Gelinim Mutfakta

14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?

14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Aslında son bölüme kalmadan bir gelin yada iki gelin bilezik için yarışırken diğer iki gelin de elenmemek adına mücadele vermesi gerekiyordu. Lakin, Haftalık toplam puan durumu açısından gelinler arasında puan farkı açılmadı. Bu sebeple Gelinim Mutfakta 14 Haziran bilezikleri alan kim ve elenecek yarışma çok ama çok sürpriz olacak. 

=> Gelinim Mutfakta 14 Haziran 2021 Pazartesi Günün Birincisi ve puanları için lütfen tıklayınız.

Son bölüm de Vahide rakiplerinin aldığı puanlara nazaran 10 puan geride olması kesin olarak 14 Haziran Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı olamaz. Çünkü; ilk iki kaynanadan alacağı 5 puan ile aradaki farkı kolaylıkla kapatabilir. Bu sebeple 14 Haziran Puanları sırasında kaynanaların yapacağı puanlama ile gelinlerden hangisinin beşleri hanesine yazdıracağı oldukça önemli.

==> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Haziran Cuma bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Gelin

Bu haftaya başlarken bizlere bir sürpriz oldu ve eski yarışmacılardan Hatice Karabulut yeniden yarışmaya döndü. İlk gün istediği puanları alamsa da sonradan toparladı ve şu an diğer rakiplerinden 4 puan önde ve bileziklere en yakın gelin olarak görüyoruz. Ancak %100 bilezikleri Hatice alacağının bir garantisi yok. Eğer Hatice bilezikleri istiyorsa kesinlikle Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma günün birincisi olmak zorundadır.

14 Haziran gelinim mutfakta günün birincisi olan bugün bilezikleri hanesine yazdıracak diyebiliriz. Ancak bu duruma Vahide maalesef ki dahil değil. Vahide rakipleri ile arasında 10 puan fark olması nedeni ile ilk aşamada elenmekten kendisini kurtarması gerekiyor. Not: bugün bilezikleri kim aldı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kazanan gelin

Sizler de elbette merak ediyor, programın sonuna kadar beklemek istemiyorsunuz. Bu hafta elenen yarışmacı kim olduğu belki aradaki puan farkına bakıp 10 puan kapanmaz diye düşünüp Vahide’yi elendi gözü ile bakmak isteyen bir çok izleyici bizlere yarın kim elenecek diye binlerce mail gönderdi. Merak etmeyin bu yazımızda detaylıca açıklayacağız.

14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar da en yüksek alan gelin yarışma programın 325. bileziklerinin sahibi olurken en düşük puana sahip olan gelin de maalesef hayallerine veda edecek. Benim burada açıkla söylemek istediğim, kesinlikle giden için üzülmeyeceğim. Çünkü; en az bir kez bilezik almış ve gün birinciliği yaşayıp, hanesine çeyrek altını en az bir kez yazdırmış isimler olduğu için giden eli boş dönmeyecek.

Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)Gelinim Mutfakta Son bölüm de özellikle Besime hanım ile Hüsniye hanım arasında çıkan tartışma aradaki gerilimin ne denli fazla olduğunu gösteriyor. Hüsniye hanım dikkat ederseniz gelin gelmez Besime’yi göndermek istediği devamında Reyhan hanımı göndereceğini söyledi. İki ezeli rakip olan Reyhan ile Besime bir anda doğal bir ittifak yapıp Hüsniye hanımın üzerine akın akın geliyor. 

İki ezeli rakibin kendi aralarında Hüsniye hanımı göndermek üzere kurduğu doğan ittifak için harekete geçip, Hatice’nin tabağını bulmaya odaklandığı an Hatice’nin işi oldukça zor. İlk hafta olduğu için kaynanalar Hatice’nin elinin lezzetine tam olarak alışamadılar. Not: final günü gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının son kısmında bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmiBu hafta kim elendi diye merak eden bir çok kişinin İran’dan yazdığını söylemesi, Vahide’nin İran da ne derece sevildiğini ve programın oralar da bile izlendiğini gösteriyor.

Dün “Çok güzel Hareketler Bunlar 2” isimli komedi programında Reyhan hanım gibi giyinen ama İran’lı olduğunu söyleyen çok güzel bir skeç vardı. Buradan çıkartacağımız sonuç Vadide’de yarışmaya damga vuran isimlerden olmayı başardı. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma Bilezikleri Kim Kazandı?

10 haziran 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 14 Haziran yani bugün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda netleşecek. Gelinler arasında haftalık toplam puan durumu açısından çok fazla farkın olmaması nedeni ile bizleri final anında sürpriz bekliyor. Bu hafta bilezikleri kim kazandı sorusu ile merakımızı katlarken, elenecek isim de bir hayli önemli oldu. Hem Gülcan hem de Ezgi eleme potasına yakın olması, merakın bir kat daha artmasına neden oldu. Dikkat: 14 Haziran 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmiGelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmına baktığımı da Hatice 52 puanla ilk sırada yer alırken, 38 puanla Ezgi ve Gülcan hem ikinciliği hem de üçüncülüğü paylaşıyorlar. son sırada olan ve yarışmaya bu hafta başladığında Vahide şu an için en zayıf halka olduğunu söylemiştim. ancak kendisinden beklenilen performansın çok ama çok üzerinde bir performans sergiledi. elenirse de eli boş dönmeyecek. Not: haftanın birincisi kim olduğu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

14 Haziran Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz program da açıklanmadı. Lakin, bizler bu hafta bileziği alan ile elenecek ismi bilmemize rağmen, Kanal D’nin yayın haklarına saygı gösterip, puanlama başladığı sırada sonuçları bu sayfada açıklayacağız. 14 Haziran Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puan durumu Verilmeden önce

Ezgi, uzun süre sonra gelen Hatice’nin yeniden gelmesine ilk başlar da çok olumlu karşılamış olsa da artık kendi farkını ortaya koymaya başladı. Ezgi, Hatice gittikten sonra Hatice’yi sevenlerin kendisini beğendiğini söylese de Hatice de artık fragman bitti. Aslı burada diyerek kendisini sevenlere bir çağrı yaptı. Bakalım Hatice’nin bu çağrısına kulak verecek mi? Bekleyip, göreceğiz. Not: gelinim mutfakta 14 Haziran Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdi.

Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından eğer bu haftanın birincisi olmak, ve bilezikleri hanesine yazdırmak isteyen gelin, kesinlikle bugün diğer gelinlerden en yüksek puanı alan gelin olmak zorunda. Aksi takdirde en yakında bulunan rakibi aradaki farkı hemen kapatacak. Hatta lehine farkı bile açacak.14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta elenen yarışmacı Vahide

Bu hafta güzü gülecek olan kim olduğunu açıklamadan önce sunum kısmında yarışmacılar hangi tatlıyı yapacağını ve malzeme listesini paylaşmak istiyorum. Daha sonra 14 Haziran Cuma Toplam Puan Durumu hakkında bilgi verip kazana gelini açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Kuruyemişli Armut Tatlısı Malzemeleri

  • 1 yemek kaşığı tereyağ
  • 1/2 çay bardağı Antep fıstığı
  • 3 adet orta boy armut
  • 1/2 çay bardağı fındık
  • 1/2 çay bardağı su
  • 1 çay kaşığı esmer şeker (toz)
  • 1/2 çay bardağı file badem

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Üzeri için;

  • Hazır karamel sos (siz evde de hazırlayabilirsiniz)
  • 2 yemek kaşığı kadar pudra şekeri
  • 1/2 su bardağı süzme yoğurt

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

Fatih Ürek çok kolay bir tatlı olduğunu, bu sebeple yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Aslında 30-35 dakika içerisinde yapılabilecek bir tatlı olduğunu söyledi. Gelinler ise kendilerin verilen malzemeleri hemen işleme aldı ve kaynanasının verdiği tüyo ile birlikte tatlısını zamanında yapmayı başardı. Artık geriye bir tek işlem kaldı. O da 14 Haziran Final puanlaması ile gelinlerin aldığı toplam puan durumuna göre sonuçların açıklanması. Merak etmeyin. Bizler puanlama kısmına kalamdan sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Puanları (14/06/2019 Cuma)

*************************
14 Haziran Gelinim Mutfakta Puanları açıklanmadan Hemen Önce Fatih Ürek*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Vahide  : => Güller’in Gelini 3
Hatice : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Vahide : 2
Hatice : 3

*************************
” 14 Haziran 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 5
Vahide : 1
Hatice : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 3
Vahide : 2
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5

*************************

Gelinlerin 14 Haziran 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 1 1 4 1 7
Gülcan 2 5 5 3 15
Vahide 3 2 1 2 8
Hatice 5 3 3 5 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Haziran – 14 Haziran Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi      : 48 + 7 = 55
Gülcan : 48 + 15 = 63
Vahide : 38 + 8 = 46
Hatice : 52 + 16 = 68
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

14 Haziran Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ HATİCE

14 Haziran 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ VAHİDE

14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 14 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
14 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒EZGİ
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu