Gelinim Mutfakta

13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sırasında Çin Rüzgarı

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? Elif ilk iki gün çok iyi puanlar almasında dolayı zirvedeki yerini hala korumayı başardı. Her geçen gün en yakın rakibine puan arkı atmayı bilen Elif bakalım bugün Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba Puanları sırasında bu geleneği devam ettirebilecek mi? Dikkat: 13 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [mavibuton]4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan Naciye ilk gün harika puanlar alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da ikinci gün sıçrama yapacağı yerde resmen dibe çakıldı. Şu an Duygu ile beraber en son sırada yer alan Naciye bugün 13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında yine düşük puanlar alırsa, kesinlikle bu hafta eleme potasında izleyeceğiz.

=> Bu arada [mavibuton]27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması13 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında kaynanaları performansı bu hafta verilecek olan bilezikleri alacak ismin kim olduğunu %100 etkilediği için özellikle Hanım isimli kaynananın vereceği puanlar bil hassa önemli olacak. Zira diğer kaynanalar bir şekilde kendi gelinin bulabiliyorlar.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Çiğdem hanım bu hafta gelini elif’in tabaklarını bulma konusunda zorluk yaşıyor. Ancak geçmişte hem elif’in tabağını hem de diğer yarışmacıların tabaklarını sanki kendi yerleştirmiş gibi kimin tabağı olduğunu bildiği günleri hatırladıkça şu haline inanamıyoruz. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 13 Kasım Günün birincisi kim olduğu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği AnGelinim Mutfakta 13 Kasım Puanlama kısmında Çiğdem hanımın eğer bu hafta gelinine bilezik kazandırmak istiyor ise kesinlikle fire vermeden Cuma günü de dahil olmak üzere gelini Elif’in tabağını bulmak zorunda. Sadece bu da yetmiyor. Bunun dışında diğer yarışmacılara da düşük puan vermesi gerekecek. 

=> Bu arada [mavibuton]14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kıymet ve Duygu arasında da tatlı bir bilezik rekabeti var. Her ikisi aynı anda yarışmaya katılmasına rağmen Duygu daha fazla altın sahibi olması, Kıymet’i daha da hırslı hale getiriyor. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucu bu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 

13 Kasım Çarşamba puanları henüz kaynanalar tarafında verilmeden yarışmacıların iki gün boyunca topladıkları puanlara ve yer aldığı sıralamalara bakmak istiyorum. Not: Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu yazının son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba 393. bölüm Çinli Yarışmacılarİlk sırada ve hafta başından beri zirveden inmeyen Elif 30 puanla ilk sırada yer alırken Elif’e en yakın yarışmacı dün Naciye iken bugün Melike 23 puanla Elif’in 7 puan gerisinde yer aldığını görüyoruz.

Bu isimlerden Üçüncü ve dördüncü sırada 21’er puanla yer alan Duygu ve Naciye yer aldığını, birazdan verilecek puanlar sonucunda yani 13 Kasım Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucunda Naciye yada Duygu için tehlike çanları çalmaya başlayacak. Tahminlerime göre bu çanları Naciye için çalacak.

Bugün çeyrek altını alan gelin Elif ve melike dışında bir başka gelin olması halinde elif için kolay ve bir o kadar zahmetsiz bir birincilik elde etmeye devam edecek. Zira Elif ilk gün günün birincisi olurken ikinci gün birinciye yakın puanlar almayı başardı. Ancak diğer gelinler istikrarlı bir puan almadığı için bu durum da Elif’e yaradı.  Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBugün kim birinci olur? Bu hafta tahminimiz Elif’in bilezikleri alması Naciye’nin de elenecek olmasında dolayı Elif’in gene günü birinci bitirmesini bekliyoruz. Tabi bu sadece tahmin olduğunu, gerçek sonuçların birazdan kaynanalar tarafında puanlama yapılarak verileceğini söylemem gerek.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puan Durumu Ve Günün Birincisi

11 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 13 Kasım Çarşamba günü birazdan kaynanaların vereceği puanlama ile 393. bölümü ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bugün yarışmacılar dünya mutfağında özel bir yemek yapacaklar. Tarifini yazının devamında sizlere vereceğim. Bugün 13 Kasım Çarşamba Puanları sırasında bakalım hangi yarışmacı geçer not alıp 13 kasım puan durumun sonucunda zirveye yerleşecek? İzleyip göreceğiz.Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba Günün Birincisi olan DuyguGelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce bu hafta kaynanaların performansında ciddi bir kayıp var. İlk iki gün sonucuna baktığımız da sadece Şaheste gelinin bulabildiğini haricinde hiç bir kaynana gelinin tabağını bulamadığını görüyoruz. elbette bu durum direkt olarak gelinlerin puan durumuna %100 bir yansıma yapıyor. 

Şaheste’nin bu haftaki başarısı oldukça önemli olacak. Zira gelini geçen hafta elenmekten kıl payı kurtuldu. Her ne kadar Çiğdem hanım önce Kıymet’i sonrada Duygu’yu bu yarışmadan göndereceğini iddia etse de Şaheste’nin her defasında gelinin bulması bir nevi gelinin korumaya almasına vesile oluyor. Not: 13 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğu yazının en son kısmında paylaştık.13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih ÜrekGelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını alan Kıymet kendisini son sıradan kurtarıp bir anda zirve  ortağı yaptı. şu an için bileziklere en yakın iki isimden birisi olan Kıymet, yakın zaman da doğum yapacağı için bir an evvel bilezikleri almak ve çocuğunun geleceği için harcamak istiyor.

13 Kasım Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar birazdan lezzete değil gelinini bulmaya gelecekler ve kimi zaman saçma sapan puanlar verip hiç hak etmeyen gelini birinci yapacaklar desem herkes hadi ya diyecek. O sebeple kaynanalar adaletli puanlar vermeye gelecek diyelim ve mutlu olmaya çalışalım. :) Dikkat: 13 Kasım Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.13 Kasım 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunun Açıklandığı An KıymetBugün haftalık toplam puan durumu sonucunda Elif’in alacağı sıralama ile Naciye’nin alacağı sıralamaya özellikle dikkat edeceğim Her ikisi de final günü yer alacağı sırlama hakkında az çok bilgi verecekler. Naciye bugün de günün sonuncusu olması halinde final günü eleme potasında yarışırken, Elif de bugün günün birincisi olması halinde finalde bilezikler alabilecek öne önemli yarışmacı olacak.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli Bugün 13 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu sizlere açıklamadan evvel gelinlerin dünya mutfağında daha doğrusu Çin mutfağından yapacakları yemeğin adını ve malzemeleri açıklamak istiyorum. 

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çin Mantısı

Gelinim Mutfakta Çin Mantısı - 13 Kasım 2019

Hamuru için;

  • 1 su bardağı kadar un
  • 1/4 su bardağı kadar sıcak su

İç Harcı için;

  • 150 gram yağlı kıyma
  • 1/1 taze soğan
  • 1 kase ince doğranmış mantar
  • Sıvı yağ
  • 2 çay kaşığı karabiber
  • 2 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, Çarşamba günü yarışmacılar için seçtiği yemek oldukça farklı ve değişik olduğunu, günün anlam ve önemine uygun Elif ile Duygu’nun giyimi ile bugün dünya mutfağından lezzeti ekrana getirecekler. 50 dakika içinde bitirmesini istediği Çin Mantısını bakalım hangi gelin yapmayı başaracak? İzleyip, göreceğiz.
Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba Puanları Veren Hanım Kaynana
Elif, ilk iki gün çok iyi puanlar almayı başardı. Bakalım Dünya mutfağından Çin Mantısını bakalım yapabilecek mi? Çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabını hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puanları (13/11/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Naciye : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 1
Melike : 2
Naciye : 5

*************************
” 13 Kasım 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hanım‘ın verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 4
Melike : 5
Naciye: => Hanım’ın Gelini 2

*************************

*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 1
Naciye : 4

*************************


“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

Gelinlerin 13 Kasım 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 3 3 1 3 10
Duygu 1 1 4 5 11
Melike 5 2 5 1 13
Naciye 4 5 2 4 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 30 + 10 = 40
Duygu  : 21 + 11 = 32
Melike  : 23 + 13 = 36
Naciye : 21 + 15 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Naciye
Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Naciye
13 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Elif

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Kasım 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

14 Kasım 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 394. bölümü ile gelecek programın 14 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu