Zuhal Topal'la Sofrada

13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Elif Cesaret)

13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elif Cesaret yarışacak. Henüz 3,5 yıllık evli olan aslen Azerbaycanlı Elif Cesaret, 13 Mart cuma puanları sırasında 33 puanı geçmeye çalışacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mart Cuma Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

Engin hanımın 3,5 yıllık gelini olan Elif’in bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Cuma puanları sırasında işi mucizelere kaldı. bu haftanın birincisi olabilmesi için 34 puanı alması gerekecek.

=> 3 Nisan Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.13 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bugün 360 bölüm

Bugün 13 Mart Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Zira bu hafta 10 puanı çok da iyi olmayan masaya veren sunucumuz, bugün yarışacak Azerbaycanlı Elif’e vereceği puanı yazının son kısmında mavi yazı ile yazdık. 

=> 13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı ve kim birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

=> Fox TV’nin en çok izleyene yarışma programında bu haftayı noktalarken, hangi gelinler yarıştığını görebilmek için Zuhal Topal’la Sofrada 9-13 Mart yarışanlar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Cuma  Puan Durumu (2020)

13 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Elif Cesaret.  Aslen Azerbaycanlı olan Elif, kendi yöresinin lezzetleri ile kaynanaları avlamaya çalışacak.13 Mart 2020 Elif Cesaret'in Kaynanası Engin Cesaret

Kaynanaları ise yeni lezzetlere pek de açık birisi değil. Bu nedenle Elif, 13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sırasında alması gereken 34 puanı alamayacağını düşünüyoruz. 

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan gelin, maalesef beklentileri karşılayamadı. Sunucumuz bile 5 puan verdi. Dolayısı ile haftanın da sonuncusu oldu. 

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Cuma Puan durumu açıklanması sonrasında haftanın final bölümüne geçilecek. Elif bu haftanın son yarışmacısı olduğu için Zuhal Topla bugün kaç puan verdiğini de final anında açıklayacak.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan öncelikle yarışmacının menüsünü daha sonra 13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve fragmanını aktaracağız.  

13 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Elif’in Menüsü 

 • Kremalı Domates Çorbası
 • Şamaxi Qutabı (Çadu)
 • Kabak Şayan
 • Mimoza Salatası
 • Mantarlı Kavanoz Kebabı
 • Arpa Şehriyeli Pilav
 • Mevsim Salatası
 • Fındıkpare

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Mart Cuma Puanları Verilecek Menü


Bugün Zuhal Topalla 13 Mart Puanlaması sırasında hem yarışmacı gelinin hem de kaynanaların oldukça zorlanacağı bir bölüm olacak. Zira yemeklerin isimler çok farklı. Kaynanalar da tıpkı benim gibi düşünmüş olmalı ki bildiğimiz yemeklerin isimleri farklı olabilir. 

Bu nedenle yemekleri görüp tadıp, yorum yapılana kadar beklemekte fayda var. Elif’in menüsündeki yemeklerden bildiklerimiz çok kolay. Bilmediklerimiz umarın zor ve lezzetli yemekler olur.

Kaynanaların bugün Elif Cesaret’in menüsüne verdikleri eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Menü karışık
Menüde yabancı isimler var
Şehriye pilavının ben evde yapıyorum
Kaynanalar

Kayın validelerin bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Puanları sırasında vereceklerini puanlara referans olacak menü eleştirileri oluyordu. Elif’in menüsündeki isimlerin çoğu yabancı olması kaynanaların iyi yada kötü demesine engel oldu. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (9-13 Mart 2020)

9 Mart 2020 tarihinde başlayan bu hafta 13 Mart Cuma puanları ile son bulacak. Bugün 13 Mart Puanları sonrasında Elif ya 34 puan alıp 15.000 TL’yi alacak. Yada kaybedenler arasına ismini yazdıracak.

13 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu belli olduğu an Elif

Bu hafta Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu ve gelinlerin toplam puanlar hemen alt kısımda maddeler halinde verdik. 

 • 9 Mart Pazartesi (Şeyma Yıldız) : 27
 • 10 Mart Salı Puanı (Nur Eda Tısık) : 22
 • 11 Mart Çarşamba Puanı (Zeliha Diker) : 33
 • 12 Mart Perşembe Puanı (Sibel Özayyıldız) : 19
 • 13 Mart Cuma Puanı (Elif Cesaret) : 31

Bu hafta Zuhal Topal toplam puanlar da şu an için 33 puanla Çarşamba günü yarışmacısı Zeliha Diker’in lider olduğunu görüyorum. 

Bu hafta sunucumuz 1,5 yıl aradan sonra 10 puanı verdi. Bizler ekran başında her ne kadar 10 puanı hak etmediğini düşünsek de Zuhal hanım takdirini bu yönde kullandı. Bakalım bugün yarışan Elif’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunu cevabı hemen alt kısımda verdik. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Elif’in Puanları)

İrez  6
Elife  4
Nurhan  5
Miyesser  7
Zuhal Topal:    9
TOPLAM:   31

**13 Mart 2020 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Mart Cuma Fragmanı

3,5 yıllık evli ve henüz çocuk sahibi olmayan aslen Azerbaycanlı olan Elif Cesart’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 360. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım
  Kızlar ben hic iyi diylim oğlum yine hastaneye dusdu kızlar lutfan dua edin oğluşum sağ salim eve dönsün yavrumun kokusunu cok özledim???????????????

 2. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım ???????
  Gülalegim saol canım ,şimdi iyis Allaha şükürler olsun ,kreşdende alıp kaldım bir aylık iyice bakmam lazim diyet yemekleri veryorum midesi iyleşene kadar öyle yapmaliyim ,??????
  Sen nasılsın canım çocuklar nasil iyimi kendin nasilsin neler yapıyorsun hadi anlat bakalım ,uzun zamandan beri sohbet edemedik kızlar hadi gelin ?????????

  Gonulcim nasilsin canım bizde iyis cok şükür ,sen nasılsın bitanem iyileşdinmi ???????

 3. İyi akşamlar Kızlar nasılsınız
  İyimisiniz Canlarım Gülalekcim. Canım neredesin İyimisin Tatlı m
  merak ediyorum. Seni Kardeşim?

  Aymelekim bitanem Hoş geldin iyi
  olmanıza çok sevindim canım kuzularım. nasıl Sağ ol bitanem
  Ben Çok Şükr iyileştim. artık dikkat. et. CANIM. Çoçuklar koru
  İYİ. bak Kendine iyi geceler. Tatlı Rüyalar. bitanem. öptüm??
  görüşürüz ALLAH A. EMANET OLUN Canlarım Tatlı Rüyalar?????

  FİLİZİM ABLASININ GÜLÜ???
  CANIM İYİ GECELER BİTANEM?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu