Gelinim Mutfakta

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları (Toplam Puanlar)

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları belli oldu mu? Toplam puanlar sonucuna göre yani haftalık toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelin birinci oldu? Son puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularını detaylı cevapları habbemizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma Toplam Puan durumu sonucunun görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Puanları sonucunda %100 bir gelin eleme potasına düşerken, bir gelin de beş altın bileziği kazanan isim olacak.

=> 27 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

13 Kasım Cuma gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu resmi

Esra Son bölümde aldığı puanlar sonucunda birinciliği en güçlü rakibi İlayda’ya kaptırdı. Aysun da son puan durumu sunucunda çok iyi puanlar elde edince, Esra 3. sıraya kadar düştü. Esra her ne kadar elenmeyeceği %100 belli olsa da 13 Kasım Puan Durumu sonucunda bugün kim birinci oldu? Sorusuna cevap olmak için adeta canını dişine takacak.

=> 20 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim adı? Görebilmek için tıklayınız.

Esra da Kısaca bugün günün birincisi olup toplam Puan durumu sonucun da yeniden zirveye adını y6azdırmak istese de Aysun ile İlayda’nın birlik olması, Esra’yı demoralize etmesi Esra’nın buna yapmasına engel olacaktır.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu henüz belli olmasa da son bölümde aldığı puanlar nedeniyle Gizem eleme potasında ve oradan çıkması neredeyse imkansız.

Gizem bugün tüm puan veren kaynanalardan ve sunucudan 5 puan alsa dahi eleme potasında maalesef çıkamıyor. Kısaca 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak Gizem’in yarışmada kalmasına yetmeyecek. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Bugün 13 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

Bugün 13 Kasım Cuma puan tablosu açıklanmadan önce elenecek kişinin ismi %1200 belli olduğu 13 Kasım puanlar öncesinde yarışmacıların haftalık toplam puan durumuna gelin hep birlikte bakalım.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Puanları verecek kaynanalar

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar (Haftalık Puan durumu)

İlayda: 72

Aysun: 69

Esra: 65

Gizem: 40

Yukarıdaki haftalık puan tablosuna göre Gizem %100 enene isim olduğunu ortaya koymuş olduğunu görüyoruz. Bilezikleri alacak isim ise %100 olmasa da büyük oranda İlayda olduğunu görüyoruz.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında İlayda günün birincisi olmaması için hem Nurten hem de Aysun elinden geleni yapacak. Zira Aysun her final de eleme potasına düşüyor. Ancak oradan şansının yaver gitmesi ile kendisini kurtarabiliyordu. Bugün 13 Kasım Cuma Puanları sırasında bilezikleri alma şansını çok iyi değerlendirmenin planı içerinde.

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bugün kim birincisi oldu resmi

Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? Yine İlayda’yı kuracak puanlar mı? Sorularını şu sıralar çok sık duyuyoruz. İlayda ve Aysun’un programda korunduğunu söyleyenler için bizler de Onur’un tadım ve puanlaması ile kaynanaların tadım ve puanlamasını dikkatle inceliyoruz. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 13 Kasım puanlaması yazının sonunda açıkladık.

Bugün Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puanlama kısmına geçmeden önce eleneceği %100 belli olan ve bunun farkında olan diğer gelinler, Gizem ile dalga geçtiklerini fragmanda izledik.

“Yar saçların lüle lüle gizem sana güle güle” Esra

Dedikleri anda Gizem göz yaşlarına hakim olamadı. Esra ise Gelinim Mutfakta Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? sorusuna kendisinin cevap olacağını yani bilezikleri kendisinin alacağını düşündüğü için böyle dalga geçse de Esra bilezikleri oldukça uzak olduğunun farkında bile değil.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma puan durumu sonucu öncesinde kaynanalar Bugün Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma puanları verecek. Her biri bilezik almak istese de Gizem için artık yarışmadaki amel defteri kapandığı matematiksel olarak %100 ortaya çıktı.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Puanlaması sırasında Gizem

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Esra’nın Gizem ile dalga geçtiği bugün puanlaması başladığı sırada birleri alan Esra sinirlerini hakim olma noktasında oldukça zorlanacak.

Artık yarışmada ki en büyük iddiası giderken Bugün çeyrek altını alan gelin kim oldu? sorusuna cevap olan isim almak olan Gizem, bugün çok duygusal anlar yaşayacak.

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu belli olduğu an Gizem

Esra Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma toplam puan durumu sonucun da çok düşük alarak Cuma günü elenerek mi? yarışmadan gittiğini, yoksa Bilezikleri alıp zirve de mi? bıraktığını elbette zaman gösterecek. Bize gelen bilgiyi sıcağı sıcağına sizlere aktarmak istedik.

Bugün günün birincisi olmak Gizem için belki prestij meselesi olurken İlayda için bilezik anlamına geliyor. İlayda Bugün 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda çeyrek altını alacak olursa kesinlikle bilezikleri ada alacak.

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu açıklayan Onur

Bugün günün birincisi kim oldu? Gelinim mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Sorularının cevap bulacağı 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu hemen alt kısımda ki tablo içerinde sizleri bekliyor. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puanları (13/11/2020 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

13 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 4
Aysun: 4
Gizem: 5
Esra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 3
Aysun: 5
Gizem: 3
Esra: 1

*************************
” 13 Kasım 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Gizem: 4
Esra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

İlayda: 4
Aysun: 1
Gizem: 1
Esra: => Hatice’nin  Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda : 5
Aysun: 4
Gizem: => Semra’nın  Gelini 3
Esra: 1

*************************

Gelinim mutfakta 13 Kasım Cuma Toplam Puanlar

İlayda 4 3 1 4 5 17
Aysun 4 5 5 1 4 19
Gizem 5 3 4 1 3 16
Esra 1 1 1 5 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9 Kasım – 13 Kasım Haftası) – Cuma

*************************

İlayda : 72 + 17 = 89
Aysun : 69 + 19 = 88

Gizem : 40 + 16 = 56
Esra   : 65 + 9 = 73

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
13 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Kasım 2020 Cuma Fragmanı İzle

13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklanacağı, haftalık puan durumuna göre bir gelinin veda edeceği, en çok puanı alan gelinin ise bilezikleri alacağı Gelinim mutfakta 13 Kasım Cuma fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

23 Yorum

 1. İnşAllah bugün ilayda gider beni sinir? ediyor Tabi onur bey yine taraflık
  tutmazsa ?

 2. Onur bey ılaydayi koruyor kesin akrabası içerde gülcan hanıma tüyoyu veriyor her seferinde 5 leri ılaydaya veriyor yada aysuna veriyor diğer gelinlere
  Günah onların onların hakkını ıyiyor

 3. Yakında onuru kovarlar.reytingler dipte.hangi yemek programini sunduysa reytingleri düşürdü ve kovuldu yakindir kovulması

  1. anonim ozaman izleme git başka bi programı izle bizim sunucumuz onur bey de çok saygılı dır ve aynı zamanda şike yapmaz sizin attığınız iftiralardan dolayı onur bey programlardan kovuluyor

   1. Onur taraflı olduğu için izlemiyorum zaten.inteenetten puanlara bakiyorum okadar.onur gidinceye kadar da izlemeyi düşunmuyorum zaten benim gibi düsunen dunya kadar insan var.

 4. Onur bey ilaydaya 4 verdi Gizeme 5 Esraya 1 Aysun 4 verdi bu durumda
  Kim gider? ?

 5. anonim ozaman izleme git başka bi programı izle bizim sunucumuz onur bey de çok saygılı dır ve aynı zamanda şike yapmaz sizin attığınız iftiralardan dolayı onur bey programlardan kovuluyor

 6. Onur yerine kadrolu gurme getirsinler 4 tane gurme radimlara baksınlar işte o zaman İlayda ve Aysun hergun 1 alırlar böylece bizim içimiz ferahlar ikisi 1 leri aldıkça.

 7. İlaydanın puanı 89 Ken onur efendi 90 diye lanse etti Aysunla arasında 1puanı 2puan yaptı burada bile açık açık İlayda yı tutuyor. ?????

  1. tek tek hesapladım eksik yok ilayda 89 aysun 88 burada ilayda ya destek oluyor demesinler diye söylediğini düşünüyorum

 8. Yaa Allah aşkına ilaydanin puanı 90 burda 89 diye yazmışsınız bu kadar ilayda düşmanlığı yapmayın yeter 89 olsa bile ilayda kazandı onur beyi suçlamak için bu nasıl saçma bi bahane gelinim mutfakta youtube bölümünde 5 günün puanlarına bakın tek tek toplayın sonra yorum yapın

  1. Sonuçta ilayda birinci oldu. Burada düşmanlık yok günün sonunda İlayda’nın her günün aldığı puanlar yazıyor

   1. Filiz hanım lütfen 11 kasım çarşamba günü puanlara bakar mısınız orda toplamada hata yapmışsınız 32+20=51 yapmışsınız o yüzden bi puan eksik hesaplıyorsunuz

  2. Yaşasın fregmanda gördüm Aysun kendisi ayrılmış yerine başkası gelmiş belki Zeynep geri gelir.

 9. Ben zaten istediklerine verdiklerini anladım zeynebi hafta başında elenecegi belli ettiler hergun güçlü bir isim elenecek dediler 8nsanlar salat-ı anlamadı.birkere ilayda pastayı elleriyle zor topladı yine iyi puanlar aldı onur beyde bunu gördü.ve o hafta zeynebi eledi .olaydaysan daha iyi yapıyordu.. o günden beri izlemiyorum.onlar Ilaydaya altınları bilezikleri versinler bakalım nereye kadar bu kadar genç tecrübesiz bir kimse bu kadar iyi yemek yapamaz.hep senaryo..

 10. Ohhhhhh ilayda bilezikleri aldı ya çok sevindim siz ilayda torpilliymis bugün gizemi elememeleri çok normal dimi geçen seneden çok iyi hatırlıyordum da ezgi elenecegi zaman biri çıkar ben yarışmadan ayrılmak istiyorum derdi ezgiler kalırdı yine aynı senaryo gizem yemek yapmak yerine boş işlerle uğraşıyor sonra 1 alınca bi de şaşırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu