Zuhal Topal'la Sofrada

14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Oğulcan Yıldız]

14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Oğulcan Yıldız yarışacak. 14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışacak olan Oğulcan kurumsal bir firmada satış temsilcisi olarak çalışmaktadır. Oğulcan Yıldız kaç puan aldı? Oğulcan Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sırasında yemeklerini yetiştiremeyen Oğulcan’a rakipleri ne dedi? Kaç puan verdi? Oğulcan’ın menüsünde hangi yemekler var? Tüm bu soruların cevapları detaylı olarak sizleri bekliyor. 

=> 14 Eylül 2022 Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

13 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında macerasına başlayan Zuhal Topal ilk gün gelin kaynana çekişmesini bekleyenler, yarışmacıların karışlık olduğunu görünce büyük bir bir şaşkınlık yaşadılar. Ancak Sunucunun esprili anlatımları yine izleyenlerin içini ısıtmaya devam ediyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Ekim Salı Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

14 Eylül Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Oğulcan ve Eşi
14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Yarışan Oğulcan ve Ailesi

25 yaşında olan Oğulcan bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül Salı Puanları için yarışan bu haftanın ikinci yarışmacı oldu. 

Oğulcan yarışmaya çok iddialı başlasa da yaşadığı talihsizlikler nedeni ile yarışmada ki kazanma hırsınız kaybetme üzüntüsü alırken, Oğulcan’ın rakipleri de Zuhal Topal Yemekteyiz 14 Eylül puanlaması sırasında düşük puanı adeta keyif alarak verecekler.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Oğulcan Yıldız ilk gün yarışan Özlem’e yemekleri servis ederken beş dakikayı geçmemesi konusunda eleştirilerde bulunurken, bugün kendisi yemeklerini yapamadığı için rakiplerinden büyük eleştiri alacak.

14 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Oğulcan Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13-17 Eylül Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül Salı (2020)

14 Eylül Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Oğulcan Yıldız. Aslen Karslı olan Oğulcan 20 yıldır Bursa ilinde yaşadığını, halen kurumsal bir firmada satış temsilcisi olarak çalıştığını açıkladı.

Yakın arkadaşları yemek programına katılıp kendi elinin lezzetini göstermesi için telkinlerde bulunması üzerine Oğulcan elinin lezzetini kanıtlamak için programa katıldığını, bugün 14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları sonucunda en yüksek puanları alacağını düşünse de yemeklerin hiç birini yetiştiremediği için hepsini dışarıdan sipariş etti.

14 Eylül Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Açıklandığı An Yarışmacılar
14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Açıklandığı An Yarışmacılar ve Sunucu

14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Oğulcan yemeklerini yapamadığı için ve hepsini dışarında sipariş ettiği için rakiplerinden bir puan alacak. Bu duruma ise sunucu Zuhal’in ne diyeceği ve kaç puan vereceği merak konusu oldu.

Bu hafta yarışan yarışmacılar arasında Oğulcan yapamadığı yemeklerden dolayı Zuhal Topal 14 Eylül Salı puanları sırasında rakiplerinden alacağı düşük puanlardan dolayı otomatikman elenirken, geriye kalanların şansı da bir hayli yükselmiş oldu.

14 Eylül Yarışmacısı Oğulcan Yıldız

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğulcan Yıldız
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oğulcan Yıldız Resmi
 • 2 yıllık evli
 • Bursa ilinde yaşıyor
 • Kurumsal temsilcisi olarak çalışıyor
 • Aşırı kıskanç biri
 • 25 yaşında
 • 2 aylık bir oğlu var
 • Satış Temsilcisi
 • 2019 yılında evlendi
 • Sakin bir yapısı var
 • 1996 yılında doğdu

Zuhal Topal’la bugün yarışan Oğulcan Yıldız’ın menüsünü ve bu menüye rakiplerin neler dediğini açıkladıktan sonra bu günün en çok merak edilen konusu yemeklerini dışarıdan söyleyen bir yarışmacı olan Oğulcan’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül Salı Puanları ile puanlaması sırasında kaç puan alacağı konusunda kesin bilgi hemen alt kısımda tablo içerisinde verilmiştir.

14 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oğuzcan’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Eylül Salı Puanları Verilecek Oğulcan'ın Menüsü
 • Ekmek Çanağında Tavuk Suyu Çorbası
 • Sebzeli Volovan
 • Yoğurtlu Kırmızı Biber
 • Çökertme Kebabı
 • Panzanella Salatası
 • Malaga Tatlısı

Bu hafta yarışmanın ilk haftası olmasına rağmen yarışmacıların birbirinden renkli ve bir o kadar uç yarışmacılardan oluşması dikkatleri bir anda programa değil, yarışmacılara çevirdi. 

Oğulcan’ın rakipleri Oğulcan Yıldız’ın menüsünü öğrendiklerinde aynen şunları söylediler;

Menüleri çok uyumsuz
Çok basit
20 dakikada yapılabilir
Düne göre daha iyi

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül Salı puanları daha önce olmayan bir durum puanlamaya tabi olacak. İlk defa bir yarışmacı yemeklerin neredeyse tamamını dışarında söylediği için sunucu ve rakipleri dışarıdan gelen yemekler puanlamaya tabi olacak. Dikkat: Oğulcan Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Oğulcan’a gelecek olan puanlar sonucunda geriye sadece üç yarışmacı kaldı. Özlem çok iyi puanlar aldığı haftada rakiplerini geriye atmak için 14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz puan durumu sonucunda birinci kalmak adına Oğulcan’a bir puan verecek.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül Salı puanları ile puanlaması sırasında Oğulcan’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Yemeklerinin hepsini dışarıdan sipariş eden Oğulcan toplamda kaç puan aldı? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Puanları (Oğulcan Yıldız)

Özlem Çelik  1
Zübeyde Kırkdeveli  2
Büşra Yıldız  1
Mustafa Gültekin  3
Zuhal Topal    2
TOPLAM:   9

**14 Eylül 2021 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 14 Eylül Salı Fragmanı İzle

Aslen Karslı olan ve 20 yıldır Bursa ilinde yaşayan Oğulcan Yıldız’ın yarıştığı ve 14 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasının da verileceği Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül fragmanı (2021) alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu