13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? Bu gün yarışma sonucunda iki gelin günün en yüksek puanını aldıkları için kritiklerden sonra kura çekildi. Hangi iki gelin Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı Puanları açısından en yüksek puanları alıp, kura çekilişine katıldı. Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı Puanları için Tıklayınız.

Dün yarışmaya katılan ve oldukça kendine güveni ile Ezgi’ye destekçi olarak gelen Hatice dün her ne kadar en yüksek puanı alamasa da kaynanası İlhame hanım, gelinim mutfakta puanlama da o kadar tabak arasında ve bir de olmamış tabak arasında gidip bulması, Hatice’nin ilerleyen zamanlarda çok daha yüksek puanlar alabileceğinin sinyallerini vermiş oldu.

Yarış Şu an gelinim mutfakta puan durumu açısından Hatice ilk gün heyecanı olsa da bu puanlar geçici olduğunu, bu günden itibaren kaynanasının desteği ile iyi puanlar alacağını düşünüyorum. İlhame hanım yeni bir Reyhan hanım vak’ası olarak mı geldi? Reyhan hanım yarışma tarihinde kendi gelinini bulan bir kaynana olarak tarihe geçmişken, İlhame hanım daha ilk günden olmamış tabağa gidip bulması akıllara yeni bir Reyhan mı geldi? Şeklinde yorumladım. 16 Kasım Gelinim Mutfakta haftalık puanlar hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Bu gün yani 13 Kasım Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken gözler İlhame hanımın üzerinde olacak. Dünkü performansına hız kesmeden devam ederse Cansu ve Betül’ün bu yarışmada kalma şansı neredeyse hiç yok diyebilirim. Çünkü İlhame hanım kendi gelinin tabaklarını bulup, Gelinim Mutfakta günün birincisi yaptıkça Reyhan hanımda yarışmada kalabilmek adına ve sevmediği Cansu’yu göndermek adına 1 -1- 1-5 şeklinde bir puanlama yapacaktır. Tabi bu da diğer gelinler Cansu ile Betül’ü olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama için Tıklayınız.

Tabi bunları şimdiden söylemek ne kadar doğru bilemiyorum. Bakalım İlhame hanım Gelinim Mutfakta 13 Kasım puanları için verilirken dünkü gibi kendi gelinin olmayan tabaklar arasında bulursa söylediklerim hafta içerisinde bir bir gerçekleşecektir.  Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.  Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba Puanları için Tıklayınız.

13 Kasım Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Sorusu bu gün daha önemli bir hale geldi. Bu gün verilen fragmanda iki gelin en yüksek puanı aldıklarını ve bu sebeple kura çekimine kaldığını gördük. Bakalım şanslı gelin kim olmuş? Sizce bu gün en şanslı ve en yüksek puanı kim aldı? Ben tahminim Hatice ile Ezgi olduğu yönünde.

13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını her zaman olduğu gibi yazının sonuna doğru veriyoruz. İlk başta günün fragmanından elde edilen bilgiler çerçevesinde önemli gördüğümüz konuya değiniyoruz. Daha sonra günün yemeği veya tatlısını evinde yapmak isteyenler için malzeme listesini verdikten sonra Gelinim mutfakta puan veya puanlama başlığı altında günün kaynana bazında puanlarını veriyoruz. En alt kısımda ise Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu yani toplam puanları veriyoruz. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son haline baktığımızda Cansu ilk günden zirveye yerleşti ve 14 puanla en yüksek puanda, hemen arkasında dün yarışmaya katılan Hatice ile Ezgi de 13 puanla Cansu’nun adeta ensesinde takip etmektedir. Betül ise bu haftaya yine kötü başladı ve 8 puanla günü sonuncu kapattı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da şimdilik durum bu yönde. Salı günü puanları ile ne yönde değişiklik göstereceğini merak ediyorsanız alt kısımdaki puanlar bölümüne bakınız.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı puanlama kısmının altına gelen yorumların göze daha hoş gözükmesi adına bir kaç değişiklik yapılmıştır. Umarım hoşunuza gider. Görüş ve düşüncelerinizi hakaret ve küfür içermeden mail adresini girmeden rahatça düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Bu hafta Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından Cansu veya Ezgi ikilisinden birisi olursa yarışma tarihinde en çok bilezik kazanan gelin olacak. Şu an ikili 25’er puanla zirvede yer alıyor. Bu ikili elendiğinde bu kadar bileziği bir başka yarışmacılar yapabilir mi? Bence çok zor. Bu sebeple her iki gelinde her zaman zirvede isminin yer almasını istediği için bir birleri ile oldukça çok çekişmeli ve tansiyonu yüksek tartışmalar yaşanmaktadır. Not: Dikkat: 13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Puanları (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunu sormaktan kendimizi alamıyoruz. Çünkü bu gün yarışma da iki birinci var. Bunlardan birisi kura sonucunda çeyrek altının sahibi olacak. 13 Kasım Salı Çeyrek altını kim hangi gelin aldı? şu an için iki ismin ön plana çıktığını fragmanda görüyoruz.

13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelinler, Hatice ile Ezgi olduğunu ve en yüksek puanı aldığını düşünüyorum. Çeyrek Atını da Ezgi’nin almadığını fragmandan bakarak yorumlayabiliyorum. Çünkü Kurayı çeken Sevgül hanım olduğuna göre günün birincisi Cansu olamadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Not: 13 Kasım Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Sözlerimi daha fazla uzatmadan 13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeği ne olduğunu ve malzeme listesini verelim. Bu gün günün yemeği Bulgurlu patates köftesi yapacaklar.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Günün Yemeği Bulgurlu Patates Köftesi Malzemeleri

 • İki patates
 • 1/2 su bardağı ince bulgur
 • Bir adat büyük boy soğan
 • Bir yemek kaşığı domates salçası
 • Bir tatlı kaşığı acı biber salçası
 • İki yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı pul biber
 • Yarıl limon suyu
 • 15 -20 dal maydanoz

Programın sunucusu Fatih bey, Salı günü gelinlerin yapacak olduğu günün yemeği için 35 dakikalık süre belirledi. Gelinler hemen süreyi etkili kullanmak adına yemeğini yapmaya başladılar ve hepsi vaktinde bitirdiler ve 13 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalardan, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte bu sorunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puanları (13.11.2018 Salı)

*************************

Kaynana İlhame’nin verdiği Puanlar
Ezgi     : 1
Betül   : 3
Cansu  : 2
Hatice : 5 ⇒ İlhame’nin Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5 Reyhan’ın Gelini  
Betül   : 2
Cansu : 1
Hatice : 3
*************************

“13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 3
Betül  : Gül’ün Gelini
Cansu : 5
Hatice : 3
*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi     : 3
Betül    : 5
Cansu 
 2 ⇒ Sevgül’ün Gelini
Hatice  : 1
*************************

Gelinlerin 13 Kasım Salı Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi      + 33 **12**
Betül    + + 5 **11**
Cansu   + 52 **10**
Hatice  + + 1 **12**

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı Puanlama Sonucu

*************************

13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Ezgi & Hatice


Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

13 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Cansu

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (12 Kasım – 16 Kasım Haftası) – 13 Kasım Salı

 Ezgi’nin Puanı     : 13 + 12 = 25
 Betül’ün Puanı    :  8 + 11  = 19
Cansu’nun Puanı : 14 + 10 = 24
Hatice’nin Puanı  : 13 + 12 = 25

Gelinim Mutfakta 173 Bölüm 14 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 13 Kasım Puanları (65 Yorum)

 1. Betül hanım çok iyi bir insan ama kaynanası bir tattan anlamayan birisi herkesin 1 verdiğine 5/herkesin 5 verdiğine 1 veriyor zaten ağzının tadını bilse tatlıcı dükkanı açardı bizi de burda sinir Edip duruyor orda EZGİ 10 numara kimse çamur atmaya çalışmasın kıskandıklari için satasiyorlar

 2. İsmail bey bu yarışmaya encok renk katan reyhan hanım onun sayesinde bukadar cok tutuluyo yarışma niye 5aydır ordalar elenmediler demekki seviliyolar niye hazmedemiyosunuz

  • neyini hazmedecegim kardes sadece itici tipler esas ezgide hazimsizlilk ismeezlik var bilezigi kaybedince ozume bakisini fark ettinmi birazda ihtiyaci olan gelin gelsin soyle ezgiye sana bir bilezik versin guzel yorumundan dolayi

 3. Ay betul cok fena ya kayin valdesinin kiyafetini haticenin kayin valdesi giydirmis sen gelininsin sen neden yardim etmiyon kadin cok uzuluyo bence bu hafta gitsinda huzura varsin aman simdiki gelinler cok fena eski zamanlarda gelin kayin valdesinin onunden cikabilirdimi

 4. İsmail Orhan sana ne Reyhan hanımın boyalarından kaç ton boya isterse o kadar kullanır senin cüzdanından mı çıkıyor boyaların parası.Ezgi Başağı gönderdi,en kısa zamanda Cansuyu da gönderecek.Tebrikler Ezgi durmak yok yola devam,inşallah bu hafta bilezikler senin.Kıskananlar çatlasın.

  • bizim oralarda bu sekil sidetle kinarlar bu yasta bu boyayla beni ilgilendirmez allahla kendi arasinda ezgiye soylede sana bilezik hediye etsin bu guzel yorumundan

 5. Arka arkaya gidiyo uc gelinin puanlari bu hafta betul gider gitsin kayinvaldesi cik uzuluyo yazik ona gelinide cok kiriyo uzuluyom ya

 6. Arkadaslar bence hatice alir bilezigi kayinvaldesi iki gundur gelinini iyi buluyo valla bravo

 7. Ben Ezgi yi çok seviyorum.Sakin kendini Cansuya ezdirme.Cansu da onun üstüne oynamasın rahat bıraksın

 8. basak cansu ve hatice olsaydi orda ezgi ve kendini begenmis kaynanasi coktan gitmislerdi cok sansli ezgi yarismacilarin kaynanalari punlamayi haksiz yapiyor

 9. kaynanasi bence tuyo aliyor ezgiden bence hemen diskalifiye etmeli fatih uyuyormudun diger gelin kaynanaya haksizlik oluyor

 10. ezgi ve kaynanasi cok itici biktirtilar defolup gitsinler bi crkemezlik var ezgide kaynanasida koskoca yasiyla o ne okadar bir ton boya oructan beri burdalar bu ne ya

 11. EZGİ EMZİREN BİR ANNENİN GÖZÜNE SOKARCASINA DİĞER YARIŞMACILARA MEYVE TABAĞI VERİP CANSU’YA VERMEMESİ BENCE ÇOK AYIP… EMİNİM EZGİ DE İLERİDE BU YAPTIĞINDAN PİŞMAN OLACAK

  • Ezgi’yi savunmak niyetiyle olmasın, Ezgi şöyle düşündü eğer verirsem yanaşmaya çalışıyor dışardan farklı algılanır diye onu pas geçti, istese verirdi. Ama verse iyi olurdu kim ne derse desin

  • ezgi kadar cekemez kalbinden pazarlikli kaybedince ne kadar kince bakiyor kazanana ayip bence defolup gitsinler izleyici kalmaz bu ezgi ve kaynanasi yuzunden hatice basak olsaydi coktan gitmisti

 12. Şu anki yarışmacılar içinde dışarısıyla yani özel hayatıyla en birebir aynı olan kişi Gül Hanım, en rol yapmayan kişi olarak görüyorum

  • YAZIK KANDIN ÇOK ZORLANIYOR HER DEFASINDA İSTESE BİR VEREMEZ AMA STRES İLE GİDİP KENDİ GELİNİN BULUP BİR VERİYOR

   • Çok üzülüyor, gelini için orda, diğerleri memnun hallerinden, Gül Hanım zorlanıyor adaptasyonda ve diğer konularda, o sebep bu hafta gider ve sevinirim bu sebeplerden dolayı

 13. Aha bir ters köşe daha olabilir, fragmanda Ezgi ile Cansu kuraya kaldı gibi görünüyor, ama bölüm içi video konuşmalarını Hatice yapıyor, Hatice bugün birinci olmuş olabilir

  • SARP BEY KURAYI sEVGÜL HANIM ÇEKİYOR YANİ cANSU KALMAMIŞ ANLAŞILAN… KURAYA KALMAYAN GELİNİN KAYNANASI ÇEKİYOR

   ÇEYREK ALTIN EZGİ İLE hATİCE ARASINDA KURA ÇEKİLDİ… TAHMİN SADECE

 14. Hayat Hanım bence de ters köşe, sanırım ya Reyhan iki gelini barıştırmaya çalıştı ve Ezgi bunu kabul etmiyor direniyor veya Reyhan Hanım finalde oynarken Cansu le dans edince Ezgi kendisiyle dans etmesini istiyor.

  • Zeynep Hanım, Cansu’nun da sevenleri çok elbette bu hafta da birinci olabilir. Fakat dengeleri hesaba kattığım zaman bu hafta ya Ezgi birinci olabilir ya da programda Cansu ve Ezgi varken iki hamile gelin birden kalamaz o yüzden hamile gelinlerden biri gider gibi ve bence bu kişi Betül olacak.

 15. Bakalım bugün kim birinci olacak, bu kez yeni gelen gelin birinci olabilir tahminimce, bugün ya Ezgi ya yeni gelin birinci olacak

 16. Filiz hanim daha uc gun var nasil bu kadar emin siniz haticenin bilezikleri aldigina