Zuhal Topal'la Sofrada

13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Neslihan Saykolu)

13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Neslihan Sayko yarışacak. Aslen Samsunlu ve 6 yıllık evli olan Neslihan bu zaman kadar hem kaynanasına yaptığı yemeklerle kendisini ispatlayan yarışmacı, bugün yapacağı yemeklerle bunu bir kez de kameralar karşısına ispatlama ve iyi puan almak istiyor. 

=> 13 Ocak 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Sadece yemeklerini kayın validelere değil aynı zamanda program sunucusu Zuhal Topal’ın da beğenisine sunduğu için 13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi cevabı da bugün Neslihan’ın gelinler arasında alacağı sıralama için oldukça önemli olacak.

=> Bu arada [mavibuton]27 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 17 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Birinci[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Pazartesi puanları sırasında, kayın validelerin ilk günden vereceği puanlar haftanın da gidişatına etki edeceği için ilk gün verilen puanlar bir hayli önemli. 

=> Bu arada [mavibuton]17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] verilen puanları görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi saat 16:00 da yeni bölümü ile Fox TV ekranlarına gelen programda bu hafta kimler yarışacağını merak mı ediyorsunuz? İşte bu hafta [pembebuton]13-17 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu bu yazımızda görebilirsiniz.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ocak Perşembe Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Pazartesi (2020)

13 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Neslihan Saykolu. 6 Yıllık evli olan yarışmacımız 6 yıl boyunca kayın validesi ile kaldığını ve yemekleri kendisi yaptığını açıkladı. Kaynanası ile o yemekleri yaparken dışarılara gezmelere gittiğini ama zamanla artık yorulduğu için kendi evine taşındığını söyledi. Kayın validesi Ordulu olan Neslihan ise Samsunlu. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (13 Ocak Pazartesi) sorusunun cevabı bu yazının en sonunda verdik.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

13 Ocak 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 316. bölümde yarışacak olan Neslihan Saykolu ile kaynanası Nigar Saykolu hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Neslihan Saykolu (13 Ocak Pazartesi Yarışmacı Gelin)

 • 29 yaşında
 • 6 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Çocuklarından biri 5 diğer 1,5 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • Kaynanasıyla 6 yıl beraber oturmuş

Nigar Saykolu (13 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

 • İki çocuk annesi
 • aslen Ordulu
 • 55 yaşında

Yeni bir haftaya başlamadan evvel güzel bir temenni ile başlamak istiyorum. Umarım Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar çok ama çok düşük puanlar olmaz. Zira ilk gün düşük puanların havada uçuştuğu bir hafta maalesef geçmek de bilmiyor. Sadece aynı olayı defalarca yaşıyoruz. 

Zuhal Topalla 13 Ocak puanları için beni ümitlendiren olay, yarışmacı Neslihan’ın menüsü oldukça iyi. bunun yanında hatasız bir şekilde bitirdi. Yani menüsünde eksik de yok. Buna rağmen 3 yada 4 verilecek olursa, kaynana Nigar’ı tutana aşk olsun diyorum.13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün 316. bölüm

Bazı arkadaşlar bana kızabilir. burası yarışma. İstediği gibi puanlama yapsın. Ancak ilk gün verilen puan maalesef bu yarışmada olduğu gibi kalmıyor.  %100 diğer yarışmacılara da etki ediyor. Bu nedenle ilk verile kaynanaların verdiği puanların yanı sıra, bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını da bil hassa önem arz edecek. 

Zuhal Topal 13 Ocak Pazartesi kaç puan verecek? İlk günden bu soruyu dillendirmek istemesem de geçtiğimiz hafta finaline bir göz gezdirdiğimiz de haftanın birincisi sunucumuzdan en yüksek alan iki kişiden birisi olduğunu düşündüğümüz de zirvede olmak için sunucumuzdan da geçer not almak gerek.

13 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Neslihan’ın Menüsü 

 • Terbiyeli Sebze çorbası
 • Kayseri Yağlaması
 • Şehriye salatası
 • Yoğurtlu Ratatuy
 • Keşkek
 • Belen Tava
 • Perde Pilavı
 • Yeşil Zeytinli Göbek Salatası
 • Kaymaklı Ekmek Kadayıfı

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Ocak Pazartesi Puanları alacak Menü


yeni bir haftaya başlarken genel de ilk günden ağır menüsü olan gelinler genel itibari ile haftanın ortasında yarıştığını ama bugün şansa, ilk yarışmacı olarak karşımıza çıktı. Bu durum Neslihan için fayda mı getirecek? Yoksa o denli zor menüye ilk günden 4 ve 5 puanları verip adeta etkisiz bir eleman haline mi getirecekler? Bekleyip, göreceğiz. Not: Zuhal Topalla 13 Ocak Puanlaması.

Kaynanalar bugün yani 13 Ocak 2020 tarihinde tadım ve puanlama yapacakları menüyü gördüklerinde verdiği tepki hemen alt kısımda verdim. 

“=> Genel olarak kolay
=> 2,5 saatte yetişir
=> çok ağır bir menü
=> çok iddialı bir menü değil”
Kaynanalar

Sözleri ile ilk gün karşılarına çıkan bu denli ağır menüye rağmen basit ve kolay diyerek aslında Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Puanları sırasında düşük puanlar kullanmanın alt yapısını oluşturuyorlar.

13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Neslihan’ın Puanları)

Necmiye  6
Fadime  5
Yazgül  6
Canan  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   28

**13 Ocak 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Ocak Pazartesi Fragmanı

29 yaşında ve aslen Samsunlu olan iki çocuk annesi Neslihan Saykolu’nun yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 311. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu