla : 4
Necla : 6
Ünzile : 4
Fevziye : 3
Zuhal Topal : 7
TOPLAM : 24

*************************
Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

11 Aralık Çarşamba Özde Kaya’nın Aldığı Puanlar

Nejla : 6
Kadriye : 4
Ünzile : 6
Fevziye : 4
Zuhal Topal : 4
TOPLAM : 24

*************************

12 Aralık Perşembe Şirin Güneş’in Aldığı Puanlar

Nejla : 3
Kadriye : 3
Necla : 5
Fevziye : 6
Zuhal Topal : 5
TOPLAM : 22

*************************

13 Aralık Cuma Didem Üçel Erken’in Aldığı Puanlar

Necla : 1
Nejla : 2
Kadriye : 2
Ünzile : 2
Zuhal Topal : 7
TOPLAM : 14

*************************

13 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 9 Aralık Pazartesi Puanı (Gamze Yalçın) = 27
  • 10 Aralık Salı Puanı (Büşra Tekin) = 24
  • 11 Aralık Çarşamba Puanı (Özde Kaya) = 24
  • 12 Aralık Perşembe Puanı (Şirin Güneş) = 22
  • 13 Aralık Cuma Puanı (Didem Erken) = 14

Yukarıda haftalık toplam puan durumuna baktığımızda sadece Cuma günü yarışan yarışmacı Didem Üçel Erken’in puanlarının verilmediğini görüyoruz. Kaynanaların tüm düşük puanlarını hafta başından itibaren kullanmasında dolayı, Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı da son ana kadar maalesef sır gibi saklı kaldı. Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

13 Aralık Zuhal Topal bu haftanın birincisi olan yarışmacı İlk gün yarışan Gamze Yalçın ile bugün yarışacak olan Didem Üçel Erken ikilisinden birisi bugün 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alan gelin olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada Gamze Yalçın Yılmaz - 9 Aralık 2019 Pazartesi

[pembetext]13 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi 9 Aralık 2019 Pazartesi günü yarışan Gamze Yalçın oldu.[/pembetext]

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma Fragmanı İzle

13 Aralık 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarında 295. bölümü ile bu haftanın final bölümü ile karşımıza gelecek olan yarışma programının 13 Aralık fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu