Gelinim Mutfakta

13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle 13 Haziran Günün Birincisi Netleşti!

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu? Adeta devlerin yarışmasını izliyor, kaynanaların verdiği puanlamaları görünce şok oluyoruz. Her bir kaynana kendi gelinin kolaylıkla bulması nedeni ile gelinler arasında puan farkı açılmadı. Bugün 13 Haziran Perşembe puanları sonrasında durum değişmediği takdirde, Cuma günü sürpriz bir eleme yaşayacağız. Çünkü; 13 Haziran Perşembe Puan Durumu sonuçlandığında da göreceğiz ki gelinler arasında bir kaç puan farkın olması ve bunu Cuma günü ilk gelen kaynananın vereceği puanla farkın kapanacak olması, işleri daha zor ve bir o kadar heyecanlı hale getirdi.

=> 13 Haziran 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

==> 17-22 Haziran haftasında birazdan kaynanalar Perşembe puanlarını verecek.  O anlarda kim birinci olduğunu görebilmek için [pembebuton]Gelinim Mutfakta 20 Haziran Perşembe Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Perşembe Puan Durumu bugün kaynanaların puanlaması ile Cuma gününe yanış final gününe gidilecek. Kendi gelinini kurtarmak isteyen kaynanalar da kesinlikle hata yapmadan, kendi gelinin bulmak ve diğer kaynanalardan ise en yüksek puan almasını bekleyecekler. Şu na için haftalık puan durumu açısında en yüksek puana sahip olan gelin, Gülcan 36 puanla zirvede yer alıyor. 13 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice ve Kaynanası

Besime hanım ile Hüsniye hanım arasında çıkan el kol hareketleri ve konumu dün bayağı gündemi meşgul etti. Aslında Besime hanım, böyle biri değil. Bence gelini Gülcan’ın elenmesinden korktuğu için savunma mekanizmasını çalıştırdığını düşünüyorum. Zira, dün yaptığı puanlama ve bugün vereceği Gelinim Mutfakta 13 Haziran Perşembe Puanları, tamamen eleme korkusu ile panik içerisinde yapılan puanlamadır. 13 Haziran 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Ezgi

13 Haziran Perşembe Puanlaması sırasında artık kaynanaları durdurabilene aşk olsun. Son bölümde Besime hanım, 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yaptı ve gelini Gülcan’ı tabiki de bulmayı başlardı. Gülcan ise bu duruma sevinirken, kaynanasına devamlı böyle puanlama yapmasını istedi. Reyhan hanım ise bu acımasız puanlamaya karşı duracağını ve bugün 1-4-4-5 tarzında bir puanlama yapacağını, haber verdi. Sizce Besime doğru mu yaptı? Yorumlarınızı, bekliyor olacağım.

Bu hafta hem Ezgi hemde Hatice kendi kitlesine yeniden elinin lezzetini göstermek istiyor. Hatice yarışmada 4 ay kalmasına rağmen en çok sevilen yarışmacı olduğunu bilen Ezgi direk Hatice’yi karşısına almadı ve onu sevdiğini ve izlediği sırada beğendiğini söyledi. Ancak Reyhan ile Hüsniye hanım arasında böyle samimi bir görüntü göremedik.13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Hatice İle Vahide

Her iki kaynana da birbirlerini elemek adına 13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu ve sonucunda kendi gelinin zirveye, rakip gelini eleme potasına atmak için elinden geleni yapıyorlar.

13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu netleşmeden önce, gelinlerin aldığı son puanlara ve sıralamalara bakalım. Gülcan 36 puanla 1. sırada yer alırken Hatice hemen ensesinde 2. sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada ise 33 puanla Ezgi’nin yer aldığını görüyoruz. Son sırada olan Vahide ise 32 puanla yer almış olsa da Vahide ile birinci sırada yer alan Gülcan arasında sadece 4 puan farkın olması ve bu farkın Perşembe puanları sonrasında değişmemesi halinde Cuma günü çok heyecanlı geçecek. Gelinim Mutfakta Puan Durumu (13 Haziran Perşembe) Açıklandıktan Sonrasında Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi Ezgi 15 puanla birinci olmayı başarmıştı. Lakin, hem Ezgi hem de Gülcan için kolay birincilik olmayacağı, bugün ve bu hafta verilen puanlamalar bunu gösterdi. Gülcan, Ezgi ve Hatice zaten çok güçlü yarışmacı. Aynı şekilde kaynanaları da oldukça tecrübeli ve kolaylıkla kendi gelinin bulabilen birisi. Vahide’nin tutunabilmesi için bugün hata yapmaması gerekiyor. Not: 13 Haziran 2019 puan durumu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu ve sıralamaya baktığımızda, gelinler arasında puan farkının çok az ve ilk gelen kaynana ile bu sıralamayı %100 değiştirebilecek bir potansiyele sahip olduğunu görebiliyoruz. Bu sebeple, bugün ve final günü hata yapan, hem gelin hem de kaynana bu yarışmaya veda eden isimler olacak. Artık hataya yer yok.

13 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi İle Puanları

Eski yarışmacıların bir bir geri döndüğü program da yeni sezon hazırlıkları da sürüyor. Yeni sezonda rakiplerinde ödül konusunda büyük sürprizleri olacak. Bu sebeple izleyenleri sıkılmasını önlemek için yarışmacıların sayısından bir artış olabileceği müjdesini verip bugün yani 13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve kaç puanla birinci olacağını bu yazımızda sizler için hazırladık. Not: Perşembe Puan Tablosu yazının en alt kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

13 Haziran Perşembe gelinim mutfakta toplam puanlar da şu an için en önde olan gelin maalesef ki sevinemiyor. Sunucumuz Fatih Ürek de dün verilen puanlar sonrasında, toplam puan durumundan bahsedip, çok yakın olduğunu ve daha adil puanlar yapılması konusunda ricacı oldu. Bakalım bu Hüsniye hanım yada Besime hanıma etki eden bir rica olacak mı? İzleyip göreceğiz. 

13 Haziran Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Aslında final öncesi ve bence finalden daha önemli olan Perşembe puanlaması sonrasında çeyrek altını alıp, hem de rakiplerine en az 5 puan fark atan gelin kesinlikle final günü diğer rakiplerine nazaran daha rahat bir yarışma süresi geçirecek. Not: 13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmı yazınını son kısmında açıklayacağız.13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği Sırada Gelinler

Ezgi en yakın hedefi 70 bilezik almak iken Gülcan’ın en yakın hedefi ise bir an evvel Ezgi ile aynı bilezik sayısına hiç elenmeden ulaşmayı planlıyor. Ancak bu duruma farklı bir limit getiren Hüsniye hanım gelini Hatice lezzetin kraliçesi olduğunu ve 250 bileziği bu yarışmada kazanmış bir şekilde görmek istediği söyledi. Bu duruma karşı Reyhan hanım 4-5 yıl yarışmada kalabilirse belki alır diyerek Hüsniye hanımın koyduğu hedefi eleştirdi ve ulaşılamaz buldu. Not: 13 Haziran 2019 Perşembe günün birincisi kim olduğu yazının sonunda verdik.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan birazdan gelinlerin yapacağı günün yemeğinin adını açıklayıp sonrasında malzeme listesini vereceğiz. Sonrasında bugün kim kazandı? sorusunu cevaplayacağız. Hazırsanız hadi önce yemeğin adını sonra da bugün kim birinci oldu? sorusunu cevaplayalım.  

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Yaz Güveci Malzemeleri

 • 1 Adet soğan (tercihen kırmızı)
 • 1 tane kabak
 • 15 adet taze fasulye
 • 2 adet patates
 • 8-10 adet arpacık soğan
 • 1 adet orta boy patlıcan
 • 1 tane havuç
 • 3 adet taze biber
 • 1-2 adet defne yaprağı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı salça
 • 1 adet kapya biber
 • 1/23 su bardağı zeytinyağı
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1/2 su bardağı su

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek yemeğin çiğ kalma ihtimalini söyleyerek, bir an evvel pişirme faslına geçmeleri gerektiğini söyleyip, yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Gelinler de bu süre içerisinde yemeklerini yapmaya çalışsalar da hepsinin yemeği çiğ kaldı. Bakalım, bu çiğ yemekler arasında kaynanalar, kendi gelinlerin tabaklarını nasıl bulacaklar? Hadi, hangi kaynana kime kaç puan verdiğine birlikte bakalım.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Puanları (13/06/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Vahide : 1
Hatice : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 1
Vahide  : => Güller’in Gelini 1
Hatice : 5

*************************
” 13 Haziran 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 5
Vahide : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 1
Vahide : 3
Hatice : 5

*************************

Gelinlerin 13 Haziran 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 4 4 3 4 15
Gülcan 5 1 5 1 12
Vahide 1 1 1 3 6
Hatice 3 5 4 5 17

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Haziran – 14 Haziran Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi      : 33 + 15 = 48
Gülcan : 36 + 12 = 48
Vahide : 32 + 6 = 38
Hatice : 35 + 17 = 52
*************************

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 13 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒HATİCE
13 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ VAHİDE

*************************

Gelinim Mutfakta 319. Bölüm 13 Haziran 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu