21 Ekim Çukur Fragmanı Yayınlandı! Yamaç Mahalleye Döndü!

21 Ekim Çukur Fragmanı ilk sahne yine ve her zaman olduğu gibi kafaları karıştırdı. Ancak gerçek olan şu ki Çukur 3. sezon 5. bölüm fragmanı ile kardeşler yeniden bira araya geliyor. Artık Akın Koçovalı’nın işi oldukça zorlaşacak. Herkesin aklında Akın’ın hain olduğu geçmiyordu. Artık babası ve amcalarına karşı, açıktan açığa düşmanlık yapabilecek mi? Tüm bunları detaylıca yazının içeriğinde sizler ile paylaşacağız.

Çukur 21 Ekim fragmanı verildi. Ancak bazı olaylar çok net olmadığı için bizler de aldığımız istihbarat bilgisine göre ve analizlerimize göre yeni bölüm hakkında hem fragmanı hem de analizlerimizi paylaşacağız.

21 Ekim Çukur Fragmanı

Vartolu Sultan ananın dediği kişi ortadan kaldırmak adına kardeşler ile kötü olmayı bile kafasına koyup gittiği ceza evinde tek hedefi Ziya’yı öldürmek. Ancak Ziya da oldukça tehlike birisi.

Vartolu oğlunun büyüdüğünü bile görmeden ceza evinde asıl tek amacına yoğunlaşmışken, eşi Saadettin’den gelen oğlunun resmi ile dünyaları adeta Vartolu’nun oldu. Ancak oğlu İdris’in resmini Ziya’nın adamları çalması ve Salih’i öldürmek için ayaklarına kadar çağırması Vartolu için bir son değil. Yeniden ayağa kalmak için bir fırsat olacak. 14 Ekim Çukur Fragmanı ilk sahne - 21 Ekim Çukur Fragmanı Yayınlandı! Yamaç Mahalleye Döndü!

Yamaç, yeniden mahalleye gelip haklın sevgilisi ile karşılanmasında sonra Akın öldü bildiği Yamaç bir anda Çukur da mahallenin pazarında ortaya çıkması Akın’ı deli edecek. Akın ise Yamaç’ten kurtulmak için yeniden Azer ve Timsah Celil ile iş birliği yapmak istese de Azer, intikamını almak için bu işi kendisi yapacağını ve Yamaç’ı öldüreceğini söyleyip, işi kendisine bırakmalarını isteyecek.

21 Ekim Çukur Fragmanı Sonrası Analiz

Ay yapım imzalı dizi 3. sezon 5. bölümü ile Show TV ekranlarında 14 Ekim Pazartesi günü gelecek. Gecenin geç saatlerinde Çukur yeni bölüm ilk sahnede yayınlanan fragmana bakıp gelecek bölüm ile bazı tüyoları izlesek de net olarak neler olacağı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.14 Ekim Çukur Fragmanı 3 sezon 5. bölüm - 21 Ekim Çukur Fragmanı Yayınlandı! Yamaç Mahalleye Döndü!

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Aşk Ağlatır 6 Ekim Fragmanı Yayında! Ada Ve Yusuf Ayrılacak Mı?

Çukur 21 Ekim Tüyoları

  • Yamaç yeniden kontrolü ele alacak
  • Mahallede yeniden Yamaç Rüzgarı esecek
  • Yamaç ilk iş olarak Aliço’nun peşine düşecek
  • Vartolu Ziya’yı ilk etapta öldüremeyecek.
  • Vartolu hala ceza evinde kalmaya devam edecek
  • Selim ve yanındakiler gelecek bölümde ceza evinden çıkacak
  • Yamaç yeniden Çukur’a düzeni kurmaya çalışacak
  • Vartolu kesinlikle ölmeyecek
  • Akın ise Yamaç’ın bu hamlesini boşa çıkartmak adına Ezer ve Timsah Celil ile iş birliği yapacak

Detaylar ve bilgiler geldikçe buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Sizin de bir bilginiz var ise bu yazının alt kısımda bizim ile paylaşabilirsiniz.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM