Gelinim Mutfakta

14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Ve Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Kıymet’in yarışmadan çekilmesi ile ikinci bir şansı yakalamayı başaran Duygu, bu imkanı iyi şekilde kullanmak için fırsat doğsa da Çiğdem hanım geçen hafta söz verdiği gibi bu sefer de Duygu’yu bitirmek için Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi Puanları sırasında Elif’e 5 verip, Duygu’ya bir vermeye çalışacak. Bakalım  14 Ekim puan durumu sonucunda bu dediğini Çiğdem hanım yapabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

==>  [pembebuton]28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

==>  [pembebuton]18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Puanlama sırasında Duygu oldukça hırslanmış olmalı ki kendisine değil, çiğ olan başka bir tabağı beş vermesini kaldırmadı ve kaynanasına karşı ağır sözler söyledi. Bu duruma dayanamayan Aysel hanım ise günün kritiklerinde göz yaşlarını tutamadı. Bizler de fragmanda gördüğümüz kadarı ile Duygu kaynanasına şu sözler ile yüklendi.

==>  [pembebuton]17 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta haftalık Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

“Kayın validesi bile pişmemiş dedi. Bunun neresi pişmiş anne. Şuraya bak!”
Yarışmacı Duygu

==>  [pembebuton]16 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü, Elif ile Dilek  günün birinciliği paylaşmışlardı. Ancak günü sonunda yüzü gülen ve çeyrek altını hanesine yazdırmayı başaran yarışmacı Elif olmuştu. Bilezik listesinde emin adımlarla zirveye doğru tırmanmaya başlayan Elif bakalım 14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında yine birinciliği alabilecek mi? İzleyip göreceğiz. 

==>  [pembebuton]15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu14 Ekim Pazartesi haftalık toplam puanlar da Elif son haftalar da çok iyi bir çıkışı yakaladı. Bu büyü bozulmadan en azından Gülcan’ın aldığı 43 adet bileziğin üstüne geçip, Ezgi’den sonra adını altın listesini yazdırmak ve her daim adını oraya kazımak niyetinde olan Elif, bu hafta çok iyi bir başlangıç yapmasını bekliyoruz.

Çiğdem kaynana, son zamanlarda eşi benzeri görülmemiş bir başarı ile yarışıyor. Kendisini daha önceki katıldığında da hatırlıyorum. Gelinin tabağını bulmada çok zorlandığını, hafta nokta atışı gelinin tabağını bulanlara da gıpta ile baktığı günleri halen hafızalarımda duruyorken, şimdi Elif’in tabağını bulduğu gibi diğerlerinin tabağını da ayırt etmeye başladı. Not: 14 Ekim Pazartesi puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi Puanları Verildiği An Duygu

Çiğdem hanım gibi daha önce bu tarz bir başarıyı Ziyafet hanım yapıyordu. Hem kendi gelinin hem de diğer yarışmacıların tabaklarını daha çıkmadan bilmesi, sunucu Fatih Ürek’i bile şok etmişti. Ancak sonrasında ne olduysa bir daha gelinin tabağını bulamadı ve yarışmadan elendiler. Bugün de Çiğdem hanım, 14 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın yine gelinin tabağını bulacağını düşünüyoruz.

İlk gün tüm yarışmacılar birinci olmak ve çeyrek altını almak itiyor. İlk gün birinci olmanın kendi göre avantajları var. Bunu, üç yarışmacı çok iyi biliyor. Diğer yandan yeni gelen yarışmacı da kendisini ilk günden göstermesi açısında ilk günün kendinse sağlayacağı avantajları; 

 • Pazartesi günü çeyrek altını almak 
 • Haftaya moral ve motivasyon ile başlamak
 • Puan durumu olarak ilk günden zirveye çıkmak
 • Eleme potasından bir adım uzaklaşmak
 • Bilezikleri almak için güzel bir başlangıç yapmak

14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Duygu

Elde etmek için elinden geleni yapacak. Tabi buna ne Elif ne de Dilek müsade edeceğini zannetmiyorum.

Bugün Kim Birinci oldu? Kaynanalar ilk gün verecekleri puanlar sonucunda elbette bu sorunun cevabı netlik kazanacak. Ben de sizler bu konuda bilgi vereceğim. Ancak bu zaman zarfı içerisinde aklınızdan hangi gelini birinci olacağını yorum kısmında bizler ile paylaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Puan Durumu Ve Sonucu

14 Ekim 2019 Pazartesi günü 371. bölümü ile başlayacak olan bu hafta 18 Ekim Cuma günü 375. bölümü ile son bulacak. Tabi 375. bilezikler da sahiplerini bulacak. Hafta içinde kaynanaların verdiği puanlar bir muhasebeci edası ile not edip sizlere aktaracağız. İlk gün 14 Ekim Pazartesi Puanları ile başlayıp, 14 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu da dahil olmak üzere sonuçları anlık olarak sizlere paylaşacağız.Gelinim Mutfakta Bugün - 14 Ekim 2019 Pazartesi Elif Akçam

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani hafta finalinde her ne kadar haftanın en düşük puanını alan gelin Duygu olsa da Kıymet bazı sebepler öne sürerek yarışmadan çekildi. Bizler açısında bu olay oldukça sürpriz olsa da elif ve Çiğdem açısından bir güçlü rakibin gitmesi ile meydan Dilek ile Elif’e kaldı. Not: 14 Ekim Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.

Kıymet’in gitmesi ile yarışmaya devam eden Duygu ve yeni gelen yarışmacı ile birlikte yarışmadaki dengeler ne oranda değişti derseniz, bu hafta bilezikler Dilek ile Elif arasında geçeceğini ve bugün çeyrek altını alan gelin dilek ile Elif ikilisinden birisi olacağını düşünüyoruz.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce altın listesinde ne gibi değişiklik olduğuna bakalım. Ezgi 75 bilezik ile kolay kolay yerinden kıpırdamayacak. İkinci sırada Gülcan 43 bilezik ile yerini hala korumayı başardığını görüyoruz. Hatice 32 bilezik ile üçüncü sırada yer alırken, Elif ve Cansu 30 bilezik ile 4. ve 5. sırayı paylaşıyorlar.

Kıymet’in kendi isteği ile yarışmadan çekilmesi, aynı gün yarışmaya katılan Dilek açısında çok iyi olduğunu düşünüyoruz. İzra ikisinin yemekleri birbirine çok benziyordu. Şimdi Dilek daha şanslı bir hale geldi. Ancak onunda ezeli rakibi Elif değil Çiğdem hanım olduğu için işi zor. Bakalım tüm bu olumsuzluklara rağmen bugün 14 Ekim Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Dilek

Haftalık Puan Tablosu açısından bu hafta ilk günden son güne kadar %100 b değişim geçireceğini zannetmiyorum. Bunun en önemli sebebi iki güçlü ki zayıf rakip var. Zayıf rakipler elenmemek için çabalayacak. Güçlü rakipler ise bilezik yarışında olacağı için en fazla kendi aralarında bir değişim olabilir.

14 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizler aktarmadan önce, gelinler sunum kısmında yemek yapıp getirmesi gerekiyor. Tabi kafalarına göre değil, erilen tarife uygun şekilde yapması gerekirken bizler de bugün bu yemeği yapmak isteyebiliriz. Bu sebeple hemen alt kısımda günün yemeğinin malzeme listesini vereceğim.Gelinim Mutfakta 14 Ekim Puan Durumu Belli Olduğu An Duygu, Elif ve Çiğdem Hanım

Günün yemeğini adını ve malzeme listesini açıkladıktan sonra ise merakla beklenen 14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Sebzeli Pilav Ve Anne Köftesi

Gelinim Mutfakta Sebzeli Pilav Ve Anne Köftesi - 14 Ekim 2019

Pilav İçin;

 • 1 su bardağı Pirinç Pilavı
 • 1 çay kaşığı haşlanmış bezelye
 • 1 adet yeşil biber
 • 1 yemek kaşığı margarin
 • 2 su bardağı sıcak su
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 3 yemek kaşığı kadar arpa şehriye
 • 1 adet kırmızı biber
 • 1 adet havuç
 • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 çay kaşığı tuz

14 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Sebzeli Pilav Ve Anne Köftesi Sebzeli Tavuk Malzeme Listesi - 2

Köfte için

 • Yarım kilo Kıyma
 • 1 adet soğan
 • 1/2 çay bardağı galeta unu
 • 1 tatlı kaşığı domates salçası
 • 1 çay kaşığı domates salçası 1 adet yumurta
 • 2 diş sarımsak
 • yarım demek maydanoz

14 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Sebzeli Pilav Ve Anne Köftesi Malzemeleri -3

 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1/2 çay kaşığı pul biber
 • 1/2 çay kaşığı kimyon
 • 1/2 çay kaşığı köfte baharatı
 • 3 çay kaşığı tuz 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 114 Ekim 2019 Pazartesi günü yani haftanın ilk günü Fatih Ürek çok da bilinmeyen bir yemek ile yarışmaya başladı. Malzemenin çokluğu ve aşamalı bir yapımı olmasından dolayı 50 dakikalık süre verdi. 

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanalar puanlar verecek ve bu sorunun cevabını anlık olarak burada bulabilirsiniz. Ancak benim en çok merak ettiğim, bu hafta yarışmaya başlayan kaynananın nasıl puanlar verecek olması beni meraklandırıyor.14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an

İlk gün gelinini bulabilecek mi? Yoksa bol birli bir puanlama mı yapacak? Not: 14 Ekim Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu hemen alt kısımdaki tabloda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Puanları (14/10/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Duygu : 3
Kübra : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Dilek : 2
Duygu : 1
Kübra : 1

*************************
” 14 Ekim 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hatice‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : 4
Duygu : 5
Kübra: => Hatice’nin Gelin 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Dilek : 2
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1
Kübra : 3

*************************

Gelinlerin 14 Ekim 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 4 5 1 5 15
Dilek 5 2 4 2 13
Duygu 3 1 5 1 10
Kübra 1 1 2 3 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ekim-18 Ekim Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 15
Dilek    : 13
Duygu : 10
Kübra  : 7
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ elif
Gelinim Mutfakta 14 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ elif
14 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ KÜBRA

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2019 Salı Fragmanı İzle

15 Ekim 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 372. bölümü ile gelecek olan fenomen yarışmanın 15 Ekim fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu