Gelinim Mutfakta

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Büyük Sezon Finali 2 Hafta]

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi günün birincisi açıklandı. 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu büyük sezon finalinin ikinci haftasının ilk bölümünde verilecek puanlar olacak. Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Bugün kim birinci oldu? Pazartesi günü bugün çeyrek altını kim aldı? 14 Haziran Pazartesi bugün kim birinci oldu? 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı alıp, çeyrek altını hangi gelin aldı? İşte bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinden sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Pazartesi Çeyrek Altını Kim Aldı görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puanları sonucunda daha önce birer çeyrek altın ile ilk haftayı kapatan Aysun, Ayten ve Seda üçlüsünden herhangi biri ne yapıp edip %100 çeyrek altını almak için hareke geçti.

=> 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bildiğiniz üzere büyük sezon finali 4 hafta boyunca sürecek. Dört hafta boyunca en fazla çeyrek altını kazanan gelin, dört hafta sonunda 20 bileziğin da sahibi olacak. İlk hafta Yağnur 2 çeyrek altın ile 20 bileziğe en yakın isim olurken, diğer gelinler sadece birer çeyrek kazanabildi.

=> 21 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Aysun büyük sezon finali konsepti olmasaydı geçtiğimiz hafta beş altın bileziği Aysun Kuşatan kazanacaktı. Lakin yeni konsepte göre 4 hafta sonunda 20 bilezik verileceği için Aysun ilk hafta kazandığı bilezikleri kaybetmemek için bugün 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını kazanmak istiyor.

=> 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 14 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 17 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun Kuşatan 79 puanla normal de bilezikleri alan isim olması gerekirken, büyük sezon finali konseptinden dolayı bilezikler dört hafta sonunda fazla çeyrek altını kazanan geline verilecek.

=> 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde en yüksek puana sahip olan Aysun olmasına rağmen geçtiğimiz hafta iki çeyrek altın kazanarak ve rakiplerinden daha fazla çeyrek altın kazan Yağnur 20 bileziğin şimdilik bekçisi ve emanetçisi oldu. Bu durumu Seda Sayan şöyle dile getirdi. 

=> Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı İşte gerçek cevabı (Perde Arkasında neler oldu) görmek için tıklayınız.

“Bildiğiniz üzere büyük sezon finalinde en fazla çeyrek altını alan gelin dört hafta sonunda 20 bileziğin sahibi olacak. Bu hafta en fazla çeyrek altını kazanan Yağnur şimdilik 20 bileziğin emanetçisi olarak teslim ediyorum!”
Sunucu Seda Sayan

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Yağnur ve Nilgün

Sözleri ile sunucu Seda Sayan, 20 adet bileziği Yağnur’a emanet ederken, Aysun da normal düzen de beş bileziği alması gerekirken, konsept gereği alamadığı için Aysun ne yapıp edip, bugün 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında en fazla puanları alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Büyük Sezon finalinin ikinci haftasının ilk puanlaması bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında verilecek. Kaynanalar büyük sezon rekabetinde verdiği puanlar %100 değişiklik göstermeye başladı. Artık kaynanalar çok daha düşük puan verip kendi gelinin korumaya çalışıyor.

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Ayten

Bugün Gelinim Mutfakta 14 Haziran Puanlama sonucun büyük sezon finalinin ikinci haftanın ilk bölümünde en yüksek puanı almak isteyen yarışmacıların elde edeceği avantajlar;

 1. Rakiplerinden en fazla puan almak
 2. 20 bilezik için bir adım öne geçmek
 3. Çeyrek altını kazanmak
 4. Bilezikleri almak için ilk hamle yapan olmak
 5. Rakiplerini puanlama olarak ilk günden geride bırakmak
 6. Haftaya altın alarak başlamak
 7. Toplam Puan durumu sonucunda göre birinci sıraya yerleşmek

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu avantajları almak isteyen gelinler bugün Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi puanlaması sırasında elinden gelinin en fazlasını ortaya koymak için harekete geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puan Durumu

Bugün büyük sezon finali mücadelesinin ikinci haftasının ilk bölümü ile ekrana gelen bölümde yine Seda Sayan’ın vereceği 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise ilk haftayı kayıpla başlayan Aysun, Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puan Durumu sonucuna alacağı puan da olacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan geçtiğimiz hafta Aysun ve Aynur’un el lezzetini daha çok beğenirken, Seda ve Ayten Seda Sayan’dan rakiplerine kıyasla iyi puanlar almadılar. Bunda dolayı Ayten ve Seda, bugün Gelinim Mutfakta 14 Haziran puanlaması sırasında Seda Sayan’dan çok iyi puan almak istiyor. 

Bugün 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda yarışmacıların alacağı puanlar ve sıralamalar eşit olurken diğer günlerde yarışmacıların puanları ile sıralaması arasında benzerlik göstermeyebiliyor. Zira Aysun haftanın en yüksek puanını alırken, Yağnur iki çeyrek altın ile haftayı en karşı ve avantajlı bitiren isim oldu.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı Sırada Nurten ve Aysun

Haftanın ilk bölümün bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak isteyen Aysun, ilk hafta Ayten ile araya koyduğu paravan nedeniyle kaynanası Nurten kendi tabağını bulamadığı için Aysun aradaki paravanı kaldırmak durumunda kaldı. 

Pazartesi Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? 14 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Bugün çeyrek altını kim kazandı? 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? İşte bu soruların cevapları da alt kısımda ki bugünün puan tablosu içerisinden sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Puanları (14/06/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 5
Ayten: 4
Yağnur: 4
Aysun: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Yağnur: 5
Aysun: 4

*************************
” 14 Haziran 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 3
Ayten: 1
Yağnur: 5
Aysun: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 5
Ayten: 1
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 4
Aysun: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 1
Yağnur:  5
Aysun: => Nurten’in Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 14 Haziran Pazartesi Toplam Puanlar

Seda 5 1 3 5 1 15
Ayten 4 4 1 1 1 11
Yağnur 4 5 5 4 5 23
Aysun 1 4 4 3 4 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14-18 Mayıs) – Pazartesi

*************************

Seda: 15
Ayten : 11
Yağnur : 23
Aysun: 16

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 14 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
14 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Salı Fragmanı İzle

14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları büyük sezon finalinin ikinci haftasının ilk puanlaması olacak. Gözler ise günün sonunda verilecek olan bugün günün birincisi olan ve bugün çeyrek altını alan gelini kim olduğunun üzerinde olacak. Bir sonraki gün ise neler olacağı şimdiden merak konusu oldu bile. İşte bu haftanın ikinci bölümünde ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 15 Haziran Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Haftalık toplam puan yerine kimin kaç çeyreği var onu yazarsanız daha iyi olur. Sonuçta artık çeyrek sayısı önemli, bilezikleri almak için toplam puana bakılmıyor.

 2. Ben Aysununun sahte yuzuni sevmiyorum
  Ondan baska kim alirsa alsin raziyim kendilerini ne zannediyor kavga ses gurulti yapmayi seviyorlar

 3. AYSUN POH POHLANMAYI ÇOK SEVİYOR!…İSTİYOR Kİ BÜTÜN KAYINVALİDELER ONU ÖVÜP TABAKLARINA BEŞ VERSİN!…

 4. Neden Sedayla kayinvalidesinin yerine Gonul ve kayinvalidesi geldi merak ediyorum yoksa yonetmenler artik Sedanin beceriksizligini gormus ve programdan koymus olabilir. Oyleyse yanina bir beceriksizide alsin dopez Ayteni.

 5. Seda sağlık nedeniyle kendi isteğiyle ayrıldı.Esasında Seda gelin küçücük bebeğiyle yarışmanın zorluğuna katlanamadı.Çocukla bu iş çok zor.Yine iyi dayandı.Yaşamında başarılar,kendisini çok sevmiştim özel durumu nedeniyle.Aynı şeyleri kayınvalidesi için söyliyemiyeceğim.Gönül gelinin gelmesine sevindim.Garibim maddi yönden altınlara muhtaç.Ne kadar kazanırsa o kadar iyi olacak ancak hiç de şansı yok.Yağnur aldı başını gidiyor.Kendisini sevmememe rağmen tek favori görüyorum.Aysun pek bir şey yapamıyor.Ayten bugün iyi başka gün kötü.İstikrar yok kendisinde.Yarışmanın pek bir anlamıda kalmadı artık.Seyredenler olarak biz dede bıkkınlık başladı.Devamlı değil ama arasıra şöyle bakacağım.

 6. GÖNÜL;Zaten haksız yere Seda Sayan’ın puanlarıyla elenmişti.Ne yazarsanız yazın boşşşş.
  Bu seyredilenler 1 ay önce çekilmişti.Seda Sayan bizim gibi ahmakların sayesinde Mayamı de tatil yapıyor.Ben aylardır izlemiyorum.Ara sıra buradaki yorumları okuyorum.Bazen yorum yazıyorum,yönetici siliyor.Güneş balçıkla sıvanmaz.
  Seneye işallah adil bir sunucu gelir de izleriz.
  İyi tatiller diliyorum. SAĞLIKLA KALIN.Herşeyin başı sağlık.
  Sağlıklı günler de yazışmak dileğiyle…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu