Zuhal Topal'la Sofrada

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Yeşim Dönmez]

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Yeşim Dönmez yarışacak. 13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 35 yaşında ki Yeşim’e gidecek. Peki Yeşim Dönmez kaç puan aldı? 13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu belli oldu mu? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yeşim’in menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz bugün yarışan Yeşim Dönmez kim? Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisin de sizleri bekliyor.

=> 24 Şubat Perşembe Zuhal Topal Puan Durumu Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Yeşim Dönmez ve Arkadaşı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, Yeşim 15.000 TL için ümitlerini devam ettirip ettirmeyeceği, kesin olarak belli olacak.

=> Yemekteyiz 10 Şubat Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

10 Ocak tarihinden bu yana yarışan yarışmacılardan Ayşe Alan çok yüksek puan alarak liderliği eline aldı. Bugün Zuhal Topal 13 Ocak puanları sonucunda, Yeşim 15.000 TL’yi alabilmesi için Yeşim’in aldığı puanları alması gerekiyor.  

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Yeşim Dönmez’e bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Yeşim’in menüsüne rakipleri ne dedi? 13 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?  Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 10-14 Ocak 2022 Zuhal Topal Yemek Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe (2022)

13 Ocak Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Yeşim Dönmez. Aslen Diyarbakırlı oklan iki çocuk annesi Yeşim, elinin lezzetini kanıtlayıp, 15.000 TL’yi almak istiyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe Puan Durumu Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Can’ın verdiği 9 puanla Ayşe bir anda 34 puanı elde etmesine karşı tepkisini dile getiren Yeşim, bugün Zuhal Topal 13 Ocak Perşembe puanları sırasında işi daha da zor. Zira kendisinden önce yarışan Ayşe’nin 34 puanda olduğu düşünüldüğünde, Yeşim ortalama her bir rakibinden 6 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor.

=> 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

 

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Yeşim Dönmez, Can’ın verdiği puanları doğru bulmadığını söylerken, diğer taraftan kendisine Can’ın 10 vermesini beklediğini dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

“Önümüzdeki haftadan itibaren artık yeni bir kural devreye girecek. Masasını yetiştiremeyen yarışmacıya 2 ve 1 verilebilecek.” Zuhal Topal

Hafta başında beri yetişmeyen masalarda yemek yiyen Zuhal, sonunda yeni bir kural koyma gereksinimi hissetti. Gelecek haftadan itibaren masanın hazır olması da yarışma formatın da yapılması gerekenler arasında dahil oldu.

=> 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Son Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

13 Ocak Yarışmacısı Yeşim Dönmez

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez
 • 1987 yılında Doğdu
 • 35 yaşında
 • Aslen Diyarbakırlı
 • Güngören’de Oturuyor
 • Evli
 • 2 çocuk annesi
 • Mesleği muhasebeci
 • 2 yıl öncesine kadar çalışıyordu
 • Bebeği olduktan sonra işi bıraktı
 • Şu an çalışmıyor
 • Dediğim dedik kişilerden hoşlanmıyor
 • Eşi çok kıskanç
 • Boş konuşanı sevmiyor

=> 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Yeşim Dönmez’in yarıştığı gün hangi yemekleri yapacağı çok merak edilmiştir. Hemen alt kısımda hem Yeşim’in menüsü hem de bu menüye rakiplerinin eleştirileri verilmiştir. Yazınının sonunda ise Yeşim’in menüsüne gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe Puanları, en son kısmın da tablo içerisinde verilmiştir. 

13 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe Puanları Alacak Yeşim ve Menüsü

 • Diyarbakır Usulü Ispanak Çorbası
 • Şehrişyeli Kabak Salatası
 • Katmer
 • Yeşim’in Beyti Sarması
 • Acılı Ezme
 • Fırın Sütlaç

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması yapacak olan Yeşim’in rakiplerinin menüye karşı eleştiriler hemen alt kısımda verilmiştir. İşte o eleştiriler; 

Çok basit
Yarım saatte yetişir
Genel olarak iyi
Salata kolaya kaçmış
Riski olmayan menü

Yarışmacının Rakipleri

Aslen Diyarbakırlı olan 35 yaşında iki çocuk annesi Yeşim, elinin lezzetine güvendiğini ifade eden Yeşim, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe puanları ile rakiplerinin karşısın da adeta sınava çıkacak. Dikkat: Yeşim Dönmez’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Gökhan hafta başında her ne kadar iyi yemek yapamasa da yemek eleştirileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Buna karşın bugün yarışan Yeşim ise hafta başında beri rakiplerinin menülerini sert bir dille eleştirdiği için rakipleri, 13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında Yeşim’den intikam alması bekleniyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Zuhal

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Can yarışan Ayşe Alan’a tam 9 puan verdi. Sebebi olarka ise Ayşe’nin çok iyi makyaj yapmasına bağlayan Can, bugün Yemekteyiz 13 Ocak puanları sırasında, Yeşim’e kaç puan vereceği ise merak konusu oldu.

13 Ocak Perşembe Yeşim Dönmez kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Yeşim Dönmez’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar da dahil olmak üzere alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (10-14 Ocak 2022)

 • 10 Ocak Pazartesi Puanı (Gökhan Miraç Kaçıran) = 23 Puan
 • 11 Ocak Salı Puanı (Şengül Meral) = 29 Puan
 • 12 Ocak Çarşamba Puanı (Ayşe Alan) = 33 Puan
 • 13 Ocak Perşembe Puanı (Yeşim Dönmez) = 34 Puan

10 Ocak Pazartesi haftanın ilk yarışmacısı Gökhan Miraç Kaçıran yarıştı. Gökhan toplamda 23 puan alabildi. 11 Ocak Salı günü Şengül Meral dolu dolu menüsü ile yarıştı. Lakin istediği lezzetleri veremediği için 29 puan alabildi. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Ayşe alan Yarıştı. Ayşe Can’dan 9 puan alması ile %100 ilk finalist oldu.

Birazdan 13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Yeşim Dönmez yarışacak. İşte Yemekteyiz Yeşim Dönmez’in Puanları;

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Yeşim Dönmez)

Gökhan Miraç Kaçıran  7
Şengül Meral  6
Ayşe Alan  4
Can Özen  9
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

***13 Ocak 2022 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Diyarbakırlı ve iki çocuk annesi 42 yaşında Muhasebeci olan Yeşim Dönmez’in yarıştığı bölümde, 13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları netlik kazandı. İşte Yeşim Dönmez’in yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ocak 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu