Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

13 Nisan 2019 Cumartesi Ah Kalbim 316. Bölüm Özeti Mitali Yüzükleri Çaldı! Düğün İptal Olacak Mı?


Geçtiğimiz hafta Tarun ve Neha’nın yakında evleneceğini ve akşam da nişanları olduğunu bizzat Abhi söylemiş ve sevenleri Pragya ile birlikte kavuşturmak istemişti.

Lakin bu evliliğe karşı olan Mitali evladını istemediği biri ile evlendirmek istemediği için akşam nişan yüzüklerini çalıp bu işe geçici bir çözüm bulmaya çalıştır.

Bu yazımızda Ah Kalbim 316 bölüm de neler olacağını ve sizleri bilgilendirmek için sabırsızlanıyorum. Henüz yayıncı kuruluş olan kanal 7 Ah Kalbim 13 Nisan Pazar fragmanı verilmedi ama bu bölümü anlatan Hindistan da yayınlanmış fragmanı ekliyorum.

Ah Kalbim 316 Bölüm Özeti (13 Nisan Cumartesi)

Ah Kalbim 13 Nisan Cumartesi özeti; Abhi üzerini giyerken Pragya arkasını döner. Disha ise Purab’ın yanına gidip King’in bile Abhi Pragya ikilisini ayıramayacağını söyler. Tanu ise kapıda bu sözü dinler ve sinir olur. Abhi hazır olduğunda ikili konuşarak odadan çıkarken Pragya’nın ayağı kayar, Abhi onu tutar. Allah Wariyan çalarken Tanu onları görüp kıskançlığından bir kez daha ölür.

Tanu onların fotoğrafını çeker. Pragya onu görür. Tanu yanına gelmesini söyler. Pragya’yı karşısına alan Tanu kocamın peşini bırak diye uyarır. Pragya ise benim de kocam burada ve dedikoduya mahal verecek bir olayı asıl ben istemem der. Tanu odada olduğunu biliyorum deyince Pragya şaşırır. Tanu her şeyi King’e söylerim dese de Pragya senin lafına inanacağını hiiç sanmam der.

Tanu sen görürsün dercesine meydan okurken Pragya olanları ondan önce King’e anlatmayı düşünür. Tarun ve Neha’nın nişanı mahvolacak diye de korkar. Tanu daha sonra Abhi’ye de gidip olanları King’e anlatacağını söyler. Abhi çok sevindim git de söyle deyince Tanu şok olur.

Tanu şaşkın halde oradan ayrılırken Pragya konuşmayı duyar ve Abhi’ye neden böyle yaptın nişan da rezalet çıkacak King’in gözünde kötü insan olmak istemem der. Abhi ise tam tersine bu hareketi ile Tanu onu rezil edemeyecek der ve seni şu an bile çok seviyor ve düşünüyorum derken arka fonda yeniden Allah Wariyan çalar.

Tam da Abhi’nin tahmin ettiği gibi Tanu King’e gider ama bir şey söyleyemez. Ardından nişan için misafirler gelmeye başlar. Mitali ve Tarun’un annesi Chachi birbirlerinden nefret etseler de sarılmak zorunda kalırlar.ah kalbim 316.bölüm özeti resmi Dans için çiftler sahneye çağrılır. King Pragya ile çıkarken Tanu da Abhi’ye gider ve dansa davet eder ama Abhi reddedip Aliya ile sahneye çıkar. Eşler değiştiğinde Abhi ve Pragya dans eder.

Abhi ve Pragya dans ederken çalan şarkı;

Her şey devam ederken Mitali nişan yüzüğünü çalar ve saklar. Disha şüphelense de Mitali sakladığı yeri değiştirir. Mitali yıllar evvel Pragya ve Abhi’nin taktığı yüzüğü düşünür. Eğer bunu çıkarırsak aşkımız bitmiş demektir diyerek yüzükleri takarlar.ah kalbim 316.bölüm özeti resmi 2Tanu nişan sorumlusu Pragya bu işe çözüm bulmalı diye yüklenir. Pragya ve Abhi yüzüklerine bakarlar. Chachi oğlu Tarun’un elinden tutup bu evliliği isteyen yok der. Mitali bu evlilik olmayacak der. Abhi Tarun’u durdurur ve bir söz verdiysek bu nişan olacak deyip Neha’nın elini tutmasını sağlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu