Gelinim Mutfakta

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Puan Durumu – Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba günün birincisi bugün bir gelin değil, bir kaynana olacak! 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi kaynana çeyrek altını aldı? 13 Ekim Çarşamba bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Demet hangi kaynananın yaptığı yemeği beğendi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Hangi kaynana bugün çeyrek altını kazandı? 13 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (14/10/2021) 13 Ekim Çarşamba günü 21 puanla Beyhan kaynana günün birincisi olup çeyrek altını alan kaynana olurken, Büşra Nur’un kaynanası Arzu 9 puanla günün sonuncusu olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanları sonucu %100 açıklandığında, yeni sezonun ilk kaynanaları da çeyrek altınlarını alacak. Kaynanalar kendi gelinleri ile birtakım oldukları için bugün alacakları puanlar, gelinlerin hanesine yazılacak.

=> Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Gelinler

Nilgün kaynana gelini Yağnur’u devamlı bulması konusunda izleyiciler oldukça rahatsız olurken, Aslıhan’ın kaynanası Nuray kaynana, Nilgün kaynana gittikten sonra gelini Aslıhan’ın tabağını eli ile koymuş gibi bulması dikkatlerden kaçmadı.

=> 27 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Kaynanaların yarıştığı gün Aslıhan, kendi kaynanasının tabağını bulup bulamayacağı şimdiden merak konusu olurken, günün sonunda en iyi yemeği çıkaran gelin,  bugün 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, aldığı puanlar gelinlerin hesabına yazılacak.

=> Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 13 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün altını kim kazandı? sorusunun cevabını bu yazının en sonunda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Bu Hafta Toplam Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kaynana Beyhan’ın tabağını Yeşim’in bulup bulamayacağı merak konusu oldu. Zira Yeşim, kendi kaynanasının verdiği puanlara karşı açıkça tepki göstermesi ve kendi kaynanasına kızmasında dolayı, bugün Yeşim’in vereceği puanlar çok ama çok merak edilmeye başlandı.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Bu Hafta Yarışmadan Kim Gitti Öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanları Verecek Gelinler

Yaren kendi kaynanasına güvendiği için açık açık hak edene beş puan vereceği şu sözlerle dile getirdi. İşte Yaren’in o sözleri;

“Kim güzel yaparsa o alsın!” Yarışmacı Aslıhan

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Filiz

Sözleri ile Aslıhan, kendi kaynanasının iyi yemek yapabileceğine inancı %100 güvendiğini, bu sebeple rakipleri de hak edene vermesi için adeta bilinç altına oynadı. Yeşim ise şimdiden panik sardı. Zira kendisini bulamayan kaynanasına bir ton laf eden Yeşim’in tek çaresi kaynanasını bulup beş puan vermesi gerekecek. Aksi halde kaynanası Beyhan’ın ağzından kurtulamayacak. 

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

13 Ekim Çarşamba günü bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynanaların yaptığı yemekle gelinleri tarafında puanlaması yapılacak. Hangi gelinin kendi gelinin bulacağına ve günün sonunda hangi kaynananın çeyrek altını alacağına çevrilecek. 

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren ve Filiz

Bu hafta başında yarışmaya dahil olan Büşra Nur geldiği günden beri istisnası (-2) puan aldı. Hatta Büşra nur Gelinim Mutfakta son bölüm de yaptığı iki farklı kural hatasında toplamda (-4) puan alarak yeni sezonda ilk defa (-4) puan alan isim oldu. 

Büşra Nur bugün Gelinim Mutfakta 13 Ekim Puanlama kısmında kaynanası yemek yapıp, gelinler puan vereceği için Büşra Nur’un eline büyük bir imkan geçti. Büşra ne yapıp edip kaynanasının yaptığı tabağı bulması gerekiyor. Aksi halde %100 bu hafta elendiğini bugünden garantileyecek.

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Kaynana Arzu sadece kendisi için değil, gelini içinde mücadele ediyor. Bugün yapacağı en ufak hata, elenmemek için uçurumun kenarında duran Büşra Nur’u, adeta uçurumdan aşağıya atacak. Kısaca Arzu kaynana ne yapıp edip, bugün Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba puanlaması sırasında gelinlerin beğeneceği yemeği ortaya çıkarması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü Büşra Nur’un geldiği 11 Ekim 2021 tarihinden başlayan yarışma programında bugün Demet Akalın’ın vereceği 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları haftanın üçüncü bölümüne ait olan puanlama verilmeye başlayacak. Geriye sadece iki puanlama kaldığı için elenecek ve bilezikleri alacak isim de Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba puan durumu sonucunda %100 olmasa da büyük oranda ortaya çıkacak.

Büşra Nur yarışmaya hem iddialı, hem de elinin lezzetini kanıtlamak için gelse de Büşra Nur mutfağa tam olarak alışamadığı için adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Büşra en azında elinin boş gitmemesi için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. Ancak bugün kaynanalar yarıştığı için kaynanası Arzu’nun yaptığı yemeği bulmaktan başka çaresi yok.

Bugün Gelinim Mutfakta 13 Ekim puanlaması Büşra Nur’un %100 elenip elenmeyeceğini netleştirirken, bu hafta finaline hangi gelinin daha avantajlı girmesine neden olacak. 

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Beyhan ve Yeşim

Kendisine “10 gram Nuray” diyen kaynana Nuray, bugün eline geçen fırsatı çok iyi kullanıp, Cuma günü kendi gelinin bilezikleri alabilmesi için bugün çok iyi yemekler yapıp, gelinlerden çok iyi puanlar almak, günün sonunda ise 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda gelini Aslıhan’ın puanlarını en üst sıraya çıkacaktır.

Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 13 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün hangi kaynana çeyrek altını kazandı? Demet Akalın’ın beş puanı hangi kaynanaya verdi? Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları, bu yazının hemen alt kısmında verilen puanlar kısmında kesin olarak verilmiştir.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Puanları (13/10/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

13 Ekim Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Filiz: 4
Nuray: 3
Beyhan: 5
Arzu: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelin Yeşim’in verdiği Puanlar

Filiz: 4
Nuray: 1
Beyhan: => Yeşim’in Kaynanası 5
Arzu: 3

*************************
” 13 Ekim 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelin Yaren’in verdiği Puanlar

Filiz: => Yaren’in Kaynanası 5
Nuray: 1
Beyhan: 1
Arzu: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Gelin Aslıhan’ın verdiği Puanlar

Filiz 1
Nuray: => Aslıhan’ın Kaynanası 4
Beyhan: 5
Arzu: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Gelin Büşra Nur’un verdiği Puanlar

Filiz: 2
Nuray: 4
Beyhan: 5
Arzu: => Büşra’nın Kaynanası 1

*************************

Gelinim mutfakta 13 Ekim Çarşamba Toplam Puanlar

Filiz 4 4 5 1 2 16
Nuray 3 1 1 4 4 13
Beyhan 5 5 1 5 5 21
Arzu 1 3 3 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Ekim Haftası) – Çarşamba

*************************

Yaren (Filiz): 37 + 16 = 53
Aslıhan (Nuray): 37 + 13 = 50
Yeşim (Beyhan): 28 + 21 = 49
Büşra Nur (Arzu): 15 + 9 = 24

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BEYHAN
Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BEYHAN
13 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ARZU

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe Fragmanı İzle

13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları soncunda netlik kazanacak olan Puan durumu sonucunda hangi gelini birinci olduğu belli olacak. Gözler ise hafta finalinden bir gün önce gelinlerin nasıl mücadele ettiğine çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Büşra ,gerçekten bir alem,kendi tabağını yapamıyor tamam heyecandan,en iyi tabaklarada 1 verip,en kalınlara 5 veriyor,kayınvaldesinide yakıyor.Bu hafta gidersiniz.Artik insan birazcık kendini verir,yarısmaya.

  2. Gelinim Mutfakta reytingleri yukselten sey nedir adaletli puan verince mi reytingler yukseliyor programin izledigim icin soruyorum yanıt olarak merak ettim bu durumu

  3. 779 VE 780. BÖLÜMLER SUNUCUSUZ YAYINLANACAK! 781. BÖLÜMDEN İTİBAREN SONGÜL KARLI GELİYOR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu