Gelinim Mutfakta

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Toplam Puan Durumu]

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 9 Mayıs tarihinde başlayan yarışma programında, bugün 13 Mayıs puanlaması sonrasında, haftalık toplam Puanlar sonucuna göre bir gelin beş bizliğin sahibi olacak! 

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Haftalık Toplam Puanlar sonucu için tıklayınız.

9 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında haftanın finali, bugün 13 Mayıs Cuma puanlaması TV ekranlarında gelecek olacak bu hafta Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 13 Mayıs Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu?   13/05/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Soruların cevapları oldukça merak edilmeye başlandı.

=> Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

9 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya elenen yarışmacının yersine, Edanur yarışmaya dahil oldu. Adından söz ettirmek isteyen Edanur alacağı puanlarla bunu kanıtlayacağını dile getirse de hafta finalinde eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Bilezikleri 20 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Damla

Her bir yarışmacının bu hafta bir tek hedefi var. O da Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olan gelin olmak.

Bu hedef için dört gelin belirlenen süre içerisin ait malzemelerle en iyi yemeği yapmak için kıyasıya yarıştılar. Hafta başında bu yana yarışmacılar yemeklerini yaparken, kaynanaları da onların yemeklerine puanlar verdiler. 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Damla

Kaynanalar gelinlerine yüksek puanlar vermek isterken, kimi zaman en düşük puanlar verdikleri için gelinleri puanlama olarak geri plana düşüren kaynanalar olduğu gibi yüksek verip bilezik yolunda destek veren kaynanalar da oldu.

Nihayetinden dört gelin ve dört kaynanada bugün Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Haftalık Puan durumu sonucunda, beş bileziği alıp koluna takmanın hayallerini kursa da sadece bir gelin bu hedefe ulaşan isim olacak

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

9 Mayıs Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında, bugün son kaynananın vereceği puanlar ile 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu %100 belli olacak.

Bu hafta başında itibaren kaynanalar arasında Sevilay ile gelini arsında ki tartışma haftaya damga vurdu. Miyase kaynanasının sözlerine karşılık hafta başında şöyle söyledi;

“Ben üvey kaynanam ile yarışmak istiyorum!” Miyase Türkel

Sözleri ile Miyase kendi kaynanası Sevilay’ın emeklerini bir kenara itip, üvey kaynanası ile yarışmada olmak istemesi sosyal medyada gündem oldu. 

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Miyase’nin bu çıkışına karşılık, kaynana Sevilay hodri meydan diyerek, yarışmaya kendisi baş vurduğu için kendisi ile elenmek zorunda olduğunu söyledi. Miyase de bu olaydan sonra, adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. 

Hafta başında 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? soruna en yakın isimlerden biri olması beklenen Miyase, bugün eleme potasının sadece bir tık üzerinde yer alabildi.

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Damla: 71 Puan
  2. Senanur: 54 Puan
  3. Miyase: 46 Puan
  4. Edanur: 45 Puan 

Yukarıda gelinlerin beş günlük toplam puanları değil, 4 günlük toplam puanları verilmiştir. Birazdan 13 Mayıs Cuma puanları verilecek ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 netlik kazanacak.

13 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Miyase: 46 + 11 = 57
Damla: 71 + 13 = 84
Senanur : 54 + 11 = 65
Edanur: 45 + 19 = 64

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA

13 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ MİYASE

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EDANUR
Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EDANUR
13 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SENANUR & MİYASE
*************************

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

9 Mayıs 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 13 Mayıs Cuma günü, kaynanalar ile sucunun vereceği son puanlama ile bu hafta son bulacak. 

Hafta başında Edanur yarışmaya yeni elen gelin oldu. Damla ise ilk gün aldığı çeyrek altınla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni gelen Damla ise en son sırada yer alan gelinin bir tık üzerinde yer aldı

10 Mayıs Salı günü Miyase ile Senanur günün birinciliğini paylaşan isim oldu. Miyase kura sonucu çeyrek altını kazanan isim olurken, Edanur haftanın ikinci bölümünde en düşük puanlarını alan isim oldu.

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı - Damla

11 Mayıs Çarşamba günü Damla 19 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan isim olurken, Miyase 6 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase kaynanası ile yaşadığı sorunların etkisi, puanlamalara yansımaya başladı.

12 Mayıs Perşembe günü Miyase aldığı 6 puan cezanın sonucu olarak, günü 6 puanla günün sonuncusu olarak bitirirken, Damla 21 puanla günün birincisi olmayı balardı. 

Damla aldığı yüksek puanlardan dolayı, bu hafta 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olmaya en yakın yarışmacı olmayı başardı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Miyase Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olma hedefinden adım adım uzaklaşırken, ayı hızla Damla bileziklere yaklaşmayı başardı. 

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 Damla Saçıkara oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu