Gelinim Mutfakta

14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Elif Mi Aldı? Rümeysa Elendi Mi? Gelinim Mutfakta 14 Aralık Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 14 Aralık bilezikleri kim aldı? Bu sorunun cevabından daha çok kimin elendiği daha fazla önem arz etmekte. Son puanlamadan soran gelinleri birbirlerine puanlar konusunda fark atamadıkları için her gelin eleme potasına girmiş gibi canla başla mücadele etmek zorunda.

=> 14 Aralık 2021 Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Kanal D’nin sevilen yarışma programında bu hafta 195. bilezik, Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma puanları sonrasında sahibini bulacak. Kalbimiz daha önce almayan Elif’in alması yönünde. Ancak Elif’in da kaynanasının haksız puanlar yaptığını düşününce, hak eden kazansın demekten başka bir şey demiyorum. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 4 Ocak Kim Kazandı[/kirmizibuton]? Görmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün 14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı her hafta az çok belli olurken bu hafta oldukça karmaşık bir biçimde kimin eleneceğini de kimin bilezikleri alacağı da biraz şans işine kaldı gibi gözüküyor. Şu an son toplam puanlara baktığımızda birinci ile sonuncu arasında sadece 10 puan fark var.

Normal şartlarda bu farkın kapanması çok zor olsa da Rümeysa hiç olmadık yerde çok iyi puanlar alması bizleri bu yönde düşünmeye itti. Ama tecrübeme dayanarak %100 Rümeysa eleneceğini düşünüyorum. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

14 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu gün, günü birincisi bitiren hem elenmekten kendisini kurtarır, hem de bilezikleri alma konusunda en şanslı kişi olacaktır. Tatlı konusunda Sevgül ile Ziyafet neredeyse hatasız gelinlerini bulması, bilezik yarışında ikili arasında olacağının sinyalleri şimdiden belli. [mavibuton]21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için ve bilezikleri kimin kazandığını ve kimin elendiğini görmek için tıklayınız.

Bu hafta oldukça farklı bir hafta izledik diyebilirim. Gelinim mutfakta puanlama da çeyrek altını hiç almayan Elif, Çarşamba gününden itibaren puanlar da zirveye oturdu. Dün yapılan puanlama da bile birinci olmamasına rağmen birincilik koltuğunu Cansu ile birlikte paylaşmayı başardı. Uzun süredir yarışmada sadece çeyrek altın ödülünü alan Elif, artık bilezik alıp, moral bulmak isterken, Cansu tecrübeli yarışmacı olmanın yanı sıra bilezik sayısının 30 olmasında ötürü oldukça kendine güven veren tavırlar içinde hafta finalini geçirmek istiyor.

14 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile Cuma puanlar yazımızın sonlarına doğru vermeye çalıştık. Önce kaynana bazında tablo halinde puanları aktaracağız. Sonrasında günün birincisi kim olduğunu açıkladıktan sonra, Yarışmaya veda eden kim olduğunu ve beş bileziğin sahibi kim olduğunu açıklayacağız. Kaynanalar puanlarını verirken, sizlerde yazıyı güncellemeyi lütfen unutmayınız.

Bu yazımızda Gelinim Mutfakta 14 Aralık Bilezikleri kim kazandığını haftalık puan tablosu ile birlikte açıklayacağız. Ancak puan tablosunu tablo halinde vermeyeceğiz. Sadece kaynanaların verdiği puanları tablo halinde vereceğiz.

14 Aralık Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı bir çok kişi tarafından merak edilse de elde ettiğimiz bilgi ve tahminlerimize göre Rümeysa’nın gideceği yönünde buldular elde ettik. Bakalım Rümeysa bizleri yanıltıp yarışmada kalmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

14 Aralık gelinim mutfakta puanlar verilmeden hemen önce, Ziyafet yine Cansu’ya 2 puan yönünde artık %100 eminim diyebilirim. Geçmiş puanları uzun uzadıya inceledim ve belli bir günden itibaren, nerede ise standart şekilde 2 vermiş. Bakalım araştırmalarımız neticesinde elde ettiğimiz bilgi doğru çıkacak mı? Sizler bu konudaki düşüncelerinizi alt kısımdan yazabilirsiniz. Dikkat:Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık günün birincisi eğer ki Emel ile Rümeysa olursa işin rengi değişecek. Ama aldığımız bilgilere göre öyle olmayacağını söyleyebilirim. Son olarak verilen Gelinim Mutfakta puna tablosu ve puan durumuna baktığımızda Cansu ile Elif 52 puanla zirvede birinciliği paylaşırken Emel 47 puanda ikilinin biraz gerisinde olmasına rağmen bilezik yarışında hala iddiasını korumayı başardığını görüyoruz. Bu hafta yarışmaya katılan Rümeysa ise 42 puanla matematiksel olarak bilezik yarışında iddiasını sürdürse de her gelinin birbirine yakın puanlar aldığı için aradaki 10 puan farkın kolay kolay kapanmayacağını düşünüyorum. Dikkat: Dikkat: Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.

14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları dikkatle yazıp hemen akabinde haftalık puanlar kısmını toplamaya çalışırken hatalar çıkabiliyor. Ben her ne kadar iki kez teyit etsem de yine dikkatsizlik ve acele etmekten kaynaklı hatalar olabiliyor. Sizden ricam böyle bir hata olduğunda bana yorum kısmından bildirebilirsiniz. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Elif Mi? Yoksa Cansu Mu?

14 Aralık gelinim mutfakta toplam puanlar ile son puan durumu ne olduğunu siz değerli okurlarımıza anlık olarak aktaracağız. Sonrasında bileziği kazanan gelin ile yarışmaya veda eden yani elenen gelinin ismini açıklayacağız. Tabi tüm bunlardan önce gelinler günün tatlısını yapacak ve Cuma günün puanlamasını tamamlanması gerek. Dikkat: 14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik.

Cansu şayet bu gün beş bileziği alırsa yarışma tarihinde en çok bilezik alan gelin unvanını yeniden elde etmiş olacak ve sıralama da ikinci olan Cansu Ezgi’nin makamını elinden alacak. 14 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu açısından bileziklere yakın olan bir diğer gelin ise Elif ve eğer Elif alırsa ilk defa bilezik almış olacak. Benim merak ettiğim eğer Elif bilezikleri alırsa Ziyafet hanım gerçekten bilezikleri alacak mı? Anne ve babanın asli görevlerinden biri evladını evlendirmek olduğunu düşündüğüm için Ziyafet kendi oğluna düğün borçlarını yıkmış. Ama öz oğlu olmadığı için diyecek söz bulamıyorum.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma puanlama kısmına geçmeden önce bana gelen bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Ancak bu bilgiyi de teyit ettiremedik. Elif’in bilezikleri aldığı Rümeysa’nın ise elendiği konuda bilgi gelse de izleyip bu bilginin doğru olup olmadığını yaşayıp, teyit edeceğiz. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (10 Aralık – 14 Aralık Cuma) başlığı altında verilmiştir.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta 14 Aralık puan ve puanlaması sayfanın hemen alt kısmında verdik. Bu gün mübarek bir gün ve sitemize gelen ve bu yazıyı okuyan tüm arkadaşlarımıza hayırlı Cumalar dilerim. İnşallah bu günün duygularına uygun adil bir puanla yapar kaynanalar. Desem de içimden hiç de öyle olmayacak diyor.

Gelinlerin önce kaynana bazında aldığı puanları aktaracağız. Sonrasında gelinlerin Cuma aldığı toplam puanları vereceğiz. En son da Gelinim mutfakta toplam puan durumu kısmına bileziği almaya baz alınan puanları yazacağız. Her kaynana puan verdikçe buradaki puanlar da anlık olarak değiştirilmekte ve güncellenmektedir. Sizlerden ricam, her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bu gün gelinler supangle tatlısı yapacaklar. Bir diğer konumuzda nasıl yapılacağını anlattık. İlgisini çekenler diğer konular başlığı altında okuyabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Puanları (14/12/2018 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : 5
Emel : => Tuğçe’nin Gelini 1
Rümeysa : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 1
Rümeysa : 4

*************************
” 14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 4
Elif    : 5
Emel : 1
Rümeysa : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : 2
Emel : 3
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 5

*************************

Gelinlerin 14 Aralık Cuma Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 1 1 4 1 7
Elif 5 5 5 2 17
Emel 1 1 1 3 6
Rümeysa 3 4 4 5 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu (10 Aralık – 14 Aralık Haftası) – Cuma

Cansu       : 52 + 759
Elif            : 52 + 17 69
Emel         : 47 + 53
Rümeysa  : 42 + 16 58

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
14 Aralık Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
 ELİF ⇒⇒ Hak Etti

14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
⇒EMEL⇒⇒  ??

14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒  ELİF
Gelinim Mutfakta 14 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
14 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ EMEL
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

128 Yorum

 1. elif kazanıyor çünkü çeyrekleri normalde boynunda asılı fragmanda isminin üzerinde bir çeyrek daha var kurdeleli bu demek oluyor ki gun birincisi elif bilezikler de elifte

 2. Altın almayan alsın ne demek ya hakeden alır bu kadar elif bu hafta hep zirvedeydi saolsun kaynanası gidip emelle cansuya 1 2 yi veriyor gelinine 5 veriyor çözdü artık bu işi. Zaten fragmanın sonunda da elifin yakasında çeyrek vardı gün birincisi elifse mantıken bileziklerde onun demektir. Gönlüm cansudan yana ama

 3. elif kazanıyor çünkü çeyrekleri normalde boynunda asılı fragmanda isminin üzerinde bir çeyrek daha var kurdeleli bu demek oluyor ki gun birincisi elif bilezikler de elifte

 4. Kim kazanır dersek elif diyom ama cansu da alabilir valla emelde olabilir yüksek alırsa oda olabilir ama bence elif kazanacak kalbim eliff

 5. Filiz hanım selamlar umarım adaletli olur, kaynağınızdan yeni haberler varmı mesela Emel yok tarzında güzel haberlerden varsa başım üstüne alırım

  1. Hoş buldum merhaba, o halde ne diyoruz bugün Elifin günü, aldı aldı yoksa belli olmaz haftaya bir bakmışık elenmiş

 6. Merhaba arkadaşlar hafta başında beri taraf tuttuğum favori seçtiğim Cansu. Ama olurda elif alsada hayırlı olsun ama ben yinede Cansu alır derim.

 7. Cok beklersin canim emel gitmez bosuna bekleme hatice gibi kalir oda bir iki hafta diye düşünüyorum ?

 8. Aman gitsin oda hatice iki terbiyeli gelinler gelsin cirkef olmayanından olsun bi zahmet

 9. SARP BEY KAYNAĞIM BU GÜN RÜMEYSA GİDİCİ DEDİ İNŞALLAH BENİ YANILTMAZ. bU ZAMAN KADAR BİR KEZ YANILTTI. o YÜZDEN BİR GÜENSİZLİK OLDU. ABCAK BİR ÇOK KONUYU DA BİLDİ.
  HEPİNİZ TEKRAR TEKRAR HOŞ GELİNİZ.
  TEK TEK İSİM YAZAMADIM KUSURA BAKMAYIN HAYIRLI CUMALAR
  UMARIM ADİL PUANLAMA OLUR HADİ BAŞLAYALIM

 10. Ziyafet gelinine 5 cansu ve emele 1 rümeysaya 4 verdi elif şu an 10 puanda cansu ve emel 2 rümeysa 7 puanda

  1. Ziyafet teyze elife bes versin emel gitsin insallah emelle rumeysanin puani nerdeyse ayni

 11. BİLEZİKLER ELİFİN DE ELENEN RÜMEYSA MI EMEL Mİ UMARIM EMEL GİDER BEN YANILIRIM KAYNAĞIM YANILIR DA EMEL GİDER

 12. Arkadaşlar yemin ederim bu Elif salak ya Ziyafet teyze ona 5 vermiş en yakın rakibi olan Cansuyu 1 vermiş Salak Elif daha Ziyafete itiraz ediyor kadıncağza :)

 13. Elifi tebrik ediyorum haftalık tahminimde yanılmadım, umarım Rümeysa gider tahminim tutmazda Emel gider

 14. EVET HER ŞEY KESİNLEŞTİ….
  BENİM KAYNAĞIM YANILDI VE EMEL ELENDİ
  ELİF BİLEZİKLERİ VE ÇEYREK ALTINI ALDI
  ÇOK ŞÜKÜR EMEL DE GİTTTİ

  1. poyraz bey bu ikinci yanlışı oldu ama olsun hiç üzülmedim başta da dedim zaten umarım kaynağım yanılır da emel gider diye sarp beyy dualarınız kabul oldu galiba ;)

 15. Filiz Hanım acele etmeyelim çünkü son tabakta matematiksel olarak kalma şansı var, kutlamaları son tabağa saklayalım :)

 16. Filiz Hanım acele etmeyelim çünkü son tabakta matematıksel olarak kalma şans var, kutlamaları son tabağa saklayalım :)

 17. Sen nasıl izliyorsun Sarp Fatih zaten bağırıyor en düşük puan alan gelin 53 puan ve şuan da Rumeysa 53 puan olduğuna göre geriye bir kaynana kaldığına göre kaynananin geline vereceği minimum puan 1 olduğuna göre. Sen nasıl bir hesap yaptın Ona anlam veremedim.

  1. 53 muhabbetini duymadım anlam forumda okurken anlam veremiyordum, yeni öğrendim, programı duyamıyorum bazen

 18. Arkadaslar bende puan tablosunda emel uc almis diger gelinlerin puani yok rumeysa 53 puan simdi cansu 58 elif 67 emel 53 yaziyo sizdede oylemiiii

 19. Zeynep hiçbir şeyin önemi yok boşver puanlari Normal puan olarak Şuan Rumeysa 53 kalan kaynadan 1 puan alaçak. Zaten Fatih bagiriyor gidecek gelin 53 puan. Rumeysada 54 ve üstü olacağına göre. Demem oki puan tablosu yanlışsada boş ver önemli değil:)

 20. kaynağım her ne kadar beni yanıltsa da bu gün gene çok mutlu oldum
  Hatice’nin davranışlarını tekrar etmeye çalışan emel de gitti umarım renkli kişiliği olan gelin kaynana gelir

 21. Bu haftanin birincisi elif
  Bilezikleri alan elif
  Veda eden isim emel
  Cuma gunun birincisi elif
  Sonuncusu emel

 22. A-Altın almayan alsın mı ?
  B- Hakeden alsın mı ?

  Bu biraz karışık konu heralde yorumlarda.Cevap A ise Cansu ve Elif elensin hatta Ezginin de geri dönme hakkı kalksın.Hatta format değiştirilip altın alan elenebilir böylece herkesin alması sağlanır.
  B ise cevabınız hakediyorsa istediği kadar alır Ezginin altını çok Cansunun çok gitsinler diyemeyiz
  Ben b diyorum

  1. Geldilerse ezgiler reyhan teyze nese sacar artik bu haftamiz güzel gecicek şükür artık ??

 23. ezgi misafir olarak gelmiş çünkü gelselerdi o çıkan el veya saç reyhanın olurdu bırakmazdı reyhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu