Gelinim Mutfakta

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Bugün Kim Birinci Oldu]

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı günün birincisi açıklandı. Haftanın ikinci bölümünde 14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 14 Eylül Salı çeyrek altını bugün kim aldı? 14 Eylül Salı Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 14 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yeni gelen Hazal kaç puan aldı? Bedriye kaynana yine gelinin bulabildi mi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevaplarını bu haberimiz de detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 14 Eylül 2022 Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/09/2021) Yaren 19 puanla günün birincisi olurken, bu hafta yarışmaya katılan Hazal 18 puanla yine ikinci oldu. Aslıhan ise 10 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 5 Ekim Salı Puan Durumu ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı Puanları ve puan durumu %100 netleştiğinde bugün günün birincisi olan ve çeyrek altını bugün alan gelin netlik kazanacak. Diğer yandan bu hafta bilezikler için en iddialı ismin de Yağnur dışında hangi gelin olacağı da büyük oranda belli olacak.

=> 28 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Böylesi önemli bir günde hem eleme potasında uzaklaşmak hem de bilezikleri almak için harekete geçmek isteyen gelinler bugün 14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak istiyor.

=> 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 14 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusunun cevabını yazının en son kısmında kesin olarak sizleri bekliyor. 

=> 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

 

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları aynı zamanda puan durumun da netleştikten sonra artık eleme potasına düşürecek isim ile bilezikleri alacak isim %100 olmasa da büyük bir orana netlik kazanacaktır. 

=> 15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Hazal ilk gün Yağnur’dan hemen sonra ikinci sırada günü tamalarken, Hazal’ın kaynanası Bedriye ise kendi gelinin daha ilk günden bulması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı Puanları Verecek Kayın Valideler

Hazal’ın kaynanası ilk gün kendisini çok ifade edemese de ikinci gün her tarafı kendi evi gibi dekore ettikten sonra diğer kaynanalara aynen şunları söyledi;

“Ben buranın hanım ağasıyım. İstediğimi gönderirim!” Yarışmacı kaynana Bedriye

Sözleri ile kaynana Bedriye diğer kaynanaları etkisi altına almaya çalışmak istedi. Ancak güçlü ve tecrübeli kaynanalar Bedriye kaynananın bu yaptığını sadece basit bir şovdan ibaret olduğunu dile getirdiler.

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Bedriye ve Hazal

Bedriye kaynana Gelinim Mutfakta son bölüm de kendi gelinin tabağını adeta eli ile koymuş gibi bulması, rakip kaynanaları oldukça korkutmuştur. Bunda dolayı Bedriye kaynana artık her puanlamada kendi gelinin bulacağını düşündüğü için kendince “Hanım Ağa” olduğunu dile getirdi.

Yağnur ilk bölümde (-2) ceza puanı almasına rağmen rakip kaynanaların yanlış puanlaması ile Yağnur yarışmada yeni bir çeyrek altının daha sahibi oldu. Yağnur bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin olmak için kolları sıvadı.

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Açıklandığı An Yaren ve Kaynanası Filiz

Geçtiğimiz hafta Nilgün kaynanasının verdiği birler çok konuşuldu. Kendi gelinini eli ile koyması sosyal medyada büyük tepki toplarken, Yarışmadaki diskalifiye müessesi bir türlü çalışmaması izleyenleri oldukça rahatsız etti. Defalarca (-2) puan cezası alan Yağnur’un bu gidişine, bu haksızlığa dur denilmesi gerekiyor.

Özellikle bugün Nilgün kaynananın Gelinim Mutfakta 14 Eylül Puanlama kısmında kendi gelinini bulup bulamayacağı ya da 5-1-1-1 tarzında puanlama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı puanlaması ile haftanın beş puanlamasında ikisi geride kalmış olacak. Böylelikle bileziklere sadece 3 puanlama günü kalacağı için artık elenmemek için mücadele edecek gelinin işi daha da zorla girecek. 

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı Puan Durumu

13 Eylül Pazartesi günü başlayan yeni sezonun beşinci haftasında bugün Demet Akalın’ın vereceği 14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın puanlaması kaldığı yerden devam edecek. Kaynanalar Yağnur’a beş vermek için sıraya girdiği şu günler de Yağnur adım adım bilezik listesinde adını yazdırmak için gün saymaya başladı. Yağnur hedefine ulaşmak için Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı puan durumu sonucunda çeyrek altını kazanması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Aslıhan

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve geldiği ilk bölümde kaynanası Bedriye büyük laflar edip oldukça iddialı olduğunu iler süren yeni yarışmacılar mevcut yarışmacılar arasında ön plana çıkmayı başardılar. Hazal eğer bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde Yaren, Aslıhan ikilisinden birisi bu hafta yarışmaya veda eden isim olacak.

Yaren bir türlü istediği puanları ne kendi kaynanasında ne de başka kaynanalardan alamıyor. Diğer yanda kendi kaynanasından devamlı Yağnur’a beş puanı vermesi bir hata iken, Yaren ile Filiz’in el ele verip bugün Gelinim Mutfakta 14 Eylül puanlaması sonunda kesinlikle en yüksek puanı alan gelin kaynana olması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren’in artık kazanmaktan ve çeyrek altını almaktan başka çaresi kalmadı. 14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alamadığı takdirde Aslıhan ile eleme potasında mücadele etmesi içten bile değil.

14 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Programın sunucusu Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Nilgün gelini Yağnur’un tabağına yine beş puan mı verdi? Bu hafta yarışmaya dahil olan ve ilk bölümde iyi başlangıç yapan Hazla kaç puan aldı? Demet Akalın’ın ilk gün beş puanı hangi geline verdi? Salı çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları alt kısımda verilen puan tablosunun içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Puanları (14/09/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 1
Yaren: 5
Aslıhan: 4
Hazal: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hazal: 5

*************************
” 14 Eylül 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Hazal: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 4
Yaren 4
Aslıhan 1
Hazal 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Yaren: 1
Aslıhan: 3
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 14 Eylül Salı Toplam Puanlar

Yağnur 1 1 1 4 5 12
Yaren 5 4 5 4 1 19
Aslıhan 4 1 1 1 3 10
Hazal 3 5 1 5 4 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Eylül – 17 Eylül Haftası) – Salı

*************************

Yağnur : 18 + 12 = 30
Yaren: 12 + 19 = 31
Aslıhan: 9 + 10 = 19
Hazal: 17 + 18 = 35

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Salı Puanlama Sonuçları

*************************

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  YAREN
Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
14 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba Fragmanı İzle

14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu bugün kim birinci olduğu netlik kazandıktan sonra gözler haftanın üçüncü bölümünde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

    1. Nuray hanım olsun,Aslıhanın kayınvalidesi olsun,hep Yağmura veriyorlar 5.Biz buradan ekrandan Yağmurun hep daha çok kısalttığını anlıyoruz onlar öğrenemediler.Nuray hanımda,5 i hergün verir sonra boş,boş konusurlar

  1. artık taktik değiştirip iyi tabağa 1 verdiler. herkes hergün iyi yemek yapamazki. kendi gelinlerine de 1 verebilirler. bugün birler Yağnura gitti. canı sağolsun. herkes biliyor güzel yemek yaptığını. bugün tersine puanlama yaptılar ve tuttu. bakalım yarın nasıl yapacaklar kayınvalideler.

  2. Yağnunura gıcık oluyorum.yaaaa.keşke Büşra elenmeseydi.Geçen hafta aslıhan ve yaren kılpayı kurtuldular kefeni yırtılar.keşke aslıhandan eksi iki puan kırılsaydı

  3. Nuray hanım olsun,Aslıhanın kayınvalidesi olsun,hep Yağmura veriyorlar 5.Biz buradan ekrandan Yağmurun hep daha çok kısalttığını anlıyoruz onlar öğrenemediler.Nuray hanımda,5 i hergün verir sonra boş,boş konusurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu