Yaralı Kalbim

13 Şubat Yaralı Kalbim 11. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yaralı Kalbim 11 bölüm özeti ve 13 Şubat Cumartesi fragmanı

Yaralı Kalbim 11. bölüm özeti ve bu bölüme ait olan fragmanın yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. Daha önce detaylı özetlere alışık olduğunu için bu yazımızda çok daha kısa özet vereceğiz.

13 Şubat Yaralı Kalbim 11. bölüm özeti vermeye başlamadan önce geçtiğimiz bölümde Geet Man’ın iş yerine sekreter olarak başlamış, Ancak Geet çalışmaya başladığı iş yerinin kime ait olduğunu bilmeden sekreter olmayı kabul etmiştir.

Bunun yanında Man da Adi’nin sözlerine güvenip çalışmaya çok ihtiyacı olan bir kızı işe aldığını düşünmüştü. Gerçek çok geçemden orta çıkınca, Man ile Geet karşı karşıya geldi. Geet hayatta kalabilmek ve kadın olarak artık pısırık kalmayacağını Man’a kanıtlamak için sekreter olarak devam etme kararı alırken, Man ise Geet’e hayatın gerçeklerini göstermek için üzerine gitmeye karar verdi.

Yaralı Kalbim 11. Bölüm özeti

Pinky ofiste mesai saatinin bittiğini söyler. Geet ise ilk iş gününde yeterince sıkıntı çıkardığını, patronu hala ofiste olduğunu için ayrılamayacağını söyler.

Patronun MK yani Maan Geet’in yanına gelip bütçe dosyalarının ister. Geet elinde hazır bulundurduğu dosyaları uzatınca Maan şaşırır. Zira o işi yapamayacağını düşünmüştür. Maan daha sonra kimse ile görüşme yapmak istediğini, telefon bağlamamasını söylemek isterken Geet Man’ın sözünü kesip “telefon bağlamayacağım” der. Kısaca Geet yeni iş yerine çok ama çık hızlı bir şekilde ayak uydurmaya çalışır.

Naintara Div ve Maan’ın babaannesinin yanına gider. Kadın gelini Naintara’yı Hindistan da görünce şaşırır. Kamya’nın haber vermediğini söyler. Naintara yeniden eve dönmek için büyük anneyi etkilemeyi başarır. Yeniden hep birlikte aynı evde kalmak için girişimde bulunacağını söyler.

Naintara büyük annenin yanındayken Kurani inşaat firmasının arar. Telefona Geet çıkar. Maan’ın meşgul olduğunu, kimse ile görüşmek istemediğini söyler. Büyük anne Maan’ın kendisini reddettiğini düşünüp canı sıkılır. Bu arada Dev’in ilk eşi Naintara ile Geet bu sayede telefonda görüşmüş olur. Geet bir ara sesi tanıdık geldiğini düşünse de “Yok canım” diyerek önemsemez.

Yaralı kalbim 11. bölüm özeti - 13 Şubat Cumartesi

Büyük anne Maan’ın telefona bakmasına çok sinir olur. Onun cep telefonundan arar. Maan büyük annenin ardağından haberi olmadığını söyler. Sonra aklına Geeti gelir. Sinirle Geeti’in yanına gider. Ancak Geet ilk gün, gece saatlerine kadar çalışmaktan dolayı yorgun düşmüştür. Bunda dolayı masasında uyuduğunu gören Maan, önce onu sevmek istese de sonradan patron olduğu aklına gelip onun sinirle uyandırır.

Geet’e neden babaannesinin aradığı konusunda bilgi vermediğini sinirle sorar. Geet ise şöyle der.

“Kim olursa olsun bana telefon bağlama Demiştiniz!” (Yaralı Kalbim 11. bölüm özeti) Geet

Deyince Maan şaşırır. Köylü kızı Geet ilk sınavını başarı ile geçer. Gece 10 olduğunu fark eden Maan Geet’i evine gönderir. Geet dışarıda taksi beklerken, sersiler musallat olur. Tam da bu sırada Maan gelip Geeti’i kurtarır.

Büyük anne Man’ın Dev’i affetmesini, yeniden bir araya gelmesi konusunda baskı kurar. Maan ise büyük annesine karşı duramaz. Geet akşam araba giderken yaptığı hatalardan dolayı özür dilemek ister. Maan’ı işe gelmeden defalarca arar. Maan işe geldiğinde Saşa Maan’dan özür dilemek için çok şekerli kahve yapıp Get’e ver. “Bu kahveyi verip Maan’dan özür dileyebilirsin” der. Maan kahveyi içer içmez kusar. Geeti kahveyi almak isterken, kahve Maan’ın üzerine dökülür. Sinirle dışarı çıkar

Geet yaptıklarını düşünürken yaşlı bir bayan içeri girer. Kendisini Savitri Devi olarak tanıtır. Maan ile görüşmek ister. Geet randevusu olup olmadığının sorar. Yaşlı bayan hayır deyinde Geet panik olur. Randevusuz gelen kişileri Maan ofisinde görünce sinir olunduğunu, yine bir hata yapmak istemediğini söyler. Bu sırada Maan hakkında iler geri konuşur.

Gelen yaşlı bayan Maan’ın büyük annesidir. Ofis  de eve dönme konusunda ikili konulur. Maan babaannesinin evine dönmeyeceğini, kendisi kovduğunu söyler.

13 Şubat Cumartesi Yaralı Kalbim Bölüm özeti (11 bölüm)

Büyük anne Maan’ın odasından çıkmak istemeyince Maan Geet’i çağırır. Büyük anne de ofis de istenmediğini anlayıp dışarı çıkar. Yolda tekrar Maan’ı arayıp tüm ailesini bir  arada görmek istediğini söyler. Daha sonra Maan yeni inşaat işi için projeye eklenecek bazı bilgileri Geet’e söyleyip ondan yazmasını ister. Daha sonra sunum için her bir dosyayı 10 defa kopyalamasını ister.

13 Şubat Cumartesi Yaralı Kalbim Bölüm özeti - Maan Get'in yanında

İş anlaşmasında Geet hata yaparsa, Maan Geet’i kovacağını düşünene Saşa Maan’ın Geet’e yanlış dosyayı verdiğini bildiği halde sesini çıkartmaz.

Sunum sırasında misafirler dosyanın hatalı ve eksik olduğunu, yanlış sunum dosyası olduğunu söyleyip Maan’a kızarlar. Toplantı yarıda kesilir ve iş anlaşması imzalanmadan bitmek üzeredir. Adamlar kapından çıkmadan Geet adamlara yeni proje hakkında etkileyici bir konuşma yapıp işi kapar.

Maan işi aldıklarına sevinemez. Zira ofisinde herkesin işi ve yapması gerekenler bellidir. Bundan dolayı Maan Geet’e “Sen sadece bir Sekretersin” diyerek fırça atar.

Maan kendi odasına gittiğinde Get’e yanlış dosyayı verdiğini hatırlar. Bir an evvel özür dilemek istese de ilk defa hayat yaptığını ve nasıl özür dileyeceğini bilmediği içi panik olur.

Ertesi günü yanına Geet’i çağırıp karşı firmaya mektup yazdırır. Bu darada Maan özür diler. Lakin Geet bunun mektup da yazması gereken bir cümle zanneder. Kısaca Geet yine hata yapar. Yaralı Kalbim 11. Bölüm Özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 30 bölüm özeti


Yaralı Kalbim 31 bölüm özeti yazı kapak görseli


Yaralı Kalbim 32 bölüm özeti kapak resmi


Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti - Maan ile Geet yeniden nişanlandı


Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ölümden döner


13 Şubat Yaralı Kalbim 11. bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında 13 Şubat Cumartesi günü gelecek olan Yaralı Kalbim dizisinin 11. bölüm fragmanın alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Niye bölümleri sıradan vermiyorsunuz anlamadım ben daha 12 bölüm özetini okuyamadım çünkü yok ama 30 ve 34 bölüm veriyorsunuz bu aradaki bölümleri başka bu biyerden mi verdiniz

    1. ileriyi merak edenler için yazıyoruz. İlk 20 bölüm de millet tam olarak diziye adapte olamıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu