Zuhal Topal'la Sofrada

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Belli Oldu! [Yasin Tayyar]

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Yasin Tayyar yarışacak. 14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları dijital medya uzmanı olan 34 yaşında ki Yasin Tayyar’a gidecek. Aileden aşçı olan Yasin Tayyar kaç puan aldı? Yasin Tayyar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sabahat Yasin’e 3 puan mı verdi? Yasin menüsünde hangi yemekleri yaptı? Yasin Tayyar’ın rakipleri bugün Yasin’in menüsüne kaç puan verdi? 14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda Yasin rakiplerini geçti mi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı kim? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe Puan Tablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/10/2021) Yasin Tayyar 15 Ekim Cuma günü, toplamda 24 puan alarak haftanın üçüncü yarışmacısı oldu.

=> Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

34 yaşında olan 3,5 yıllık evli olan, yedi göbekten aşçı olan Yasin farklı menüsü ile bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe Puanları için yarışan yarışmacı oldu. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Puan Tablosu için lütfen tıklayınız.

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Yasin Tayyar ve Eşi
14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün

Hafta başında beri rakiplerin menüleri sert bir dille eleştiren, ilk gün neredeyse eksiksiz masa kuran Sabaht’ın menüsüne 3 puan vermesi ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Yasin Tayyar’ın menüsüne rakipleri oldukça dolmuş ve intikam almak için gelecekler.

=> Yemekteyiz 21 Ekim Perşembe Puanları için tıklayınız.

Haftanın ilk yarışmacısı Sabahat, kendisine yapılan haksızlıkları bir bir almaya devam ediyor. Yemek yarışmasında daha çok intikam yarışmasına dönen bu hafta Sabahat en çok Yasin’e sinir oldu. Bu sebeple Sabahat elinden gelse, Yasin’in masasına ve yemeklerine Zuhal Topal 14 Ekim Perşembe puanları sırasında bir puan vermek istese de Yasin masasını yetiştirdiği için 3 puan ve üzerini verebilecek.

=> 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

14 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yasin Tayyar kaç puan aldı? Yasin Tayyar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yasin’in menüsünde hangi yemekler var. Rakipleri Yasin’in menüsünü nasıl buldu? Soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11-15 Ekim Bu Hafta Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe (2020)

14 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Yasin Tayyar. Aslen Kilisli olan ve yedi göbekten kebapçı olan Yasin Dijital medya uzmanı olsa da yemek yapma konusunda kendisine güveni tam. 

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Yasin Tayyar, Sabahat ve Edizcan’dan 3 ile 4 puan arasında alacağını çok iyi biliyor. Buna rağmen Zuhal Topal’la Son bölüm de yemeklerini yapamayan Habibe’ye yüksek verip kendi gününe oynaması beklenirken, Yasin ona da düşük vermesi, kafaları oldukça karıştırdı. 

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Habibe kendi masasının asla ikiyi hak etmediğini söylerken, Zuhal Topla 14 Ekim Perşembe puanları sırasında Yasin’den intikam alacağının sinyallerini verdi.  

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puan durumu sonucun da Yasin’in bugün aldığı puanlara geçmeden önce bugün yarışan Yasin Tayyar hakkında elde edilen tüm bilgiler alt kısımda verilmiştir.

14 Ekim Yarışmacısı Yasin Tayyar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yasin Tayyar
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yasin Tayyar Resmi
 • 1987 yılında Dünyaya Geldi
 • İstanbul’da doğdu
 • 34 yaşında
 • 4 yıllık evli
 • Aslen Kilisli
 • Babasının adı Rahmi
 • Babası İstanbul Ümraniye de Kebapçı
 • Henüz çocuğu yok
 • Eşi İstanbullu
 • Babası kebapçı
 • Çocukluktan beri Yemek yapmaya Meraklı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Asla Bamya yemiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Yasin Tayyar’ın menüsündeki yemeklerin ismi hemen alt kısımda açıklanmıştır. Bu yazıya sadece Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe Puanları ile puanlaması hakkında bilgi almak için gelen okurlar, yazını nen son kısmında tablo içerisinde yarışmacının aldığı puanlar açıklanmıştır.

14 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yasin Tayyar’ın Menüsü 

Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe Puanları Verilecek Yasin'in Menüsü

 • Pancar Çorbası
 • Avcı Böreği
 • Mütebbel
 • Et Şinitsel
 • Kuskonmaz
 • Kremalı Patates
 • Tulum Peynirli Cevizli Akdeniz Salatası
 • Beyaz Çikolatalı Brownie

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek rakipleri Yasin’in menüsünü şu sözlerle eleştirdiler. İşte Yasin’in rakiplerinin söylediği o sözler;

Menü güzel
Menüsü iddialı değil
Çok basit
Beklentimin altında

Yarışmacının Rakipleri

Sabahat ile Edizcan Yasin’in menüsünü çok sert bir şekilde eleştirdiği için açık açık bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe günü puanlamasında Yasin’in yemeklerine değil, hafta başında beri kendilerine karşı yaptığı yorumlara ve verdiği puanlara karşı intikam puanları alacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe Puanları Verildiği An Yasin ve Zuhal

Yarışmacıların neredeyse %75’i intikam puanlaması yapacağı bölümde Yasin Tayyar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı, haftanın kaderini belirleyecektir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe puanları sonucun da Yasin kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yasin Tayyar toplam da kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Yasin Tayyar)

Sabahat Şahin  4
Edizcan İkizoğlu  4
Habibe Naz Özcan  6
Sinem Bozkurt  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   24

**14 Ekim 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 14 Ekim Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Kilisli olan 3,5 yıllık evli olan Dijital medya uzmanı olan ancak aileden aşçı olan Yasin Tayyar’ın yarıştığı, 14 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlamasının da verileceği bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Ben de Sabshat’a tahammül edemiyorum,onun için sonuca bakıyorum,Zuhal hanım asla onu birinci yapmaz.
  Zuhal Topal haksız zaman en iyisini yaparrrr.
  Büyüksün Zuhalll…

  1. ya bir insanda bu kadar intikam duygusu olurmu sanki önceden husumeti varmış gibi buneyin hırsı sabahat allah kocana bol bol sabır versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu