Gelinim Mutfakta

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları sonucu Puan Durumu açıklandı! 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin Çarşamba günü kaç puan verdi? 13/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 13 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? 13 Nisan Çarşamba puanları sonucu altını kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (14/04/2022) 13 Nisan Çarşamba günü yeni gelen Bahar 20 puanla günün birincisi olurken, Yeşim aldığı 2 ceza puanı ile birlikte toplamda 3 puan alarak günü sonuncu olarak bitirdi.

=> 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Puanları ile puan durumu %100 belli olduğunda, Yeşim’in alacağı yüksek puanlar, bu hafta bilezikleri alacak gelinin kim olduğunu doğrudan ilgilendirirken, Elif’in alacağı yüksek puanlar bu hafta elenecek kişinin kim olacağını doğrudan ilgilendirmekte. 

=> Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim adım adım bileziklere giderken, Miyase ve Damla da istedikleri puanlar bir türlü alamadılar. Yeşim Perşembe günüden itibaren beş bileziği garantileyip, rahatı bir final geçirmek isterken, Miyase de eleme potasına Elif ile birlikte düşmek istemiyor.

=> Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 13 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 13 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase bilezikleri alıp altın listesinde Aysun’a bir adım yaklaşmak isterken, bu hafta gösterdiği performansını izleyenler bir hayli şaşırttı. Özellikle Miyase’nin kaynanası, Miyase’ye verdiği birler nedeniyle, Miyase her geçen gün bilezik yarışında geriye düştü.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması Sonucu için lütfen tıklayınız.

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile Çarşamba toplam puanlar sonucu (Puan Durumu) %100 açıklandığında, Yeşim’in alacağı puanlar bu haftanın kaderini belirleyecek.

=> 15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Var mı Sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın başında yarışmaya dahil olan Elif, yarışmada kalıcı olmak isterken tarihe geçti. Aldığı -1 puan cezası ile ilk defa bir gelin bu kadar düşük puanlar aldı. Elif bu durumu kurtarmak için bugün Gelinim Mutfakta 13 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanları almak zorunda. 

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Yarışmadan Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Miyase kaynanasından aldığı bilerek canı sıkıldığı için son bölümde Sevilay kaynanaya şu şekilde sitem etti. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Anne ne yaptın sen. Ben o şekilde yemek yapar mıyım?” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Yarışmacı Miyase kaynanasına sitem ederken, Sevilay kaynanada gelinine hak verip, yanlış puanla yaptığını kabul etti.

=> 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Yeşim aldığı yeksek puanlara bugün bir yenisi daha eklemek işitiyor. Bunun için 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp, bu hafta beş bileziği Çarşamba günüden garantilememenin hesabını yapıyor.

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

İlk defa bir yarışmacı, elde ettiği puanları bir sonraki gün gerisine düşerek günü kapattı. Elif yarışmanın tarihine giren isim oldu. Zira aldığı 5 puana karşılık, aldığı 10 puan ceza nedeniyle günü (-5) puanla kapattı.

Pazartesi ve Salı günü çeyrek altını Yeşim alırken, gözler bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, Yeşimin alacağı puanlara ve elde ettiği toplam puan durumu sonucuna çevrilecek.

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Kaynanalar arasında ilk gün gelinin bulan kaynana Beyhan olmuştu. Son bölümde hiçbir kaynana gelinin bulamadı. Özellikle Sevilay kaynana gelinin bulamaması, Miyase’yi gerilere atarken, bugün puanlamada Miyase yine kaynanasında istediği beş puan alamadığı için şöyle söyledi. İşte Miyase’nin o sözleri

“Bundan daha güzle tabak çıkmaz karşına!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase kaynanasının verdiği puanlamanın yanlış olduğunu dile getirirken, Sevilay kaynana gelinin verdiği düşük puanlardan dolayı pişmanlık yaşadı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını 20 puan alan Yeşim elde ederken, Elif 5 puana karşılık aldığı 10 puan cezadan dolayı günü (-1) puanla kapatmak zorunda kaldı.

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim bilezikleri şimdiden garantilemek için fırsat kollarken, Miyase de eleme potasına Elif ile birlikte düşmemek için çabalıyor. Bugün Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba puanlaması sonucunda, ikilinin alacağı puanlar bu haftanın gidişine yön verecek.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yerini bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması başlayacak. Dört kaynana ile birlikte sunucu Nursel Ergin’in vereceği Çarşamba puanları sonucunda Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Elif Salı günü aldığı eksi puanı kurtarmak, yeniden yarışmada kalabilecek puanlar almak istiyor. Bunun içinde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Damla yarışmaya üçüncü defa geldiğinde Miyase’nin aldığı bileziklere ve altınlara laf etmiş ve “Ben yokken aldınız. Şimdi ben varım” diyerek küçümsemişti. Lakin Damla geldiğinde beri sadece bir defa varlık gösterebilmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Damla rakiplerine varlığını yeniden kanıtlamak ve bilezik yarışında Yeşim’in rakibi olmak için bugün 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yeksek puanı almak istiyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 13 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Damla kaç puan aldı? 13 Nisan 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı?  Kaynanalar kaç puan verdi? 13 Nisan 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Puanları (13/04/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

13 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: 3
Bahar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 2
Damla: 3
Bahar: => Melek’in Gelini 5

*************************
” 13 Nisan 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 4
Damla: 1
Bahar: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Bahar: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Bahar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 13 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 1 1 1 1 1 5 (-2)
Miyase 4 2 4 5 3 18
Damla 3 3 1 1 5 13
Bahar 5 5 5 4 1 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Nisan Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim : 39 + 3 = 42
Miyase : 27 + 18 = 45
Damla : 28 + 13 = 41
Bahar : X + 20 = 20

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BAHAR
Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BAHAR
13 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu sonucu açıklandığında, gözler Yeşim’i alacağı puanlara çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

51 Yorum

 1. Nursel hanım kayiınvalidelerin puanlamasına çok müdahale ediyor. Gelinler nasıl hafta sonu eleniyorsa sunucu da elense. Yeşim 1aldikça nasıl seviniyor. Ama Miyase 1alırsa üzüntüden ne yapacağını şaşırıyor.

 2. elifneresi gelsin bir programda eksi 10 verilirse gelcek halmi biraktin cok ayip ettiniz 2 veya 4 gordukte 10 görmemiştik yarişmayi bir gunde bitirdiniz

  1. Çok haklısınız bence.. onun için ne kadar gurur kırıcı… geçen hafta damla o kadar hata yapıyordu şef insaflı diyordu

   1. Yeşim zaten süpper yemek yapıyorki onca aydır orada ve bir dünya çeyrek kazandı. Mesele Yeşim’in puanları açık ara öndeyken bu tip dümenlerin dönmesi bilezikleri miyaseye vermeleri. Sen Yeşim yapamıyor diye gö… Yırtıyorsun ama sen yırtıyorsun diye doğru söylüyorsun anlamına gelmiyor. Kızın Yakasına koluna bak anlarsın! Bırak yırtınmayı, yazık g….

    1. siz yesimciler bir yerlerinizi yırtıyorsunuz aylardır orda aldığı bilezik sayısı ortada ekip sayesinde kazanıyor ekip sayesinde elenmiyor her defasında potadan kurtarılıyor
     ekip kendisine kezban rolünü vermiş ekranlara oynuyor ve kalıyor nice yeni gelin yeşim için harcandı inşallah artık elenir ama elenmesin diye bu hafta eleme yapmazlar

  1. Miyaseyi kavuşturmak icin yeşimin puanlarini üşürüyorlar hak yiyokar ama cikar dün cumaya kim aliyor bilersikleri dedi miyase nerden biliyir tiyi tiyi

   1. bileziği miyase almazsa çıkıp özür dileyecek misin? çünkü kul hakkına girmiş olcaksın. bilmeden iftira atma çok ayıp!

  2. Yeşimciyim evet olmamış tabağı miyasede ol.amış tabağını çoooķ savunuyordu en güzeli benim tabağım diye

 3. Bune hakzizlik tiyo tiyo miyase men burdan elenmek diyo ger şeye hopluyor oranin yöneticisi omu iceriden yemegi deştiril belkide haksiz alinnan cikar cikoyoda

 4. Yeni gelin bahar hepsini eler inşallah kıskanç hepsi nasıl 5puanları aldı çıldırıyorlar kıskançlıktan

 5. Bune hakzizlik tiyo tiyo miyase men burdan elenmek diyo ger şeye hopluyor oranin yöneticisi omu iceriden yemegi deştiril belkide haksiz alinnan cikar yeşimin puan larini düşürdüler miyase kavuşsun diye hakyiyen çikar iş allah

 6. Miyaseyi kavuşturmak icin yeşimin puanlarini üşürüyorlar hak yiyokar ama cikar dün cumaya kim aliyor bilersikleri dedi miyase nerden biliyor tiyo var

 7. Ben size demiyormuyum hep, Yeşim’in puanları yükseldiğinde fırıldak döner ve bilezikler Yeşim’e değil miyaseye verirler bilezikleri. Yine Yeşim’in bilezikleri miyaseye gidecek belli oldu

 8. İki gün yeşim puanları alınca hemen aradaki puan farkını yani miyasenin puanını şişirdiler puanları eşitlediler bu nasıl rezil bir yarışma programı oldu miyase açıkça aleni cuma günü bilezikleri alacağım bak görün diyor seyirciyi salak yerinemi koyuyorsunuz orası miyasenin aile şirketimi yorumlarda yeşimi karalayanlar miyase ayda 3 hafta bilezikleri alıyor yeşim 1 hafta daha siz neyin kafasını yaşıyorsunuz

  1. miyase yemek yapmayı biliyor
   yeşim bilmiyor
   ara ara göstermelik olsun diye puanlarinı yükseltiyorlar
   bu hafta bilezikleri de verirler

 9. eleme yesim miyase damla arasinda olcakmiş bu hafta biri gitcekmiş yalan söyluyor ayip ediyon

 10. Miyasenin o rezil mama çorbası da puan aldıysa daha söylenecek birşey yok adalet adına. Yeşiminki kadar koyu bir çorbaydı o.

 11. .YEŞİM’DEN PUAN KESTİLER!..HERHALDE YEŞİM’İ GÖZDEN ÇIKARDILAR!..BU GİDİŞLE MİYASE BU PROGRAM DA KALICI HALE GELECEK!..

 12. Yaaa yesim i düşürüp puanları yakın tutuyorlar amaç miyaseyi kurtarmak için olay damlayla yesime kalacak yildiz deyyip duruyorlar miyaseye🤨

 13. Giden geline helal olsun Nurşen o geline çok ayıp etti öyle bir açıklama yaptıki ben zannettimki Emekli maaşlarına %300 zam yaptı zannettim

 14. MİYASE’YI YARIŞMADA TUTMAK İÇİN YEŞİM’İN PUANINI DÜŞÜRÜYORLAR!..YAZIKLAR OLSUN!…

  1. Haklısın miyasenin orada dokunulmazlığı var sürekli miyasenin küstahlık derecesinde çemkirmesi arkasına almış yapımcıları sunucuyu sözde yarışma diye milleti kandırıyorlar miyasenin şirketi orası bu kadar tepki gördüğü halde yapımcılar tınlamıyor bile hatta miyaseyle beraber sunucununda gitmesi lazım miyase sunucunun manevi kızı herhalde miyase diye kuduruyor

  2. yeşim yapamıyor yapamıyor
   miyase yi karalamaktan zevkmi alıyorsunuz yoksa kıskanıyormusunuz ama hakkınız 😁

 15. Yapacağınız buydu aaa olurmu yeşim önde miyase zavallı işte bu kadardı siniz iğrenç bı program oldu yerinin hep haklarını yiyosunuz resmen miyase satın almis

 16. Herhalde yarışmayı miyasenin aile şirketi sunuyor bu kadar küstah alaycı Herseye müdahale eden bir insan görmedim yeşim tam bugün garantilemeye ykn puan alacak yöneticiler ne yapsak diolar ve pat yeşim puan düşür miyase alsın bilezikleri yoksa miyase aile şirketi programı kapatır tek kelimeyle miyase nederse o oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu