Gelinim Mutfakta

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı günün birincisi ve Salı puanları netlik kazandı! 14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Emel Özkızıltaş kaç puan verdi? Hangi gelin sunucudan beş puan aldı? 14 Aralık Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yeni gelen Damla kaç puan aldı? 14/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Salı çeyrek altını kim kazandı? Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı Puanları Sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (15/12/2021) 14 Aralık Salı günü 18 puanla Damla günün birincisi olan gelin oldu. Damla ikinci gün de çeyrek altını kazanan isim olurken, 9 puanla Aslıhan günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 11 Ocak Salı Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puanları sonucu %100 netleştiğinde, gözleri yeni gelen Damla’nın puanları üzerinde olacak. Zira ayağının tozu ile çeyrek altını alan Damla’nın Salı günü puanlamasında ki performansı şimdiden merak edildi.

=> 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta Miyase en geride başlamak durumunda kaldı. İlk gün, günün sonuncusu olan Miyase, ikinci gün puanlarını düzeltemediği takdirde işi bir hayli zorda girecek.

=> 28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Bugün 14 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 14 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz Cuma günü bilezikleri Aslıhan ile Yeşim paylaşmak durumunda kaldılar. Yeşim son anda yaptığı kural hatası, ona pahalıya mal oldu. Bilezikleri Aslıhan ile paylaşmak zorunda kaldı.

=> 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları da dahil olmak üzere rakiplerini geride bırakmak isteyen Yeşim, bu hafta 6 bilezik verileceği için, geçtiğimiz hafta finalinde kaybettiği bilezikleri yerine koymanın hesaplarını yapıyor. 

=> 15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya eskilerden bir isim katıldı. Bu sezon yarışmaya dahil olan ama iki hafta kaldıktan sonra elene Damla, bu hafta yeni gelen yarışmacı oldu.

Damla ilk gün iyi puanlar alarak yarışmaya başladı. Damla bugün 14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp, rakiplerine ne kadar güçlü olduğunu kanıtlamanın hesaplarını yapıyor.

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda Miyase yine günün sonuncusu olur ise, hafta finalinde eleme potasına yarışmayı, %100 olmasa da büyük oranda garantilemiş olacak.

Miyase’nin kaynanası Sevilay, yarışmaya geldiğinde oldukça iddialı bir söz söylemişti. İşte o sözler; 

“Biz üst üste iki hafta bilezik kazanamazsak, diğer hafta kendimiz gideriz!” Yarışmacı Kaynana Sevilay

Sözleri ile yarışmacı kaynana iddiasını ortaya koymaya çalışmıştı. Geldiği hafta bilezikleri arak kendisini kanıtlayan Miyase ve Sevilay, üst üste iki hafta bilezik kazanamadığı için rakipleri de “Hani gideceksiniz. Burada ne iliniz var” diyerek kaynana Sevilay’ın iddiasının ne kadar boş olduğunu göstermek istedi.

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Yeşim

Kaynana Sevilay ve kaynanasının sözünü yere düşürmek istemeyen Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 14 Aralık Puanlama sırasında en yüksek puanı alıp, bu hafta bileziklere yürümek istiyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını yeni gelen damla aldı. Damla “Kendimi geliştirip, öyle geldim” demedi dikkatlerden kaçmadı.

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Damla ne yapıp edip bu hafta bilezikleri almak, hatta Aslıhan’ı da elemek istiyor. Bunun için Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı puanlaması öncesinde Aslıhan’ı elemek isteyen rakipleri ile bir olup Nuray ve Aslıhan’ı göndermek istediğini açıkça ifade etti.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puan Durumu

Hafta içi her gün 13:00 da yeni bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programında bu hafta konuk sunucu Emel Özkızıltaş oldu. Haftanın ikinci puanları, Emel Özkızıltaş’ın vereceği 14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda ise Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı puan durumu sonucun da hangi gelinin en yüksek puan alacağı %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu haftanın başında Miyase, kaç zamandır aldığı düşük puanları bitirmek için kolları sıvada da istediği puanları yine alamadı. Bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, haftaya iyi başlamak istiyor.

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bir gelin rakiplerini toplam puanlar olarak geride bırakmaya başlayacak. Şu an için Dala iyi puanlar alıp, kendisini eleme potasına uzaklaştırmayı başardı. Lakin bu hem elenmemek için hem de bilezik almak için yeterli değil. Bunun farkında olan Damal, bugün de elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puan Durumu Açıklandığı Sırada Damla ve Kaynanası Nuray

Emel Özkızıltaş beş puanı kime verdi? 14 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla kaç puan aldı? Salı çeyrek altını kim aldı? Aslıhan kaç puan aldı? Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Puanları (14/12/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Aralık Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 1
Damla: 5

*************************
” 14 Aralık 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 3
Miyase: 1
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 14 Aralık Salı Toplam Puanlar

Aslıhan 1 1 1 1 5 9
Yeşim 4 1 4 5 3 17
Miyase 5 1 1 4 1 12
Damla 4 5 5 3 1 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Aralık Haftası) – Salı

*************************

Aslıhan: 18 + 9 = 27
Yeşim: 13 + 17 = 30
Miyase: 12 + 12 = 24
Damla: 19 + 18 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 14 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
14 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile beraber hem günün birincisi kim olduğu hem de bugün çeyrek altını kimin aldığı %100 netlik kazandıktan sonra gözler bir sonraki gün olan, Çarşamba gününe çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. beyhan bu gün gene formundasın yeşime 1 vermişsin yeşimin düşmanı olsa senin kadar olmaz ben senin ağız tadının olduğuna yemeklerden anladığına asla inanmıyorum aslında kaynanalar verdiği puanı bir sefer kullansa daha iyi olur 5 1 1 1 ne demek ekranda hiç hoş durmuyor birde beyhan bu ne cesaret aklınca nuraya özeniyor onuda eline yüzüne bulaştırıyor ya kaynanalar bu kadar hak yemeyin sonra kazandığınız altınların hayrını göremezsiniz

 2. ya nuray herkezden 1 almış tabağa nasıl 5 verirsin senin kadar hak yiyen adaletsiz rol yapan sevimsiz asla görmeye bile tahammülü zor birini görmedim bir an evel def olup gidersin senin yüzünden izleyenler azalıyor insanların adalet duygularıyla oynuyorsun yarın bir gün elendiğine eşinin dostunun yüzüne nasıl bakarsın gerçi yüzzüs birisin utanmada yok yalan diline sakız olmuş başını yastığa koyduğunda rahat uyuyormusun

 3. aslıhan giderse eğer doğruysa benim için yarışma 20 aralıkta başlıyor bence izlenme oranları artar zaten şu anda zuhalden daha az izlenmiş ali üzüleceksin ama gerçek bu senin seyretmen reytingleri yükseltmemiş

  1. Aslıhan gitsin, adalet oldğu her daim sunuc tarafında hissetirilsin. kural hatası anında ceza alsın. 5-1-1-1 yapan kaynanaların gelinleri ayrıca izlemeye laınsın. Krual hatası varsa anında -2 versin. Aynı hafta içindne kurl hatası kademeli olarak verilsin.
   1. kural (-2)
   2. kural hatası (-4)
   3. Kural hatası (-6)
   yeter ki yarışmada adaleti sağlamak istesinler.
   “bu reyting getiriyor. Kalması için elimizden geleni yapalım” diye bir düşünce olursa, program bitmeye mahkumdur.

   1. hepsinin altına imzamı atarım tam yerinde tespitler aynen katılıyorum hatta kaynanalar tadım yaparken verdiğiği puanı bir sefer kullansınlar 5 1 1 1 vermek hiç hoş olmuyor

 4. Gelinim mutfakta sezon basi daha kotu reyting aliyordu total de ama simdi 1.40 160 170 1.80 arasi reyting aliyor total oraninda program kanal d de gelinim mutfakta total de cok basarili gidiyor reyting lerde halada total de iyi gidiyor en iyi yemek program i gelinim mutfakta bu benim dusuncem tabiki yemekteyiz eskiden guzel programdi simdi degil malesef kotu program oldu artik o simdi en guzel program gelinim mutfakta tabiki kanal d nin tek encok izlenen program i gelinim mutfakta dir ha ben uzulmuyorum zuhal topalin kac reyting almasi ilgilendirmiyor Beni ben zaten yemekteyiz izlemiyorum benim tek program im var oda gelinim mutfakta tabiki baska programa ihtiyacim yok benim gunduz kusaginda tek izledigim program gelinim mutfakta zaten aksama kadar tv8 izlemiyorum zaten aksam 19 00 dan itibaren master chef turkiye bakiyorum o tv8 de en sevdigim yemek program i master chef turkiye dir benim

  1. ali ben kafanı reytinglere takma diye söylüyorum sen hangi programı seviyorsan izle boş ver reytingleri benim 1 ci favorim mastır şef benim favorilerim eren hasan tahsin burcu dilara seninkiler hangisi ali

 5. benim favor im has an eren tahsin dilara favorilerim bunlar tabiki burcuyu koymuyorum cunku sevmiyorum ben onu favorilerim in disinda kalacak kisi burcu olacaktir bu arada dun dilara hakliydi burcu degil tabiki

  1. bak gördünmü hemen hemen aynı yarışmacıları tutuyoruz gelinim mutfaktada aslıhan elensin sıkı takip edeceğim şimdilk sadece dizicenterden takip edyorum mesela zuhal topalın yarışmasına hepsi masaya oturduklarında bakıyorum yarışmacılar yemek yaparlarken bakmıyorum en çokda puanlama yaparlarken bakıyorum ali sen aslıhanı seviyormusun şu anda yarışanlar içinde hangi yarışmacıyı seviyorsun ben yeşimi tutuyorum

 6. Gelinim mutfakta salı izlenme oranı total de 1.74 almış iyi gidiyor program total de abc 1 de ise 1.38 bu da iyi sayılır oran tabiki mutluyum ben tabiki iyi gelince

 7. Ben asli hani sevmiyorum ki gelinim mutfakta dan ben onun elenmesini istiyorum yeşimi bende sevdim tabiki beyhan hanim gelini bulsa iyi olacak ama bulamıyor malesef yeşimi bende tutuyorum bu dört gelinlerden yeşimi tutuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu