Gelinim Mutfakta

13 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı! 13 Mayıs Puanları ile Günün Birincisi Kim?

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Pazartesi günün birincisi kim oldu? Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Cuma günü ekrana gelen final bölümünde Güngör en düşük puanları almış ama 300. bölüm kutlamaları nedeni ile Fatih Ürek insiyatif alıp yarışmada kalmasına karar vermişti. Güngör kendisine tanınan bu hakkı ilk günden itibaren 13 Mayıs Pazartesi Puanları da dahil olmak üzere elinden gelenin en iyisini yapacak.

=> 13 Mayıs 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

==> 20 Mayıs 2019 Pazartesi ile 24 Mayıs Cuma arasında rekabeti birazdan kaynanaların vereceği puanlarla başlayacak. İlk puanları görebilmek için [pembebuton]Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Puan Durumu[/pembebuton] ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

İlk günden günün birincisi olur ise 13 Mayıs puan durumu açısından da zirveye yerleşeceği için bu fırsatı kaçırmak istemeyen Güngör, hem kendisi hem de kaynanası Sevim hanım ile birlikte ve organize bir şekilde 13 Mayıs Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında en yüksek puanı alan gelin olmak için her ikisi de ellerinden geleni yapacaklar.

==> hafta başında favori gösterilen Güngör eleme potasında bir tık yukarı da kalmayı başardı. O halde bu hafta kim elenecek? [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Cuma elenen kim[/kirmizibuton] olduğunu yazdığımız yazımıza bu sorunun cevabı için göz atabilirsiniz. 

Güngör, hem Ezgi hem de Gülcan için ezeli bir rakip haline çok kısa bir süre içerisinde gelmeyi başardı. Hatta ezgi bir arada Gülcan yerine Güngör gitsin bile demişti. Son bölüm de Güngör elenmesine rağmen şansı yaver gitmesi nedeni ile hem Ezgi hem de Gülcan bu duruma gerçek manada pek de sevinemediler. Gülcan ise Güngör’ün elenmiş yarışmacı muamelesi yaparak, Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Pazartesi puanları sırasında iyi puanlar almaması için yani yemeğine tam manada odaklanmadan yemeğini yapması için elinden geleni yapacak.13 Mayıs Gelinim Mutfakta Güngör Resmi

13 Mayıs Pazartesi puanları yani haftanın ilk puanlaması şimdilik verilmeden bu hafta tahminleri alayım. Bizim elimiz de konu ile ilgili bazı bilgi kırıntısı var. Bakalım hangi yorumcumuz bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek yarışmacıyı doğru tahmin etmeyi başaracak? merakla gelecek yorumları bekleyeceğim. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Puan Durumu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız. 

==> 15 Mayıs günü gelinlerin kaç puan aldığını ve hangi gelin günün birincisi olduğunu görebilmek için [pembebuton]15 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] ile ile ilgili yazımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Geçtiğimiz hafta yarışmacı gelinlerin Haftalık Puan Tablosu açısında gelinlerin aldığı en yüksek puana baktığımızda Ezgi 67 puanla bilezikleri kazanırken bir önceki hafta 77 puanla bilezikler sahibini bulmuştu. Buradan çıkaracağımız sonuç kaynanalar kesinlikle düşük puanlar vermeye başlamış diyebiliriz.

==> Bir sonraki gün yani 14 Mayıs 2019 günü çeyrek altını kim aldığını ve günün birincisi kim olduğunu görebilmek için [pembebuton]14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

13 Mayıs 2019 Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Bize gelen bilgi yada duyum olmasına rağmen bugün çeyrek altını alan gelin hakkında sizleri bilgilendirmek için kaynanaları yapacağı puanlamayı bekleyeceğiz. Puanlama başlar başlamaz bize gelen bilgi doğrultusunda bir tahmin yapacağız. Tabi her bilgi %100 doğrudur diyemeyiz. Lakin bu zaman kadar gelen bilgilerden 4 kez yanıldık. 301 bölüm içerisinde iyi bir rakam diyebilirim.13 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanlama yapılırken Fatih Ürek'in Resmi

Pazartesi günleri yani haftanın ilk günü olması nedeni ile bugün alınan puanlar aynı zaman da haftalık toplam puanlar ile aynı olması kesinlikle kafanızı karıştırmasın. Bizler her gün alınan puanları bir önceki gün alınan puanlarla toplayıp hafta başından itibaren en çok puanı alan gelin kim olduğunu rahatlıkla görebilmenizi istiyoruz. 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Günün Birincisi Ve 13 Mayıs Puanları

Hafta içi her gün saat 13:00 da yeni bölümü ile karşımıza çıkan, dört gelin ve 4 kaynananın yarıştığı gelin kaynana konsepti ile yemek programını bir arada sunan yarışma programı, gelinim mutfakta 13 Mayıs Pazartesi günün birincisi ve çeyrek altını alan kim olduğunu ve diğer yarışmacıların 13 Mayıs Pazartesi günü kaynanalardan aldığı puanları an ve an sizlere aktarmaya çalışacağız. Not: 13 Mayıs Pazartesi Puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik.Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Günün Birincisi Gülcan Resmi

Yarışma programı uzun zamandır hak ettiği reytinglerden uzak kalmaya başladı. Bunun bir çok sebebi var. Kimisi Ezgi ve Reyhan derken, kimisi de Ezgi ve Reyhan’sız bir yarışma düşünemediğini söyledi. Ancak gerçek şu ki yarışma programında son zamanlar da düşen reytingleri bizler de bazı testlerimiz de hissettik diyebilirim. Örnek vermek gerekirse; 13 Mayıs Pazartesi puan tablosu açısından en yüksek puanı hangi gelin aldı diye merak eden kişi sayısı eskiye nazaran %50 oranın da düştüğünü söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani hafta finalinde hem Ezgi hemde Gülcan, güçlü gördükleri rakibi Güngör’ün elenmesine sevinmelerine rağmen arkasından iyi dileklerde bulunup, mutlu ayrılmasını istemişlerdi. Lakin, Güngör elenmeyip kaldığı yerden devam edince, bugün Gülcan “Keşke Cuma günü gitseydin!” diyerek gerçek duygusunu ortaya çıkardı diyebilirim. Gülcan bu hafta hep Güngör’ün üzerine oynayacak ve elenmiş yarışmacı sözlerini her defasında söylemeyi de ihmal etmeyecek.

Geçtiğimiz hafta oldukça düşük puanlar izledik. Gerek Besime gerekse Nesibe hanım düşük puanlar vermeye başladı.Tabi bu duruma Reyhan hanım da kayıtsız kalmadı ve düşük puanlar veren kervanına Reyhan da katıldı. Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Puanlama esnasında gözler yine kaynanaların üzerinde olacak. Bu hafta nasıl puanlama yapacakları ilk gün ortaya koydukları kararlılık ve verdiği puanlar belirleyici olacak.13 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu Ceren Ve Kaynanası

Gelinim mutfakta puanlama kısmında geçmeden önce her gün yarışmacıların vereceği günün yemeğini açıklayacağız. Daha sonra gelinlerin yaptığı yemeğe kaynanalar kaç puan verdiğini açıklamaya geçeceğiz. 

13 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan kim olduğunu ve günün en yüksek puanını alan gelini belirlemek için bugün gelinlerin yapacağı yemeğin önce adını daha sonra ise malzeme listesini vereceğiz. Biliyorum, bazı arkadaşlarımız tarifini de istiyor. Bu sebeple başka bir yazımızda ayrıca nasıl yapıldığını video ekleyerek anlatmaya çalışacağız. Fazla bekletmeden hemen alt kısımda 13 Mayıs Pazartesi puanları sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Ramazan Güveci Malzemeleri

 • Yarım kilo dana kuşbaşı
 • 1 adet soğan
 • 3 adet domates
 • 2 adet kırmızı biber
 • 3 adet yeşil biber
 • Yarım çay bardağı su
 • 1 çay kaşığı pulbiber
 • 1 çay kaşığı karabiber

Pilavı İçin

 • 1 su bardağı arpa şehriye
 • Yarım çay bardağı sıvı yağ
 • 1 tatlı kaşığı tereyağı
 • 2 su bardağı su
 • 2 çay kaşığı tuz

Beşamel Sos İçin

 • 1 yemek kaşığı un
 • 1 yemek kaşığı tereyağı
 • 1 su bardağı süt
 • Tuz
 • Karabiber

Üzeri için

 • 1 su bardağı kaşar peyniri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Haftanın ilk günü seçilen günün yemeği Ramazan güveci hem malzeme bolluğu var hem de güveç tadını tutturmak oldukça zor olması nedeni ile Fatih Ürek 50 dakika kadar süre içerisinde gelinlerin bu yemeği yetiştirmesini istedi. Gelinler de belirtilen bu süre içerisinde yemeklerini tamamlamayı başardılar ve 13 Mayıs Pazartesi puanlama kısmına geçtiler

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Puanları (13/05/2019 Pazartesi)

*************************
13 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verilirken Gelinlerin Resmi*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 3
Güngör : 1
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Gülcan : 5
Güngör : 3
Ceren : 1

*************************
” 13 Mayıs 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 2
Güngör : => Sevim’in Gelin 1
Ceren : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 1
Güngör 2
Ceren : 5

*************************

Gelinlerin 13 Mayıs 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 2 2 3 2 9
Gülcan 3 5 2 1 11
Güngör 1 3 1 2 7
Ceren 5 1 5 5 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Mayıs – 17 Mayıs Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 9
Gülcan : 11
Güngör : 7
Ceren   : 16

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

13 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Ceren
Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒Ceren
13 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Güngör

*************************

Gelinim Mutfakta 302. Bölüm 14 Mayıs 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu