Gelinim Mutfakta

13 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Çeyrek Altını Alan Kim? Gelinim Mutfakta 13 Eylül

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Final gününden bir günce kaynanalar tarafından verilen puanlarda şanslı gelin kim? En yüksek puanı hangi gelin aldı. Perşembe puanlama sonucunda kim çeyrek altını almayı başardı? Ezgi final günü altınları şimdiden almayı garantiledi mi? Perihan hanım 30 yıllık arkadaşı Reyhan ile arasındaki buzları eritti mi yoksa aradaki mesafe daha da büyüdü mü? 13 Eylül Gelinim Mutfakta puanları verilirken Reyhan hanım dün dediğini yapıp 1 – 1 – 5 tarzında bir puanlama mı yaptı? Yoksa vicdana mı geldi?

=> Gelinim Mutfakta 13 Eylül 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül puanları (Perşembe) günün sonunda puanlar verilirken Reyhan Perihan ile dün girdiği laf dalaşından sonra kendi gelini Ezgi’yi bulmayı başarabilecek mi? Reyhan’ın puanlamasına diğer gelinler nasıl tepki gösterdi. Reyhan sultan hala %51’in üstünde dört tabak arasından Ezgi’yi bulma, %89 oranında kendi gelini Ezgi’ye bir vermeme başarısı ile devam ederken bu gün verdiği puanlarla başarısına başarı katabilecek mi? 13 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan kim? Hangi gelin olduğunu alt kısımda açıklarken diğer yarışmacıların da puanlarını vereceğiz. Not: Puanlar sayfanın en altında verildi.

=> 13 Eylül 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül puanlama da; Ezgi kaç puan aldı? Burcu kaç puan aldı? Gonca kaç puan aldı? Esra kaç puan aldığını en alt kısımda verirken hem kaynana bazında verilen puanları görebilirsiniz hem de gün sonunda alınan puanları gelinlerin hanesinde topluca da görebilirsiniz. Son olarak bu gün verilen puanlarla kimi gelin eleme potasına girerken kimi gelinde bilezikleri şimdiden garantileyebilir. Bu puanları en alt kısımda Gelinim Mutfakta haftalık puanlar başlığı altında veriyor olacağız.

Gelinim Mutfakta yarışma programını bir çok haber sitesi vermeye çalışsa da çoğu site ya bizden alıyor yada bizden sonra sayfalarını güncelliyor. Yani gelen kullanıcı alakasızı konulara yönlendiriyorlar. Böyle bir aksaklıkla karşılaşmamak ve kandırılmamak için google ara bölümüne Sadece "dizicenter gelinim mutfakta 13 Eylül " gibi arama kısmına yazarsanız direk karşınıza bu sayfa ve site çıkacaktır. Şimdi gelinler bu gün hangi yemek yaptı ve bu gün neler konuştular? Günün özetini verip daha sonra puanlama kısmına geçeceğiz. Bu özet alanları okumak istemeyen değerli arkadaşlar direk günün puanları bölümü en alt kısımda verildi. Puanlar anlık değişiklik gösterdiği için sayfayı devamlı güncellediğiniz takdirde en güncek sonuçları anlık bir şekilde görebilirsiniz. ⇓⇓⇓Puanlar bu sayfanın en altında verilmiştir. 14 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta hangi iki gelin elendi ve günün birincisi kim olduğunu yazdığımız yeni yazımıza ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton].

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Günün Birincisi Ezgi Mi? Oldu? Çeyrek Altını Kim Aldı? (13.09.2018 Perşembe)

Bu haftaya damga vuracak en önemli olay dün Perihan ile Reyhan arasında yaşandı. Perihan defalarca Reyhan’ı düşük puanlar verdiği yönünde ikaz etmesine rağmen Reyhan standart bir şekilde 1- 2- 2- 5 şeklinde puanlama yapmaya devam etti. Dün artık Perihan hanımın canına tak etti ve puanlama öyle yapılmaz böyle yapılır deyip Gelinim Mutfakta puanlar belirlenirken kendi gelinine 5, Ezgi’ye 2 diğer gelinlere de 1 puan verdi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Aslında Perihan Ezgi’ye de bir vermek istediğini daha sonraki konuşmasında hissettim ama Ezgi dün yaptığı açmayı diğer gelinlere nazaran daha iyi yapmıştı ama beklediği puanları alamayınca hemen Perihan hanıma karşı tavır takındı. Senden beklemezdim. Böyle puanlama olmaz şeklinde. Ancak kendi kaynanası Reyhan, devamlı böyle puanlar veriyor ve diğer gelinler dün Ezgi’nin yaşadığı hüsranı yaşıyorlar. Ancak Ezgi hep yüksek puan alınca bu duyguyu unutmuş. Reyhan ise Perihan’a sen yarın görürsün. Çok sinir oldum deyip Ezgi’nin tabağını bulup 5 verdikten sonra Gelinim Mutfakta 13 Eylül günün birincisi yapıp çeyrek altını aldırmayı başarabilecek mi? 

Bu gün 13 Eylül Gelinim Mutfakta toplam puanlar kaynanalar konseyi tarafından verilmeden önce geçen bölüm sonunda alınan puanları bir göz atalım. Reyhan kendi gelini Ezgi bulamasa da 3 puan verirken komşu gelini Esra’ya beş puan verdi. Perihan ise kendi gelini Esra’ya 5 verip Ezgi’ye 2 verdi. Nurten ile Bilge de Ezgi’ye beş puan verdi ama bu puanlar Ezgi’yi günün birincisi yapmaya yetmedi. Esra 17 puan alarak günü birinci bitirdi ve çeyrek altını aldı. Ezgi 15 puan ile hemen Esra’nın arkasından takip ederken Burcu 8, Gonca ise 5 puan alabildi. Esra ile Ezgi Bilezikleri için yarışırken Burcu ile Gonca da elenmemek için bu gün yani perşembe günü yarışacaklar.

Bu puanlar yani dün alınan puanlar gelinim mutfakta haftalık puanları hanesine eklediğimizde karşımıza ilginç bir sonuç çıkıyor. Gelinim Mutfakta 13 Eylül Puan durumu sıralamasına baktığımızda Ezgi 46 puanla liderliğini ilk günden itibaren sürdürmeye devam ederken kendisine en yakın Esra ile arasında 13 puan farkla 33 puan toplayabildi. Şimdiden % 90 oranında Ezgi Cuma günü bilezikleri hak etmiş gözüküyor. Burcu 29 puanla elenmekten bir tık üste kendisine yer bulurken Gonca ise 21 puanla bu cuma gidici gibi gözüküyor. 

13 Eylül Gelinim Mutfakta gününü birincisi (Perşembe) olup çeyrek altını kim olacağını ve belkide bilezikleri Ezgi’nin alacağını belirleyecek olan günün yemeği ve malzeme listesini aktaralım. Daha sonra hemen puanları vereceğiz. Şimdi sizlere bu gün gelinler ne yapacak? Hemen açıklayalım. Bu gün gelinlerimiz Çılbır yapacak. Bende bir çoğunuz gibi ilk defa duydum. Bakallım nasıl yapılıyor. Tadını kaynanalar beğenecek mi? İzleyip göreceğiz.

13 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Çılbır Ve Malzemeleri

 • 6 adet yumurta
 • İki kase yoğurt
 • Üç diş sarımsak
 • 4 Yemek kaşığı sirke
 • 4 Su bardağı su
 • İki yemek kaşığı has tereyağı
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir yemek kaşığı salça
 • Bir tatlı kaşığı nane

Fatih Ürek Çılbır için 30 dakikalık süre belirledi. 13 Eylül Perşembe puanları verilmeden en çok merak ettiğim bir yarışmacı % 100 oranında final gününden önce bilezikleri almayı garantileyebilecek mi? Esra’nın Ezgi’yi yakalaması çok zor olsa da matematiksel olarak yakalama şansı var.  Daha önceki puanlamada bir gün önceden elenecek kişi final gününden önce belli olmuştu. Bakalım bu gün verilen puanlarla Ezgi bilezikleri bir gün öncesinden garantileyebilecek mi? Burcu ise bilezikler için uzak olduğunu biliyor. O yüzden Gelinim Mutfakta 13 Eylül Perşembe günün birincisi olup, çeyrek altını almak istiyor. En azından günü bu şekilde kapatmak niyetinde. 13 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları alt kısımda sizleri bekliyor.

13 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları (13.09.2018 Perşembe)

Kaynana Perihan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Burcu : 2
Esra : 2 puan ⇒ Perihan’ın Gelini
Gonca : 5
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 4
Burcu : 5 puanNurten’in Gelini
Esra : 1
Gonca : 3
*************************

“Gelinim Mutfakta 13 Eylül Puanları anlık değişiklik gösteriyor. Güncel puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”

Kaynana Bilge’nin verdiği Puan
Ezgi : 5
Burcu : 1
Esra : 3
Gonca : 3 puanBilge’nin Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 5 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 1
Esra : 1
Gonca : 2
*************************

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Perşembe Günün Birincisi Ve Sonuncusu

*************************

13 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi
Gelinim Mutfakta 13 Eylül Çeyrek Altını Alan  Ezgi

13 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu Esra

*************************

Reyhan başarısına başarı ekledi ve gene Ezgi’yi buldu. Reyhan kaç kez gelini Ezgi’yi bulduğunu merak ediyorsanız alttaki resme tıklayıp ilgili sayfaya geçebilirsiniz.Gelinim Mutfakta Reyhan Hanımın Ezgiye Verdiği Puanların Tamamının ResmiYukarıdaki puanlama ile Perşembe günü de sona ermiş oldu. Kimi gelin aldığı puandan memnun olurken kimi gelin ise haksızlık yapıldığını ileri sürdü. Bir bu tartışmanın gerisinde gelinlerin kaynanalar tarafından Perşembe günü aldığı puanları yarışmaya katılım sırasına göre verelim. Ezgi 15 puan, Burcu puan Esra puan, Gonca 13 puan aldı Ezgi Cuma günü %100 bilezikleri aldı. Ezgi kendisine en yakın rakibine 21 puan fark attı. Cuma yapılacak puanlama bu sonucu değiştirmeyeceği için bilezikleri kesin oranında aldı. Puanlar verilen puanlarla anlık değişiklik gösteriyor. O yüzden anlık puanları görebilmek için sayfayı yenileyiniz. Haftalık toplam puanlar ise alt kısımda verildi. Her gelinin hafta boyunca aldığı puanlar ile kim bileziklere yaklaştı kim eleme potasına girdiğini görebilirsiniz.

10 – 11 – 12 – 13 Eylül Perşembe – 14 Eylül Cuma Haftalık Toplam Puanlar (Perşembe)

Ezgi’nin Puanları : 46 + 15 = 61 Cuma %100 oranında Bilezikleri aldı.
Burcu’nun Puanları : 29 + 9 = 38
Esra’nın Puanları : 33 + = 40
Gonca’nın Puanları : 21 + 13 = 34

Gelinim Mutfakta 130. Bölüm İzle Hafta Finali (Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Ezgi ilk geldiginde salyangoz gibiydi simdi ise oldu tavsan çünkü çok hizli ve lezetli yemekler yapiyor yürü Ezgi kim tutar seni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu