Gelinim Mutfakta

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Kim Birinci Oldu]

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları netleşti! 14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? 14/09/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 14 Eylül Puan durumu sonucunda bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? Sunucu Nursel bugün kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 21 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/09/2022) 14 Eylül 2022 tarihinde ekrana gelen yarışma programında Döndü 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Sibel 6 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba Puanları ve toplam puan durumu sonucu kesin olarka netlik kazandığında, gözler bu hafta yarışmaya dahil olan Döndü ile bu hafta yüksek puanlar alan Sibel’in alacağı puanlar üzerinde olacak. 

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Gitti sonucu için lütfen tıklayınız.

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında aldığı yüksek puanların avantajını, haftanın ikinci bölümünde günün sonuncusu olarak kaybeden Döndü, haftanın ortasında yapılacak puanlamada elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor.

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 14 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 14 Eylül Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 15 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Döndü’nün hafta başında i başarısı, haftanın ikinci bölümünde yerini başarısızlığa bırakması, eski yarışımcıları sevindirirken, Döndü’yü bir hayli üzdü.

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucunda, Döndü bu hafta bilezikleri kazanma iddiasını, hatta yarışmada kalıcı olma iddiasını devam ettirebilmek için yüksek puanlar almak zorunda. Aksi halde adım adım eleme potasına sürüklenecek.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Sibel kendisi ile birlikte yarışmaya sezon başında dahil olan rakiplerine kıyasla çeyrek altın sayısı olarak ciddi bir fark bulunmazken, bilezik olarak Tuğba’nın 5, Emel’in 10 bilezik kazmamasına rağmen, Sibel’in henüz hiç bilezik alamaması, onu bu hafta bilezik almak için daha da kamçılamakta.

Hafta başında Sibel’in bu hafta atağa kalkıp, beş bilezik için en iddialı gelin olacağı konuşulsa da hafta başında Sibel’in performansı beklentilerin altında kaldı. Sibel ikinci bölümde yakaladığı başarıyı, bugün 14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak başarısını devam ettirmek istiyor.

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Tuğba

Haftanın ikinci bölümünde çeyrek altını alan Sibel, rakiplerine karşı, özellikle Tuğba’ya karşı şu sözleri sarf etti. İşte Sibel’in Tuğba’ya karşı sarf ettiği o sözler;

“Benim çeyrek altını almamı hazmedemedin. Normal de yas tutma rengi siyah ama sen beyaz giymişin!” Yarışmacı Sibel

Sözleri ile yarışmacı Sibel, Tuğba’nın kendisini kıskandığını ve çeyrek altını almasını hazmedemediğini söyleri. Buna karşın Tuğba da Sibel’e karşı yas tutmadığını, her zaman zirvede olduğunu dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Emel geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanan isim olmuştu. Bu hafta bileziklere yaklaşamayan Sibel, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alıp, mevcut durumunu düzeltmek istiyor.

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Döndü ile Kaynanası Münevver

Emel’in düşük performansı, bu hafta yarışmaya dahil olan Döndü’nün yarışmada kalması için umutlanmasına nende oldu. Döndü ilk bölümdeki başarısını, üçüncü bölümde de devam ettirip, bu hafta yarışma kalıp, eskilerden birini göndermek istiyor. 

Dört kaynana ve bir sunucu, gününü yemeklerini bugün Gelinim Mutfakta 14 Eylül Puanlama sırasında puanladıktan sonra, Nursel kural hatası yapan gelini açıkladığı anlarda, tüm gelinler korku ile beklemesi, dikkatlerden kaçmadı.

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Sibel 16 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Sibel bu hafta ilk çeyreğini kazanırken, Tuğba ile Döndü de 11 puanla günün sonuncusu olan gelinler oldu.

Çarşamba puanlaması yapılmadan önce Sibel 30 puanla liderliği ele aldığı görülüyor. Yeni gelen Döndü 27 puanla ikinci sırada kendisine yer bulabilirken, Emel 26 puanla üçüncü sırada Tuğba ise 24 puanla son sırada kendisine yer bulduğu görülüyor.  Tuğba bugün Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba puanlaması sonucunda, yüksek puanlar alıp kendi durumunu kurtarmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde Döndü çeyrek altını alırken, haftanın ikinci bölümünde çeyrek altını Sibel kazandı. Haftanın üçüncü puanlaması, birazdan Nursel Ergin’in vereceği 14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Toplam puan durumu sonucu olan, Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba puan durumu sonucu ise dört kaynana ile bir sucunun puanlaması sonrasında %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Tuğba söylemleri ile ön plana çıkmayı başarsa da aldığı puanlarla adım adım eleme potasın sürüklenmeye başladı. Tuğba bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak, kendi durumunu kurtarmak istiyor.

Çarşamba puanlaması Sibel için bileziklere giden yol, Döndü için eleme potasına gitmemek için köprüden önceki son çıkış, Emel ve Tuğba için yarışmada kalma mücadelesi olacak. Bu nedenle 14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, tüm gelinler en yüksek puanı almak için mücadele edecek.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Sibel ile Kaynanası Filiz

Haftanın ilk bölümü 12 Eylül Pazartesi günü ekrana geldi. İlk bolümde Döndü, ikinci bölümde Sibel çeyreği kazanan isimler oldu. Hafta finali 16 Eylül Cuma günü ekrana geleceği düşünüldüğünde, artık geriye üç bölüm ve üç puanlama kaldı. Bilezikleri kazanmak isteyen gelinler, 14 Eylül Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanları elde etmesi gerekiyor. 

14 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Çarşamba bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Puanları (14/09/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Eylül Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 4
Emel: 5
Sibel: 2
Döndü: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 2
Emel: 4
Sibel: => Filiz’in Gelini 1
Döndü: 5

*************************
” 14 Eylül 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Münevver’in verdiği Puanlar

Tuğba: 3
Emel: 2
Sibel: 1
Döndü: => Münevver’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: => Şenay’ın Gelini 4
Sibel: 1
Döndü: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 5
Emel: 1
Sibel: 1
Döndü: 4

*************************

Gelinim mutfakta 14 Eylül Çarşamba Toplam Puanlar

Tuğba 4 2 3 1 5 15
Emel 5 4 2 4 1 16
Sibel 2 1 1 1 1 6
Döndü 1 5 5 5 4 20 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12-16 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Tuğba: 24 + 15 = 39
Emel: 26 + 16 = 42
Sibel: 30 + 6 = 36
Döndü: 27 + 18 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DÖNDÜ
Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  DÖNDÜ
14 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİBEL

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Perşembe Fragmanı İzle

14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu kesin olarka belli olduğunda, gözler final öncesi son bölümü çevrilecek. İşte haftanın final bölümü öncesinde ekrana gelecek olan 984 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 15 Eylül Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. puan tablosuna bakınca sunucu yine yandaş yine destekçi ve sunucu yine taraf yine taraftar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu