Gelinim Mutfakta

13 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 13 Aralık Puanları Ve Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? Kaynanaların bu gün günün yemeğini puanlamasından sonra bu soru cevabını bulacak. Ancak temennimiz, her zaman hak eden çeyrek altını almasıdır. Beklentilerimin üzerinde puanlar alarak beni şaşırtmayı başaran Rümeysa, bakalım hafta finali öncesinde eleme potasından kendisini kurtarmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

=> 13 Aralık 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe Puanları Rümeysa kadar, Emel’i de oldukça ilgilendiriyor. Her iki yarışmacı arasında bir puan olması ve son sırada yer almalarından dolayı ikili arasında açılan puan farkı final günü telafisi oldukça zorlaşıyor. Emel, Rümeysa’ya göre tecrübesini konuşturmak istese de Rümeysa’nın bilmeden yaptığı yemekleri ile Ziyafet hanımın düzensiz puanlamalar yapmasından çok iyi yararlandı. Dikkat: Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

13 Aralık gelinim mutfakta puanlama öncesinde lider olan geline baktığımızda bu hafta hiç bir şekilde günün birincisi olmamış Elif’in ismini görüyoruz. Elif, düzenli ve benzer puanlar alarak şu ana kadar en iyi çıkışı yakaladı ve iki gündür lider konumda. Eğer bu gün günün birincisi olursa Cuma günü %100 bilezikleri alan gelin olacaktır. Şahsen hafta başında, Elif’in bilezik almasını çok istiyorum. Ancak Elif de bileziklerinin bir kısmını Ziyafet hanıma ve dolayısı ile görümcesine verecek olmasına da çok üzülüyorum. Not: Gelinim Mutfakta 13 Aralık Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu 13 Aralık puanları verilmeden son duruma baktığımızda; Elif 39 puanla iki gündür zirvedeki yerini korurken hemen arkasında ikinci sırada ilk gün lider koltuğuna oturup, sonrasında Elif’e kaptıran Cansu 37 puanla Elif’in hemen arkasından takip ederken, Emel 34 puanla üçüncü sırada yer aldı. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 14 Aralık Puan Durumu[/mavibuton] için Tıklayınız.

Pazartesi günü yarışmaya başlayan ve tahminlerimize göre bu hafta gider dediğimiz Rümeysa ise liderin sadece 5 puan gerisinde 34 puanla son sırada yer aldı. Puanların birbirlerine çok yakın olması, bu gün 13 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin için %100 bileziklerin önün açılacaktır.

Gelinim Mutfakta 13 Aralık puanları ile yapılan günün yemeği ve nasıl yapılacağı konusunda ayrı bir yazı yazmaya gayret ediyorum. Ancak dün yapılan yemeği yazamadım. Bu konudan dolayı şimdiden özür dilerim. Bu gün yapılacak olan günün yemeği ayrı bir konuda vereceğiz. Bu sayfada sadece günün yemeğinin adı ve malzeme listesi olacak. Diğer konuda ise nasıl yapılacağını anlatıyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Dikkat: 13 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

13 Aralık Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Tahminleri alayım arkadaşlar. Yorum kısmından sizler de tahminleri yada beklentileriniz yazabilirsiniz. Bu gün Elif’in alacağını düşünüyorum. En azından beklentim o yönde.

Gelinim Mutfakta 13 Aralık Günün Birincisi İle Puanları Ve Son Puan Durumu (Perşembe)

13 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçmeden sizler de yarışma hakkında fikirleriniz özgürce beyan edebilmeniz için bu sayfanın altına mail adresi yazmadan sadece istediğiniz bir isimle yorumlarınızı yazabilirsiniz. Tabi bu durumu kötü niyetli olarak kullanmak isteyenlere müsade edilmeyecektir. Küfür içerikli yorumlar hakkında gerekli yasal işlemleri avukatımız aracılığı ile dava açıldığını da ayrıca belirtmek isterim.

Şu sıra hem Nezahat hanım hem de Sevgül hanım  Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken gelinlere çok iyi puanlar verdiğini görünce mutlu olsam da bunun arkasında yatan en büyük etken kendi gelinlerini bulamama kaygısından olduğu çok açık. Bakalım bu gün hangi kaynana kendi gelinini bulmayı başaracak? İzleyip göreceğiz. Tahminlerime göre Tuğçe ile Nezahat dışında Sevgül ile Ziyafet büyük oranda gelinlerinin tabaklarını bulacaklarını düşünüyorum

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (10 Aralık – 14 Aralık) her kaynana sonrasında anlık olarak düzenliyor ve güncelliyoruz. Bu sebeple en son güncellenmiş puanları görebilmeniz için sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Haftalık puanlar da bir değişime gittik ve bazı cihazlarda tablo halinde gözükmediğini tespit ettiğimiz için artık haftalık puanları 13 Aralık Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmının altında tablo yapmadan yazıyoruz. Sizlerin bu konuda nasıl olması gerektiği konunda bizlere sunacağı fikir ve görüşlerinizi ayrıca değerlendirebiliriz.

13 Aralık 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da  her gelin için büyük bir tehlike yatıyor. O da ne mi? Puanların bir birine yakın olmasından dolayı daha önce Rümeysa eleneceğini düşünüyorum dememe rağmen Cuma günü sürpriz bir eleme ile karşılaşabiliriz.  Bakalım bu gün (13 Aralık Perşembe) verilen puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da kim yada hangi gelin diğerlerinden puan olarak sıyrılmayı başaracak? Bekleyip göreceğiz.

Her gelinin bu yarışmaya bir tek katılım amacı var o da Cuma günü yapılacak olan puanlamada en yüksek puana sahip olup 10.000 TL değerinde ki bilezikleri almak istemesidir. Tabi günün sonunda verilen çeyrekler de ekstra olduğu için onu bir kenara bırakıp, bu hafta bileziği alacak olan kişi Perşembe günü puanlama da diğerlerine fark atıp, lider olan kişi olacaktır. Bakalım kim olacak? Not: Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.  Gelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim mutfakta 13 Aralık Perşembe toplam puan durumu anlık olarak düzenlediğimiz için hatalar yada yanlış toplamalar olabiliyor. Sizler yanlışlık olduğunu fark ederseniz yorum kısmından bildirebilirsiniz. Sonuçta bizlerde insanız ve hata yapabiliriz.

13 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını, çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün yemeğini verelim. Şimdi sizlere günün yemeğinin ismini sonrasında ise malzeme listesini verelim. Nasıl yapıldığını merak eden okuyucularımız için ayrıca konu açıp anlatacağız. En son da ise bu günün en önemli kısmı olan, Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe puanlama kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 13 Aralık Baklava Yufkasında Pilav Ve Malzemeleri

 • Bir buçuk su bardağı baldo pirinç
 • Üç su bardağı su
 • Bir çay bardağı Antep fıstığı
 • Dört çorba kaşığı zeytinyağı
 • İki buçuk çay kaşığı tuz
 • Yedi yaprak baklava yufkası
 • Bir çorba kaşığı tereyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği için 45 dakikalık zaman verdi. Gelinler hemen yemeğinin yapımına koyuldular ve belirtilen süre içerisinde yapımını tamamlamayı başardılar. Sonrasında Tadım ve puanlamaların yapılacağı 13 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? Merakla beklenen Perşembe puanları şimdi sizlerle.

Gelinim Mutfakta 13 Aralık Puanları (13/12/2018 Perşembe)

*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 5
Elif     :  1
Emel : 4
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************
Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Elif    : 3
Emel : 3
Rümeysa : 1

*************************
” 13 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 1
Rümeysa : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 3
Elif     : 4
Emel : => Tuğçe’nin Gelini 5
Rümeysa : 1

*************************

Gelinlerin 13 Aralık Perşembe Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu  5 5 2 3 15
Elif 3  1 5 4 13
Emel 3 4 1 5 13
Rümeysa  1 3 3 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu (10 Aralık – 14 Aralık Haftası) – Perşembe

Cansu       : 37 + 1552
Elif            : 39 + 13 = 52
Emel         : 34 + 13 = 47
Rümeysa  : 34 + = 42

Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************
13 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 13 Aralık Perşembe Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ CANSU
13 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ RÜMEYSA
*************************

Gelinim Mutfakta 195. Bölüm 14 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

111 Yorum

  1. Bence cok sacma onun evi onun esyasi kaynana neden degistiriyo ya sonucta benim evim benim zevkim kayin valdem benim evime karismasini istemem sahsen

   1. Bence herkes kendi ismiyle yazsın başkasının isimini kullanmak cok ayıp ne bilcez kim kim diye

 1. Sevgül hanımın örgü örerken ki ciddiyet ve yüz ifadesi, nasa da uzay mekiğine yazılım yapan mühendisler de bile yok :)

 2. Merhaba arkadaşlar gününüz güzel olsun diyecem o da burda kimse kimsenin selamını almıyor.

 3. Büyük ihtimalle arkadaşlar bu haftayı yine Favorim olan Cansu işi bitirecek kısacası Ezginin olmadığı Elifin pilanları öldürüp hep üç beş puan geride olması oyunu 100% Cansuyu itiyor kısacası arkadaşlar çok büyük bir supriz olmasa yine Cansu işi bitiririca.

  1. Cansu zeki bir kişilik.Ayrıca gelin kaynana uyumu veya ekranda gaza gelmeyip birbiri hakkında kötü konuşmamaları nedeniyle Sevgül Hanım / Cansu ikilisi benimde favorim.Elif inde bilezik almasını istesemde Ziyafet hanım iyi düşünceleri alıp gidiyor maalesef.

    1. Dünkü yorumları okudum Poyraz bey Cansu alamaz bence ya Elif alır yarın yada Emel süpriz yapar

  2. Dünkü yorumları okudum.Bence Cansu yarın alamaz ya Elif alır yarın yada Emel süpriz yapacak

 4. Hadi elif al artık bilezikleri cansu çok oldu cansu aynen reyhan gibi artistikliğe oynamaya başladı

 5. ARKADAŞLAR HEM YEMEK YAPIYORUM HEM DE PUANLAMA YAPIYORUM O YÜZDEN BU GÜN YORUMLARINIZ TAM OKUYAMADIM PUANLARDA UFAK BİR HATA OLMUŞ SAYENİZDE DÜZELTTİM
  BU ARADA ZİYAFET HANIM DA ARTIK GINA GELDİ CANSU’YA FİX 2 PUAN VERİYOR

     1. Cansunun bu hafta hakettiğini düşünüyorum 4 günde 3 kez gün birincisi oldu

  1. Cansuyu tebrik ediyom ceyregi aldi elifle cansu ayni puandalar yarın tatlı zamanı cansu iyi tatlıda bakıcaz

 6. Anlaşıldı arkadaşlar Cansu ile Elif bileziği oyayacak puana ulaştılar. Ama büyük ihtimaile Elifde giden yarışmacı Betül gibi sansizliginin kurbanı olacak Bilezikleri alacak olanda Cansu olacak. Gelim düşme gurubuna Potada Emel ile Rümrysa hangisi gidecek olan beli değil ama tahminimce Rumeysa Hafta başında çok laubali bir şekilde konuşup durdu. İşte ben geldim hepinizi yolarım gibisinden büyüklerin dediği gibi ne ekersen onu biçersin bence Rumeysa gider.

 7. Filiz hanım merhaba, sanırım siteyi siz yönetiyorsunuz …anladığım kadarıyla “your” isimli ergen, buradaki insanların isimlerini de kullanarak yorum yapıyor ben de dahil..bununengelleme şansınız yok ise burada daha fazla kalınmaz bir hal alacaktır…saygılarımla

 8. Cansunun bu hafta hakettiğini düşünüyorum 4 günde 3 kez gün birincisi oldu.Artık yarınki puanlamada belli olacak Cansu veya Elif hakeden kazansın.

 9. Filiz abla geçenlerde bilgi kaynağın ne söylediyse çıkmıştı acaba önümüzdeki günlerde emel var mı programda

  1. Hayat hanım gönül Emelin gitmesini ister ama adaletli olacaksa Rümeysa nın yemekle pek arası olmadığı belli ve bu puanlarla büyük ihtimal o gider.

 10. Cansu 52 elif 52 valla cok hecanlı yarin nolucak bakalım elif iyi gidiyo artik alsin bilezigi

  1. Rumeysa gidici bu hafta kustah artik ben geldim bilezikleri alicam dedi ama buyuk lokma ye buyuk söz söyleme tatlıss

 11. Sarpcım bugünde sen yoksun puanlamani cok merak ediyodum yarin gelirsin dimi insallah ??

 12. your
  SIZ KIMSINIZ YA NE SANIYORSUNUZ INSANLARI SIZIN AKIL DUSHUNCENIZ BU KADAR MI? YANI BAKIN BIZ BIR 21 ASIRDA YASHIYORUS NE TUAF BIRISINIZ YA ONSANLAR SIZINLE URASHMAYA GELMIYOR YA SIZ LUTFEN HIC ZORLUK CIKARMAYIN YETER.

 13. AY NE KISKANCLIGI GULME KIRIZINE GIRICEM SENIN NEYINI KISKANALIM SEN SUS BAKIM SENIN GIBILERE BURADA YER Y O K .HABERDAR OL NE SANIYORSUN KENDINI .

 14. FILIZCIĞIM NERDESIN BURAYA BIR BAKABILIRMISIN DUNDEN BERI ..YOUR. ISIMLI ARKADASH BIZLER ILE DALGA GECIYOR .

 15. resmen cildirityorsun insani ama sende gercek yuzini goster napiyim susarim bende ama kendi evinizde ayna varsa bir bak yuzune kendinle orda yuzlesh bence.

 16. yarın elif kazanıyor çünkü çeyrekleri normalde boynunda asılı fragmanda isminin üzerinde bir çeyrek daha var kurdeleli bu demek oluyor ki gun birincisi elif bilezikler de elifte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu