Zuhal Topal'la Sofrada

13 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Manolya Tekin)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 13 Şubat Perşembe Manolya Tekin yarışacak. 36 yaşında ve 10 yıllık evli iki çocuk annesi olan Manolya, 10 yıllık tecrübesini kanıtlamak ve kaynanalar adeta mest etmek için bugün 339. bölümde yarışacak. Kendisine güveni tam olan Manolya’nın hiç hesaba katmadığı bir olay var. O ada Kaynanasının düşük puanları bugün 13 Şubat Perşembe puanları sırasında kendisine geri dönecek olması.

=> 5 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu için tıklayınız.

Manolya ile kaynanası bu konuyu daha önce planladılar mı? Bilmiyorum ama Beyhan hanımın son bölümde kullandığı 3 puan oldukça anlamsız bir puanlama olduğunu söyleyebilirim. 

=> 27 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Bugün için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal 13 Şubat Perşembe Puanları sırasında özellikle son bölümde yarışan Dilber hamım, kesinlikle elindeki 3 puanı bugün kullanılacaktır. Zira kendisi nasıl hak etmediği halde 3 aldıysa, bugün Manolya da hak etmediğini bildiği halde 3 puanı kullanacak.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları görmek için tıklayınız.13 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 339. bölümBir nevi bazı kaynanalar intikam uğruna puanlar vereceği için gözler 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabında olacak.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? sorusunu cevabı için lütfen tıklayınız.

Hafta başından beri yarışan gelin ve kaynanaları sizlere haftanın başında tanıtmıştık. Ancak o konumuzu okumayanlar ve yarın yarışacak olan gelinin kaç puan aldığını görmek için 10-14 Şubat Zuhal Topalla Bu hafta yarışmacıları  konulu yazımızı okuyabilirsiniz. 

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Perşembe (339. Bölüm)

13 Şubat Perşembe (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Manolya Tekin. 10 yıllık evli olan Manolya, elinin lezzetini kanıtlamak için yarışmaya katılsa da kaynanası Beyhan hanımın verdiği düşük puanlar nedeni ile bugün kendisinin yaptığı yemeklere değil, kaynanasının hafta başından beri verdiği puanlar bir nevi puanlamaya tabi olacak. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik.13 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışan Gelin Kaynana

Kısaca bugün yarışan Manolya, bugün alacağı puanlar yemeklerine değil, kaynanasının verdiği düşük puanların intikamı alınacak.

Bazı kaynanaların verdiği puanlara baktığımızda ellerinden en düşük puanları harcadığını ama bazıları ise halen ellerindeki en düşük puanları tuttuğunu görüyoruz. Bu nedenle Manolya, Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Perşembe Puan durumu sonucunda, zirveye yerleşmesi için alacağı 27 puanı toplamda bir hayli zorlanacaktır. 

13 Şubat 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 339. bölümde yarışacak olan Manolya Tekin ile kaynanası Beyhan Tekin hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Manolya Tekin (13 Şubat Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Manolya Tekin - 13 Şubat Perşembe Yarışmacısı

 • 36 yaşında
 • 10 yıldır evli
 • iki çocuk annesi
 • Biraz aceleci yapısı var
 • Kendisine güveni tam
Beyhan Tekin (13 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana Beyhan Tekin

 • Aslen Darıcalı
 • 58 yaşında
 • 1962 doğumlu
 • El açmasına karşı birisi
 • Gelinine güveniyor
 • Kalabalık aileyi çok seviyor

Manolya’nın eşi ile kısaca tanışma hikayesinden bahsetmek istiyorum. 2003 yıllarında sosyal medyada  aracılığı ile tanıştıklarını ve zamanla konuşup, evlenmeye kara verdiklerini açıkladı. Not: Bugün 13 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması yazının sonunda verdim.

13 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Manolya’nın Menüsü 

 • Düğün Çorbası
 • Sebzeli Kiş
 • Zeytinyağlı Enginar Bakla
 • Haydari
 • Patates Eşliğinde Düğün Eti
 • Zerdeçallı ve Havuçlu Pirinç Pilavı
 • Akdeniz yeşillik salatası
 • Yalancı Laz Böreği

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Şubat Perşembe Puanları Verilecek Menü


Zuhal Topal’la Sofrada bugün yani 13 Şubat 2020 tarihinde yarışan Manolya Tekin’in menüsüne baktığımda gerçekten çok kolay bir menü seçtiğini ama bu kolaylık bir eksiklik olmadığını görüyorum. Manolya kısaca zaman konusunda risk almamak adına kolay bir menü seçmiş

Kayın valideler Eda’nın menüsünü gördüklerinde verdikleri tepkiyi aynen aktarıyorum.

Menü çok kolay. Yemekler çok basit
Enginar çok basit yemek
El açması yok. Zahmetli bir yemek yok
Değişik bir menü
Kaynanaların Eleştirisi

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Puanları sırasında Manonya’nın menüsü hakkında bu denli eleştiri yapan kaynanalar, emini ellerindeki en düşük puan vermek adına her yolu deneyecektir. 

*************************
” 13 Şubat 2020 Perşembe Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter
>>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

13 Şubat Perşembe Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucunda bugün yarışan Manolya’nın zirveye yerleşip, final günü birinci olmayı beklemesi için en az 27 puan alması gerekiyor. Şu na kaynanaların vereceği puanlara baktığımda bu çok da kolay olmayacağını düşünüyorum. 

Manolya eğer bugün kaybedenler kulübüne üye olursa yani 26 puandan aşağıya bir puan alırsa, Zuhal Topal 13 Şubat Perşembe puanlaması sırasında kaynanalar ellerinden en düşük puanı kullanmış demek. Yani Cuma günü yarışan için gün doğmuş olacak. 

Dikkat: Zuhal topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevabını yazının en son kısmında verdik.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (10-13 Şubat 2020)

10 Şubat Pazartesi günü başlayan bu kafada nihayet finale yaklaştık. bugün final öncesi son puanlar verilecek. Şu ana kadar yarışmacılar arasında çok yüksek puan alan oldu. Bunun en büyük nedeni kaynanaların oldukça düşük puanları haftanın ilk günlerinde kullanmasının yanı sıra, gelinlerin de yemeklerindeki lezzet eksikliği bu duruma neden oldu. 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli Olduğu An Kaynanalar

Birazdan kaynanalar ellerinde kalan düşük puanları vermek üzere 13 Şubat Perşembe puanları verilecekler. Son bölümde yarışan gelinin yemeğine en düşük puan veren kaynana Beyhan hanımdı. Bugün Dilber hanım intikamını Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Puanları sırasında alacaktır.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan gelinlerin hafta başında beri aldıkları puanları yani Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu verelim. Sonrasında bugün yarışan gelinin aldığı puanları açıklayacağız. 

 • 10 Şubat Pazartesi Puanı (Emine Çalışkan) = 25 (elendi)
 • 11 Şubat Salı Puanı (Zehra Can Gökyokuş) = 21 (elendi)
 • 12 Şubat Çarşamba Puanı (Çiçek Kaya) = 26 (elendi)
 • 13 Şubat Perşembe Puanı (Manolya Tekin) = 27

Bugün yarışan kaynana Beyhan hanım son bölümde bence hiç hak etmediği halde 3 puan verdi. Bugün o 3 puanın acısını mutlaka görecek. Diğer kaynanalar da Beyhan’ın oynadığı oyunun farkında. Bu nedenle düşük puanlar verecekleri düşünüyorum. Tabi yine en doğru puanları veren sunucumuz Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı hemen alt kısımda tablo içinde sizleri bekliyor.

13 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Manolya’nın Puanları)

Gül  9
Emine  3
Dilber  3
Rahime  3
Zuhal Topal    9
TOPLAM   27

**13 Şubat 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 13 Şubat Perşembe Fragmanı

36 yaşında ve aslen İstanbullu olan Darıca da ikamet eden 10 yıllık evli Manolya Tekin’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 339. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu