Zuhal Topal'la Sofrada

13 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Songül’e Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 13 Mayıs Pazartesi Songül Celep yarışacak. Haftanın ilk günü yarışacak olan Songül aslen Tuncelili ve yarışmaya katılmayı kendisi istemiş. Eğer büyük ödülü kazanırsa kendisine araba alacağını açıklayan Songül, ilk günün yarışma avantajını en iyi şekilde kullanmak istiyor. Çünkü; kaynanalar henüz tam olarak birbirlerini tanımadıkları için, inat ve intikam puanlaması yapılmayacağı almayacağı nedeni ile Songül diğer günler de yarışan gelinlere nazaran şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Not: 13 Mayıs Zuhal Topla Kaç Puan verdi sorusunun cevabı bu yazının en son kısmında tablo içerisinde verilmiştir.

=> 13 Mayıs 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Elinin lezzetine güvenen ve ilk gün yarışmanın avantajını da kullanıp kaynanaları etkilemeyi planlayan Songül, kaynanasının verdiği destek sayesinde bu işi başaracaklarına inanıyorlar. Lakin, her hafta birbirinden ilginç kaynanaları görünce şok oluyoruz. Bu hafta bakalım hangi kaynana dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak? Not: Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mayıs Pazartesi Puanları bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

==> 17 Mayıs Cuma Haftalık Toplam Puan Durumu için Tıklayınız.

==> Şu an da Perşembe günü yarışmacısı, kaynanaların huzurunda adete soğuk terler dökmektedir. Birazdan kaynanalar Ayşe’nin puanlarını verecekler ve en önemlisi sunucumuz [kirmizibuton]Zuhal Topal 16 Mayıs Puanı[/kirmizibuton] belki de büyük ödülün sahibi değiştirecek bir puanlama yapacak. O anların görebilmek için pembe butona tıklayınız.Zuhal Topal 13 Mayıs Pazartesi Yarışmacısı Songül ve ailesi

14 kardeş olan Songül, bugün yapacağı menüsünü test etmek için tüm kardeşlerine yaptığını ve menüsünde çok iddialı olduğunu söyledi. Bakalım birbirinden zorlu kaynanalarımız Songül’ün menüsüne, 13 Mayıs Pazartesi Puanları verilirken nasıl puanlar verecekler? Songül dediği gibi harika bir menü mü sunacak? Yoksa kolay bir menü ile kaynanaları etkilemeye mi çalışacak? Tüm bu anları detaylıca anlatmaya çalışacağız. 

==> [pembebuton]14 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Sunucumuz geçen hafta en yüksek hangi geline verdiyse o gelin haftanın birincisi oldu. Bundan önceki haftada aynı şekilde sunucumuzun yüksek puanlar verdiği %100 olmasa da büyük oranda birinci olup 10.000 TL’nin sahibi oluyor. Bakalım bu hafta kaynanalar işi gene sunucumuza mı bırakacak? Yoksa birinciyi kendileri mi belirleyecek? İzleyip göreceğiz. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu yazının en alt kısımında verdik.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mayıs Pazartesi

13 Mayıs Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz Songül Celep; aslen Tuncelili ve 14 kardeş olan Songül, 15 yıllık evli ve 35 yaşında. Bir çocuk annesi olan Songül, kayın validesi ile yakın oturduğunu açıkladı. Büyük ödülü kazanırsa, araba için birikimine katkı yapacağını ve kendisine araba alacağını açıkladı. 

13 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışmacısı Songül ile Kaynanası Sultan

 • 15 yıllık evli
 • 35 Yaşında
 • Aslen Amasyalı
 • 1 çocuğu var
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • Ev hanımı
 • Gezmeyi çok seviyor

Bugün yarışan Songül, eşi ile tanışma hikayesini ise kısaca bahsetti. Ortak bir arkadaş vasıtası ile tanıştıklarını ve görür görmez etkilendiğini söyleyen Songül, eşine çıkma teklifini kendisi ettiğini açıkladı.

13 Mayıs 2019 Pazartesi günü yarışan Songül Celp’in kaynanası Sultan Celep; 3 çocuk annesi olduğunu ve 4 torunu kaldığını söyleyen Sultan hanım gelini Songül’ün ailesinin kalabalık olduğunu duyunca önceleri çok istemediğini ama Songül’ü gördükten sonra içi kaynadığını ve kısa süre içerisinde oğlu ile düğünlerini yaptığını açıkladı. Songül’ün kaynanası Fatma Celep;

Zuhal topal'la Sofrada 13 Mayıs Pazartesi Yarışmacısı Songül ve Kaynanası Sultan

 • Aslen Çorumlu
 • 44 yıllık evli
 • 2 erkek bir kızı var
 • 4 torun sahibi

En ufak kalbinin kırılmasına dayanamayan Sultan hanım hemen bulunduğu ortamı terk etmesi huyuna gelini Songül de şikayetçi. Bakalım sinirleri zıplatan kaynanaların sözlerine bu hafta nasıl tahammül edecek? Merakla bekleyeceğim. Şimdi sözlerimi uzatmadan 13 Mayıs günü kaynanaların yediği yemeği yani Songül’ün menüsünü açıklayalım. 

13 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Songül’ün Menüsü 


 • Yarmalı yoğurt Çorbası
 • Ispanaklı Sufle
 • Portakal Çanağında Kabak
 • Renkli biberli et
 • Arpa Şehriyeli Pirinç Pilavı
 • Mevsim Salata
 • Dondurmalı İstiridye Tatlısı

13 Mayıs 2019 Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilecek Olan Günün Menüsü


hafta ilk günü yarışacak olan Songül’ün yapacağı yemekleri gören kaynanalar ilginç bir şekilde kolay bir menü olarak nitelendirdiler. Benim anlamadığım, zor bir menü nasıl olacak? Açıkçası kaynanaların zorluk seviyesini ve yemeklerini cidden merak etmeye başladım. Bence yemekler zor da olsa kolay deyip en azından düşük puanlara bir kapı açmak istediklerini düşünüyorum. Neyse ki sunucumuz da puanlama yapması bir nebze de olsa işleri dengelediğini düşünüyorum. 

Bu gün yani 13 Mayıs 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Songül’ün yapacağı menüye baktığımız davet kolay yemekleri var ama zor yemekleri de var. Bu sebeple tüm menüyü kolay olarak nitelendirmek çok yanlış olur. Bakalım bu menüye kolay diye kaynanalar bugün kaç puan verecek? Bence ne önemlisi kaynanaların puanlar değil 13 Mayıs Zuhal Topal’ın Puanı bence daha önemli ve etkileyici olduğunu düşünüyorum. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Pazartesi puanları hemen alt kısımda verildi.

13 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Songül’ün Puanları)

Şadiye  3
Mine  3
Bediha  3
Nezahat  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   19

**13 Mayıs Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Tuncelili ve 14 kardeş olan Songül Celep’in yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu