Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

13 Ocak 2019 Pazar Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti Pragya’nın Planı Abhi’yi Gaza Getirdi

Hafta Sonları yayınlanan kanal 7’nin bence en güzel dizilerinden olan Ah kalbim 291. bölüm özeti vermek için bu sayfayı açtık. Sizlere sadece bu sayfada 13 Ocak Ah kalbim özeti değil Ah kalbim 13 Ocak fragmanını ve beraberinde 291 bölümde çalan tüm şarkıların isimlerini yazacağız. Hazırsanız başlayalım.

Geçtiğimiz bölümde eli kesilen Abhi’nin elini tedavi etmek için yatak odasına götüren Pragya ile Abhi arasında çok duygusal anlar yaşansa da Pragya evli olduğunu söyleyip Abhi’den uzaklaşmıştı. Sonrasında Albüm kutlaması için aşağıya inen Pragya ile King’in samimi anlarını gören Abhi, sinirden evi terk edip kendi evine doğru yola koyulur.

13 Ocak Ah Kalbim Özeti Sayfasında Ne anlatacağız (Kısa Özet)

 • Abhi albüm yapmaktan vaz geçecek
 • Abhi’yi ikna için Pragya Mehra konağına gidecek
 • Abhi gaza gelip tekrar King ile albüm çıkarmaya karar verecek
 • Abhi Kiara’nın annesi ile konuşmaya karar verecek
 • Aynı şekilde Kiara yabancı biri ile (Abhi) konuştuğunu yakalayıp onunla konuşmaya karar verecek
 • 13 Ocak fragmanı vereceğiz.

Purap Rock Star’dan önce ve gelir ve oğlu Sunny’in okul arkadaşı Kiara ile tanıştırır. Kiara da geç gelen Purap’a evine daha fazla vakit geçirmen için erken gelmelisin diyen Kiara’nın sözlerini duyan Purap bir an donup kalır. Çünkü aynı cümleleri zamanında Pragya söylediğini hatırlar. Artık geç olduğu için Kiara herkes ile vedalaşıp dışarı çıkacağı sırada Abhi gelir.

Abhi evde hayran olduğu ve keşke benim de onun gibi bir evladım olsa dediği Kiara’yı görünce burada ne yapıyorsun diye sorar. Kiara da artık Sunny ile iyi arkadaş olduklarını ve bu akşam birlikte vakit geçirdiklerini anlatır. Bu arada Abhi’nin gözlerinin yaşlı olduğunu görünce onun gözlerinin yaşını silip, sen neden ağladın der?

 Abhi elini kalbine götürerek burası ağrıyor deyince Kiara neden diye sorar. Abhi de zamanında bir hata yaptırttığını ve acısını şimdi çekmeye başladığını ama sana bu dertlerimi anlatıp sıkmak istemediğini söyleyip özür diler. Kiara da annem de aynı senin gibi üzülür. Bende onu teselli ederim deyince, Abhi de annen senin gibi bir evladı olduğu için çok şanslı der. Kiara da ben de senin yanındayım ve sende şanslısın deyince Abhi dayanamaz ve Kiara’ya sarılır.

Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 23 Ocak Fragmanı

13 Ocak Ah kalbim özeti anlatmaya devam ediyoruz. Umarım sıkılmıyor sunuzdur. Ertesi sabah kalktığında aynaya bakınca yüzündeki izleri görünce Sunny diye avazı çıktığı kadar bağırır.

O sinirle yüzündeki izleri silmeden Sunny’in yanına gidince ev halkı da bu izleri görüp gülme krizine gire ve rezil olur. Sinirle Sunny’e kızacakken ben yapmadım der.

Abhi de destek olunca Tanu içinden o zaman Pragya’nın cadı kızı yapmıştır. Ben sana gösteririm der. Onca yıl geçmesine rağmen Purap ile Disha’nın bebeği 7 yaşına gelmesine rağmen Alya hala Purap ile Disha’nın yakınlaşmasına sinir olur ve kıskanır.

Abhi, Pragya’nın Kızı Kiara Olduğunu Halen Bilmiyor!

Pragya kızını son yaşanan olaydan sonra kendisi okula bırakmaya gelir. Abhi de çocuk hasreti çektiği için Sunny’i okula getirir. Pragya ile Abhi birbirlerini görmese de Abhi Kiara’yı görür ve dünkü yaptıkların için teşekkür ederim deyince Kiara’da Abhi’nin yanağına bir öpücük kondurur.

Tam da bu sırada Pragya geldiğini gören Kiara, yabancıları öptüğü için annesinin kızabileceğini söyleyip, onu müdür odasına yollar. Abhi, Pragya’nın bahsi geçen anne olduğunu göremez. Müdür ise kızının düğününde şarkı söylemesi konusunda Abhi’yi ikna eder. ah kalbim 291. bölüm özeti resim 2

Daha sonra ikili birbirlerini düşünüp giderken Pragya’nın ayağı takılır ve Abhi’nin kollarına düşer. Kısa bir bakışmadan sorna laf dalaşına girip birbirlerini sevmediklerini felan söyleyip ayrılırlar. Abhi uzaktan Pragya’sının gidişini izler. Bir diğer kıskançlık krizi de Alya yaşamaktadır. Purap’a bakıp Disha ile yakınlaşmanıza dayanamıyorum. Gidin buradan diye çıkınca Disha çok üzülür ve ağlar.

Abhi okuldan çıktıktan sonra King ile albüm çıkarmak istemediğini söylemeye gider. King benden korktun diye hava atar. Abhi ise korkumdan değil, eşinden dolayı deyince King donup kalır. Bahane uydurma, deyince Abhi bu defa da eşin ve seni bir arada görmek istemiyorum bundan dolayı da birlikte çalışmayı istemiyorum deyince King şok olur. Resmen Abhi King’e eşinden hoşlandım demek istedi.

Abhi’nin albüm çıkarmama kararı hem yapımcıyı hem Alya’yı hem de Pragya’yı şok eder. Yapımcı Abhi’nin sözleşmede belirtilen cezayı ödemeyi kabul ettiğini anlatır. Purap da cezanın bedeli çok olduğunu ve bir yolunu bulup Abhi’yi bu kararından caydırmak için bir şeyler yapmak isterken olayı duyan Pragya da aynı duygularla Abhi’ye ulaşıp onu bu konuda caydırmam gerek diye düşünür.

Pragya Mehra Konağında

Abhi’yi ikna etmek için tek çıkar yol Abhi ile konuşup ikna etmek olduğunu düşünene Pragya Mehra konağına gider. Abhi de gün boyu onu düşünmektedir. Birden kapı çalar ve kapıyı Abhi açar ki bir de ne görsün. Pragya’sı karşısında ve önce inanamaz ve gerçek olmadığını hayalden ibaret olduğun düşünür ve ona dokunmaya çalışır. Dokununca gerçek olduğunu anlayan Abhi bir anda ciddileşir ve senin burada ne işin var diye çıkışır. Pragya buraya teşekkür etmeye geldiğini King senin sayende Hindistan da tek başına albüm yapacağını ve senin de albüm yapacağını bekleyen hayranların artık seni korkak biri olarak düşüneceğini ve King’i seveceğini söyleyip Abhi’yi gaza getirir.ah kalbim 291. bölüm özeti resim 3

Pragya biliyordum. King en iyisi olduğunu ve korkak olmadığını deyince Abhi en iyi benim ve bunu da o albümde sana da herkese de kanıtlayacağım der. Pragya’ya evinden gitmesini söyler. Pragya amacına ulaşmış olmanın verdiği rahatlık ile gülümseyerek oradan ayrılır.

Daadi’nin geldiğini gören Pragya saklanmak istese de başarılı olmaz. Daadi hoş geldin kızım. Bir gün geleceğini biliyordum dese de Pragya burada kalamayacağını söyleyip evden çıkar. Sonra Dasi ile Tanu eve geldiğinde Daadi de gördüklerini abarta abarta anlatınca Tanu kıskançlık krizine girip Abhi’den hesap sormaya gider.

Abhi dayanamaz ve Tanu’ya tokat atar ve buraya Pragya geldi ama kocası ile birlikte albüm yapmadığım için teşekküre gelmiş deyince Tanu derin bir nefes alır. Sonrasında Kiara Abhi’yi telefonda arar ve o gün çok mutsuz olduğunu ve ağladığını hala öyle olup olmadığını sorduğu sırda içeri Pragya girince Abhi anne kız kavgasını dinlemeyim deyip telefonu kendisinden uzaklaştırır. Sonrasında Kiara’nın annesi kim ise onunla konuşmalıyım der.

Ah Kalbim 13 Ocak Çalan Şarkılar

 1. Tanhaiyan
 2. Naina
  Bu şarkıların isimlerini youtubeye yazarak kolayca bulabilirsiniz. Hala bulamayanlar olursa lütfen bu sayfanın altından bana yorum yazarak ulaşabilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

93 Yorum

 1. Sayfalar arası savrulmak ınternetımı bitirdi yine. Halbuki bitmesine çok vardı ama gününden önce bitti yine ??
  Şu Ah Kalbim saçmalığı sinirlerimi bozuyor

 2. DEFNE ah kalbim yine iyi canım düzelmiş biraz akşam baktım
  sev yeter zıvanadan cıkmış baksana .
  kız gene ölmüş heralde başkası geldi yok onun ruhu bunun ruhu akıllara zarar diziler :)
  boş ver gitsin
  bu akşam ağlama anne varmı acep ona bakim dicem ama heralde bu akşam bizimkiler ne acarsa onu izlerim
  hz yusufta bitti :)
  trt izleyelim bari güzel dizileri var aslında
  biri moda ile ilgili yazmış bende merak ettim baktım canım
  bu sene modası 90 lara donuyormuş:)
  zaten artık haber sunucuları bile
  sarı pantolun ceket takımı giyiyor dün görmüştüm
  artık pantolun ceket takım moda ve aynı renk ceket aynı renk pantolun giymek moda oldu:)
  yaza ise elbiseker moda uzun hatta koluda uzun ben severim
  diyet mi yapsam onları giymek için inccik olmak lazım yahu
  küçük cantalar moda olmuş yine cantaları beğendim baktım da defne :)
  sen ne diyorsun?
  meloş

 3. NAZ BURAYA MI GELDİNİZ ZOR BULDUM CANIM..
  canım ben GECE GELDİM FAKAT SABAHA KADAR UYUYAMADIM.SIRTIM ÇOK AGRIYORDU 04 GİBİ YATTIM BU YÜZDEN CANIM
  BENİM İÇİN GÜNAYDIN SANA GÜNAYDIN DEDİM :)
  İYİYİM NAZ ŞİMDİ GECE ERKEN UYURUM DİYE BAKTIM
  FARKLI OLAYIM DİYE BUYUK HARF YAZDIM BEGENMEDİM YAHU.
  SANA KOLAY GELSİN MİSAFİR VARMIŞ
  BEN MİSAFİR ÇOK SEVMEM NAZ İŞ COK OLUR :)
  BU GECE GELEMEM HERALDE BELLİ DEĞİL AMA 4 YATTIM DUN CUNKU
  ipek

 4. Selam defnem meloş

  Nasılsın bakalım

  Valla defnem dedi danalar gibi sayfaları deyistiriyoruz

  Hade bakalım hayırlısı

  Bende dün hiç giremedim sayfaya

  Annemin ayağı yanmıştı kardeşim

  Top oynarken

  Arkadaşıyla çarpışıp kafasını kırmıştı

  Çocuğun dişleri kardeşimin kafasını yarmış kactane dikiş atmışlar

  Allah daha beterinden korusun ama onların da başından bela hiç eksik olmuyor yaaa

 5. İPEK CANİM MİSAFİR BEN SEVERİM VALLAH BENDE DUN GECE SAATT 3 TE YATTİM AMA SİTEYE UGRADİM AMA KİMSE YOKTU İYİ GECELER MSJİ ATTİM İNTERNETTİMİ KAPATTİM CANİM

 6. NAZ BUGÜNDE BACAKLARIM AGRIYOR KIZ YEMİNLE DİYORUM
  BU AGRILAR NERDEN CIKTI BİLMİYORUM..
  GECE YAZMAK DAHA GÜZELMİŞ KIZ NAZ SANKİ
  NEYSE BANA MÜSADE CANIM
  GİDEYİM BİŞEYLER YİYEYİM BU GÜN ÇOK VASAT GECTİ .DÜN 4 TE YATINCA .
  SANA İYİ MİSAFİR AGIRLAMALAR .
  HOŞÇAKAL CNM
  İPEK

 7. SALİHAM BACİM COK UZULDUM COK GECMİS OLSUN YANİKTA KOLAY KOLAY İYLESMEZ BACİM YA ALLAH ACİL SİFALAR VERSİN BACİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN SALİHAM

 8. İPEK SANA AFİYET OLSUN CANİM COK SAGOL GELEBİLİRSEN AKSAMA GELİRSİN KİZ BU NEY BİR BELLİN AGRİR BİR AYAGİN AGRİR SEN EN İYİSİ BİR MUANEDEN GEC CANİM İYİ OLUR SANADA HOSCAKAL İPEK

 9. aleyküm selam melek nasılsın gecmiş olsun
  kızlar geç cevap veriyorum kusur bakmayın aynı anda çok çeyle ilgileniyorum hazır bugün soba yanıyorken dedim cnm .DEFNE bizi cagırdı kendi nere gitti aceba?
  NAZ misafir sadece yemeğe geliyorsa iyi yatılı misafir biraz zor olur canım bizede misafirler okullar tatil olunca gelir genelde yatılı yatılı olmayan kış mevsimi yatılı misafir zor bence yaz mevsimi misafir agırlamak daha kolaydır bence diye düşünüyorum.
  misafir iyidr ya yemekte bereket olur .
  meloş

 10. Hoşgeldin SALİHAM.. Şükür seni sormalı canım ??
  Annene çok geçmiş olsun canım derin değildir inşallah yanıklar ?
  ??????
  MELOŞ modadan falan anlamam kendime uygun birkaç şey alırım onu da üstümde eskiyene kadar giyiyorum. ? Tüketici çılgınlarından değilim kim ne giyerse giysin..
  Çantam da var takılarım da var idare edip gidicem..
  Ee kilo sorunun varsa ver tabi insan mutlu oluyor verince boyunu bilmiyorum ama uzun musun kısa mısın

 11. Saolasın canım nazım

  Aynen ya yanık çok kötü

  Ayağı hepsi sargıda

  Bende ne olsun şimdi yemek yapcam çocukları yıkıcam

  Yarın okul var

  Meleği belki yıkamam hava çok soğuk

  Sen neler yapıyorsun misafirlerinmi var canım

 12. defne daha karar vermedim diyet konusunda canım .bende takip etmiyorum ya yazı görünce baktım 90 lar modası neymiş falan diye hepsi bu
  elbiseleri begendim fakat ben elbise severim kısmet olursa alırım canım bilmiyorum.
  zaten sitede eski çantalarını çıkarın kenardan tekrar moda oldu yazıyordu.
  bak sana takım yakışır pantolon ceket
  iş hayatı içinuygun secim canım :),
  fiziğin müsait :) giy derim. bence
  meloş

 13. MELİHA canım kardeşim alıyor telefonumu o yüzden geç yazıyorum sosyal medyasına bakıyor . Internetımı bitirdi zaten hergele??
  Misafir haftada ya da on günde bir kere gelirse severim. Köyde kimse randevu almaz gelelim mı diye sormaz çıkar gelir. Hele bizim eve ordu şeklinde geliyor. Bulaşık makinamız da yok ve hep bulaşıkları ben yıkardım.. O yüzden misafir fobisi oldu bende.

 14. Teşekkür ederim defnem meloş

  Defnem baya yanmış ayak yüzü hepsi yanmış Allah’tan hemen soğuk suyun altına koymuş doktor demiş öyle yapmasalarmış derisini sökermiş

 15. MELİHA CANİM SADECE YEMEYE GELİYORLAR CANİM ZATEN AYNİ SEHİRDE OTURUYORUZ CANİM YATMAYA GEREK YOK

 16. SALİHAM VALLAH YEMEKLERİ YAPTİM CAYİMİDA İCTİM SİMDİDE MİSAFİRİN GELMESİNİ BEKLİYORUM CANİM SANADA KOLAY GELSİN BACİM

 17. melek geçer inşallah .. canım verilen kremleri falan kullanırsa iz kalmaz inşallah .bazı kremler var iz kalmması için vs buyuk geçmiş olsun yanık zor
  bende bir kre yanmıştım kaynar su döküldü çk aglamıştım canım Allah şifa versin acil inşallah
  NAZ güzeş o zaman degişklik olur senin içinde canım arada renk katar misafir :)
  DEFNE bizdede bulaşık makinası yok aynen randövü alan yok müsaitmisiniz oturmaya gelcez yatılı gelcez diyen yok:) pat geliyorlar hatta yakinn olupta gelme dedikleirmiz bile geliyor
  ama kısın yatılı misafir istemem cidden zor oluyor gittikten sonra misafir iş bitmiyor ev sobalı aksama kadar soba yak dur ugras yemek cay vs iç mutfaktan cıkamıyorsun
  adefnoş
  KARDEŞİNİN kendi neti yokmu canım senin kini kullanıyor :) bedava net die mi?
  meloş

 18. MELİHA boyun kaç senin uzun musun??
  Ben zaten giyiyorum ceket pantalon..
  ????
  Ah SALİHAM kış günü çok zor olur ya offf??

 19. yok kısa boylu değilim defne normal boydayım canım
  defne yakışır sana giy canım giy :)
  bak şimdi renkli takım giiyorlar sarı pantolun sarı ceket
  birde kareli ceket kareli pantolon modaymış bak o takımlarda yakışır
  yelek modası çıkmış birde defnoş
  sen 90lar modasını begenirmisin?
  meloş

 20. MELİHA kardeşim nasıl paket yapsın askerde dokunmatik telefon kullanmak yasak. Eski tuşlu telefonları götürüyor yasak. Yoksa kardeşim duramaz internetsiz..
  MELİHA kıyafet konusunda yeni şeyleri daha çok seviyorum
  Hayır beğenmiyorum 90ları

 21. Evet MELİHA haber vermeden misafirliğe gelenlere gıcık kapıyorum. Bu insanlar soğukta bizle nasıl ilgilensin nasıl bulaşık yıkasın demiyor düşüncesiz insanlar. Ama Allah’tan bize yatılı misafir gelmiyor hep karşı köyden. Şehir dışındakilerin de buralarda evi oluyor. Ben çok çektim misafirlerden hiç huzur bulamadım. İnsanlar değişmeli artık

 22. defne
  canım haklısın bende hiç sevmiyorum bizim kilere kısta gelmeyin diyoruz 15 gün evinizde oturun diyoruz yok illa geliyorlar gelme diyoruz gene gelyorlar bende anlamıyorum
  bulaşık yemek soba ev sürekli temzlemek gerekiyor misafir olunca
  birde misafir gidiyor enkazı temizle her şeyi yıka temizle
  bak şimdi ben bu havalarda resmen tvulate gitmeye banyo yapmaya üşeniyorum canım zaten her şey mesakatli bizim evde su ısıtıyorun vs
  biraz anlayış bekliyoruz bizde ccanım benim
  kardeşin askerdeydi dimi tuşlu telefo n iyi gene :)
  haber alır msjlasır işte
  defne yeni kıyafet zaten 90 lar dediğim 2019 modasından bahsettim ben moda bu sene çok az 80 ler ve daha çok 90 lı yılların etkisindeymiş işte
  baktım netten bombe kollu kazak bogumlu ponponlu vs o yılalr hakim sürecek ispanyol pantolunlar geri donuyor defne bu iyi bece ispanyol paza pantolun güzel gösteriyor insanların fiziğinni
  defnoşum
  şimdiden söyleyim bendemisafirli günler baslayınca netin n göreme ben yatılı iki aile gelirse mahvoldum demektir :(

 23. Aman elbise elbisedir işte herkes beğendiğini giysin
  MELOŞ anlamadım bizimkiler dediğin kim tatili misafir ? Evli kardeşlerin falan mı ? Ablan abingil falan??
  Bize evli ablam kalıyor sadece. Ve ablamgıl gelince evimiz çöplüğe dönüyor ve ablam hiçbir işe elini sürmez. Hele yazın durdukları odaya giremedim yeğenim hasta olmuş heryeri kusmuş batırmış duvarlara boyalı kalem ve çikolata ile mahvetmiş. Kırılmadık zaten birşey bırakmamış. Tarla işi bittikten sonra tam 15 gün temizlik yaptık. Sabah 8 de başlardık akşam 8 e kadar malum yaz günleri uzun olur. 15 tatilinde yine gelecekler bu ay annem korkuyor yandım Allah diye

 24. DEFNE zaten moda diye bişi yok bence ne giyersen moda dırsenin için ben bu fikirdeyim
  bu trendleri takip edersek oho işin içinden çıkamazyız moda 4 mevsim değişiyor nasıl takip edelim her mevsim bişi ortaya atıyorlar ben hiç takmıyorum. yıllardır giydiğimi giyiyorum dert değil.
  DEFne buyuk abim o uzakta yaşıyor tatil olunca geliyor işte 15 gün evinde otur dedik ama dinlemiyor küçük çocukları var iki tane arasında 1 yas var :) ev curcuna ev sorma koltuk kanepe evde hayır kalmıyor birde her seyi yemezler begenmezler .yemek seçerler . ugrasmak mesele 18 ocakta tatil başlıyormuş 19 gelirler yola çıkıp ufs .3 şubatta acılıyormuş okul ufs
  netten baktım dün
  zor oluyor defne yatak yzü yıka yorgan yüzü yıka herkes gidince bir diptemizlik başlıyor yani birde kış günü kendimize zor bakıyoruz . zaten
  insan 15 günü de evinde dinlenerek gecirir birde yasadıkları yer metre dolusu kar canım yollar zor bilmiyorum artık

 25. Ha anladım aynı dertten muzdaripiz? Senin abin de ablam gibi öğretmen yani. Tabi doğuda yaşıyorlarsa İzmire gelmek için can atarlar. Canım MELOŞ lafını hiç esirgeme yengene falan iş yapsın. Ben yazın ablamla tartıştım ağzıma ne geliyorsa söyledim yemekleri yaptı bulaşıkları yıkadı. Şunu soyleyim Meliha Eşşek olursan semer vuran çok oluyor sana hizmetçi muamelesi yapmalarına izin verme sessiz kalma
  Kaç kardeşsiniz MELİHA ?? biz 3 kardeşiz

 26. AH DEFNE AH CANIM nerdeee küçük çocuklar ..
  ne kadar bardak varsa hepsi iner defne 1 bardak su içerler aynı bardak bir daha içmez kendi içtiği halde sadece gider yenisi alır bir bakarım tüm bardaklar tezgahta bulaşık hep üstüme kalıyor bazen bende hiç yerimden kalkmıyorum yemek yapsınlar yesinler içsinler diye kedn pişir kendin ye bizim ev diyorum da insan yine yoruluyor canım.nede olsa
  bir abim daha var defne ama o gelmez yaza kadar yazın gelir gider sadece
  ama bunlar hep geir evet canım karlı soğuk birde yasıyorlar -4 derece falandı gecen evden cıkamıyoruz falan diyorlardı
  gelmek istiyorlar işte ama 15 gün için onca yol degmez bence

 27. Peki bu abın yazın da geliyor mu? Benim ablamgıl hem kışın hem yazın geliyorlar. Tam 60 gün kalıyorlar yazın. Biz hiç kurtulamıyoruz. Ama ben lafımı esirgemiyorum artık MELİHA. Eniştem e falan odun doğratıyorum. Ya sen olmasan napacaklardı. Yarim birgün evlenip iş bulup gideceksin. Yengen utanmadan annene mı hizmet ettirecek o zaman?? Sobalı bir eve giden insan iş yapmayı göze alacak. Hatta eve alışveriş yapacak başkalarının yükünü alacak. Sakın sessiz olma ciğerini sökerler tepeme binerler. Hem 15 tatilin birazını yengenlerin ailesinde geçirsinler canım..

 28. Allah tan öyle oluyor biraznı orda gecirıyorlar zaten hepsi bizdeolsa ölürüz :)
  evet yazında geiyorlar tabikide nere gdecekler ama yaz sorun değil kayıvalidesin yaz evleri güzel ya çoğunlukla orda kalırlar arada gelirler yazın süre uzun tabi oda can sıkıcı ama ne bilim yaz olduğu için mi bilmem dayanıyoruz işte
  ama kısın zor cekilmez
  alışveriş yaptır diyorum anneme ben cunku yapamıyorum alışverş getiremiyyorum uzak her yer araba olmadan ne alıp ne getrim ta onca uzak yerlerden defne
  hayırlısı olsun biran önce gitseler iyi olacak benim programım aksayacak o günlerim cok boş gecebilir .
  :(
  dedikodu edip günaha girmeyim boşver defne
  sen yine en azından evindesin gerci seninde kardeşin gelmilş yanına
  defne annene bir bulaşık makinesi alınsana canım sen veya ablanla beraber?
  iyi olur bence sizin için bulaşık yıkamak çok ugrastırcı

 29. DEFNE BEN şimdilik gidiyorum az işlerim var halledeyim sonra gelirrim
  haydi hakını helal et snra görüşürz

 30. Yazın kurtuluyorsunuz güzel. Kış ayı çabuk geçer ? malesef annemler hicbir zaman kurtulamayacaklar arsız ablamdan..
  HERKES elini taşın altına koyacak arkadaş kimse kimsenin kölesi değil. Ben köye sık geliyorum Meliha yazın tarla işi için izin kullanıyorum yani evde olmaktan farkım yok sonuçta bütün ağır işleri yapmak için beni bekliyor annem. Ben gelmem valla hele bir evleneyim yılda bir kez gelicem ailemin yanına . Hepsinden bıkıp usandım zaten kim ne hâli varsa görsün
  MELİHA benim zaten kendi borcum çok öğrenci kredilerim kendi masraflarım vesaire.. Üstelik aileme çoğu konuda yardım ediyorum para bile bırıktıremıyorum. Ablamdan hayır gelmez onların borcu çok. Bulaşık makinasını alamıycam emekliliği bekleyecekler mecburen. Benim kendi makinem bile yok. Eski püskü birşey vardı iflas etti ev sahibi yaptırayım diye götürdü bu olmaz demişler o da hurdacıya vermiş.. elimde yıkıyorum bu sene

 31. Slm Defne Nurdan Saliha Naz nasılsınız iki gündür çok yogundum dün annemle torun alışverişi yaptık bugünde üniversiteden arkadaşımı ailecek yemeğe aldım biraz önce gittiler.sizderde misafir agirliyirsunuz herhalde herkeste bir yoğunluk.

 32. ah kalbim tv çok seviyorum :-)like :-)like :-)like:-) kiara :-)v :-)sing :-)seni :-)love :-)mervosum :-)nerdesim :-)centere :-)geldim :-)

 33. Oyyyy sohbetlere bak sen. MaşaAllah size ??? özledim sizi yahuuu ne güzel döküyosunuz içinizi öyle. ?????

 34. Hatırladık PERİ sen nerelerdeydin neden veda etmeden gittin bakayım?
  ???
  NURDANIM biz de seni özledik
  ???
  Tamam görüşürüz Meloşum

 35. PERİ bunca zaman neden yazmadın nereye gittin ??
  Neden sorduklarıma cevap vermiyorsun kız kızıcam sana artık haa??

 36. Defne iyimsın canım (( ben vedaları hiç sevmem ama gitmeden gideceyimi yazmwdım

 37. İyiyiz PERİ yaşayıp gidiyoruz sen nasılsın neden yoktun bunca zaman başına birşey mı geldi ?
  Kızarım tabi PERİ ben geldim diyorsun ortalıktan kayboluyor sun..

 38. Hayatımda hiç bir wey yolunda gitmedi ve kendime kapandım hayat biz planlar yaparken bawmza gelenlerw gerçekdende;-(

 39. Haklısın tabi bende olsam kızardm amma burda internet yok ewimin telınden giryorum evde olnca

 40. Canım cok güzel kalbin var 2018 baya zor gecdi ve butun sinir sistemim çökdu bide çocuk sornda eklenince eww Allah herkese yardmcı olsun

 41. Ewimin babasın yani benim 2 babamı kayb etdik sizlere ömür cok abim ewinde ayrldı 2 çocuk la ortada kaldı karsı evi terk etmiw

 42. Ah PERİCİM çocuk derdi çok zor keşke insanın elinden gelen birşey olsa?? bütün yöntemleri denediniz mı canım tüp bebek falan ? Doktorlar ne diyor. Türkiye çok gelişti tüp bebek konusunda gelin bizim ülkemize tedavi olun kuzum

 43. Hayatım maddi zorluklar da var tedaviler insanı her turlu yıpratyor bakalım 2 yıldır tedavyi bırakdık tup bebek denemedik ne yalan söyleyim

 44. PERİCİM başınız sağolsun canım
  Abine de çok üzüldüm..
  Ne diyeceğimi bilemiyorum. Tüp bebeği mutlaka deneyin çok güzel sonuçlar veriyor. Hiç üzülme canım nasıl kötü şeyler üst üste geliyorsa iyi şeyler de üst üste gelir birgün hiç üzülme Allah büyüktür. Evladın varlığı bin dert yokluğu binbir dert..
  Şimdi gitmem lazım canım Allah’a emanet ol
  ????
  HERKESE İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ??

 45. Fırsat bulursan gel yine PERİ emi ?? Bizi aşağıdaki yorum kısmından bulabilirsin

 46. Cok sağol canım Allah ım sende hec beklemedyın yerde sevindirsin.Allah rahatlık versin

 47. san da iyi geceler yarin sitemizde gorusuruz hırcin kuş okulda gorusuruz bu siteyi diger siteyle kariştirdik

 48. sim kızlar kimse yok mu?
  hayırlı geceler..
  naz canım misafirlerin gitti medimi?
  ipek

 49. İPEKCİM MİSAFİRLERİM GİTTİ CANİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN GELMİSSİN CANİM

 50. Niye utaniyosun abla gordügumu soyledim?hamaratlığini konuşturmuşsun dilekle benim agzımizin suyu aktı valla.??

 51. KİZ KESKE SİZE GONDERMENİN BİR YOLU OLSAYDİN ALMİRA İSTE ODA ZOR CANİM

 52. ALMİRA EVET CANİM YENİ GELDİ İPEK GERCİ BENDE TANİMİYORUM NERELİ NE YAPAR OGRENCİMİ OKUYORMU HİC BİLGİM YOK CANİM

 53. Olsun abla whatsappta gonderdigin fotoyla yemis kadar olduk ??
  Himm demek pek bilgin yok ipek ile ilgili tanirsiniz zamanla.

 54. ALMİRA İPEK BEN YENİYİM BELKİ SONRA ANLATİRİM DEDİ BENDE SEN ZAMAN İSTERSEN ANLATİRSİN DEDİM.

 55. Hosbuldum ablam zaten ne yaptığımız biliyoruz sormaya gerek yok başka kimse yok galiba konusak ??

 56. KİZLAR HEPİNİZE İYİ GECELER TATLİ RUYALAR ALLAH RAHATLİK VERSİN CANLARİM ??

 57. Günaydinlarrr hanimlarrrr

  Yeni gününize yeni bereketler diliyorum janlarrr

  Hepinize merhabalar!!!!

 58. Güneş,i ve ay,ı

  ?????

  hareketlerinde

  ???

  Sürekli emrinize

  ?????

  amade kılan,geceyi

  ???

  Ve gündüzü de emrinize

  ?????

  Amade kılandır.

  ????

  İbrahim suresi,33,ayet

  Hayırlı sabahlar kızlar

  ????????

 59. Gulalek sanada günaydın nasılsın
  Canım

  Ay kızlar çok güzel karyağıyor ???

  ??????

  Böyle yağmaya devam ederse inşallah
  Her yer bembeyaz olur

 60. HAYIRLI SABAHLAR SALİHAM
  SALİHAM KIZLAR HADİ BUNUN BİR AŞAĞISINDAKİ SAYFAYA GEÇİYORUZ
  AH KALBİM
  BEKLENEN OLDU. SONUNDA ABHİ VE PRAGYA KARŞILAŞTI ???
  HADİ BEN ORAYA YAZDIM ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu