Gelinim Mutfakta

13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! (Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni bir haftaya yeni umutlarla başlarken, ilk günden zirvede olmak isteyen, 4 gelin ve onları bugün Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Puanları sırasında destekleyecek kaynanaları ile haftaya başladık. Elif 55 bilezikle şu an moral ve motivasyon açısında en şanslı yarışmacı olarak bu haftaya da damga vurmasını bekliyoruz. Not: Bugün günün sonunda 13 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda verdim.

=> Bu arada [pembebuton]27 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Önce Aydan’ın bahane üreterek kendi isteği ile yarışmadan çekilmesinin yanında, son bölümde kaynana Emine bilerek kendisine 1 vermesinden sonra, artık yarışmada kalmak istemediğini rahatlıkla anladık.

=> Bu arada [pembebuton]20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Yani kimse rüzgara karşı durmak istemiyor. Bakalım yeni gelenler, 13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verildiği esnada, rüzgara karşı durabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

=> [mavibuton]17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan FatihGelinim Mutfakta 13 Ocak Puanlama kısmın da kendi gelinini bulan kaynana, bilezik yarışında gelinin bir adım öne çıkartıyor. Elbette Sadece kendi verdiği beşlerle birinci yapmasa da büyük pay gene kendi kaynanasından aldığı puanlardan oluyor. 

=> [mavibuton]16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Her daim ben bu haksızlığı dillendirmeye devam edeceğim. Kaynana Hülya ilk defam 1-1-1-5 verdi. Fatih Ürek demediğini bırakmadı. Ancak Çiğdem 1-1-2-5 tarzında 3 yada 4 aydır puanlama yapan Çiğdem’e nedense bir sesi çıkmıyor. Sadece Siz de dikkat edin gibisinden yüzeysel ikaz ediyor. Dikkat: 13 Ocak Pazartesi puanları yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.13 Ocak 2020 Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı13 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da yeni gelen kaynana Habibe’nin nasıl puanlama yapacağı şimdiden merak konusu oldu. zira ilk günden kendi gelinine beş diğerlerine bir veren bir kaynana olması halinde kaynana Çiğdem’in de bir numaralı düşmanı olacaktır.

=> [mavibuton]14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni yarışmacının da gelmesi ile acaba yeni ve güçlü bir yarışmacı mı geldi? Diye düşünsem de içeriden destek almayan hiç bir yarışmacı Elif’i geçemez. Yani Elif’i yine eski yarışmacılarından birisi alt eder (Ezgi, Gülcan) Bu isimler dışında elenmesi çok zor. Zaten bu yarışmacı için işini bırakan Elif, bir yerlerden güvence alması buna cesaret edemezdi.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucuİlk gün birinci olmanın kendine göre diğer günlerden daha fazla avantajı var. Kısaca o avantajlara gelin birlikte bakalım.

 • İlk günden puan farkı atmak rakiplerine
 • Eleme potasından uzaklaşmak
 • İlk günden altını kazanmak
 • İlk günden bilezikleri alabilmek için avantajlı olmak

13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Burçin

Yukarıda saydığım avantajlara daha bir çok avantaj eklenebilir. Ben kısa geçtim. 13 Ocak Pazartesi bugün günün birincisi olmanın verdiği avantajların farkında olan özellikle Burçin ve Aleyna artık Elif’e puan kaptırmamak için ellerinden geleni yapacaklar.Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Günün Birincisi Aleyna

Bugün Kim Birinci yada bu hafta kim birinci olur? Sorusuna gene %60’lık kesim Elif Akçam’ın birinci olacağını söylüyor. Ancak %40’lık bir kesim de Elif maaş gününü geçirdi. Aleyna yada Burçin bileziği alacaktır şeklinde yorumladılar.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Puan Durumu

13 Ocak 2020 Pazartesi günü 436. bölümü ile haftaya yeni bir ümit ile başladık diyebilirim. Şu an için Elif’i alt edebilecek bir yarışmacı henüz gelmesi. Bugün yeni, yarışmacıların geleceğini düşündüğümüz de umarım yönetimin desteğini alabilen bir yarışmacı gelir. Zira yönetim torpilinden yeni gelen faydalanır. Tabi bunların olup olmayacağını Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi puan durumu sonucunda alacağı sıralama bizlere ışık tutacak.Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Elif

Bugün 13 Ocak Pazartesi Puanları sırasında yeni gelen gelin eğer son sırada yer alacak olursa yine beklentilerimizi karşılayacak bir yarışmacı gelmediğini, ümitlerimizi bir başka bahara kaldığını göreceğiz.

Eskilerden kalan kaynanalar arasında geçtiğimiz hafta sevgi pıtırcığı gibi rol kesen Özden kaynana daha ilk günden kaynanan Çiğdem ile kavga etmesi, bizler de hadi canım dedirtti. Özden eline aldığı zeytin yağını Çiğdem’e uzatarak şu sözleri sarf etti

“Tarlamın ürünü Zeytinyağı. İçte boğazların yumuşasın. Çokta bağırma!”
Özden Kaynana

13 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Puanlama Esnasında Özden KaynanaGelinim Mutfakta Son bölüm de diğer kaynanalardan açık açık puan isteyen hatta Çiğdem ile iyi geçinme konusunda özen gösteren kaynana Özden hada ilk günden tartışması, yönetimin istemi bu ne dedirtti. Şahsen pek de inanmadım. Özden kaynanaya yakışmamış. Nacak bu Macide kaynana yakışır. Tam da Çiğdem’e karşı duracak otoritere bir kaynana. Not: 13 Ocak Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunda zirvede yer alacak isim büyük oranda gene Elif akçam olmasını bekliyoruz. Zira yarışmaya gelmeden önce kadrolu işinden çıkan Elif, boş durur mu? Elbette maddi olarak karşılığını almak için ne gerekiyorsa yapacaktır. 

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da bugün çeyrek altını alan gelin hem zirvede yer alacak hem de çeyrek altını alacağı için oldukça şanslı. Bu şansı kullanmayan isteyen yarışmacılar, ilk günden bunu kaçırmamak için elinden geleni yapacaktır. Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Puanları verecek Kaynanalar

Bu hafta 13 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu vermeden önce, yarışmacıların ilk gün sunum kısmına hangi yemeği hangi malzeme ile yaptığını açıklamak istiyorum. Bu sayfaya sadece puanlara bakmaya gelenler, yazının devamında Pazartesi puanları sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Sağan Pidesi

Soğan Pidesi Malzeme Listesi - 1

Hamuru İçin;;

 • 1 su bardağı kadar süt
 • 1 su bardağı kadar su
 • 1 paket kuru maya
 • Yufkalara sürmek için sıvı yağ
 • Aldığı kadar un
 • 1,5 tatlı kaşığı tuz
 • 1 çay bardağı sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Soğan Pidesi Malzemeleri (13 Ocak 2020)

İç Harcı İçin;

 • 3 adet orta boy soğan
 • 3 adet domates
 • 1/2 yemek kaşığı domates salçası
 • 1/2 demet maydanoz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 2 yemek kaşığı kadar sıvı yağ

Üzeri için;

 • 2 yemek kaşığı yoğurt
 • 1 adet yumurta
 • 1 yemek kaşığı sıvı yağ

Bu hafta ilk gün oldukça zorlayıcı bir yemek yapacak olan yarışmacılara Fatih Ürek oldukça dikkat etmeleri gereken her noktayı tek tek anlattıktan sonra 50 dakika içinde günün yemeğini bitirmelerini istedi. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Rakiplerini kimi zaman kendileri baskı kurarak kimi zaman da yönetimi kendi tarafına 55 bilezik sahibi olan Elif’in yarışmada şu an rakibi kalmadı. Zaten olan rakipler de bahane uydurarak yarışmadan çekildiler. 13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kayın Valideler

Bugün günün birincisi kim olduğu ve kaç puanla birinci olduğunu merak ettiğinizini biliyorum. Umarım yeni gelen Habibe’nin gelini Elif’e karşı dik duruş sergileyebilir. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Puanları (13/01/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 5
Aleyna : 3
Betül : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Habibe‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 4
Burçin : 5
Aleyna : 1
Betül  : => Habibe‘nin Gelini 3

*************************
” 13 Ocak 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Burçin : 1
Aleyna 5
Betül : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Burçin : 1
Aleyna: => Macide’nin Gelini 4
Betül : 5

*************************

Gelinlerin 13 Ocak 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 1 4 3 4 12
Burçin 5 5 1 1 12
Aleyna 3 1 5 4 13
Betül 3 3 3 5 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Ocak – 17 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 12
Burçin : 12
Aleyna : 13
Betül : 14

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ betül
Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ betül
13 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ elif & burçin

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ocak 2020 Salı Fragmanı İzle

14 Ocak 2020 Salı günü, bu haftanın ikinci bölümün de neler olacağının kısa bir özeti olarak 437. bölümün fragmanı yani 14 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu