Aşk Ve Mavi

13 Nisan Aşk Ve Mavi Fragmanı 61. Bölüm Özeti # Mavi İle Faysal Evlenecek Mi?

Aşk ve Mavi 61. Bölümü Atv ekranlarına 13 Nisan Cuma günü gelecek. 13 Nisan Aşk ve Mavi neler olacak? 13 Nisan Aşk ve mavi fragmanı ile Aşk ve Mavi 61. bölüm özetini ve Aşk ve Mavi son bölümde neler olduğunu bulabilirsiniz.

13 Nisan Aşk ve Mavi Neler Olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinin önce sizlere özet ve tüyolarından bahsedeceğiz. Ardından son bölümde yaşananları sizlere kısa özetini verdikten sonra 13 Nisan Aşk ve Mavi fragmanı paylaşacağız. Şimdi gelecek hafta dizide neler olacak? Ondan bahsedelim. Mavi, Ali’nin canı ile Demirhan bebeğin hayatını kurtarmak için kendisini feda eder. Ali ile boşandıktan sonra Faysal’ın aracına binip gitmesi Ali’nin boşanma işinde bir iş olduğunu düşünürken Faysal ile birlikte gitmesi Bu işin arkasında Faysal’ın olduğunu hemen anlar. Mavi’yi kurtarmak istese de araç hızla uzaklaşır. Mavi de Ali’nin hasretinden Faysal ile evlenmenin eşine gelse de son anda bu işten dönecek.

13 Nisan’da yayınlanacak olan bölümün özet ve tüyolarını verdikten sonra Aşk ve Mavi son bölümde neler oldu? Birazda ondan bahsedelim. Faysal Demirhan bebeğin kendisinde olduğunu Mavi’ye kendisiyle evlenmedi takdirde bir daha Demirhan bebeğin yüzünü göremeyeceğini Mavi’ye söylese de Mavi asla evlenmeyeceğini söyleyip, Faysal’ın yanından uzaklaşır. Bu sırada Fatma uçurumun kenarına gittiğini haberini alan Hasibe koştur koştur giderken Mavi ile karşılaşır. Durumu haber alan Mavi, birlikte uçurumun kenarına gidip, Fatma’yı bulurlar. Fatma bebeğinin hasretine  duyamadığını bir daha yüzünü göremeyeceğini söyleyip ağlayıp dertlenir. Mavi, yengesi Fatma’ya söz verir. Demirhan’ı eve getireceğim der.

13 Nisan Aşk ve mavi fragmanı Resim 1

Mavi yengesi ile annesine eve kadar getirdikten sonra karakola gider. Seyfi hemen patronu Faysal’a haber eder. Faysal da hemen adamlarına emir verip Ali’yi vurdurur. Pembe olay yerinde eniştesini yaralı bir şekilde görünce hemen ablası Mavi’ye haber eder. Mavi hastaneye panik içinde gitse de Ali ile boşanma üzerine konuşup sinirleri gerilir. Mavi, Ali’nin vurulma işinin arkasında Faysal’ın olduğu haberini alan Mavi artık daha da korkar. Ali’ye bir şey olmasın diye Faysal ile evlenmeyi kabul eder.

Mavi Faysal İle Evlenecek Mi? 13 Nisan Aşk Ve Mavi 

Faysal ilk iş olarak Demirhan bebeği kendi elleriyle Fatma’ya teslim eder. Çaktırmadan da Maviye sözünde durmasını ister. Pembe, hemen İsmet’e haber verir. İstem ise Göreçkilere Demirhan bebeğin Faysal tarafından bulunduğunu söyler. Safiye Demirhan bebeğin bulunduğu haberini alınca yerinde duramayıp, Hasibe’nin evine gelir Fatma söz verdiği için Demirhan bebeği gösterir. Ali ile Cemal küçük bütçesiyle açtığı iş yerinde otururken Faysal ile  olan davada işin temize gittiğini ama kesin kazanacaklarını  söyleyen Avukat, artık güzel günlerin geleceğini haber eder. Cemal bu Müjdeli haberi hemen gidip karısı Safiye ile pazarda paylaşmaya gider.

Aşk ve Mavi son bölümde neler oldu Resim 1

Cemal Safiye’nin sattığı ürünleri bedava vermeye kalkar. Ancak Safiye ne olursa olsun parasız vermeyeceğini söyler. İsmet ile Pembe’yi birlikte dışarıda gören Fazıl bey eve getirip Refika’nın karşısına çıkarır. Safiye ise Cemal’i yatak odasına götürüp, yeni bir bebek istediğini söylese de Cemal bu yaştan sonra bebek ağlaması gelemeyeceğini söyleyip Safiye’nin elinden kurtulur. İlyas ise iflas bayrağını çekmek üzeredir. Hasibe’ye iş teklifinde bulunur. Hasibe hemen iş teklifini kabul eder. Birgül’e de görücü gelir. Birgül ilk defa gelen görücüye çok sevinip damadı da beğenince  evlenmeyi hemen kabul eder. 

13 Nisan Aşk Ve Mavi Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu