Dizi Haberi

13 Ekim Salı Menajeri Ara Çalan Şarkı ve Sözleri

13 Ekim Salı Menajeri Ara Çalan Şarkı oldukça merak edildi. 8. bölümü ile Star TV ekranlarında gelen Menajerimi ara 13 Ekim çalan şarkı ve sözleri haberimizin devamında sizleri bekliyor.

13 Ekim 2020 tyarihinde Star TV de yayınlanan 8. bölümde Kıraç ile eski karısının sahneleri ekrana geldiğinde Fikret Kızılok’un Sevda çiçeği şarkısı çaldı.

13 Ekim Salı Menajeri Ara Çalan Şarkı Sözleri

13 Ekim Salı Menajeri Ara Çalan Şarkı

“Sessiz sevdasız açardın gecelerde
Kimse bilemez, göremez kuytularda
Sonsuz ve dipsiz sevdalarda, duygularda
sakin kimsesiz ve sahipsiz uykularında
Şimdi artık seni koklar yalnızlığım
Seni arar, seni sorar sevda çiçeğim
Şimdi artık seni koklar yalnızlığım
Seni arar, seni sorar sevda çiçeğim”

Söz: Fikret Kızılok
Müzik: Fikret Kızılok

Kıraç her ne kadar dizide duygusuz bir babaya hayat verse de aslında içinde kızını ve geçmişini hep özler. Zaman zaman kimsenin bilmediği bu sırrını kapalı kapılar arkasında anıklarını hatırlayıp duygulanır. Tamda o anda dizinin 8. bölümünde Fikret Kızılok’un seslendirdiği ayrıca sözlerini de kendisini yazdığı Sevda Çiçeği isimli duygusal şarkı bir anda bizi bizden aldı.

Bazen yakınlar uzak, uzaklar ise çok yakın olur. Kıraç da eski anılarını hatırladığı zaman uzakları yakın ederken, yakında ki kızı Dicle’ye ise bir o kadar uzak kalmaktadır. Dicle babasını duygusuz biri olarka görse de kalbinin derinliklerinde o aradığı babası sevgisini görmeyi hep hayal ediyor. Lakin Kıraç şimdiye kadar bunu kızına gösteremedi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu