Gelinim Mutfakta

13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? 13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları belli oldu mu? 3 Ocak Puan durumu sonucu sonucunda bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Çeyrek altını kim aldı? Toplam puan durumu sonucunda kim birinci oldu? 13 Ocak Çarşamba çeyrek altını altını kim aldı? Bugün günün birincisi olup çeyreği kim kazandı? Soruların cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> 13 Ocak 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına sürüklenecek. Bir başka gelin de bilezikler için artık daha ümitlenecek. Şu an için eleme potasına en yakın isim Memduha olurken bilezikleri için en güçlü aday ise Gizem oldu.

=> 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün verilen puanlar ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Gizem

Bugün 13 Ocak Çarşamba puanlar sonrasında gelinlerin alacağı her puan oldukça önemli. Bunun farkında olan Gizem de bugün 13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak için elinden geleni yapacak.

=> 14 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

11 Ocak 2021 tarihinde başlayan yarışma programında birazdan kaynanaların vereceği puanlar sonucunda 13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu netlik kazanacak. Hafta finali öncesinde eleme potasına düşmek istemeyen Memduha ile kaynanası da elenmemek adına ellerinden geleni yapacaklar.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 13 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

Seda Sayan ile birlikte ikinci haftasına giren yarışma programında heyecan ve rekabet oldukça üst düzeyde. Farklı yemeklerin yapıldığı dolu dolu geçen programda kalmak için gelinler kıyasıya yarışıyor. Memduha ise devamlı olarak programda duran 3 gelinin birini eleyip dokunulmazlığını ilan etmek niyetinde. 

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı Memduha ile kaynanası için tamam mı? devam mı? mücadelesi olacak. Zira puanlama olarak son sırada olmasında dolayı hafta finalinde eleme potasına düşmesi, Memduha’nın yarışmadan elendiği anlamına geldiği için bu duruma düşmemek için Memduha bugün günün birincisi olup kendi durumunu kurtarmanın planını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta son bölümde kaynana Yasemin gelinin bulamadığı için gözyaşlarına boğulmuştu. Bugünde yine gelinin bulamayan Yasemin’in morali alt üst olurken Zeynep kaynanasına aynen şu ifadeleri kullandı;

“Beğenmediğin tabağa nasıl beş veriyorsun!”  Zeynep Kalyon Gökçe

13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an Zeynep

Sözleri ile Zeynep bugün Gelinim Mutfakta 13 Ocak Puanlama sırasında yine istediği puanları alamadığını açıkça dile getirdi. Bu da Zeynep’in bilezik yarışında ciddi kay kaybettiğini göstertiyor.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba Puan Durumu

Yeni yılın ikinci haftasında Seda Sayan’ın sunumu ile ekrana gelen ve 11 Ocak Pazartesi günü başlayan ve 15 Ocak Cuma günü son bulacak olan bu hafta oldukça heyecanlı geçiyor. Rekabetin tavan yaptığı yarışma programında birazdan kaynanalar ve Seda sayan 13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verecekler ve haftalık puan durumu da yavaş yavaş belli olmaya başlayacak.

Gizem’in önde girdiği Çarşamba puanlaması sonrasında gerek kaynanaların gerekse Seda Sayan’ın puanları sonrasında Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba puan durumu sonucu belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Gelinim Mutfakta bugün ki bölüm de günün birincisi olup çeyrek altını alacak isim Gizem olması halinde bu hafta bilezikleri de %100 olmasa da büyük oranda garantileyecek.

bugün Gelinim Mutfakta 13 Ocak puanlaması sırasında bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin Aysun yada Zeynep olması halinde bileziklerin sahibi final anına kadar belli olmayacak.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba Günü Birincisi kim oldu resmi

Son bölümde Yasemin kaynana kendi gelinini bulamadığını itiraf ederken akıllara daha önceki katıldığı dönem de eli ile gelini bulduğu o anlar geldi. Sadece kendi gelinin değil başka gelinleri de bulup bir veren Yasemin kaynanayı o zamanlar şöyle eleştirmiştik.

“Yasemin kaynana kendi gelinin devamlı olarak bulup beş puan verirken hiç sevinmiyor. Oysa dört tabak arasında devamlı olarak kendi gelinin bulması neredeyse imkansız olan bu duruma karşı Yasemin’in tepkisiz kalması bizlere acaba içeride tabakların yeri mi söyleniyor” Editör yorumu

Diyerek duruma gereken bizler gerekse sosyal medyada bu duruma çok ciddi tepki gösterilmişti. Şimdi aynı kaynana yanı gelinin tabaklarını bulamıyor ve bu durum karşısında ağlaması eski düşünceleri yeniden akıllara getirdi. Not: 13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunu yazının sonunda bulabilirsiniz.

13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün birincisi

13 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çeyreği kim kazandı? Seda Sayan 5 puanı kime verdi? Soruların cevapları ise yazının devamında puan tablosunu verdiğimiz kısımda bulabilirsiniz. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Puanları (13/01/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

13 Ocak Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Gizem: 3
Aysun: 4
Zeynep: 5
Memduha: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Gizem 5
Aysun: 4
Zeynep: => Yasemin’in Gelini 1
Memduha: 4

*************************
” 13 Ocak 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

Gizem: => Semra’nın Gelini 4
Aysun 4
Zeynep 1
Memduha 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Gizem 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Zeynep: 4
Memduha: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Tuncay’ın verdiği Puanlar

Gizem : 4
Aysun: 1
Zeynep: 5
Memduha: => Tuncay’ın Gelinini 1

*************************

Gelinim mutfakta 13 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Gizem 3 5 4 1 4 17
Aysun 4 4 4 4 1 17
Zeynep 5 1 1 4 5 16
Memduha 1 4 5 5 1 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Ocak 2021 Haftası) – Çarşamba

Zeynep her bir almasında insanları azarlayarak konuşması ne kadar da itici. Ey kanal D Zeynep reyting getirmiyor Haberin olsun!

*************************

Gizem : 40 + 17 = 57
Aysun : 35 + 17 = 52
Zeynep : 28 + 16 = 44
Memduha: 21 + 16 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM / AYSUN
Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU Gizem
13 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP/MEMDUHA

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

13 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda puan durumu belli olacak ve gözler bir sonraki gün programda neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa bir videosu olan Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Gelinim mutfaktaartik inanmıyorum 1-2 senelik gelinler sanki çok iyi yemek yapıyorlar g8bi 20-25 bilezikleri alt8nlari takıyorlar bu iyi yemek yarışması değil aslında öyle olsa daha adaletli hem insanlara biseyler8n doğruluğunu gösterirler hem sandıkta bu kadar altınları bu işsizlik askıda ekmek durumundayken insanlar işsizlikten kırılırken çok kolay ve sari sari altınları bilezikleri görmek vicdanını acıtıyor..

  2. Çekimler en az 15 gün önce yapılıyor.Yayın canlı değıl. Bu hafta izlediğimiz gelin Memduha cahillik edip aile sırrını orada anlattı.Kanal reyting uğruna onu acımasızca yayınladı.Zaten eşiyle problem yaşayan Memduha bundan sonra neler yaşayacak. Aklı başında olan her insan bunu kestirebilir.Kol kırılır yen içinde kalır.Bunu orada açıklamayacaktı.Açıkladı kanal onu yayımlamayacaktı.Isallah bir aileye kötülük etmemısinizdir.En hafifinden bu cümleyi kurabildim.Sizler topluma örnek olacaksınız. İnanın Uzun vadede siz kaybedeceksiniz.Lütfen hassasiyet gösterin.Ne proğramlar vardı,ne yarışmacılar vardı,hepsinin psikolojisi bozuldu.Lutfen değerlerimize önem verelim.Topluma örnek olalım,İYİ akşamlar.

  3. Gizem çok ballı ve RTÜK nerde bir aile yok ediliyor üç kadrolu cazi kaynana tuncay sultanın ailesini allak bullak etti bu aile bozulur sede ise daha cazi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu