14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı (15. Bölüm Fragmanı) Yayınlandı

14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı bölüm sonunda hemen yayınlandı. Cemre sonunda Cenk’in dediğini yaptı ve konağa geri dönüp savaşmak adına Cenk ile evlendi. Bu durumu sosyetenin tamamı naklen izlemesi Şeniz Karaçay’ı resmen rezil etti. Bu durumun intikamını almak için artık Şeniz’in önünde bir tek hedefi var. O da ne mi? Kesinlikle Cemre^yi yok etmek.

Seher hanım konakta dönen işi anlamak üzere iken Cemre’nin yaptığı hamle ile işin peşini aramak yerine Cemre’nin habersizce evlenmesini onu yani Seher hanımı yıkar. Cemre artık geri dönülmez bir yola girdi. Şeniz’i alt etmek ve Nedim’e yeniden kavuşmak için çekeceği acıların artık hiç mi hiç önemi yok. Şimdi merakla beklenen Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı ve analizleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı

Şeniz yıllarca oğlu Cenk’i her defasında alt etmeyi başardığını ve her defasında susturduğunu düşünse de Cenk işin aslında zaman bıraktığını ve bir gün bu olayların intikamını ve acısını almak için bir patlama yapacağını düşünmüş olmalı ki Cemre’ye birlikte hareket etme teklifi etmenin aslında Cemre kabul etmek istemiyordu. Zira kızların canını yakan ve her gün bir başka kızla takılan Cenk evlenmek istediğini bu sayede eve girebileceğini söylemişti.Zalim İstanbul Fragmanı - 14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı (15. Bölüm Fragmanı) YayınlandıCemre kesinlik güvenmediği Cenk’e evet demesinin tek sebebi canavar kız kardeşi Ceren’in iş yerine kadar gelip adam kaçıran birisi olduğunu söylemesi üzere güvenmediği Cenk’e evet deyip, onunla evlendi

agah bey ise Cenk’in burnunu sürtmesi için tüm parasına el koyup beş parasız sokak ortasına attı. Ancak 14 ekim Zalim İstanbul fragmanı izlediğimiz de Cenk ve Cemre yeniden konağa döndüğünü görüyoruz. Kısaca Cemre bir tarafta Şeniz ve Ceren ise bir tarafta kılıçları çekti. 14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı gorseli - 14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı (15. Bölüm Fragmanı) Yayınlandı

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Benim Adım Melek 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Cenk bunca bu zaman kadar bir eli yağda diğer eli balda olan Cenk artık beş parasız bir şekilde sokakta kaldı. Daha önce buna benzer bir şekilde Agah oğlunu terbiye etmek istemiş, Cenk ise uzun müddet dayanmak istese de başarılı olamadığı için babası Agah’a karşı boynunu bükmek zorunda kalmıştı.

14 Ekim Zalim İstanbul Fragmanı (15. Bölüm) Sonrası Analizler

  • Cenk sözünden caymayacak. Yani Cemre ile birlikte olmaya devam edecek.
  • Şeniz Cemre’yi öldürme planı yapacak
  • Agah Ceren’i evden kovacak
  • Seher hanım cebindeki flashı oğlu izleyecek
  • Agah oğluna ders vermek için yaptırımlarına devam edecek
  • Ceren, Nedim’i Cemre’ye düşman etmek için her yolu deneyecek
  • Sonunda Cenk ve Cemre konağa girmeyi başaracaklar

Detaylar eklenmeye devam edecek. Bizi takip etmeye devam ediniz.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM