Zuhal Topal'la Sofrada

13 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özge Kaynanalardan Kaç Puan Aldı? Özge’ye Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? 13 Mart Puanları

13 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Çarşamba günü Özge Şahin yarışacak. Dün gerçekten menüsü ve sunumu ile çok iyi iş çıkaran Merve’ye hak ettiği puanları vermeyen kaynanalar bence kısın hakkını yedi. Zaten bu gün yarışan Özge’nin kaynanası da hak ettiğini vermediğim için çok pişmanım dedi. Zuhal hanım yeri gelmişken hemen laf çarptı ve umarım bu gün senin başına gelmez diyerek eleştirdi. Nuray başkalarının menüsü çok ciddi eleştirilerde bulunuyordu ama Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Çarşamba Puanları sırasına asıl eleştiriyi kendisi alacak. Bu haftanın en yüksek puanını Merve’ye kullanan sunucumuz, bakalım bu gün Özge’ye Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusu da ayrıca cevaplayacağız. Şahsi fikrim Merve sunumu ile çıtayı yükselttiği için bu hafta sunucumuzdan en yüksek alan gelin olacaktır. 

Zuhal Topal’la Sofrada 143 bölüm de aslen Çankırı olan gelinimizi doğma büyüme İstanbullu olduğu için yemeklerinde hem yöresel, hemde ulusal yemekleri bir arada sunacağını düşünüyoruz. Her yerde dikkatleri üzerine çekmeye çalışan Nuray hanım, bu günde gözler üzerinde olacak. Neden mi? Çünkü dün ve önceki gün düşük puanlar vermesi nedeni le eleştiri bombardımanına tutulacağı için, diğer kaynanalara karşı gelini nasıl savunacağını görmek için gözler üzerinde olacak. [mavibuton]15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Safrada Kim Birinci Oldu[/mavibuton] görmek için tıklayınız

her gün birbirinden maharetli gelinlerimiz yarışıyor ve bazen de kendi yöresinden menüler yapınca bizler de doğal olarak yarışmacı nereli sorusunu çok merak ediyoruz. Bu yüzden 13 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Özge kim sorusunun cevabını bu yazı içinde detayları ile birlikte bulabilirsiniz. [pembebuton]15 Mart Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] ve kaynanalardan kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Çarşamba Yarışmacısı İle 13 Mart Puanlaması

Zuhal Topal’la 13 Mart bugün yarışan Özge, dün yarışan Merve’nin çıtayı yükselttiğini duyduğunu ama hiç korkmadığını, bu gün harika lezzetlerle dahi iyisini sunacağını ve daha yüksek puanlar alacağı için endişesi olmadığını, sadece yemeklerine odaklanmak istediğini söyledi. Eşi ile birlikte alış verişe geden gelinimiz, liste yapmış ve hiç bir aksilik yaşamak istemediği için tüm ayrıntıyı düşünmüş gibi duruyor. Sadece bununla da kalmamış, sunucuyu etkilemek için akrabalarını toplayıp şaşalı bir karşılama yaptı. Ev bir ara stadyum gibi kalabalık olduğunu hissettim. Bence güzel bir şey yaptılar. Sonuçta Programı sunan sunucumuz da Özge’ye puan verecek.Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1 

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Puanları verilebilmesi için önce gelinimiz, bu gün hangi yemeği yapacağını açıklamak gerekecek. Yani bu gün 13 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Özge’nin menüsü ve ne kadar sürede yaptığını hangi yemekleri yapamadığını hangi yemekleri yetiştirdiğini bu yazımızda detaylıca bulunabilirsiniz ama önce Merve Şahin kim olduğunu kısaca tanıtalım. yemeklerini yazının devamında paylaşacağız.

13 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Özge Ve Kaynana Nuray Kimdir?

Haftanın ortasında ve üçüncü günü yarışacak olan gelinimiz, gerçekten elinin lezzetine güveniyor. Dün her ne kadar çok iyi bir menü ortaya çıkmış olsa da kendi menüsü ve sunumuna güveniyor.  ikinci günü yarışacak olan ve kaynana Nuray’ın gelini olan Özge Şahin, 28 yaşında olduğunu ve aslen Çankırılı olduğunu ama doğma büyüme İstanbul da olduğunu açıkladı. 5 yıllık evli olduğunu ve 4 yaşında bir erkek evlat sahibi olduğunu açıklayan gelinimiz elinin lezzetine çok güvendiğini açıkladı. [mavibuton]14 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.13 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Özge İle Kaynanası Nuray

Özge’nin kaynanası Nuray Şahin ise; 1964 doğumlu olduğunu yani 55 yaşında olduğunu, 31 yıllık evli olduğunu ve evlendiğinde 3 yıl eşinin memleketi Ankara da kaldığını ama 3 yıl sonra İstanbul’a taşındığını ve 28 yıldır İstanbul da ikamet ettiğini açıkladı. Kendisini yaşına nazaran çok genç olan kaynanamız, hazır yeri gelmişken gelini Özge’den söz aldı ve adaları gezdirmesini istedi. Aslen Çankırılı olan Nuray bakalım bu gün gelinini, kaynanalara karşı nasıl savunacak? Merakla bekleyeceğim. 

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart 2019 Özge’nin Menüsü

  • Yalancı İşkembe Çorbası
  • Zeytinyağlı Yaprak Sarması
  • Havuç Tarator
  • Güveçte Patates Püreli soslu Köfte
  • Arpa Şehriyeli Pilav
  • Mevsim Salata
  • Bülbül Yuvası

Zuhal Topal'la Sofrada bugün Özge'nin Menüsü

Kaynanalarımız Özge’nin menüsünü görünce son yarım saat her halde çay içecek diyerek eleştiren de oldu, eli çabuk değilse çok zorlanacağını ve menüyü yetiştiremeyeceğini de söyleyen de oldu. Yani anlayacağınız kaynanalar kendi arasında birlik olup, tek tepki veremediler. Bende menüye baktığımda aman aman bir menü olmadığı gibi el açması olmadığı için zamanı yetiştirebileceğini söyleyebilirim. Şimdi Kaynanalar 13 Mart Çarşamba günü kaç puan verdiğini ve Zuhal Topal Özge’ye kaç puan verdi sorusunun cevabını alt kısımda sizleri bekliyor. Ayrıca bu haftanın puan tablosu da verildi. 

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Çarşamba (11 Mart – 15 Mart Haftası) 

11 Mart Pazartesi gününden itibaren yarışan ve 15 Mart cuma günü sona erecek olan bu hafta toplam puanları tek bir yerde görebilmeniz için haftalık puanları ekliyoruz.

  • 11 Mart Pazartesi Hilal Özdoğan’ın Puanı = 18
  • 13 Mart Salı Merve Ambarkaya’nın Puanı = 25
  • 13 Mart Çarşamba Özge Şahin’in Puanı = 23

13 Mart Zuhal Topalla Çarşamba Puanları (Özge’nin Puanları)

Nazmiye  4
Perihan  5
Emine  4
Muhabbet  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM   23

**13 Mart Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Mart 2019 Bugün Özge’nin Yarıştığı Bölüm Fragmanı

Kendisine çok güvenen ama menüsü oldukça zayıf kalan yarışmacı Özge Şahin’in yarıştığı bölüm fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu