Zuhal Topal'la Sofrada

13 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Verildi! Zuhal Topal 13 Haziran Kaç Puan Verdi?

13 Haziran Perşembe Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? Aslen İzmirli olan yarışmacımız Bugün Burçin Özdemir yarışacak. Bu hafta aşçı mı yoksa ev hanımı mı? mücadelesine cevap vereceğini söyleyen Burçin,, 13 Haziran Perşembe Puanları sırasında aldığı puanlarla bunu kanıtlamak istiyor. Son bölümde yarışan Sevda hakikaten güzel bir iş çıraktı ve kaynanalardan olmasa da sunucumuzdan yüksek puan almayı başardı. Bakalım Burçin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verecek? İzleyip göreceğiz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Haziran 2022 Pazartesi Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

13 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Burçin Özdemir yarışacak. Kendine oldukça güvenen yarışmacımız, daha öncesinden alış-veriş yapacağı market ile konuşup, Gaziantep yöresinden baharat ve salça sipariş etmiş. Elinin hem hızlı, hem de lezzetli olduğunu söyleyen yarışmacımız, bugün evinde yemek yapan her kadın aşçı kadar lezzetli yemek yapabileceğini kanıtlayacağı konusunda kendisine oldukça güveniyor.

=> [mavibuton]5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması[/mavibuton] sırasında neler yaşandığını ve yarışmacı gelin kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.13 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce Burçin Ve Ailesi

Son bölüm de yarışan Sevda her ne kadar bu işin mektebini çok iyi yerlerde okumuş olsa da bu durum Burçin için geçerli değil. El lezzeti okumak ile öğrenilecek bir şey olmadığını ima etti. Ancak, bazı konularda Burçin yanlış düşündüğünü, bu işin tahsilini alan ile almayan hiç bir zaman bir olmayacağını düşünüyoruz. Lakin, Burçin bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Haziran Perşembe puanları sırasında aldığı puanlarlar ile kanıtlamak istiyor. 13 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışmacısı Burçin ve Nadide HanımKaynanaların puanları sanki cebinden veriyor gibi puanlama yapması işin rengini bu hafta gerçekten değiştirdi. Hak eden, hak ettiği puanları göremedi. Ancak sunucumuz bu işi, bir nebze olsun düzeltmek için yarışan geline hak ettiği puanları vermekten bir adım bile geri durmadığını görüyoruz. Not: Zuhal Topal 13 Haziran Puanları bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Bazı yerlerde sunucumuz Gazianteplilere tolerans geçtiğini ve daha fazla puan verdiğini söyleyenler olsa da bugün bunun olmadığını, bizzat görmüş oldular. Birazdan yine puanlama olacak ve en önemli soru bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusu olacak. Çünkü; kaynanalar yine 3 ve 4 puanları kullanacak. Bu hafta yine büyük ödülü sunucumuzdan en yüksek puanı alan alacak. 

13 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları

13 Haziran Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Burçin Özdemir; aslen İzmirli ve 31 yaşında olan gelinimiz 12 yıllık evli ve iki çocuk annesidir. Boş zamanlarında kurabiye yapıp satan ve elinin lezzetine oldukça güvenen yarışmacımız Burçin, eşi ile İnternet de tanıştığını ve eşinin de İzmir de oturması nedeni ile yüz yüze görüşme fırsatı olduğunu söyledi. Daha sonra ailelere haber verilmesi ile çok kısa süre içerisinde evlendiklerini ve mutlu bir evliliği olduğunu açıklayan yarışmacımız akrep burçlu ve oldukça kıskanç bir yapısı var. 13 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışacak Olan Burçin İle Kaynanası Nadide

Merhaba ben Burçin Özdemir. İzmir’den katılıyorum. 31 yaşındayım, ev hanımıyım. Aşçılarla yarışmaya geldim. Kendime çok güveniyorum” Diyerek yarışmacımız kendi gününde kendisini bu sözlerle tanıtmıştır. 

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Haziran 2019 Perşembe günü yarışan Burçin’in kayın validesi Nadide Özdemir; 4 çocuk annesi ve aslen İzmirli olan kaynana Nadide hanım halen İzmir ilimiz de ikamet etmektedir.Zuhal Topal'la Sofrada 13 Haziran Perşembe Puanları Verilmeden Önce Burçin ve Kaynanası

Üç gelini olmasına rağmen Burçin diğer gelinlerden kendisini kıskandığını söyleyen Nadide hanım Burçin’in ilk evladını aynı evde kaldıkları dönem kendisi büyüttüğünü ve torunu kendisine anne dediğini, bu durum nedeni ile gelini ile ufak da olsa sıkıntı yaşadığını anlattı. Şimdi ayrı evlerde kalan gelin ve kaynana hala iyi anlaşmaktadırlar. 

13 Haziran 2019 Perşembe Burçin Özdemirın Menüsü 


Zuhal Topal'la Sofrada 13 Haziran Puanları verilecek olan Burçin'in menüsü

 • İşkembe Çorbası
 • Asma Yaprağında Çanak Enginar Dolması
 • Kıymalı Pide
 • Yoğurtlu Köz patlıcan
 • Fırında Kuzu Kol
 • Pirinç Pilavı
 • Ceviz soslu semizotu salatası
 • Cevizli rulo tatlısı

Burçin Özdemir’in bugün yapıp kaynanalara sunacağı yemeklerin isimlerini duyan kaynanalar, yarışmacının işi kolay olduğunu söylerken, bir kısım kaynana da servisin düzenli ve vaktinde yapması gerektiğini altını çizdi. Bizler de Burçin’in menüsüne baktığımız da gerçekten çok iddialı ama 2.5 saat içerisinde yetiştirmesi oldukça zor bir menü seçmiş. Özellikle çorbası bile vakit harcayan cinsten bir çorba olması, Burçin’in işini oldukça zora sokuyor.13 Haziran Perşembe Zuhal Topal Puanları Bugün Burçin yarışacak

Elinin lezzetine ve doğuştan gelen yeteneğine güvenen Burçin, bugün ev hanımları da bir aşçı kadar lezzetli yemek yapabileceğini kanıtlamaya çalışacak. Bakalım bu yemeklere, [saritext]13 Haziran Perşembe Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?[/saritext] Hemen alt kısımda hem sunucumuzun, hem de kaynanaların verdiği puanlar tablo içerisinde verilmiştir. 

13 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Burçin’in Puanları)

Güler  1
Zahide  3
Zeynep  1
Fatma  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM   12

**13 Haziran 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Haziran Perşembe Fragmanı

Aslen İzmirli olan ve İzmir ilimizde ikamet eden iki çocuk annesi yarışmanın 204. bölümünde ekrana geldi. O naların kısa bir özeti olan 2.04. bölüm fragmanı ise hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu: 13 Haziran Perşembe

10 Haziran Pazartesi ile 14 Haziran Cuma arasında yarışan gelinlerden acaba hangisi büyük ödülü alacak diye merak ettiğinizi ve her gün yarışan gelinin aldığı puanlar ile genel puan durumunu karşılaştırmak istediğinizi biliyorum. Bu sebeple hemen alt kısımda  Zuhal Topal’la Sofrada 13 Haziran Puan durumu hakkında tüm gelinlerin aldığı puanları liste halinde sunduk. bugün yarışacak olan Burçin’in puanlarını da birazdan ekleyeceğiz.


 • 10 Haziran Pazartesi Hülya’nın Puanı = 20
 • 11 Haziran Salı Fidan’ın Puanı = 23
 • 12 Haziran Çarşamba Sevda’nın Puanı = 27
 • 13 Haziran Perşembe Burçin’in Puanı = 12

Burçin hakkını savunurken sınırı aşmasına rağmen kaynanalar insaflı puanlar verdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu