Gelinim Mutfakta

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Best Of İkinci Hafta] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi günün birincisi ile Pazartesi puanları netlik kazandı! 13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Best of  ikinci haftanın ilk bölümde bugün kim birinci oldu? 13/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Pazartesi Nursel Ergin kaç puan verdi? 13 Haziran Pazartesi puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Altın final haftasında en fazla çeyreği kim kazandı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Pazartesi altını kim aldı? Bugün en yüksel puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 27 Haziran Pazartesi Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (14/06/2022) 13 Haziran Pazartesi günü Damla 21 puanla günün birincisi olan gelin olurken, 5 puanla Aslıhan günün sonuncusu oldu. Damla altın final haftasında üçüncü çeyreğini alan isim oldu.

=> 20 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi Puanları sonucu ile best of yarışının ikinci haftası başlayacak. Toplamda dört hafta sürecek olan atın final haftasında gözler bugün en yüksek puanı el de edip, çeyrek altını kazanan gelinin üzerinde olacak. 

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftaya çok iyi başlayan Yeşim, geçtiğimiz haftayı sadece bir çeyrek altınla kapatabildi. Buna karşın şansının da büyük desteği ile Aslıhan iki çeyrek altın kazandı. Damla da Aslıhan gibi iki çeyrek altın kazanan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Yarışmada Eleme Var mı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 13 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 13 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Altını Kim Aldı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Altın final haftasının ilk haftasını kayıpla kapatan Hasret, rakiplerini yakalayabilmesi için bu hafta en az iki çeyrek altını kazanıp, rakiplerine yetişmesi gerekiyor.

=> 16 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda, gözler Yeşim ile Hasret’in alacağı puanlar üzerine olacak. Yeşim altın final haftasının favorisi gösterilirken, Hasret’in de bu hafta çıkışa geçmesi bekleniliyor. Bu nedenlerden dolayı, bugün iki yarışmacının alacağı puanlar, yarışmanın gidişatı değiştirecek.

=> 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Nurten’in riskli puanlar yapması ve bu riske rağmen gelinine hep bir puan vermesinden dolayı, Hasret ilk hafta çeyrek altını alamadı. Bu durumda sebep olan Nurten de artık her puanlamada panik yapmaya başlaması da dikkatlerden kaçmadı.

=> 14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz haftanın ilk bölümünde Yeşim çeyrek altını kazanan isim olmuştu. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanla sonucunda Yeşim’in alacağı alacağı puanlar, yarışmadaki rekabeti bir kat daha artıracak.

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Hafta finalinde Damla’nın nikah töreni program da yapıldı. Kaynana Beyhan nikah töreni sırasında Damla’ya çeyrek altın taktı. Yeşim bu konuya atıfta bulunarak şöyle söyledi; 

“Kaynanam benim yakamda ki çeyrek altını bana sormadan Damla’ya taktı!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile Yeşim kaynanasının kendisine sormadan kazandığı çeyrek altını Damla’ya verdiğini söylerken, kaynana Beyhan da çeyrek altında kendisinin de hakkı olduğunu dile getirdi.

Damla ile Aslıhan’ın önde olduğu altın final haftasında artık 25 bilezik için iddialı olan isimler bu hafta netleşmeye başlayacak. Dolaysı ile bugün Gelinim Mutfakta 13 Haziran Puanlama sonucunda en yüksek puanı alan yarışmacı, bilezikler için şansını ve iddiasını artıracak.

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Aslıhan aldığı iki çeyrek altını bu hafta artırarak devam ettirmek istiyor. Damla da yakaladığı başarıyı bugün bir kat daha artırmak isteyen Damla, Altın final haftasında Aslıhan’ın kazandığı çeyrek sayısını geçmek için kolları sıvadı.

Haftanın ilk bölümünde Damla, 13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, altın final haftasında ki toplam çeyrek satısını üçe çıkartmak isterken, aynı düşüncelerde olan Aslıhan Damla’ya birinciliği kaptırmak istemiyor.

Yeşim kaynana Beyhan’ı kendisinden izinsiz alıp, Damla’ya taktığı çeyrek altını laf edince Damla dayanamadı ve Beyhan kaynananın taktığı çeyrek altını Yeşim’e iade etti. Damla altını iade ederken de şöyle söyledi; 

“Yeşim senin çeyreğini geri vermek istiyorum. Çünkü bu senin!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla Yeşim’in çeyrek altın hakkında laf etmesine karşılık, onun çeyreğini iade ederek karışık vermesi dikkatlerden kaçmadı.

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 16 puanla damla günün birincisi olan gelin olurken, Yeşim 10 puanla günün sonuncusu oldu. Böylelikle Damla ve Aslıhan ikişer altın kazanırken, Yeşim bir, hasret ise altın alamadan haftayı kayıpla kapatan isim oldu.

Hasret ilk haftayı her ne kadar kayıpla kapatsa da ikinci hafta kaybettiği altınları geri almak istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi Puan Durumu

6 Haziran 2022 tarihinden başlayan altın final haftası, 1 Temmuz 2022 Cuma günü son bulacak. Bu hafta altın final haftasının ikinci haftası ekrana gelecek. Haftanın ilk puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda dört kaynana ile bir sucunun vereceği puanlama ile Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi puan durumu sonucu ile %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Normal hafta ekrana gelmiş olsaydı, geçtiğimiz hafta 70 puanla Yeşim beş bilezik kazanırken, Damla 60 puanla yarışmadan elenmiş olacaktı. Lakin Altın final haftasına eleme olmaması ve çeyrek sayılarının önem arz etmesinden dolayı, geçtiğimiz haftayı Aslıhan ve Damla birinci olarak kapatan isimler oldu. 

Damla normal hafta değil, altın final haftasından olduğu için elenmekten kurtulan yarışmacı oldu. Damla geçtiğimiz haftayı büyük bir kazançla kapattı. Damla bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, bu haftaya da iyi başlamak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi Puan Durumu sonucu Belli Olduğu An Yeşim ve Beyhan

Best of, diğer adı ile Altın finalin haftasının ilk bölümünde yani bugün 13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı alan yarışmacılar bazı avantajlar elde edecek. 

 1. Geriye kalan 15 çeyrek altından birincisini kazanmak
 2. Güçlü bir yarışmacı olduğunu kanıtlamak
 3. Rakiplerine karşı bir adım öne geçmek
 4. 25 bilezik için ilk hamleyi yapmak
 5. İlk gün altın final için hamle yapmak
 6. Puan durumu açısında önde olmak
 7. Altın finalinde bilezikler almak için rakiplerini geride bırakma
 8. Elinin lezzetini göstermek
 9. Haftanın ilk çeyreğini kazanmak

Yukarıda ki avantajlara daha bir çok avantaj eklenebilir. İşte bu avantajları elde etmek isteyen beş yarışmacı da 13 Haziran puanlamasında en yüksek puanı almak için harekete geçtiler. 

13 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Pazartesi Yeşim kaç puan aldı? Hangi kaynana kendi gelinine 5 puan verdi? Damla kaç puan aldı? Hasret çeyrek kazandı mı? 13 Haziran 2022 Pazartesi çeyrek altını kim aldı?  13 Haziran 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Puanları (13/06/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

13 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Damla: 3
Aslıhan: 1
Hasret: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: 5
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 4

*************************
” 13 Haziran 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: => Nuray’ın gelini 5
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 5
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 13 Haziran Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 4 1 5 19
Damla 3 5 5 5 3 21
Aslıhan 1 1 1 1 1 5
Hasret 3 4 1 1 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Haziran Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 19
Damla: 21
Aslıhan: 5
Hasret: 10
*************************

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 13 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
13 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 13 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 3
Aslıhan 2
Hasret x
TOPLAM 6

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Fragmanı İzle

13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile altın finalin yada best of yarışmasının ikinci haftası başlayacak. İşte o anların ekrana geldiği bölümden hemen sonra gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. işte haftanın ikinci ikinci bölümü olan, Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Ah Beyhan ahh yaktın yine kızı senin neyine 5 1 1 1 2 puan için kaçırdı kız çeyreği dün 4. Tabakta çıktıya Yeşim hemen 4. Tabak 5 bugün 1. Tabakta çıktı Yeşim yarın 1. Tabak 5 yapma Beyhan odaklan nolur Yeşim en iyisi en güzeli emin ol hangisi iyiyse o Yeşim işte yorumunda da baştaki tabak en iyisi dedi ben şaşırdım 4 de verince ya off yaa

  1. kusura bakmayın arada aksilikler yaşasada damla en iyi tabağı çıkarıyor
   sunucu beyhan a yardım eder ve beyhan yeşim i bulur damla kazanmasın diye sunucu elinden geleni yapar
   ayrıca çoğunlukla yeşim kötü tabak çıkarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu