Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

14 Haziran Ah Kalbim Özeti Abhi, Bu Aşkın Gücü Büyük Anne Ah Kalbim 231. Bölüm Özeti

Kanal 7 ile uyumlu halde ah kalbim 231. bölüm özeti vermek için yeniden bölümü yazdık. 14 Haziran Ah Kalbim özeti en önemli kısmı Teröristler Abhi2nin konserini basması ve Pragya sandığı Munni ile karşılaşması olarak söyleyebiliriz.

14 Haziran Ah Kalbim Özeti

Sitemizi yakından takip edenler bilir. Bizler ah kalbim 231. bölüm özeti ile alakalı yazımızı üç ay evvelden vermiştik. Ancak Kanal 7 bazen 4 partı bir araya getirip yayınlarken bazen 3 partı bir araya getirdiğini gördük. Bunların yanında bazı sebeplerden dolayı bölüm yayınlanmayan gün de oldu. Mesela kadir gecesi Ah Kalbim yayınlanmadığı gibi. Kanal 7 ile uyumlu hale getirmek için birazdan size anlatacağım özeti hem 230 da hem de üç ay önce başka başlık altında anlatmıştık. Bu yüzden lütfen bizlere sitem etmeyin. Amacımız en doğru özeti vermek. Sözlerimi daha fazla uzatmadan 14 Haziran Ah kalbim özeti vermeye başlayalım. Ah Kalbim 15 Haziran Özeti için [pembebuton]Tıklayınız.[/pembebuton]

Abhi konserinde Pragya’yı görmüş ama onu bir türlü bulamamıştı. Aliya ile Tanu da Munni’nin her şeyi Abhi’ye açıklaması için onu bir an önce bulmak isterken konseri basan teröristler ikilinin ekmeğine adeta yağ sürer. Munni Abhi’ye ulaşsa da birinin sırtında bombalı yelek diğerinin elinde silahla Abhi’nin konseri durur. Abhi arkasını döndüğünde teröristin, Pragya zannettiği Munni’yi yere fırlattığını görür. Teröristleri konsere gelen seyirciden biri etkisiz hale getirmek isterken terörist tarafından silahla vurulur. Terörist kimse kahramanlık yapmasın. Sonunuz bu yerde yatan gibi olur der. Abhi hem konserdeki kişilerin hayatını kurtarmak hemde Pragya zannettiği kişinin hayatını kurtarmak için ne yapacağına karar verir ve büyük risk alır.

İki terörist ile konuşarak bu eylemlerinden vaz geçirmek için uzun süre dil döker ve bir tanesini ikna eder. Ancak diğer terörist ise hala bu konser alanını kanla bürümek istemektedir. Ah kalbim 14 haziran özeti için en önemli ilk yerlerden bir tanesi Abhi’ye silahını doğrulttuğu sırada konseri izleyenlerden biri eline aldığı sopa ile yerdeki topa vurup teröristin elindeki silahı yere düşürür. Abhi ile Terörist arasında kavga başlar. Abhi teröristi darp ederken terörist yerden sopa alıp Abhi’ye vurmak isterken sopa alev alır. Abhi savunmasız bir şekilde kalınca Munni hemen Abhi’nin önüne geçip teröriste yapmaması ister. Abhi ise Pragya sandığı Munni’nin kendisini korumaya çalıştığından eski anılarını hatırlar. Terörist ikilinin üzerine ateş püskürttüğü anda Abhi Munni’yi bir tarafa kendisini bir tarafa atıp gelen alev topundan kurtarır.

14 haziran ah kalbim ozeti (ah kalbim 231. bolum ozeti) resim 3

Seyircilerden biri de teröristin kafasına sopa vurup bayıltır. Daadi ile Daasi de televizyondan konseri izlemek için açtıklarından konser alanını teröristler tarafından saldırı yapıldığını öğrenip panik olurlar. Hemen tüm televizyonlar canlı yayına geçer. Abhi ise yanan konser alanı izlemeye gelenlerin sağlıklı ve yara almadan boşaltmaları için çaba gösterir. Alevler gittikçe artmaya başlar. Mahsur kalan kişileri kurtarmak için sahne dekorunu sopa ile kırıp vatandaşları güvenli bir şekilde tahliyesini sağlarken Tanu ile Aliya da Munni’yi bulmamız lazım. O bizim sonumuz olabilir derler. Daadi ile Dasi Purap’ı arayıp konser alanına geleceklerini ve çok merak ettiklerini söylerler. Purap yok dese de inatçı yalılar olay yerine gelir. Abhi, yanan alevler arasında Pragya’nın resmini gösterip gören duyan var mı der. İzleyicilerden biri resimdekini az önce gördüğünü ve insanlara yardım etmeye çalıştığını söyler.

Ben Pragya Değilim Ah Kalbim 231. Bölüm Özeti

Munni ise herkesin çıkmasını sağlarken kendi dumandan etkilenip olduğu yere bayılır. Ah kalbim 14 Haziran özeti verirken aşkın ve sevginin gücünü bir kez daha anladım. Sevdiğini kurtarmak için yanan ateşin arasına gözünü kırpmadan Abhi girdi. Abhi, sonunda Munni’yi bulur ve hemen onu kucağına alıp yangından kurtarır. Yangının giderek büyüdüğü gören Aliya ve Sarla artık Munni de öldü. Ondan da kurtulduk deyip olay yerini terk ederler. Abhi yangın alanından kurtulmak için tek çare merdivenlerle yukarı çıkmak olduğunu düşünür. Ancak Pragya sandığı Munni’nin kendinde olmaması ve merdivenleri tek başına tırmanabilecek güçte olmadığı için Pragya’yı sırtına alıp o şekilde merdivenleri tırmanmayı başarır. Hemen ambulansa bindirir. Daadi ise Pragya’yı görünce şok olur. Abhi bu aşkın gücü der. Gerekli tedavinin ardında Pragya baygın bir halde Mehra konağına gelir. Abhi baygın bir halde duran Munni’nin başına geçip onu bir daha kaybetmeyeceğini ve asla ayrılmayacağını kendi kendine söyler. Sarla da kızının yaşadığı haberini alır. Ah Kalbim 231. bölüm özeti alt paragrafta devam ediyor. 

Sevinçle kızının yanına çıkarken Tanu ve Aliya da evin dışında Munni’yi öldürmemiz lazım. Yoksa her şeyi açık edecek ve bir daha Mehra konağını hayatımızda bulamayız der. Doktor baygın halde olan Pragya’yı muayene eder. Şimdilik bir sıkıntı görünmediğinde uyandığında daha detaylı testler gerektiğinde yapılacağını söyleyip evden gider. Munni de bu sırada kendisine gelir. Hemen Pragya sandığı Munni’ye Sarılıp seni çok özledim der. Munni ise ben Pragya değilim der. Abhi de Pragya’nın yaşadıklarından sonra hafızasını kaybettiğini düşünür. Hemen doktoru arayıp durumu haber verir. Doktor da bazı ilaçların alınmasını telefonda söyler. Abhi ise Pragya’yı yalnız bırakmak istemez. Ah Kalbim 231. bölüm özeti burada son buldu. Ah Kalbim 14 haziran özeti için mümkün olduğunca detay vermeye gayret ettim. 14 Haziran Ah Kalbim özeti için yorum kısmında beğendiğinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.

14 Haziran Ah Kalbim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

146 Yorum

 1. İki de ben hediye isterim biricinin hediyesi ?ayakkabı olsun??????????????????

 2. Teşekkür anonim sen yenisin galiba armıza katılmak istiyorummusun cnm???☺☺

 3. ALEV ABLOŞUM?
  NASILSIN ABLOŞ BUGÜN DİZİMİZ VAR SEN ANLAT KARADENİZ ABLOŞUM SANA HEDİYEM HIMM ACABA NE VERSEM SANA İKİMİZE YURT DIŞINA 2 BİLET GEZİP TOZARIZ OHHHH??

 4. MELEK ABLOŞ??
  HOŞLSNDIĞIM ŞEYLER GEZMEK DOLAŞMAK BİR YERE GİTTİĞİMDE SÜREKLİ GEZMEK İSTERİM MÜZİK DİNLEMEYİ ÇOK SEVERİM VE TOPLA OLAN OYUNLARI SEVERİM??

 5. FİLİZ ABLOŞ?
  ELİNE SAĞLIK ABLOŞ AK ÖZETİNİ OKUMUYORUM AMA KÖRDÜĞÜMÜ OKUYORUM BU 2 HAFTADIR?
  Not: SENİ SEVİYORUM?

 6. Helim kuzum iyi şükür sen nasılsın okul kapandı rahatlamış ? sındır artık şükür canım evet dizimiz var ay sezon finali olcak ???cok özleyeceğim Tahiri nefesi Asiyeyi muratı ay hepsini ???ay helim aldığım en güzel hediyeler den biri dir ya hadi gidek bari kız helin yaz dizileri başlayacak ben 4N1K yi izleyeceğim ya filmi vardı cok sevmiştim şimdi dizi oldu güzel oldu bir de darısı başımıza bakacağım sen kuzum ???????????????????????

 7. Kızlar naber??..
  Anonim merhaba?..aramıza katılmak istermisin?..kendini tanıda bilirmisin tabi istersen..

  Alevim kız sana hediyem ????????????????????????????????????????..afiyeeet olsun????????

 8. Hazal kız hepsi bana mı kız ben bizim mahallenin bir haftalık erzağı sandım ha ?????????????

 9. Ayyy kimseciklerde yok..anlaşılan bugün buralar sessiz olacak neyse bende kaçıyorum..muhtamelen gecede kimse olmaz..hadi şimdilik kaçdım by??

 10. Ay Hazal yemeğe doysam da tatlıya doymam ama Ekmeksiz yerim hep tabi kebap hariç :-) ;????????????

 11. Kız hazal ne bileyim ya çocukluktan beri patlıcan ? tereyağı kaymak hiç sevmem ve yemen birde çiğner ve balık yediğim dek balık hamsi ?????????????

 12. Evet Sen anlat Karadeniz tabiki??????????

  Ay kıyamam hazalıma bir elma ? mı sadece kırmızı olsaydı bari ?????????

 13. Kız sende fazla seçisisin..
  Bende severim hamsiyi..ama balık çeşitlerinin hepsini seviyorum??
  Bende yemekde soğan sevmem..yemekde soğan görsem hemen ayıklarım..

 14. Kız yok sadece yeşil elma????
  Birazcık kilo aldımdaa??????
  Ramazan bitsin hemen diyete????
  Hedefim 55 kilo?..

 15. Yok kız seçici değilim ki sade oyle tereyağı boyle yağ kibi yağ zaten de kaymağın tadını sevmem çiğer de ne bileyim zaten çiğeri bizim ailde kimse sevmez ki küçükken o kadar zorla yedirmek istediler ben de bezdum ?????????ama soğana bayılırım ya menemen de dürüm de her şey de ?????

 16. Kız hiç diyet yapamadım ben allah kolaylık versin sana yengem yapardı ordan bilirim zor bir şey ben ramazan da kilo verdim ya ne bileyim her kesin bünyesin farklı işte ????????çok yiyen kilo almaz az yiyen alır ☺☺☺?

 17. Abilerimle aram iyi canım ömer de evi buldu zaten bayramdan sonra temizlik yapıp taşınacak ?????

 18. Alevim aslında kilolu biri değilim..nasıl söylesem hmm yasak elmada yıldız karakteri varya eda ece öyleyim..yani birazcık kilo alırsam kötü olurum..
  Bende incecik olmak istiyorum??

 19. Aynen hazal bunalar dişinda her şeyi yerim ama ne bileyim ahtapot yiyen var işte yengec falan yiyen var ama ben görünce oyle şeyleri miydem bulanıyor ya hı????????

 20. Anladım canım..sevindim abilerinle aran iyi olmasına??..desene kurtuldun ömerden????..
  Ee seni biraz az görsünde özlesin..özlet kendini kız???

 21. Kızlar evet zaten bu ahtapot,yengec bunların hepsi zenginlerin yemekleri??..
  Bende sevmem yaa görünce tiksinirim???..

 22. ALEVİM Ömerin temizliğini sen yaparsın zaar ha ;)
  ???
  HAZALIM pişmiş soğan sevilmez mı kuzu??közlenmiş patates,sogan,patlıcan harikadır ımm??
  Allah’ım herkes manken olmak zorunda mı illa sıfır beden olacak hazal Çırpı bacaklı???????
  Tamam sana Afrika diyeti yazıyorum Hazoş???

 23. Ahtapot yengeç
  İstiridye Karides haram onlar haram caiz değil fitil fitil gelecek ahirette yiyenlerin burnundan ıyy iğrenç ???
  Mis gibi hamsi,nilüfer,çinekop varken??

 24. Yok ya ben sevmiyorum defnem soğanı..
  Ayy defnem ne bileyim kafama takdım kilo sorununu??..kız yok o kadarda değil çarpı bacak??..ama 3-4 kilo versem fena mı olur??..kız yaz sen afrika diyetini???

 25. Defnem hoşgeldin kız yardım ederim ama o da yapar ay defne aynen ya gözlenmiş patates soğan ay harika olur ben cok severim ha ???????????

  Melek canım hoşgeldin kuzu ????

  Haza kız dalmadı kız çay aldım gendime geldim sohbet devam ????????

 26. Teşekkürler melekcim????
  Kız nebileyim yaa aynada kendimk kilolu görüyorum sanki..birazcık göbeğim çıkan gibi sinirleim bozuluyor????

 27. Yazıyorum bol bol su
  Soğan çorbası ?? yeşil zeytin
  Ve bolca dondurma ?
  HADİ iyisin Afrika diyetinde dondurma yok ama ben sana kıyak geçiyorum ;)
  Ha Canan Karatay ninenin de dediği gibi ekmek ve şekeri bırakacaksın Hazoş??
  Evden iş yerine de yuruyecen
  VEE EVET SONUNDA HAZAL O BEDEN??HATTA -1???????

 28. Kız hazal Allâh seni ne yapsın cayı mutfaktan aldım marketten almadım ki ???????????ama market yakın evet hemen iki ev ötede cok yakım hah ????

 29. Ooo defnem diyetini harfi harfine uygulayıcağım?????
  Canan karatay mı ben korkuyorum onu görünce?..konuşurken insanı dövecek gibi konuşuyor???
  Kız sabah erkenden 7 de kalkarım yürürüm o zaman 1 saat???..
  1 ay sonra size iyi haberlerimi veririm o zaman??????..

 30. Ay defne bu diyet se ben yaparım soğam corbasını cok severim ha ??????ben de Afrika diyeti diyince hiç bir şey yemeyceksin diyecen sandım ha ??????

 31. Tabi canım temizlik dediysek sen camları temizlersın ALEVİM çorbada tuzun olacak kadar??yapsın gerısını Ömer oğlan
  Bu oğlan ne iş yapıyordu ALEV ?? seni gecındırecek dimi sigortası yemeği var mı?? yoksa olmaz bu iş ?
  Aynen kızlar mis gibi yiyecek şeyler verken tiksinç şey yiyorlar hele şu istiridye den ne çok zehirlenen oluyor
  Ay klavyem donuyor on saat yazamadım hayret :x

 32. Aynen defnem mis gibi yemekler varken iğrenc şeyler yiyorlar???
  Banada öyle olur defnem klavyem donar..

 33. ALEVİM sen zaten kurtlusun yerinde durmuyorsun zayıf Kürdan mı olucan başımıza dişimizi mi karıstırcaz seninle hayret ???
  ???
  Tamam Hazalım haber ver umarım hastanenin acil servisinde olmazsın??Emir eliyle beslemek zorunda kalır seni sonra??

 34. Kız defne ömer mimarlık okuyor ama spor eğitmeliği de yapıyor canım ay bana istiridye deme ya onu çiy çiy yiyorlar ya bir tuhaf oluyorum böcek yiyorlar bu da zenginlik diyorlar ha ???????kız camları silerim artık kader de cam silmek var her hal ??????

  Hazal kız senin kafa nerde emir de mi kaldı ?????????

 35. Yok melek emir beni beğenmiyor..bir an önce benden kurtulmanın yolunu arıyor..ama ben bırakmıyorum????
  Kız beğenmez olur mu..tabi beğeniyor??..neden sordun kilodan dolayı mı..evet keçen sefer bana birazcık kilo mu aldın dedi bende tabi biraz kıllandım????..

 36. Canan Karatay yüzünden gıda fiyatları aldı başını fırladı yok yumurta iyi zeytin iyi ceviz iyi dıye diye
  Zeytinyağı ile cevizin kilosu çeyrek altının fiyatıyla aynı??ay Cananın lise fotografını görmüştüm internette tam bir dombili.?Demek kendi travmasını atlatmaya çalışıyor milletin üstünden
  Ama ekmek ve şeker konusunda haklı malesef ??
  60 KİLONUN ÜSTÜNDE OLANLAR BENİMLE KONUŞMASIN SAKIN AFFETMEM ????

 37. Ay defne yok kız ben diyet yapamam zaten doğru kız yerim de duramıyorum hiç çocukluktan geliyor ya büyükannem beni evten atardı yazın ben ev dağıtıyorum diye bir çıkardı ben bir ağcın tepesin deyim sonra eve alırdı bir bakardı dolabın tepesindeyim duramıyorum kız ??????????????

 38. Spor egırmenlıgı haaa??
  Hani şu at gibi tay gibi kızların olduğu salonlar??
  Ay insan gidip ellemek istiyor onlara gerçek mı diye ??
  Mimarlık güzelmiş bırakmasın

 39. Alevim ömer mimarık mı okuyor ne güzel..kız yok aklım emirde kalmadı??..
  Defnem zaten en sinir bozucu şeyde emirle buluşurken..emir kalorisi bol yiyecekleri yerken bende salata yiyorum??…
  Kız yok hastanelik olmam hem 3-4 kilodan bişiycik olmaz??..

 40. Defne haklısın ya günde 27 yumurta yiyin diyor tavuk bile ayda 27 yumuta zor yumurtalar ha bir o kadar yumurta verelim insanın maaşı mı dayanır gendisi milyonlar alıyor diye her kesi oyle zannediyor ya ayda askeri maaş alan insan onları mı alsın fatura mı ödersin eve mi baksın ya hu ???????????

 41. Aynen defne yok onu yiyin bunu yiyin ?..insanın kafası kaldırmıyor..
  Ayy öyle mi dombulmuydu yaa????.o gitsin kendisine baksın dombiş canan????.sonrada gidib millete laf atıyor?????..

 42. Yok kız burakmaz nerye burakıyor boğarım ha ?????????

  Hazal kız salata mı ben ak deniz salatasına bayılırım çoban da cok severim sen ne yiyon bari kı ???????

 43. Taman HAZALIM bu dıyet sana göre o zaman..? Soğanları yiyip yiyip soğan çorbalarını içip içip Emire sarıl nefesinle üfle ??????????
  ???
  Ay ALEVİM 27 yumurta ile millet koca bir aileyi geçindiriyor hergun nasıl yensın herkesin evinde bol katık var sanıyor açın halinden tok ne anlar??

 44. Haklısın Defnem ya zaten öyledir zenginin malı züğürtün çenesini yorar dememişler boşu boşuna ??????????

 45. Canım bende akdeniz salatasını severim..sebzeli salatalar yiyerim hep..
  Oo defnem o halde emir sarılsam bende kaçmasın sakın???..

 46. Kız sen 5 kilo verene kadar maske takar Emir ??
  Sonunda seni tanıyamayacak
  Bu gelen Hazal mı Adriana lıma mı,Irına Shake mı,Mıranda Keery mı????ödül var sonunda ;)
  ???
  Melekcım kız insan vejetaryan olur mu onca dürümler lahmacumlar tavuklar ağlar arkandan kız???
  ???
  ALEV Ömer ailesine ne zaman takdim edecek seni kuzu ?

 47. HAZALIM insan tabi kız onların Allahıyla bizi yaratan Allah aynı nolmuş kı????
  İnsanin bahtı güzel olmalı hepsi de boynuzlandı bunların?

 48. Oy duman kara duman
  Sardi dort bi yanimizi
  Ander kalsun sevdaluk
  Oy alacak canimizi
  Der akar taş ile gözüm
  Doldu yaş ile
  Nerler gideyim ha bu
  Karip baş ile
  Der akar daş ile
  Gözüm doldu yaş ile
  Qurbete mi gideyim
  Ha bu sevdalı baş il
  Hoy gidi karadeniz
  Sardi dort
  Yanimizi oy gidi karadeniz
  Sardi dort bi yanimizi
  Ander kalsun sevdaluk
  Oy alacak canimizi
  Size şarkı yazdım?????????????

 49. Düfnem bunlar hiç altadılı mı yaa???..valla bence bu erkekler altadmak için altadıyorlar?..
  Alev kız bu şarkı ne???sen mi hazdın gerçekden hiç durymadım da??

 50. Ay Defnem kuzum bilmiyorum ama annesin den korkuyorum ha kadına neler ettim kardeşini biliyor bir kız kadeşi var onla konuşuruz beni tanıyor ama annesi de beni tanıyor da seviyor mu bilmem ???????????????☺☺????

 51. Alev tabi zamanında kadıncağızın başına getirmediğin olay kaldı mı???..kız sever sever niye sevmesin??

 52. Defne dogru soyluyorsun bazän siradan olmak iy
  Unlü olmakdansa
  Tebriklar alev cok beyandim şarkiyi

 53. Aldatıldı valla HAZALIM
  İkinci 3.kocaya zıpladılar ??
  Miranda hatta biseksuel oldugunu söylemiş yani hem kadınlardan hem erkeklerden hoşlanıyormuş lisede kız sevgilisi bile varmış tüküreyim onun güzelliğine eksik kalsin ??
  ALEV korkma kuzum önemli olan niyet iyi niyetlisin sen sanırım birde heyecanlanınca daha çok sakarlık yapıyorsun bir de ama çözülür korkma ??erir buzlar

 54. Kızlar beni şarjım 1..kapandı kapanacak..hadi ben kaçıyorum canlarım???
  Görüşürüz??????

 55. Hazal tabi tabi ben yazdım böyle bir yeteneğim olsaydı şimdi coktan ünlü olmuştum kız kazım koyuncunun şarkısı bu ??????????????
  Kız hazal doğru ya kadının başına yaran mı dökmedim yeri sildiğim suyu mu ???????

 56. HAZALIM bu meşhur karadeniz şarkısını nasıl duymazsın
  Murat Yıldırım ile eski karisi Burçin Terzıoglunun Fırtına diye dizisi vardı ne çok söylenirdi severdim ??
  Sen anlat karadeniz de şimdi vedat nazar salagını dövdü mu??dovsun de akıllansun biraz ahmak kız

 57. Amanımmmm???????..kızlardan mı hoşlanırıyormuuuşşş..güzelliği batsın emi onun???..
  Tamam hadi ben kaçar şarjım bitiyooor…iyi geceler??

 58. Defne evet ya elim ayağım dolaşıyor heyecanlanınca cozulur iyi diyelim iyi olsun sever beni hem ya her kes sever beni cogunukla yani o da sever ???????????

  Off hazalım nerye ya tamam sora görüşürüz öptüm ? seni cani kom iyi geceler tatlı rüyalar ????

 59. Tamam Hazalım kaç sen????
  İyi geceler kuzum
  ALEV namus lekesi dışında herşeyin çözümü var oğlu seviyor eli mahkum ??
  En hayırlısı olsun inşallah
  Hadi kaçtım ben de iyi geceler kuzular??❤❤❤

 60. Defne sen kiralık aşkı izlermiydin ben bayılırdım şimdi özetlerini veriyorlar ben de izliyorum inşallah inadına aşkın da özetleri gelir de o dizi yi de cok seviyorum

 61. Tamam defnem görüşürüz yarın allah emanet ol öptüm ? iyi geceler tatlı rüyalar canım ??????????

 62. Yatmadan cevap yazayım izlerdim Alevim Kiralık aşk efso ama inadına aşkı daha çok seviyorum çıkar inşallah ??

 63. Aynen defnem hadi inşallah

  Her kes gitti hadi ben de kaçar iyi geceler tatlı rüyalar yarın görüşürüz inşallah allah emanet olun canlarım ?????????????????????

 64. Her kes uyudu tabi ama böyle bir sezon finali yok keberdim ha şimdi nasıl bekliyeceğim onca ay offf ????

 65. Ay alevim hiç sorma dün akşam alış veriş yaptık sonra bugün misafir cagirdim ama çocuklar beni deli etti ya belki 20 taneydi ???sonra yemek yaptım of of şimdi acim yemek kalmamış yiyeyim????

 66. Ay kıyamam diloşum sana yarın bizde de olcak canım bu bayram beni cok yordu ya alış veriş hiç deme bütün pazarı aldık ay yarın ben de senle aynı olcam ha ?????????????????

  Naz ablam hep iyi ol canım ablam ????

 67. Her kes uykusu var ben de kaçar iyi geceler tatlı rüyalar öptüm ? sizi cok bay ???????

 68. ALMIRAM CANIM KARDEŞIM COK COK GECMIŞ OLSUN YENI GORDUM BIRTANEM INSALLAH EN KISA ZAMANDA ABIN IYLEŞIR CANIM ALLAH ACIL ŞIFALAR VERSIN GUZELLIM ??

 69. cnm aslında ben buradayım ama bir taraftan eşyalarımı hazırlıyorum diger taraftan bayramda sizleri özetsiz bırakmamak için çabalıyorum kusuruma bakmayın lütfen

  1. çok teşekkür ederim naz . canım yarın yolda olacağım o yüzden konu yazamayabilirim ben de şimdidne hazırlamak için çok yoğun çalıştım bu sürede yorumlara bakamadım hakkınızı helal edin

 70. ALMİRAM PAPATYAM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
  ..
  FİLİZİM KOLAY GELSİN CANIM

 71. Burda mısın diye girdim iyi geceler sahurlar her şey gönlünce olsun sevgimle musmutlu sağliklı neşeli huzurlu bereketli zamanlar senin ve Ramazan bayramın kutlu gönlünce olsun sevgimle

 72. ÖZGÜR TEYZEM SENİ GÖRDÜM ÇOK MUTLU OLDUM UYKUM KAÇTI SİTEYE BAKTIM YOKTUNUZ
  KALBİ GÜZEL TEYZEM SENİ ÇOK SEVİYORUM HAYIRLI SAHURLAR

 73. ESNACIM ,, RABİYAM
  ..
  NERDESİNİZ NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ANOMİN BENİM BENDE HABERSİZ GİDDİ MESAJ

 74. Iyi sahurlar hepinize kızlar eloşum naz ablam sagolun dilekleriniz için çok şükür iyi kardeşim?

 75. Günün gönlün en güzel anları görsün bayram üstü her kez dünya teşaşında ve inşaAllah çok tatlı hoş sohbetlerşmiz olur ve Ramazan Bayramını gönlünce geçir sevdiklerinle birlikte amin
  Muck sevgimle kal teyzesiiiii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu