Gelinim Mutfakta

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe günün birincisi ile son puan durumu sonucu açıklandı! 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bugün çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümüne bir kala, Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? Nursel yine düşük puanlarını yeni gelen geline mi verdi? 13 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 13/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? 13 Ocak Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puan Tablosu ve sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Güncelleme (14/01/2022) 13 Ocak Perşembe günü Gelinim Mutfakta yarışmasında Miyase 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Damla 8 puanla günün sonuncusu oldu. Damla günün sonuncusu olmasına rağmen Dilek 45 Puanla eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puanları ile puan durumu sonucuna göre, bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Bir gelin de beş altın bileziğe hiç olmadığı kadar yakın olacak.

=> 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Verecek Kaynanalar

Hafta başında yüksek puanlar alan, buna karşın Salı günü (-4) puan, Çarşamba günü de (-2) puan ceza alan Dilek, yarışmada kalması artık mucizelere kaldı. 

=> 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 13 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 13 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Dilek geldiği günden itibaren iyi puanlar almasına karşın, Nursel Ergin’in kural hatası kılıcı nedense bir tek Dilek’e çalışmakta. Zira Pazartesinden bu zamana kadar yemeğinin şekli, rengi farklı olduğu için eleştiri alan gelinler, (-2) puan cezası almazken, bu sistem Dilek için hemen aktif edilmesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu Dilek, kendisinden 11 puan fazla olan Yeşim’in puanlarını geçmesi gerekiyor. Aksi halde eleme potasına düşmekten kendisini kurtaramayacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışmada bir gelinin yönetim ya da yapım tarafından tutulduğu düşüncesi son zamanlarda konuşulmaya başlandı. Zira Dilek’in aldığı ceza puanlarına karşı izleyiciyi yorumunu aynen aktarıyorum.

“Yeşim’i kurtarmak için Dilek’in kural hatası yaptığı söyleniyor. Ben buna inanmıyorum!”

Yarışmaya katılmak için herhangi bir yaş sınırı yok. Ancak üç gelinin genç olması ve Dilek’in de bu iç gelinin annesi yaşında olmasından dolayı, yarışma ortamında ki tartışma ekranlar da hiç mi hiç iyi durmuyor.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Yeşim, Dilek’in de düşük puanlar alması ile elenmekten kendisini büyük oranda kurtardığını düşünmekte. Yeşim bugün 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, kendisini eleme potasından %100 uzaklaştırmanın planını yapıyor.

Damla iddiasını ortaya koymak istese de kendi kaynanasından düşük puanlar aldığı için yarışmadan çekilmek istemiş, akabinde araya girenlerle yarışmada kalmaya devam etmişti.

Son bölümde kaynanası Nuray gelini Damla’yı bulmayı başardı. Kaynana Nuray, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında gelinin tabağını bulup, bugün çeyrek altını alan gelin olması için harekete geçti.

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Dilek ve Kaynanası

Miyase’nin Aysun Kuşatan’a karşı söz söylemesi dikkatlerden kaçmadı. İlerleyen günler de Aysun’un yarışmaya dahil olması gündeme gelecek. Zira Miyase’nin Aysun’a karşı sarf ettiği o sözler;

“Ben burada 55 bilezik alacağım. Sonra da Aysun’u buraya çağırıp onunla da yarışacağım!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase açıktan Aysun Kuşatan’ı rakip olarak gördüğünü, onun aldığı kadar bilezik alıp, onunla programda yarışmak istediğini dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Kaynana Beyhan son zamanlarda gelini Yeşim’i bulmada çok zorlanıyor. Buna karşın Yeşim diğer kaynanalardan ise çok yüksek puanlar alıyor. Bugün Gelinim Mutfakta 13 Ocak Puanlama sırasında, kaynana Beyhan gelininin tabağını bulması bekleniyor.

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Dilek yine (-2) puan cezası alırken, Damla 19 puanla günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan isim oldu. Dilek adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.

Kaynanalar gelinlerini bulma noktasında Aysun’un kaynanası Nurten hanımdan ders aldı. Kaynana Beyhan “Gelinimi bulamıyorum. Bana bunu öğret. Ben sana çeyrek altın vereyim!” demesine gelini Yeşim çok sinir oldu. Bakalım bugün Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe puanlaması sırasında, kaynana Beyhan gelinini bulup bulamayacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puan Durumu

10 Ocak 2022 tarihinde başlayan yeni yılın ikinci haftasında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile Perşembe puanlaması başlayacak. günün sonunda dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlar sonucunda %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe puan durumu sonucun da hangi gelinin birinci olduğu şimdiden merak konusu oldu

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yarışmaya çok iyi başlayan, lakin sonradan aldığı eski puanlarla eleme potasına doğru sürüklenen Dilek, en azından yarışmadan bir anı kalması adına Dilek, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

Hafta başında çok kötü puanlar alan Yeşim, Salı ve Çarşamba puanları ile durumunu düzeltmeyi başarsa da henüz istediği konum ve sıralamada değil. Bunun farkında olan Yeşim de bugün 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da en yüksek puanı alan gelin olup, zirveye adını yazdırmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla

Nursel Ergin kaç puan verdi? 13 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Miyase kaç puan aldı? Nursel Ergin beş puanı hangi geline verdi? Yoksa yine Yeşim’e mi beş puan verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı?  Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Puanları (13/01/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

13 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: 1
Dilek: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 3
Damla: 2
Dilek: => Hatice’nin Gelini 1

*************************
” 13 Ocak 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Dilek: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 1
Dilek: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 2
Miyase: 5
Damla: 1
Dilek: 3

*************************

Gelinim mutfakta 13 Ocak Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 1 5 2 16
Miyase 5 3 4 1 5 18
Damla 1 2 5 1 1 10 (-2)
Dilek 3 1 2 4 3 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10-14 Ocak Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 43 + 16 = 59
Miyase: 45 + 18 = 63
Damla: 52 + 8 = 60
Dilek: 32 + 13 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 13 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
13 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Fragmanı İzle

13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucuna göre bir gelin eleme potasına kesin olarak düşecek. Gözler ise haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte 14 Ocak tarihinde yayınlanacak olan 845 bölüme fragmanı, yani Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. miyase neden geri geldin kaynananda gitmek istemişti sevilaydan 1 alınca zor oluyor dimi kaynanan haftalarca hak yedi yalan söyledi öbür gelinler yarışmacı değilmi iyice kreşe çevirdiniz programı bak nuray işin hilesini öğrendi yada birileri damlanın tabağını kulağına fısıldıyor damla kötüde yapsa kaynanası 5 puan veriyor birde nurten meymenetsiziyle aysun kalitesizini gudubetini telefona bağlıyorlar sütütyoya çağırıyorlar hiçmi başka insan kalmadıda bu şirret ikilisiyle bağlantı kuruyorsunuz aysunla nurtenin ne ismini duymaya nede resmini görmeye tahammül edemiyorum

 2. Yeşim in puanlarını yükseltmek için sunucu 5 verdi
  daha önce boyutları farklı olan tabağa Nursel farklı deyip 1 vermişti bugün farklı tabağa 5verdi
  Yeşim in köfteleri küçük tü eksi 2almadi
  ama Damla biberleri büyük diye eksi 2 aldı

 3. beyhan bu neyin gözyaşı yakınınmı kaybettin insanlar neye ağlıyor siz neye ağlıyorsunuz yazıklar olsun size çocuk azarlar gibi kaynana azarlamalar sütütyoyu terketmeler aşağılamalar sizleri bu hale getiren sadece göstermelik eşleriniz ya bunların kocalarında hiçmi kıskanma yok ya annelik bu kadarmı yarı yaşıdından sözde gelininden çocuk gibi azar işidiyor kocalarıda arkadaşlarıyla televizyondan film seyreder gibi seyrediyorlar eşlerinin ekranda kıvırmasından onur duyuyorlardır her halde böyle gelinler böyle kaynanalar böyle kocalar olmaz olsun hayasızlar edepsizler utanmazlar kanal d yede yazıklar olsun sadece reyting için düştüğünüz hallere bakın rütüğün bu tip izleyenler hiç bir katkısı olmayan programlara el atması lazım ayıp ya türk insanı böyle olmaz

 4. dilek bence elenmekle kurtuldu kalsaydı belki bir kaç çeyrek bir kaç bilezik kazanacaktı ama manevi olarak çok şey kaybedecekti yıpranacaktı elenmekle bence kendini kurtardı pzartesi umarım çirkef birileri gelirde yapım ekibinde hoşuna gider çünkü onların derdi sadce reyting başka bir düşünceleri yok bu program efendi saygılı terbiyeli insanlara göre değil

 5. Gelmiş geçmiş en terbiyeli hanımefendi gelin dilek kayinvalide hatice hanım ama o yarışmaya kalitesiz şirret yarışmacı lazım yazıklar olsun size

 6. Aysun ile Nurten’i bu programa davet etmek düpedüz izleyiciye küfretmekle, izleyiciyi çıldırtıp sterese sokmakla eş anlamlıdır. Ayıptır yahu.

 7. beyhan tadıma gelirken korkarak geliyor buda tabi hata yapmasına sebep oluyor yeşimden çok çekiniyor

 8. miyase sütütyoyu terkediyordun ne oldu çeyreği alınca değiştin sen varya dizi oyuncularına taç çıkartırsın çünkü senin usta eğitmenin yanında üstat sevilay

 9. Bence damla elenmeli nikahlı gelin degil daha nişanlı nasıl burası torunum mutfakta yarışması değilse oğlumun nişanlısı mutfakta da degil. Prosüdüre aykırı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu