Gelinim Mutfakta

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı günün birincisi ile Salı puanları sonucu belli oldu! 13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 13/09/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 13 Eylül Puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta yarışmaya yeni gelen Döndü kaç puan aldı? Kaynana Münevver gelinlere kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulabildi mi? Hepsi ve daha fazlasının cevabı, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 4 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (14/09/2022) 13 Eylül Salı günü ekrana gelen bölümde Sibel 16 puanla gününü birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu. Tuğba ile Döndü ise 11 puanla günün sonuncusu oldular.

=> 27 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler bu hafta yarışmaya dahil olan Döndü’nün alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 20 Eylül Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Döndü hafta başında en yüksek puanı alan ve ayağının tozu ile çeyrek altını kazanan gelin oldu. Buna karşın Emel ise geçtiğimiz haftaki performansından çok uzak bir performans sergilemesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 13 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 13 Eylül Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Kim Gitti sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başına yeni gelen Döndü’nün aldığı yüksek puanlar, eski yarışmacıları bir hayli panikletti. Bugün özellikle Emel ile Tuğba’nın alacağı puanlar, haftanın gidişatına yön verecek.

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı ve sonucu için lütfen tıklayınız.

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Döndü yine ve yeniden çeyrek altını alması halinde, bu hafta eleme potasında kendisini %71,6’lık oranla kurtarmış olacak.

=> 15 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı Puanları Verecek Kaynanalar

İstatiksel verilerin ışığında, Döndü kendisini adım adım eleme potasından uzaklaştırmak için ne yapıp edip, bugün en yüksek puanı almak zorunda. Aksi halde ilk gün elde ettiği avantajı, ikinci gün kaybedecektir. 

=> 14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Sibel’in atağa geçmesi ve bu hafta bilezikleri alması için elinden geleni yapacağı yönünde ki beklentiler ilk bölümde boşa çıktı. Sibel bu hafta bilezikleri kazanmak için bugün 13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanması gerekiyor. Aksi halde bu haftayı da boş geçirecek.

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Tuğba

Haftanın ilk bölümünden yine söylemleri ve tavırları ile “Ben buraya dikkat çekmeye geldim!” dercesine tavır sergileyen Tuğba, tüm dikkatleri üzerine topladı. Lakin ilk gün aldığı puanlar, söylemlerinin çok ama çok gerisinde kaldı. Bunun farkında olan Döndü ise Tuğba’ya şöyle söyledi. İşte o açıklamalar;

“Tuğbacığım sen yemekten başka her şeyi yapıyorsun!” Yarışmacı Döndü

Sözleri ile yarışmacı Döndü, Tuğba’nın yarışmada bilezik kazanmaya değil, kendisini göstermeye geldiğini iddia ederken, Tuğba da aynı şekilde Döndü’nün de dikkat çekmeye geldiğini söylemesi, dikkatlerden kaçmadı. 

Bu hafta yarışmaya dahil olan, söylemeleri ile geri planda kalmayan, aldığı puanlarla rakiplerini geride bırakan Döndü, fırtınalar estirmeye devam ediyor. Döndü esiklerden birini bu hafta gönderebilmek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Emel ve Kaynanası Şenay

Geçtiğimiz hafta beş altın bileziği kazanan Emel, bu haftanın ilk bölümünde haftaya sonuncu olarak başladı. Emel bu gidişatını bir an evvel düzeltmesi gerekiyor. Aksi halde yeni gelen Döndü, yarışmada kalmayı garantileyecektir.

Sibel kendisi ile birlikte gelen rakiplerinin koluna baktığında, onların çok gerisinde kaldığını fark ediyor. Zira Tuğba 5, Emel ise 10 bilezik kazandı. Sibel bu aradaki farkı kapatabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 13 Eylül Puanlama sonucunda, günün en yüksek puanlarını almak için harekete geçti.

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Döndü 16 puanla günün birincisi olmayı ve ilk gün çeyrek altını kazanmayı başardı. Buna karşın Emel ise 12 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

Emel bu gidişatına son verip, kendisini eleme potasında kurtarmak isterken, Döndü de bu hafta yarışmada kalabilmek ve bilezikleri kazanabilmek adına, bugün Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı puanlaması sonucunda, yüksek puanlar almak için kolları sıvadılar.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı Puan Durumu

Hafta başında yeni gelen gelin en yüksek puanı alıp, çeyrek altını kazanması, eskileri bir hayli panikletti. Haftanın ikinci puanlaması, birazdan Nursel Ergin’in vereceği 13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Nursel’in verdiği puanlar ile dört kaynananın verdiği toplam puanlar sonucu olan, Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı puan durumu sonucu, toplam puanlar sonucunda belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Sibel bilezikleri almak istese de henüz bilezik kazanamadı. Sibel bilezik hasretine son vermek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçti.

Hafta başında Döndü’nün beklenmeyen performansı Sibel’in planlarını alt üst etti. Sibel bu hafta bilezikleri alma hayalini devam ettirebilmek için 13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı alması gerekiyor. Aksi halde hayalleri bir sonraki haftaya ertelenecektir.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Sibel ve Kaynanası Filiz

Döndü Pazartesi puanlamasında aldığı yüksek puanlar nedeniyle kendisini eleme potasında uzaklaştırmayı başardı. Lakin %100 uzaklaştırmak için 13 Eylül Salı puanlaması sonucunda da iyi puanlar almaya devam etmesi gerekiyor. Aksi halde ilk gün elde ettiği tüm avantajları kaybedecektir.

13 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin ilk gün beş puanı kime verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? Salı bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinden verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Puanları (13/09/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

13 Eylül Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 1
Emel: 3
Sibel: 5
Döndü: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 2
Emel: 1
Sibel: 3
Döndü: 5

*************************
” 13 Eylül 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: => Şenay’ın Gelini 2
Sibel: 2
Döndü: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 5
Sibel: => Filiz’in Gelini 1
Döndü: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Münevver’in verdiği Puanlar

Tuğba: 2
Emel: 3
Sibel: 5
Döndü: => Münevver’in Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 13 Eylül Salı Toplam Puanlar

Tuğba 1 2 5 1 2 11
Emel 3 1 2 5 3 14
Sibel 5 3 2 1 5 16
Döndü 2 5 1 2 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12-16 Eylül Haftası) – Salı

*************************

Tuğba: 13 + 11 = 24
Emel: 12 + 14 = 26
Sibel: 14 + 16 = 30
Döndü: 16 + 11 = 27

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı Puanlama Sonuçları

*************************

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİBEL
Gelinim Mutfakta 13 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  SİBEL
13 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ TUĞBA & DÖNDÜ

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba Fragmanı İzle

13 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları puanları ile puan durumu sonucunda bugün günün birincisi olan gelin ile bugün çeyrek altınının kazanan gelin kesin olarak belli olacak. Gözler ise haftanın ortasında ki puanlamaya çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekranlara gelecek olan, 983 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. Tuğba devamlı ben ben ben diyor. Ukala gibi görünmek onun umrunda değil. Kendi söylediklerine göre maddi durumları kötü değil. Asıl amacı dikkat çekip takipçi sayısını artırmak. İnsanların takipçi kazanmak için ne saçmalıklar yaptıklarını görüyoruz. Asıl düşündürücü olan bu saçmalıkları beğenenlerin olması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu