Beni Bırakma

14 Aralık Cuma Beni Bırakma 175. Bölüm Özeti Emre’nin Tercihi Ve Sonuçları Beni Bırakma 175. Bölüm İzle

Her bölümü heyecan dolu olan Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma 175. bölüm özeti vermek için karşınızdayız. Zeynep ailesi ile Emre arasında kalıp yaptığı tercih ve sonrasın da yaşanan olaylar oldukça önemli olacak. Tarık ise artık çileden çıkmaya başladı bile. Meltem’in aile kozunu oynaması ve Sıla’yı işten atacağını zannetmesi kendisine pahalıya mal olsa da Meltem yeni planlarla Tarık ile Sıla’yı birbirinden ayırmak için çabaladığı 14 Aralık Cuma Beni Bırakma özeti sizleri alt kısımda beklerken, çok fazla uzun özet okumaktan sıkılanlar için kısaca Beni Bırakma 14 Aralık Cuma günü ekrana gelecek olan 175. bölümde neler olacak? Kısaca bahsetmek istiyorum.

Beni Bırakma 175. bölüm de Bora’nın kurduğu plan sayesinde ailesini yarım saat içinde öldürmekle tehdit ettiği için Emre’den şikayetçi olmuş ve polisler Emri’yi götürse de sonrasında Emre karakoldan çıkmayı başaracak. Sıla ise Tarık bey ile uygunsuz bir şekilde Kerem’e yakalandığı için evi birden terk etmesi, sonrasında ise Meltem’in tuttuğu adamlar tarafından öldüresiye darp edilecek. Sonrasında ne mi olacak? İşte Beni Bırakma son bölüm özeti ile karşınızdayız. [saributon]Beni Bırakma 176. Bölüm Özeti[/saributon] (17 Aralık Pazartesi) için Tıklayınız.

Beni Bırakma 175. Bölüm Fragman Ayarında Özet

Meltem Beni Bırakma son bölüm de en iyi kozunu oynayıp Sıla’yı tamamen bitirmek için kaynanasına bire bin katıp anlatsa da planı tutmadığı gibi bir de Tarık’ın fırçasını yedikten sonra Meltem, saplantı haline getirdiği Sıla’yı bitirmek için Sıla’yı öldürmek için paralı adam tutup dövdürecek. Aldığı darbelerle iç kanama riski olan Sıla’yı hastaneye götüren Tarık ile Sıla arasında çok samimi anlar yaşansa da Kerem ile Meltem’in gelişi ile büyü bozulacak .Tarık, Sıla’yı darp edenlerin peşine düşecek ve onu bu hale getirenler hakkında çok önemli bilgi elde edecek. Ancak elde ettiği bilgiler Meltem’e ulaşmayacak. Beni Bırakma 175. bölüm de neler olacağını anlatmaya devam ediyoruz.

Hülya hanım ise bebeğin kime yani Emre’ye ait olduğunu öğrendikten sonra Zeynep’e karşı tavırları nasıl olacağı konusunda bir çok kişi merak ediyor. Hülya, evli olduğu halde gitmesi ve henüz Emre ile evlenmemişken bebek sahibi olmasını kolay kolay hazmedemeyecek. Diğer yandan kendi kızından ayırmadığı Cansu’ya Sayar ailesinden uzak durması konusundaki nasihatlerini geri çevirip, Esin’in dedikleri harfiyen yerine getirmeye başlayan çok farklı bir Cansu izleyeceğiz.

Esin gene can alıcı planlar peşinde ve nişan için verilen sözün arkasında durması için hem Sayar ailesini sıkıştıracak, hemde Hülya’yı bu konu üzerinden vurup, önce kocamı aldın sonrada kızın, benim kızımın nişanlısını çaldı diyerek Esin Hülyayı yıpratmak evine gizlice girip, ders vermek niyetinde iken çok önemli bir belgeye ulaşacak. Bu belge sayesinde Hülya, Esin’e karşı artık eskisi gibi başından atamayacak. Bakalım hangi bilgi yada belgeyi bulmuş? İzleyip öğreneceğiz. Beni Bırakma özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Beni Bırakma 175. Bölüm Bora’nın Zeynep’e Karşı Öfkesi

Zeynep ailesinin hayatını kurtarmak için eşinden vazgeçmek zorunda kalsa da ilk fırsatta ailesini kurtardıktan sonra hemen Emre’yi de karakoldan kurtaracak.

Bora, Zeynep’i kimsenin bulamayacağı bir yere götürmüştür. Zeynep, Bora’ya neden yaptığını açıklayıp kendisini bırakmasını ister. Ancak aldatıldığını ve terk edildiğini düşünen Bora’nın çocukluktan kalma psikolojik korkuları ile artık Zeynep’e karşı sevgi değil öfke beslemeye başlar.Beni bırakma özeti

Çocukken annesi ile babası onu yetimhaneye bırakması, Bora’nın psikolojik gelişimi açısından olumsuz yönde dönüm noktası olmuştur. Bakalım Emre gelecek hafta Zeynep’i Bora’nın elinden kurtarmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. 14 Aralık Cuma Beni Bırakma özeti burada sonlanmıştır. Yayın saatinde izleyemeyenler olacağını düşünerek Beni Bırakma 175. bölümü izlemeniz için video ekliyorum.

Beni Bırakma 175. Bölüm İzle (14 Aralık Cuma 2018)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. dızı meltemın ve boranın kötuluklerı etrafında dönuyo zeynepte manyagı oynuyo emre yerıne borayı şikayet etmelı iyıce samelteme nasıl çmalar dızısı

  2. sıla gerceklerı konuşmalı rustem ortaya çıkmalı esma nerde .meltem biraz cezalandırmal iyce saçmalıyolar

  3. BU ZEYNEP ILE SILANI SEVMIYORUM NEDEN?
    DIZIDE KENDILERINI GIYIM TARZINI MAHSUM DURUSHLARINI HIC KENDILERINE YAKISHTIRMAYORUM SADECE ZEYNEBIN ANNESINI SEVIYORUM COK GUZEL BAYAN KENDISI.

  4. Bu dizi iyice saçmaladı Emre Zeynep kavuşmuşken bir şeylerden tekrar korkup Zeynep’in Emre’yi ihbar etmesi iyice saçma hiç
    Mutlu şeyler olmuyor hep kötülüklerle dolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu