Gelinim Mutfakta

13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe günün birincisi hangi gelin oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Final bölümüne bir adım kala Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 13 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Yağnur bugün kaç puan aldı? 13 Mayıs Perşembe günü en yüksek puanı aldı? Bu hafta Perşembe günü çeyrek altını kim kazandı? 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu (Son Puan durumu) sonucuna göre hangi gelin zirveye çıktı? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 17 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puanları ile puan durumu sonucu açıklandıktan sora bir gelin %100 eleme potasına düşecek. O isim Cuma günü eleme potasına yarışacak.

=> 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada Fatma ve Esra

Geçtiğimiz bölümde Yağnur günün sonuncusu olmasından dolayı rakipleri ile arasında ki puan avantajı kayboldu. Seda ise aldığı puanlar sayesinde eleme potasında kendisini kurtarabilme imkanı yakaladı. Şu an her ne kadar en son sırada yer alıyor olsa da Perşembe puanları ile eleme potasına başka isimleri göndermeyi planlıyor.

=> 20 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta bilezikler almak isteyen Yağnur en yakın rakibi ile arasında ki 3 puan farkı artırmak için bugün 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda. Aksi halde bilezikleri alması bir hayal olacak.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 13 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yağnur günün sonuncusu olurken, Gönül ile Esra eşit puan alarak günün birincisi oldu. Lakin Esra kura sonucu çeyrek altını alan yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Kim Elendi ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puanları verildiği an Nagehan

Yağnur ilk iki bölümde günün birincisi olup çeyrek altını alan yarışmacı olurken Çarşamba günü aldığı düşük puanlarla günün sonuncusu olan gelin oldu. Dün kaybettiği puanları bugün toparlamak isteyen Yağnur bugün Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Puanlama sırasında kaybettiği puanları almak istiyor.

Geçtiğimiz yıllar da bayram haftasında yarışmanın eski bölümleri yayınlanırken bu yıl yeni bölümleri ekrana geldi. Bayram haftasın da ekrana gelen yarışma programın da bugün bayramlaşma töreni yapılacak. Her kaynana gelinine hediyeler verecek. Fatma kaynanada yarışmada kazandığı çeyrek altını vermek istediğin de Esra aynen şu sözleri serf etti; 

“O zaten benim. Sen kolunda kikini ver!” Yarışmacı Esra

13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu netleştiği an Yağnur ve kaynanası

Bu sözleri duyan diğer yarışmacılar yok artık dercesine bakarken kaynana Fatma gelinine kendi bilekliğini ve yarışmada kazanılan çeyrek altını ayna anda taktı. bugün 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında günün kritiklerin de Esra’nın açıkça kaynanasının bilekliğini istemesi çok konuşulacak.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında alınan düşük puanların sonucu eleme potasına düşme ile sonuçlanacak. Seda eleme potasına düşmek istemediği için tüm imkanlarını seferber etti.

13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta birinci sezonda yarışan Yağnur’un gelmesi ve Yağnur’a karşı yüksek perdeden konuşan Seda’nın en düşük puanları almasında dolayı Yağnur Seda’yı elemek isterken, Seda da Perşembe ve Cuma puanları soncunda bilezikleri almak için plan yapıyor. Anlaşılan o ki Seda ile Yağnur arasında ki çekişmeyi bugün Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe puanlaması çözecektir. 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü 10 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün haftanın dördüncü bölümü ekrana gelecek. Seda Sayan’ın vereceği 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması soncunda diğer kaynanalar da günün puanlamasını yapacaklar. Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puan Durumu (Son Puan Durumu) sonucu %10 belli olduktan sonra Gözler eleme potasına düşen ve bileziklere bir adım yaklaşan gelinlerin kim olduğuna çevrilecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan Pazartesi ile Salı günü tam puan olan beş puanı Yağnur’a verirken Çarşamba günü tam puanı Esra’ya verdi. Yağnur sunucudan aldığı beş puanlarını avantajını kullanarak bugün Gelinim Mutfakta 13 Mayıs puanlaması öncesinde en yüksek puanı olan gelin olarak yarışmaya başlamak istiyor.

Yağnur ile Seda’nın hafta başında ki çekilmesinde artık son düzlüğe gelindi. Yağnur ile Seda iddialaşırken Esra da aynı şekilde Yağnur’u kendisine rakip görüp ilk hafta eleyeceğini iddia etse de Yağnur bugün 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda hem günün birincisi olup dem de bugün çeyrek altını alan gelin olup son puan tablosunda zirveye çıkmanı planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puan Durumu belli olduğu sırada Gönül ve Yüksel

10 Mayıs ile 14 Mayıs haftasında Perşembe Seda Sayan beş puanı kime verdi? Seda en yüksek puanı bugün kime verdi? Yağnur bugün kaç puan aldı? 13 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 13 Mayıs Perşembe çeyrek altını kim aldı? Bugün toplam puanlar sonucunda hangi gelin zirveye çıktı? 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu (Son Puan durumu) açıklandı mı? İşte tüm bu soruların cevapları ise alt kısımda ki günün puanlarının verdiği tablo içerisinde bulabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Puanları (13/05/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

13 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 1
Esra: 4
Gönül: 1
Yağnur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 2
Gönül: 1
Yağnur: 4

*************************
” 13 Mayıs 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: 5
Gönül:  1
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 3

*************************


Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: 2
Gönül: => Yüksel’in Gelini 1
Yağnur: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 2
Gönül: 1
Yağnur: 5

*************************

Gelinim mutfakta 13 Mayıs Perşembe Toplam Puanlar

Seda 1 5 4 5 2 17 (-2)
Esra 4 2 5 2 2 15
Gönül 1 1 1 1 1 5 (-2)
Yağnur 5 4 3 4 5 21

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10-14 Mayıs) – Perşembe

*************************

Seda  : 40 + 15 = 55
Esra   : 42 + 15 = 57
Gönül  : 43 + 3 = 45
Yağnur: 46 + 21 = 67

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
13 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖNÜL

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve Son Puan durumu %100 netlik kazandıktan sonra gözler bu hafta finalinde hangi gelinin bilezik alacağına, hangi gelinin eleneceğine çevrilecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. İyi Bayramlar Herkese. bugün yorum yazan yok galiba Nagehanin
  yalanını gördünüz mü Tadı güzeldi dedi yorum yaparken sonra
  tadı güzel diğildi dedi Kamera defalarca gösterdi Sedanı yine buldu Gönül nedense keyfi yok gibi o yüzden yemekte güzel yapamadı Bana öyle geliyor gönül elenir yarın

  1. gonul gitmez puan yuksek bu hafta elenme potasi seda gidecek gonul yagnur esra kalacak bu hafta bilezik alan yagnur bilezik aracak ceyrek aracak

   1. yorum yazdigik yanis yazdim bilrmedim sedami bence gonul gitcek seda esra yagnur kalacakyagnur bilezik ceyrek alacak

 2. Helal olsun Nazlicim sorun yok Aynen doğru Seda Esrayı kolluyor malesef Hayırlı Ramazanlar Güzel sözler için teşekkürler 🙏🥰

  1. Evet nazlı hanım yüzde yüz bende size katılıyorum seda sayan istediği şekilde fırıldak çeviriyor hep o suratsız esrayı destekliyor aralarında ne var bende anlayamadım seda sayan eskiden Erkekleri severdi ama şimdi yaşlanınca kadınlardanmı hoşlanmıya başladı nedir esra veya fatmayla aralarında bir aşk bir ilişkimi başladı anllamıyor hep esrayı desteklediğine göre insanın aklına ister istemez böyle geliyor ben başka birşey demiyececim düpe düz rezalet

   1. Aynen öyle nazlı hanım dikkat edin seda Sayan denen şarlatan seninde söylediğin gibi türbanlıları ve cazgırları destekliyor türbanlı cazgırlar Esra ve kaynanası iki sefer elendiler cazgır seda Sayan sayesinde kaldılar

    1. Doğru valla düpedüz üçkağıtçılık başkalarını eliyor ama bu seda denen karı kim cazgır kim çenesi kuvvetli kavgacı dedikoducu orda koyuyor elemiyor yuh sana seda sayan senin yaptığın haksızlık seni kınıyorum

    1. Peki neden ona torpil yapıyor iyi puan veriyor? Ama ne yazık ki tek sedanın puanı yetmiyor yetse dediğin gibi hergün altın alırdı ama sedanın verdiği puan yineded büyük rol oynuyor baksana bu hafta yine sedayı sevindirdi düşme noktasından kurtardı

  1. Şengül hanım senin kafan biraz kırık herhalde o ne oluyor sade şengül diye ismini yazıyorsun başka yorum falan yok?

   1. Murat bey lütfen bir hanıma yazınca düşünün
    saygılı yazın Belki Şengül hanım öyle yazmak
    istiyor 🙏👍 yorum yapamiyor destek oluyor Ne var bunda Yorum yaparken bakın yazan kim?
    Saygılı olun Lütfen Bayram günü Hayırlı mutlu
    bayramlar 🙏 🇹🇷

 3. Aynen öyle nazlı hanım dikkat edin seda Sayan denen şarlatan seninde söylediğin gibi türbanlıları ve cazgırları destekliyor türbanlı cazgırlar Esra ve kaynanası iki sefer elendiler cazgır seda Sayan sayesinde kaldılar

 4. Türbanlı Fatma ile almancı yarışmacı evmi aldılar evmi tuttular hatırlayamadım nerede ise seda Sayan denen şarlatan evin parasının yarısınıda ben vereyim diyecekti yani türbanlı Esra ve kaynanasına o kadar yakın hissediyor kendini

  1. neden türban türban diye tutturdunuz
   sizde biliyorsunuz ki mesele türban değil kum daha fazla özelini anlatıyor ve ortalığı karıştırıyorsa Seda onu destekliyor

  2. Belkide aralarında bir lezbiyen ilişkide olabilir insanlık hali bazı insanlar yaşlandıkça değişebilir

 5. Bugün Aytenin oynadığı müziği çaldılar Aytenin yeri göründü 🥺
  Ama Seda hanım Aytenin adını bile anmadi Esra Aysun olsaydı çoktan yapardı Ne görmüş Esrada anlamadım şimdi de Yağnuru kolluyor çeyrekleri payliyor Gönülü elemek istiyor
  galiba eksi puan kesti Sedanida eksi puan kesti Seda ne
  yapıyor anlamıyorum Haksızlık diğer gelinler gelin diyilmi Birtek Esrami 😠

 6. Seda Sayan ın yeni bir oyununa şahit olduk.Bademli tavuk sadece tavukdan oluşmuyor soğanı var biberi var mantarı var bademi var patatesi var velhasıl yemek bu saydıklarımın harmanlanması ve özümsenmesiyle oluşan bir yemek.Tadım yapan kişi önce lezzetine bakar sonra her ürün güzel pişmişmi ona bakar bunlarda eksik varsa puan kırılır.Ancak bu yarışmada lezzetten ziyade gelin arama yapılıyor.Soğan doğrama,patates doğtama şekillerine bakılıyor.Seda sayan Gönül ve Seda nın bademlerini yaktığını gördü.Ben bundan yüzde yüz eminim çünki oraya soru sormaya geldiğinde bütün olanları gördü.Buradan hareketle badem olmayınca tadınada bahane koyunca bu 2 geline bastı biri.Diğer kayınvalideler bademin varlığını bile sorgulamayıp puan verdiler lezzete göre.Seda puanlarını Seda Sayan ın dışında diğer kayınvalidelerden aldı.Fatma hanım yine taktik yaparak hem Seda yı hemde gelini Esra yı yaktı.Gönül bugün gününde olmadığında sadece bademden değil lezzet oladığı için çok düşük puan aldı ve elenme durumunda kaldı ki bana göre elendi.Bilezikleri Yağnur kazandı.10 puan fark kolay kolay kapanmaz.Mücize gerekli.Nagehan hanım kurt gibi Seda yı ne olursa olsun buluyor.Yorumu ile puanlaması farklıydı.

 7. İnşallah bu hafta bilezikler yağnur alacak çakal Esra ve kaynanası almasında kim alırsa alsın ben sedanın almasınıda isterdim gönülde defolsun gitsin oda cazgır esradan fazla az değil defolup gitsin

 8. Yarın ŞAMBALİ tatlısı yapacak gelinler.Revaniye benziyor.İrmikli hamuru yaptıktan sonra buzdolabına koyarak dinlenmesi lazım.İnternetten izledim 12 saat dinlenmesi lazım diyor ancak yarın nasıl yapacaklar.Bunun için hamuru erken yapıp buzdolabına koyan ondan sonra tepsiye erken yayan kazanacak.Tabiki şerbet yapımıda çok önemli fazla kaynatan tadını alamaz.Seda evvelki hafta şerbeti iyi yapamadığından hüsrana uğramıştı.İnternete göre şerbetin 5 dakika kaynaması yeterli diyor.Fragmandan izlediğim kadarıyla Fatma hanımın el telzisine kendini kaptıran vakit kaybedecek.

 9. Seda sayan kesinlikle puan vermemeli
  Çok adaletsizlikler dönüyor. Kesinlikle Gönülün hakkı yendi bugün haricinde

 10. Bencedecesrayi tutuyor iki kere elendi hala orda aytende bir kere elendi gitti. Aysunda bir kere elendi gitti. Esra gibi saygisizlar eleniyor eleme olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu