Gelinim Mutfakta

13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Ezgi Mi Elendi?

13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Oldukça çekişmeli bir ortam da nihayet hafta finaline geldik. İlk günden itibaren düşük puanlar alan Ezgi, 13 Eylül 2019 Haftalık toplam puan durumu son haline göre bugün eleme potasında yarışacak. bu yarışmanın en çok bilezik kazana yarışmacısı, bugün tamam mı? devam mı? mücadelesine çıkacak. Not: bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> 13 Eylül 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Hatice

=> 13 Eylül 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül bilezikleri alan yada alacak olan isim kolaylıkla alamayacağını, bugün verilen fragman da iki isim hafta finalinde puan durumu açısında eşit puana sahip olması nedeni ile kura çekimi mi? Yoksa paylaşmak mı? diye soru sormasında dolayı kolay bir bilezik yarışı olmayacak. Not: Gelinim mutfakta 13 Eylül puan durumu yazının en son kısmında verdik.

=> [mavibuton]4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Alan[/mavibuton]
kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta FinalHafta başında Çiğdem hanımdan beklenmedik bir hamle yapılmasında dolayı Hüsniye hanım da düşük puan vermek için eline geçen fırsatı çok iyi değerlendirdi. Ancak Çarşamba günü Hatice’nin tüm kaynanalardan 5 puan alıp rekoru yenilemesi, bilezik yarışında yeniden hak sahibi ilan etti. Not: Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma günün birincisi kim olduğunu bu yazının sonunda verdik.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül Kim Birinci[/mavibuton] olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

13 Eylül Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Haftalık toplam puan durumu açısında en düşük puana sahip olan başarılı yarışmacı, bugün zorlu bir süreç ile karşı karşıya kalacak. Zira en düşük puan Ezgi’nin olması nedeni ile Ezgi eleme potasında ter dökecek.

=> [mavibuton]20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/mavibuton]? Kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Öncesi Elif Ve Ezgi Kavga Resmi13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar da Ezgi ile en yakın rakibi ile arasındaki puan farkına baktığımızda, 11 puan farkın olması %100 bugün ezgi elendi mi? sorusunu akıllara geliyor. Yada Ezgi günün birincisi olursa elenmekten kurtulabilir mi? Sorularını matematiksel olarak değerlendirmek isterim. Ezgi tüm kaynanalardan 20 puan aldığını düşündüğümüz de Hilal de tüm kaynanalardan bir alması halinde elenecek kişi Hilal olabilir.

Yukarıda yaptığımız matematiksel sonuca göre gelinim mutfakta 13 Eylül Cuma puanları sırasında Ezgi Bugün günün birincisi olmalı ve en yakın rakibi de dört kaynanadan bir alması halinde geçerli olduğunu söylemek isterim. Tabi benim tecrübelerime dayanarak Ezgi kesinlikle bugün elenecek yarışmacı olacak. Özellikle final gününde 11 puanlık farkı hiç bir yarışmacı geriden gelip geçemedi. Gelinim Mutfakta 13 Eylül kim elendi Ezgi Ve Reyhan13 Eylül gelinim mutfakta günün birincisi olmak sadece Ezgi için değil, Elif ve Hatice için de oldukça önemli. Zira Hatice bugün günün birinciliğini elde etmesi halinde kesinlikle haftanın birincisi ve bilezikleri alan isim olacak. Ancak en yakın rakibi Elif’in günün birinciliğini elde etmesi halinde ve aradaki farkı kapatacak bir puan alması halinde Hatice’nin işi oldukça zor gözüküyor. 

Dün riskli bir puanlama yapan kaynanalar nasıl puanlar yapacağı oldukça merak konusu oldu. Bugün 13 Eylül Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynanalar risk alarak puanlama yapacak. Zira Reyhan hanım artık yarışmak istemediğini dün söylemişti. Reyhan hanımdan böyle bir puanlama yapmasını beklemiyoruz. Ancak, Hüsniye hanım kendisine bilezikler altın tepside sunulduğunun farkında ve bunu elde etmek istiyor. 13 Eylül Cuma gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim aldıGelinim Mutfakta Son bölüm de Çiğdem hanım artık normal puanlama yapmaya karar verse de Hüsniye hanım doğru bildiğini okumaya devam etti. Yine iki birli bir puanlama yaparak hem gelinleri üzdü hem de yeniden nefret tohumları ekti.

Sevilen yarışmacı Ezgi, her gün sonucunda düşük puanlar aldığını gören sevenleri, panik içinde sosyal medyada acaba ezgi bugün elenecek mi? diye sormaya başladı. Ancak Ezgi sakinliğini koruyarak hem kaynanası Reyhan hanımı sakinleştirip, henüz yarışın bitmediğini söyleyip, yemeklerine odaklansa da istediği puanları bir türlü alamadı.

Bu hafta elenen yarışmacı olması büyük olasılık gözüken Ezgi, eleme potasında çıkmayı başarabilecek mi? Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma bilezikleri kazanamayan ElifBu hafta kim elendi sorusu, bilezik alacak isimden daha çok merak edileceği kesin. Zira, bu yarışma tarihinde en fazla çeyrek altına ve en fazla bileziklere sahip olan Ezgi, büyük bir fark ile eleme potasına düştü. Bugün bu çukurdan çıkabilecek mi? Elbette bizler bu sorunun cevabını bu yazının devamında vereceğiz. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Puanları Ve Bilezikleri Alan

9 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezonunu üçüncü haftasında başlayan program da final puanları bugün yani 13 Eylül Cuma Gelinim mutfakta Puanları sonrasın da haftayı sonlandıracağız. Elbete ortada bir kazanan ve bir de üzülen yani elenen isim olacak. Şu an için bilezikleri alacak kişi Elif ile Hatice arasında olacak. Elenen ise Hilal ile Ezgi arasından birisi olacak. Dikkat: 13 Eylül 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli13 Eylül Cuma Gelinim mutfakta puan durumu açıklanmadan yarışmacıların son puan durumuna hadi hep birlikte bakalım. Hatice 58 puanla zirvede yerini korumayı başarırken, Elif ise 52 puanla bilezik yarışında hala iddiasını korumayı başararak kendisine ikinci sıradan yer buldu. Hilal 40 puanla üçüncü olurken, 29 puanla Ezgi en son sırada ve eleme potasında yarışacak.

Birazdan yeni bölüm olan 350. bölüm ile karşımıza gelecek olan program da Ezgi tüm kaynanalardan Hatice’nin adlığı gibi beş alması gerek. Aksi halde bugün kendisini yolcu edeceğiz. Dikkat: 13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu bu sayfanın en son kısımda verdik. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmı anlık olarak değiştiği için sizlerden ricam kaynanaların verdiği puanlar sonrasında 30 saniye içinde sayfayı bir kez güncellemeniz, güncel puanları rahatlıkla görebilmenizi sağlayacaktır.
13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif
Gelinim mutfakta toplam puanlar da hangi gelin kaç puan aldığını sizlere aktarmadan hemen önce, bugün sunum kısmına yarışmacılar hangi tatlıyı yaptığını ve malzeme listesi be olduğunu açıklamak istiyorum. Sonrasında bugünün puanlarını vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Sütlü Tel Kadayıf Malzemeleri

13 Eylül Gelinim Mutfakta Sütlü Tel Kadayıf Malzeme Listesi 1

  • Yarım kilo tel kadayıf
  • 1/2 su bardağı ceviz içi
  • 3,5 su bardağı şeker
  • 2 su bardağı süt
  • 2 su bardağı su
  • 1 Çay bardağı sıvı yağ
  • 120 gram tere yağ 

Üzerine;

  • Antep Fıstığı

Fatih Ürek, yarışmacılara artık son puanlama yapılacağını ve gelinlerin puanları çok yakın olduğunu söyleyip özellikle dikkat etmesini istedi. Hafta finalinde Sütlü tel kadayıf için 50 dakika süre verdi. Yarışmacılar da tel kadayıfı hem kıtır hem de içinin yumuşak olması için hızlıca tatlısını yapımını başladı.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Haftalık toplam puan durumu açısından Ezgi eleme potasında olmasına dikkat çekmek isteyen Elif, kendi gidişinden sonra Ezgi, eşyalarını çöp torbasına doldurmuştu. Bunun intikamını almak isteyen Elif, çöp torbası ile Ezgi’nin eşyalarını toplamak istese de Ezgi buna müsade etmedi.13 Eylül 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Hilal Ortalık sakinleştikten sonra yarışmacılar hızlıca tatlısını yaparak bu haftaya noktaya koyacak olan sunum ve puanlama kısmına geçtiler. Bugün kim kazandı yada bilezikleri bugün kim aldı? sorusundan ziyade Ezgi bugün elendi mi? sorusunun daha önemli olduğu bugünün puanlamasına geçip sonuçları hep birlikte görelim.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Puanları (13/09/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Hatice : 2
Elif : 5
Hilal : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 2
Elif   : 5
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 4

*************************
” 13 Eylül 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Elif : 1
Hilal : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Hatice : 1
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Hilal : 3

*************************

Gelinlerin 13 Eylül 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 1 1 4 9
Hatice 2 2 5 1 10
Elif 5 5 1 5 16
Hilal 1 4 4 3 12

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek kişinin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi     : 29 + 9 = 38
Hatice : 58 + 10 = 68
Elif      : 52 + 16 = 68
Hilal    : 38 + 12 = 50
*************************

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

13 Eylül Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ HATİCE (KURA SONUCU ALACAK)

13 Eylül 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ EZGİ %100

13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 13 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
13 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  HİLAL
*************************

Gelinim Mutfakta 13 Eylül 2019 Fragmanı

13 Eylül 2019 Cuma günü hafta finalinde eleme potasına düşen Ezgi’nin elenip elenmeyeceğini ve bugün bilezikleri kim aldığını görebilmek için kısa bir fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu