Gelinim Mutfakta

14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Günün Birincisi]

 14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netlik kazandı. 14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Günün Birincisi kim oldu? Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorularının cevapları 14 Ekim Puan Durumu sonucunu açıkladığımız bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> 4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Sorusunun cevap bulacağı bugün gelinler arasında bilezikleri almak isteyen bugün kesinlikle günü birincisi bitirmek zorunda. Zira gelinler arasında ki puan farkı neredeyse yok denecek az olması nedeniyle gelinler arasından sıyrılmak isteyen bugünün birincisi kim sorusuna cevap olmak zorunda.

=> Gelinim Mutfakta 28 Ekim Çarşamba Puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

Geçtiğimiz bölümde İlayda’nın atılım yapıp bileziklere bir adım daya yaklaşmasını beklerken Nurcan’ın çeyrek altını alması bizleri oldukça şaşırttı. Bugün kim çeyrek altını kazandı?  diye merak edenler yazının sonunda çeyreği kazanan gelini açıkladık.

=> 21 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba Puanları bugün Aysun için tamam mı devam mı mücadelesi olacak. Zira Aysun geçtiğimiz hafta yarışmaya katılmış, hafta finalinde bir puanla Ayşe’yi elemeyi başarsa da bu hafta şu ana kadar isteği yükselişi henüz gerçekleştiremedi. Bugün ne yapıp edip hafta finalinde elenmek istemiyorsa %100 bugün çeyrek altını alan gelin olmalı.

=> 16 Ekim Cuma 2020 Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı görmek için tıklayınız. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün günün birincisi kim sorusu belki de bu hafta bilezikleri kim aldı sorusu kadar önem kazandı. Zira şu an birincinin puanı ile sonuncunun puanı arasında sade ve sadece 8 puan farkın olduğunu görüyoruz. Bugün aralarında sıyrılmayı başaran bileziklerin %50’sini de almış demektir.

=> 16 Ekim Cuma 2020 Gelinim Mutfakta Kim Elendi görmek için tıklayınız.

Bugün 14 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

=> 16 Ekim Cuma 2020 Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Bu hafta güçlü bir yarışma programa katıldığını görüyoruz. Ancak bizlere gelen bilgi Nurcan’ın hafta finline doğru istediği puanları alamayacağı yönünde. Umarım bu bilgiler tam tersini gösterir. Nurcan bugün 14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, iddiasını kanıtlamaya devam eder. 

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Perşembe Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmına geçmeden önce yarışmacıların hafta başından beri, aldığı puanlara gelin hep birlikte göz atalım. Şu an için İlayda 35 puanla zirvede yer alsa da hem Zeynep hem de Nurcan 33 puanla ikinci ve üçüncülüğü paylaştığını görüyoruz. Şu an için Bugün 14 Ekim Çarşamba Puanları öncesinde Aysun 27 puanla en son sırada yer aldığını görüyoruz. 

14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim resmi

Bildiğiniz üzere bu sezon gelen yeni kurala göre sunucu da artık kaynanalar gibi puan verecek. İlk başta Onur kaynanalardan sonra puan vermesi nedeni ile sosyal medya da Onur İlayda’yı koruyor eleştirileri yağmur gibi gelinde, iç yapım hemen Onur’un vereceği puanı kaynanalardan önceye çekerek eleştirilere cevap verdi. Not: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.

Bugün çeyrek altını kim kazandı sorusu cevap vermeden önce yani Bugün 14 Ekim Çarşamba puan tablosu belli olmadan önce yarışmacı Zeynep Kalyon Gökçe yemeğini bırakıp Aysun’un masasına “1’ler Masası” pankartı aslansına Onur Büyüktopçu’dan büyük tepki geldi. Onur’un Zeynep’e söyledi sözleri birebir aktarıyorum.

“Zeynep çizgiyi aşıyorsun!” (Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba) Onur Büyüktopçu

Sözleri ile Onur yarışmacıların tartışmaya gelmediğini yemeklerine odaklanması gerektiğini söylemiş oldu. Bunu İlayda yada Aysun yapınca da yapmasını bekliyor, bu hareketi olumlu karşılıyoruz. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta 14 Ekim Puanlama kısmı yazının sonunda verilmiştir. 

14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları veren Yasemin kaynana

Uzun zamandır gerek programın sosyal medya hesaplarına gerekse sitemize gelen yorumların ortak yanı Onur neden Zeynep’in tabağına bir veriyor. Ona karşı bir kini mi var? Şeklinde olduğunu gördüm. Ancak Onur’u diğer programlardan iyi tanıdığımız için adaleti sağlamaya çalıştığını düşünüyoruz. Bakalım Bugün 14 Ekim Onur kaç puan verdi? Yine Zeynep’e bir mi verecek? Sonucu merakla bekleyeceğiz.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba Puan Durumu

Bu hafta 12 Ekim 2020 tarihinde başlayan yarışma programında birazdan kaynanalar ve Onur 14 Ekim puanlar verip, günün birincisini ilan edecek. Sonunda ise Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba puan durumu sonucu netlik kazanacak. İlayda ilk gün yakaladığı başarı grafiğini ikinci gün devam ettiremese de üçüncü gün, günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin olma planı yapıyor.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba Puan durumu sonucu öncesi yarışmacılar

14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu sadece bugün çeyrek altını alan gelin İkim olduğunu açıklamayacak. Bunun dışında bileziklere kimin daha yaklaştığını kimin eleme potasına yaklaştığını %100 olmasa da büyük oranda belli edecek.

14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklayan Onur

Hafta ortasında ki bu önemli 14 Ekim puanlaması sonucunda günün birincisi olabilmek için yarışmacılar adeta kıran kıran mücadele edip elinden geleni yapacak. İşte o önemli Bugün Gelinim Mutfakta 14 Ekim puanlaması ve sonucu alt kısımda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Puanları (14/10/2020 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

14 Ekim Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 3
Zeynep: 5
Aysun: 1
Nurcan: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

İlayda: 1
Zeynep: => Yasemin’in  Gelini 3
Aysun: 5
Nurcan: 3

*************************
” 14 Ekim 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 1
Zeynep: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Nurcan: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 4
Zeynep: 5
Aysun: 3
Nurcan: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Havva’nın verdiği Puanlar

İlayda : 4
Zeynep : 3
Aysun : 5
Nurcan: =>Havva’nın  Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 14 Ekim Çarşamba Toplam Puanlar

İlayda 3 1 1 4 4 13 (-2)
Zeynep 5 3 1 5 3 17 (-2)
Aysun 1 5 5 3 5 19 (-2)
Nurcan 2 3 2 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12 Ekim – 16 Ekim Haftası) – Çarşamba

*************************

Bugün Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba toplam puan durumu sonucu

İlayda   : 35 + 13 (-2) = 46
Zeynep : 33 + 17 (-2) = 48

Aysun   : 27 + 19 (-2) = 44
Nurcan : 33 + 9 = 42

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
14 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NURCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Perşembe Fragmanı İzle

14 Ekim 2020 Çarşamba günü kanal D ekranlarına gelecek ve 14 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunun dan sonra yayınlanacak olan 554. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Sunucunun nasıl puanlama yaptığı görüldü. Sunucu puanlaması kaldırılmalı. Yada sunucu değişmeli. Güven sorunu oluştu. Ayse’yi haksız yere eledi.

 2. Yeni gelen icin ayşeyi harcadilar. Ayşe kaynanadan yeni bir reyhan denemesi yaptilar ama bizimkisi saf olduğundan tutmadi

 3. Sunucu puanlaması kaldırılmalı. Bu kez de zeynebi harcama yollarini ariyor. Acik ve net Ilaydayi koruyup kolluyor. Adil degil. Sunarken cok itici. Sunucu değişmeli.

 4. Fatih urek Cok daha guzel yapiyor o gelmeli gecen hafta Cok haksizlik yapti onur bey ayse bosuna girding bilezikler zeynebin hakkiydi onur bey Cok haksizlik yapiyor ilaydayi kolluyor

 5. İyi akşamlar Fatma arkadaşım Aynen
  Çok Doğru dedin Zeynep güzel yemek yapıyor Çünkü İlaydanın yeni
  Gelince demiştiki, benim gelinim yemek yapmayı bilmez nasıl olurda
  İlayda şimdi iyi puanlar alıyor bencede Haksızlık Bilerzikler Zeynep in olmalı?? Onur bey böyle yapmazdı ne oldu şimdi bencede
  Sunucu değişmeli Onur bey becere
  Bilmiyor Farkındamısınız Arkadaşlar?

 6. İlayda sponsorlugunuzumu yapıyor acaba. çok merak ettim. Onur bey sürekli 5 i ilaydaya veriyor bu seferde zeynebimi yollamaya çalışıyor çok saçma sunucu puanlaması kaldırılsın bence…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu