Beni Bırakma

13 Aralık Perşembe Beni Bırakma 174. Bölüm Özeti Sıla’nın Yeni Sevgilisi Kerem Mi? Beni Bırakma 174. Bölüm İzle

Atv ekranlarının gündüz kuşağında yayınladığı günlük dizisi Beni Bırakma 174. bölüm özeti ile yeniden karşınızdayız. Meltem’in hain planı ile Kerem’in saflığının yanı sıra aşkından yararlanıp Tarık ile Sıla’yı yine birbirinden ayırmaya çalıştığı 13 Aralık Perşembe Beni Bırakma özeti sizleri bir alt paragraf da beklerken bu bölümde dikkate değer olayları hemen alt kısımda yazacağım.

Beni Bırakma 13 Aralık Perşembe günü ekrana gelecek olan 174. bölümde neler olacağını kısaca bahsetmek gerekirse, Emre ile Zeynep Bora’dan kaçamayacaklar. Tarık hala kıskançlık krizlerinden kurtulmayacak. Hatta Meltem’in hamlesi ile daha da şiddetlenip Sıla beni ne çabuk unuttu havalarına girecek.

Emre, Bora’dan çocuğunun annesi Zeynep’i kurtarmak için kara kara düşünürken birde Cansu’ya verdiği evlenme sözü başına bela olacak. Bu yüzden ailesi ile arasının açılmasına neden olacak. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan yukarıda bahsettiğim Beni Bırakma 174. bölüm de neler olacağını detaylıca anlatalım. Bu arada [pembebuton]Beni Bırakma 175. Bölüm[/pembebuton] için (Özet ve Fragman) tıklayınız.

Beni Bırakma 174. Bölüm Fragman Tadında Özeti

Bora kurduğu hain planla hem Emre ile Zeynep’in kaçmasını engelleren hem de Zeyenp’i yeniden ele geçirmek için büyük bir oyun kurar. Emre ailesini kurtarmak için yarım saat içinde evlerine gidip doğalgaz borusundan çıkan gazın alt katta bulunan çakmaya gitmesini engellemesi ya da ailesinde kim varsa hepsi Zeynep’i kurtarayım derken kaybetmekle karşı karşıya kalan Emre’nin bir de kafasını bebeğin kendisinden olduğunu yalanları söyleyen Bora’nın sözleri aklına gelince Zeynep’i bırakıp, ailesini kurtarmaya gider ve kurtarır.

Esin Emre ile Cansu’yu yeniden bir araya getirmek için ortaya attığı iftiralara bir yenisini ekleyip Sayarlar tarafında her ne kadar sözü dinlenmese de Hülya’yı baskı altına alan Esin, kızımı sen mahvettin. Sen ve kızın benim Cansu’nun istikbali ile oynadın diyerek Hülya’yı Zeynep’e karşı dolduracak. Hülya ise gerçekleri bilmediği için evli bir kadının başka bir erkekle hele ki nişanlı bir erkekle bir arada olmasını öfke ile karşılayacak. Beni Bırakma bölüm özeti yazarken bazı karakterlerin aynı kurgu üzerinde döndüğü gördüm. Sizce bu Esin daha farklı işler yapsa daha güzel olmaz mı? Yorumlarınız alt kısımdan yapabilirsiniz.

Beni Bırakma 174. Bölüm Tarık’ın Sinir Krizi

Tarık cephesinde ise işler bayağı karışacak. Sıla ile Kerem’in yakınlaşmasını kaldıramayan Tarık kendisine hakim olmak da zorlanırken Meltem’in arka planda kurduğu yeni oyundan ise oldukça habersizdir. Sıla ile Kerem’i çok samimi bir şekilde Tarık’a gösterip seni bir günde bak nasıl unuttu. O ucuz biri imajını vermeye çalışacak. Kerem ise Sıla’yı elde etmek için şimdilik çok kibar rollerini devam ettirecek. 13 Aralık Beni Bırakma özeti açısından en önemli kısım bence bu sahne olacak.Beni bırakma özeti

Tarık, Meltem ile yollarını ayırmayı Sıla’ya tekrar geri gelmeyi içinden geçirse de bunu asla başaramayacak. Hem Sayar ailesinin baskısını ensesinde hissedecek. Tabi Meltem’in mağdur gelin rolleri nedeni ile hem de Sıla’nın artık bir araya gelmek istememesi buna engel olacak. Bu arada Beni Bırakma 13 Aralık izlemeniz için alt kısımda video ekleyeceğim. Şimdilik en son yayınlanan videoyu ekliyorum. 

Beni Bırakma 174. Bölüm İzle (13 Aralık Perşembe 2018)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

    1. canan malsef olmaycak bu Bora gene yaptı yapacağını bir sonraki özette anlattım olacak olayları

  1. aman cok uzattiniz artik bakmiyorum artik cok severek izledigim diziyi siz boyle devam eterseniz hic kimse ixlemez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu