Gelinim Mutfakta

13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? Haftanın ilk üç günü, çeyrek altını alan Burçin bugün de çeyrek altını kazanan gelin olmak için ve yeni bir rekoru kırmak için elinden gelin yapacak. Bugün Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe Puanları sırasında Burçin, kazanmak için herkesten daha fazla istekli ve azimli olduğunu göreceğiz. Dikkat: 13 Şubat puan durumu yazının son kısmında verdik.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe Son Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında özellikle Özden kaynananın verdiği puanları analiz edeceğim. Zira daha düne kadar kimseyi bulamayan Özden bir anda Çiğdem kaynana kesildi.

=>  27 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Nedense, aklımda deli sorular var. Acaba içeriden Burçin’in tabağı şu diye bilgi mi veriliyor diye düşünmüyor değilim. Tabi sadece bir düşünce ama insanın kalına da kurt düşüyor.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Belli Olduğu an GelinlerBugün 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak isim Burçin olması halinde, kesin olarak bu hafta bilezikleri de alacağı ve Perşembe gününden haftanın final sonuçlarını açıklayabileceğini söylemek isterim.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

13 Şubat Perşembe puan tablosu sonucunda eleme potasında Gülşah mı? yoksa Nihan mı? eleme potasına düşecek diye merak edenler var. Zira Nihan bugün yemeğini yakması ve ortaya çok iyi bir yemek çıkartmadığını biliyoruz. Not: 13 Şubat Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliGelinim Mutfakta 13 Şubat Puanlama sırasında bir diğer önemli konu ise Fatih Ürek’in sebepsiz yere kalmalarını istiyorum dediği Nihan yemekleri yaktığı halde alacağı puanı çok ama çok merak ediyorum. 

Bugün Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucunda büyük oranda bilezikleri Burçin’in alacağı kesinleşecek. Diğer yandan anlamsız yere Fatih Ürek’in koruduğu Nihan’ın ise bir şekilde yarışmada kalmasını bekliyoruz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yine tahminlerimiz doğru çıktı. Özden kaynananın verdiği üç birli puanlamalara ses etmeyen Fatih Ürek, sınırsız bir destek verdiğini görüyoruz. Oysa daha önce ilk defa üç bir kullanan Hülya kaynanaya demediğini bırakmamıştı.13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülşah

13 Şubat Perşembe haftalık toplam puanlar sonrasında artık final bölümü kalıyor. Burçin de eminim kendisi de biliyor ki bilezik listesine girmeden yarışmadan elenecek. En azından haftanın başından sonunda kadar tüm çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe Puan Durumu (2020)

13 Şubat Perşembe günü 459. bölümü ile Kanal D ekranlarında gelecek olan yarışma programında haftanın birincisi kim olacağı büyük oranda bugün  13 Şubat Gelinim Mutfakta Puan durumu sonrasında belli olacak. Şu an Burçin yarışı önde götürmeyi başardı. Zaten hafta başında favori yarışmacılar arasındaydı kendisi.Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe Günün Birincisi Dilara

Şu bir gerçek ki bugün 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi Burçin olması halinde %100 bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olacak. Şu an Burçin ile en yakın yarışmacı arasındaki puan farkına baktığımızda 14 puan farka attığını görüyoruz. 

Tabi sadece günün birincisi değil bugün 13 Şubat Perşembe puanlaması sırasında aradaki 14 puan farkını bile korumayı başarsa, kesin olarak hafta finalinde yine Burçin bilezikleri alması garanti olacak.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Burçin, bilezikleri garantilediğinde, Özden kaynana gelinin tabağını bulamayacak. Eğer dediğim çıkarsa nedenin de bir sonraki gün açıklarım. 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği Sırada Burçin

Benim merak ettiğim bu Burçin de ne var da bu kadar destek oluyor bu iç yapım? Hayatta hiç bir şey saklı kalmaz. Bir gün neden bu kadar torpil geçtikleri de ortaya çıkacaktır. 

Bugün Gelinim Mutfakta 13 Şubat Puan durumu sonucun da bazı bilgiler kesin olarak ortaya çıkacak. Özellikle hafta finalinde merak ettiğimiz bilgiler olması nedeni ile oldukça önemli olduğunu düşündüğüm bu bilgiler ise;

 • Eleme potasına %100 belli olacak
 • Bilezikleri alacak kesin olarak belli olacak

Zaten hafta finalinde en çok merak edilen iki sorunun cevabı bugün günün sonunda ortaya çıkmış olacak.13 Şubat 2020 Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün 459. bölüm

Bu arada bugün günün kritikleri arasında çok konuşulacak bir olaydan bahsetmek istiyorum. Gülşah aynen şu ifadeleri kullandı.

“Benim ailem bilezik taktı. Eşimin ailesi çeyrek taktı” Yarışmacı Gülşah

Şimdi size sorum şu? Kayın valideniz, size bilezik takmalı mı? yoksa gönlünden ne koptuysa vermeli mi?

Benim kendi fikrimi merak edenler için çeyrek alacak kadar parası olmayan niye düğün yapsın ki. Eğer düğün yapabiliyor ise en azından bir bilezik takacak da gücü olması gerektiğini düşünüyorum. Not: bugün çeyrek altını alan gelin, yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Burçin bu haftaya o kadar rahat başladı ki. Sanki geleceği görür gibi rahat tavırları kendisine güvenden gelmediğini düşünüyorum. Elbette bir çok açıklaması olabilir ama Elif gittikten sonra civciv bir anda oranın horuzu kesildi. Bu da bana bir yerden güvence aldığını düşündürdü. Tabu bu benim şahsi fikrimdir. Bu arada  13 Şubat Perşembe puanları bu yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Giden Elif ne kadar masum değilse, kalan Burçin de o kadar masum değil. Söylenene haberlere göre Burçin’e geçilen kıyak nedeni ile Elif’in çekip gittiği haberleri yayılmıştı. Bana göre kendisi de masum değil. Şu an karşı çıktığı ve torpil geçiliyor iddialarını bir zamanlar be de Elif’e karşı söylüyordum. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında verdim.

13 Şubat Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Haftanın ilk gününden itibaren çeyrek altını alan Burçin, bu hafta tüm çeyrekleri almanın ve kırılmamış bir rekoru kırmanın planını yapıyor. Sizce kırabilir mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. 

13 Şubat Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu henüz belli olmadan yarışmacıların bu zaman kadar topladığı haftalık toplam puanları aktarmak istiyorum. Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi

Burçin şu an 48 puanla ilk sırada yer aldığını görüyoruz. Geçtiğimiz hafta bugün Dilara 47 puanla zirvede yer almıştı. Ancak Burçin’in avantajı, kendisinden sonra gelen en yakın yarışmacıya 14 puan fark atmış olması.

Bu hafta ikinci sırada iki yarışmacı Dilara ve Nihan 34 puanla yer alırken bu hafta yarışmaya katılan Gülşah ise 29 puanla son sırada yer almaktadır. Bugün kim birinci sorusundan çok kim birinci olamadı derseniz, Nihan yemeğini yaktığı için birinci olmasını beklemiyoruz.

Gelinim Mutfakta 13 Şubat Tavuklu Börek

Tavuklu Börek Malzemeleri - 13 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

 • 4 adet Yufka
 • Eritilmiş 125 gram tereyağı
 • 3 adet tavuk but
 • 3 diş sarımsak
 • 1/2 çay kaşığı toz zencefil
 • 1/2 çay kaşığı Yeni bahar
 • 4 adet yumurta
 • 1/2 demet maydanoz
 • 2 adet tarçın kabuğu
 • 1/2 çay kaşığı zerdeçal

Gelinim Mutfakta Tavuklu Börek Malzeme Listesi - 13 Şubat 2020

 • 2 çay kaşığı tuz
 • Haşlanmış bir paket ıspanak (bebe ıspanak)
 • 25 gram pudra şekeri
 • 150 gram kadar ceviz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bildiğiniz üzere haftanın ilk dört günü ana yemek yada ara sıcak yemekler yapılıyor. Bugün de haftanın son ana yemeği yapılaca. Yarın ise haftanın tatlısı yapılacak. Not: çeyrek altını bugün kim  kazandı? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdim.

Fatih Ürek Tavuklu Börek nasıl yapılacağı konusunda kısa bir tarif verdikten sonra 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde gelinler, bir kısmı hazır olan malzemeleri kullanarak yapacaklar.Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe Nihan Yemeğini yaktı

Evde Tavuklu börek yapmak isteyenler için 50 dakika sürenin yeterli olmayacağını söylemek isterim. Dikkat: bugün günün birincisi kim olduğunu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

13 Şubat Perşembe puanlama sonucun da bilezikleri alacak da elenecek de %100 belli olmasını bekliyoruz. İşte merakla beklenen Gelinim Mutfakta 13 Şubat Puan durumu ve sonrasında haftalık toplam puanlar hemen alt kısımdaki tabloda sizleri bekliyor. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 13 Şubat Puanları (13/02/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 4
Dilara : 5
Nihan : 4
Gülşah : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 5
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 4
Nihan : 4
Gülşah : 1

*************************
” 13 Şubat 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 2
Dilara : 5
Nihan : 2
Gülşah=> Emine’nin Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara : 3
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 5
Gülşah : 1

*************************

Gelinlerin 13 Şubat 2020 Perşembe Toplam Puanları

Burçin 4 5 2 4 15
Dilara 5 4 5 3 17
Nihan 4 4 2 5 15
Gülşah 1 1 1 1 4

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Şubat – 14 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************
Burçin : 48 + 15 = 63
Dilara  : 34 + 17 = 51
Nihan  : 34 + 15 = 49
Gülşah : 29 + 4 = 33

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLARA
Gelinim Mutfakta 13 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLARA
13 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLŞAH

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Şubat 2020 Cuma Fragmanı İzle

14 Şubat 2020 Cuma günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 460. bölümün fragmanı hemen alt kısımda eklenmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu